Akwajaro Barbara Szastak

Prudnik

Opinie o Akwajaro Barbara Szastak

egregor 2014-11-19 11:37:09
firma sprzedaje buble ..kupiłem pokrywę aluminiową na akwarium ,okozało się że jest prąd w obudowie ,,odradzam zakupu w tej firmie
akwajaro 2015-01-09 08:20:12
Witam
-Po pierwsze ciekawe czy Pan podłączył pokrywę do gniazdka z tzw. bolcem/uziemieniem (zaleca to producent w swojej ulotce).
-Po drugie jeżeli występuje taka sytuacja to należy skontaktować się ze sprzedawcą i sprawę wyjaśnić ( nie przypominamy sobie aby Pan się z nami w tej sprawie kontaktował), a nie wypisywać na forum i oczerniać firmę że sprzedaje buble (Pana wypowiedzią zajął się już nasz prawnik).
Pozdrawiam
akwajaro
Tomas 2016-12-09 19:15:05
Sprzedawca na najwyższym poziomie bardzo uczciwy i komunikatywny. Sprzedawca bardzo dobrze doradza w zakupach i odpowiada na każdy telefon. Ja kupiłem cały zestaw diversa telefonicznie, po tygodniu zestaw zgodny z opisem jest już mnie w domu. Bardzo chętnie wrócę na zakupy w tym sklepie. Bardzo gorąco polecam ten sklep. Rewelacja!!!
1
Zostaw swoją opinię o Akwajaro Barbara Szastak - Prudnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akwajaro Barbara Szastak