Opinie o Stegmann Personaldienstleistung GmbH w Niemcy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stegmann Personaldienstleistung GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stegmann Personaldienstleistung GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stegmann Personaldienstleistung GmbH w Niemcy

Czy zdarzają się nadgodziny w Stegmann Personaldienstleistung GmbH?

Bartek Nowy wpis

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tą agencją. Czekałem z komentarzem aż do ostatniej wypłaty czy oby na pewno się wszystko zgadza. Pieniądze byly na czas. Moją osobą do kontaktu była Pani Iwona. Wszystko nie jasności i sprawy były załatwiane z Nią i nie było najmniejszego problemu z kontaktem, nie było czegoś takiego jak "nie da się..."(w większości agencji jeśli jesteś już zatrudniony to nagle kontakt zanika i wszyscy mają cię w (usunięte przez administratora) dziewczyna jakby mogla to by na głowie stanęła żeby wszystko było ok (kontakt również po godzinach pracy). BARDZO POLECAM WSPÓŁPRACĘ

Bartek Nowy wpis
@Bartek

Czy jest szansa żebym dostał numer do Pani Iwony? Zadzwoniłem zapytać czy ktokolwiek mówi po angielsku czy polsku i mówią, że nikogo takiego nie mają :/

Choracy Nowy wpis

Agencja zdobyła już wyróżnienie- dobrego pracodawcy, więc to zobowiązuje i jednocześnie trzymają ten poziom.

Bezpansky

Pracuje kilka miesięcy przez agencję Stegmann i jest wszystko ok. Kontakt z agencją jest bardzo dobry , tak jak z kordynatorką mojego projektu. Wypłaty na czas.Kwota jaka była ustalona taka była na kwitku wypłaty. Wcześniej pracowałem przez trzy inne agencje i takiego kontaktu nie miałem i co było ustalone przed wyjazdem nie pokrywało się w rzeczywistości, a chodziło o wypłatę. Agencja dotrzymująca umowy i terminów. Zapewnia dobre warunki mieszkalne i super pieniądze. Pani z biura bardzo miła TAK TRZYMAĆ. pozdrawiam Damian.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Stegmann Personaldienstleistung GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Moonwork Marcin Marciniak
logo firmy Pracownik budowlany - kostka brukowa
TROBA UG Personaldienstleistungen
logo firmy Koordynator projektu - Niemcy
Niemcy
HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk
MULTIOZE Sp. z o.o.
Wojtuś

@Jaro Jeśli dwie strony się szanują i każdy robi najlepiej jak potrafi to każdy pracodawca będzie dobry!!

Jaro

Witam wszystkich Odnośnie firmy Stegmann mogę powiedzieć bardzo wiele, gdyż współpracuje z nią już ponad dwa lata bez przerw. Owszem patrząc na komentarze można mieć obawy, lecz ja jestem bardzo zadowolony. Jak ktoś wcześniej wspomniał był chaos, owszem zgodzę się lecz Pani która go powodowała naszczescie już tam nie pracuje ???? w firmie każdy jest miły i pomocny, bynajmniej ja nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas, przez ten okres czasu nigdy nie czekałem na nie a tym bardziej nie musiałem się o nie prosić. Moja ocena w skali od 1 do 10 to 10????

Czy firma normalnie działa?Od dawna nikt nie korzystał z forum.

chaos

Też miałem tą nieprzyjemność współpracy z agencją stegmann nie profesjonalne podejście dużo niedomówień brak dobrej organizacji, część papierów trzeba samemu załatwiać nie dbają o ludzi, agencja tylko do prania pieniędzy, nie polecam współpracy z Stegmann

@chaos

a gdzie pracowałeś?Dostałem od nich ofertę pracy jako mechanik do ATU

Pawel

Witam proszę uważać na pracę w stegmanie i panią (usunięte przez administratora)kobietą trochę nie poukładane nie mówi prawdy A puzniej udaje że zapomniała wszystko z dystansem i nie ma żadnych długoterminowy zleceń współpraca nie opłacalna....odradzam

pit

ja napisalem ze nie mam lokum, to dostalem odpowiedz ze czekaja na mnie w tym miejscu, w tych godzinach. Lezeli to by byla przycina, to po co by dalej w to brnal, a nie poprostu mnie olal?

tony.

Czy w waszych wiadomościach też były nazwiska? Dostałem nr ponoć do polskiego koordynatora, bez problemu się dodzwoniłem i dostałem informacje nt rzekomego wyjazdu. Zastanawia mnie że podają swoje dane

maxym
@tony.

Ja również dostałam nazwiska i dane do przelewu itp. Mógłby Pan podać mi dane jakie Pan otrzymał od nich?

paula25

Witam, ja również dostałam takiego maila i nie wiem co mam robić.... a już myślałam że udało mi się znaleźć pracę :-) niby nie naciskają na wpłatę... piszą że można samemu ogarnąc sobie mieszkanie... Jaką decyzję podejmujecie? wpłacacie czy nie?

igor1291
@paula25

A czytałaś uważnie jeden post wyżej???? Odnoszę wrażenie że jednak nie czytałaś...

Dyrektor biura w Monachium EU-Recruiting Stegmann

Szanowni Panstwo, Drodzy uzytkownicy i autorzy wpisow o naszej firmie Stegmann Personaldienstleistung GmbH. Pragne Panstwa przestrzec przed tymi ogloszeniami, gdyz ktos podszywa sie pod nasza agencje pracy, poslugujac sie naszym logo i podajac adres jednego z naszych oddzialow firmy Stegmann w Bonn. Pragne Panstwa zapewnic, ze jestesmy solidna agencja pracy od ponad 37 lat na rynku niemieckim. Nie pobieramy zadnych oplat zwizanych z kwatera cza znalezieniem pracy. nasze uslugi sa calkowicie bezplatne. Nie mamy zadnych oddzialow w Polsce ani zadni rekruterzy dla naszej firmy w Polsce nie pracuja. Ktos podszywa sie pod nasza firme probujac wyludzic od Panstwa 75 euro tytulem kosztow za noclegi. prosze absolutnie nie wplacac zadnych pieniedzy na konto tylko zglosic do najblizszego posterunku policji. W przypadku pytan, prosze pisac bezposrednio do naszegj komorki zajmujacej sie rekrutacja polskich pracownikow do Niemiec: eu-recruiting@stegmann-personal.de Z wyrazami szacunku Zespol Stegmann Personaldienstleistung GmbH w Niemczech

Pawel
@Dyrektor biura w Monachium EU-Recruiting Stegmann

Witam ogólnie to prawdziwy Stegmann istniejący w niemczech też aniołem pracy nie jest więc też trzeba uważać zwłaszcza na oddział w Wilhelmshaven i polke tam pracująca słyszy co chce mówi bzdury ogólnie trzeba być ostrożnym pilnować każdej godziny i sprawdzać abrechnug, bo im zawsze się zgadza . Ogólnie upominac się o wszystko bo i tak jak pracy nie ma to cie zwolnia i to z twojej winny... szefowa tego oddziału zna przepisy tylko te co pracownik ma przestrzegać a nie te co oni też. jednym słowem masz pracować i się nie odzywać można to zaliczyć pod" rasizm Niemki wobedz Polaków" i na tym wózku jadą.... z poważaniem wasz były pracowni ;)

Katia

Proszę o więcej szczegółów też bym chciała się dowiedzieć o tej firmie. Dostaliśmy propozycje pracy na produkcji i każą wpłacić 75€ od osoby za mieszkanie pieniądze mam wysłać do jutra do godz 18:00. A wyjazd 6.07 w nocy.Mam obawy dla tego proszę o opinię osób które mały styczność z tą firmą.????

KasiaiKrzysiek
@Katia

Witam. Ja również z moim chłopakami dostalam propozycje pracy. Wyjazd w ten sam dzień. I też musimy wpłacić 75€. Proszę o kontakt 697871567

Lala
@Katia

Nic nie wysyłajcie ja też miałem w czwartek w nocy wyjechać

Jakisll
@Katia

Proszę zgłaszać to na policję.. ja już zgłosiłam ponieważ po wysłaniu pieniędzy nie ma żadnego odzewu z ich strony i telefon do polskiego koordynatora nie działa ( sekretarka mówi że jest za krótki) zwykli naciągacze. Im więcej nas to zgłosi tym szybciej może ich złapią....

konrad

ktos cos jeszcze sie wypowie bo też jestem zainteresowany

annia2017.06.26

Bardzo prosze nie pracowac dla tej firmy a zwłaszcza jak pisza na produkcje bez jezyka Niemieckiego i opłata za mieszkanie przed wyjazdem bo gdy Panstwo wpłacicie te 75 euro to jusz nikt nie odbierze telefonu ostrzegam naciagacze

Wer
@annia2017.06.26

Można prosić więcej szczegółów? Zastanawiam się nad wyjazdem z nimi? To normalna agencja czy jakaś ściema?

Pat
@Wer

Jestem również zainteresowana współpracą z nimi, czy można im zaufać ? Wer, a jak to u Ciebie wygląda?

igor1291
@annia2017.06.26

Widzę że świeży post. Coś więcej? Zależy mi na tym, bo również jestem zainteresowany. Pozdrawiam

maciek

Pracowałem w tym Dziadostwie i okradli mnie jak mogli, lepiej niech sami podwiną rękawy , a nie szukają idiotów !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stegmann Personaldienstleistung GmbH - Niemcy

Stegmann Personaldienstleistung GmbH