DWS Draexlmaier

Jelenia Góra

Opinie o DWS Draexlmaier

Bidra 2016-10-27 21:36:50
Dzisiaj nie mam kogo obsmarować... Może jutro ;)
avx 2016-10-28 16:51:33
Jest tam związek zawodowy? Może warto założyć i cisnąć ich jak Inicjatywa Pracownicza ciśnie amazona
Muffinek 2016-10-29 04:50:28
A co dokładnie wymaga założenia zw. zawodowych??
Realista 2016-10-31 09:27:44
Mogę otworzyć i prowadzić związek zawodowy. Mam doświadczenie. Minimum 120 osób chętnych. Opłata kosztów 5 zł. miesięcznie. Między innymi serwer i domena (strona www, forum, aplikacja android, dodatkowe dojazdy itd). Ciekawe czy są chętni. Pierwsze do poruszenia wysokość talonów na święta (jest stanowczo za niska) oraz wysokość podwyżki dla pracowników podziałem na staż pracy oraz zajmowane stanowisko. Nie oszukujmy się jeden zapierdziela 8 godzin w pocie czoła a drugi krząta się z kąta w kąt! Spotkania w realu i poruszanie wszystkich bolączek i wyjaśnianie ich z pracodawcą.
do realista 2016-10-31 16:21:12
hehe już raz związki były i co koleś za nas brał sobie wolne i dorabiał :) a jego pierwszy wice dopiero był artysta, a poróżnij ludzi zarobkami dopiero będą jeden drugiego podpierdzielał itd
do realista 2016-10-31 16:25:56
a kiedyś kolo z solidarności biegał po parkingu chętnych zbierał do otworzenia związków zawodowych i mówił ze potrzeba tylko 15tu ludzi ,to dlaczego ty potrzebujesz 150? ,co kombinujesz? nas chcesz bronic ? czy następny karierowicz jesteś?
Realista 2016-10-31 17:48:52
Nie 15 a 10 :-P. Roczny kosz serwera 160, domeny 99, dodatkowe dojazdy np. do sądu celem rejestracji, dokumenty, prawnik. Czas poświęcony. Znajdź frajera co sam za to wszystko zapłaci. I po to chyba jest związek żeby wspólnie ustalać zasady miedzy innymi pensje czy dodatki. Zarząd to chyba wolny i wspólny wybór też. Ale widzę że Wy nic tylko potraficie psioczyć i narzekać na forach i palarni bojąc się własnego cienia. Wyszukując we wszystkim postępu i oszustwa. Każdy boi się o osadę bo lepszej roboty szybko nie dostanie bo taka jest prawda. Pracodawca stabilny zapewniający wszystkie świadczenia na czas z rozwijającymi się projektami. PRACA NA LATA!
Lord 2016-11-01 10:42:31
A w kraju tego stabilnego pracodawcy ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych w stosunku do tych stabilnych zarobkow w polen co ty czlowieku pleciez nie jestes dla niego nawet czlowiekiem bo ludzi sie nie traktuje jak tanich roboli twoj stabilny pracodawca dorabia sie miliardow rocznie a ty kupujesz wegiel na worki zeby przezyc zime
Realista 2016-11-01 13:23:29
Od tego między innymi są wszelakie związki. Żeby wspólnymi siłami pracownicy ustalili konkretne żądania i przedstawili je pracodawcy. Pracowników jest na tyle dużo, że razem MOGLI BY tworzyć bardzo silną organizację, której nikt by nie podskoczył. Cały kraj może się dowiedzieć warunkach i kosztach pracownika. No trzeba tylko chcieć, ruszyć duńska i zacząć działać a nie tylko biadolić. Najważniejsza w tym jest ochrona przed zwolnieniem członków. Masz to teraz? Nie, można wylecieć z dnia na dzień bo się na kogoś krzywo spojrzało. I w tedy nawet w worku węgla nie będzie. A jak praca się nie podoba to zawsze można ją zmienić. Tylko powiedz a jaką?
nowy 2016-11-07 19:57:52
... hmm może i masz rację ale .... na Wszystko co Święte
nie katuj nas tymi błędami ortograficznymi ponieważ Twoja wypowiedź traci na wartości :)) tak na marginesie fajne forum :)) szczególnie magazynierzy boli że ktoś robi swoje ???
Chętny na produkcje 2016-11-14 13:34:41
Ile teraz zarabia pracownik produkcji?
xyz 2016-11-14 16:23:01
Dużo za mało
Chętny na produkcje 2016-11-14 20:24:13
Tzn? ile ? bo chce iść ale nie wiem czy się opłaca . Czy to jakaś tajemnica ile się zarabia na produkcji?
Stella 2016-11-15 05:17:48
Ok. 2 000 na rękę.
Chętny na produkcje 2016-11-15 08:55:07
Dzięki ;-)
Remek 2016-11-15 16:24:15
Idz na magazyn - zostaniesz brygadzistom, tylko osłony na kolana kup
czopek 2016-11-16 12:05:58
ooo...witamy następnego polonistę :)) odsyłam do takiej magicznej księgi o zacnym tytule Gramatyka i Ortografia w Języku Polskim, tam jest coś takiego jak odmiana przez przypadki podpowiem że chodzi o słowo " brygadzista"

Pozdrawiam

P.S Nie kompromitujcie się
rav14 2016-11-17 18:47:28
Zna ktoś może historię jednej z brygadzistek na projekcie spod znaku bawarskiej marki? Nie chcę rzucać tutaj imionami czy nazwiskami, ale jest to dość charakterystyczna postać z Cieplic. Myślę, że jej znakiem rozpoznawczym jest ogromne zadufanie w sobie. Narcystyczne skłonności dałoby się jeszcze jakoś przeboleć, mimo że są kompletnie nieuzasadnione, ale bezgranicznej głupoty już nie... I tu właśnie rodzi się pytanie: jakim cudem ktoś taki jest brygadzistą? Rozumiem, że do tego stanowiska nie trzeba zbyt wysokiego IQ, ale poziom blondynki z kawałów to trochę przesada.
Cap 2016-11-18 13:54:35
Ciągutka; )))
Korn 2016-11-22 14:50:01
Ktora beygadzistka?
emil 2016-11-22 17:01:00
to nawet nie ma co opowiadac :) wystarczy posłuchac ją na palarni albo chwilkę pogadac :)
wieś 2016-11-22 18:51:52
Więcej takich asów jest. Od wtryskarni po produkcję :)))
Jj 2016-11-22 18:54:10
Komus znowu zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ze musi robic na produkcji a nie moze sie wybic wyzej.
Koleś 2016-11-22 19:01:50
Ej ale o kim mowicie? Pani z MCV?
laborer 2016-11-23 10:17:45
Będą jakieś podwyżki od nowego roku ? Ktoś coś słyszał ?
asdf 2016-11-23 20:42:28
dostaniemy... po łbie ;)
Jumbo 2016-11-23 21:46:04
Ja słyszałem że mają być podwyżki ok. 20%. Na kantynie, dojazdach i ubezpieczeniu. Ale najważniejsze podwyżki to normy i ciśnienia.
Bbc 2016-11-24 01:39:36
Żałosne to wszystko dla nas pracowników bo jak nie ma cymbała który nie wyrzyga swoich żali i bezpodstawnych oskarżeń które nijak się mają do rzeczywistości to forum "umiera" każdy czeka tylko jak jakiś cymbał znowu pier.....nie jakimś newsem Beznadziejne
zenek 2016-11-24 08:22:28
Siedź w swoim ciepłym kurwidolku i zamilcz
włazidup 2016-11-24 08:33:09
Na potwierdzenie :))
land Rover 2016-11-24 17:45:01
Land rover!!! Najpierw dwunastki teraz na okrągło praca w sobotę i nocki od niedzieli!!! Połowa osób na zwolnieniu i teraz chcą wykończyć druga połowę. Ludzie mają swoje rodziny. Gdzie w tym jest dyrektor kierowniczka czemu razem z nami nie przychodzą??? Nie polecam nikomu tej pracy robi sie gorzej niz w schneiderze. UCIEKAĆ LUDZIE UCIEKAĆ!!!!!!!! Porażka
ja 2016-11-25 09:59:37
To prawda , robi się w tym zakładzie nie ciekawie . Gdzie nie spojrzeć brakuje ludzi a normy próbuje się wyrabiać tymi co jeszcze nie uciekli . Ponieważ jestem bardzo ciekawy czy DWS w jakikolwiek sposób wyjdzie na przeciw nowym wyzwaniom na rynku pracy i oczekiwaniom pracowników , postanowiłem zostać w tej firmie do początku przyszłego roku . I jeżeli nic się nie zmieni w materii wynagradzania i doceniania pracowników , wraz z kilkoma znajomymi składamy wypowiedzenia .
Lord 2016-11-25 15:14:26
Samo sobie jestesci winni dawno trzeba bylo zrobic strajk ale wszyscy i do bolu ale ilu was pojdzie garstka a reszta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bedzie trzesc bo umoczeni po 20 lat w kredytach musi do was dotrzec ze urodziliscie sie w kraju wyzysku i to sie nigdy nie skonczy poprostu nigdy
Ghost 2016-11-25 16:44:15
To zwołaj strajk panie mądralo zasrany mistrzu od wypowiedzi na forum niech ludzie powiedzą na żywo całemu zarządowi co ich boli i czego oczekują jak są traktowani itd . Jak masz tyle odwagi pisać na forum i się wymądrzać to zrób to na żywo przed dyrektorami może akurat coś się zmieni na lepsze ....
land rover @ 2016-11-25 18:47:07
Zrobiliśmy dzisiaj bunt i jak zawsze część się wycofało. Szwaczki które najwięcej krzyczą, buntuja odpuśćiły! Teraz to już zawsze będziemy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kopani. Trzeba uciekać z tej firmy. Niech nabiorą ludzi z urzędu pracy. Schodzi ten zakład na dziady!
on 2016-11-26 11:55:17
No to trzeba w końcu się postawić . Ale tak poważnie . Na każdym kroku słychać głosy niezadowolenia i widać gołym okiem jak wyzysk postępuje . Trzeba jasno i wyraźnie przedstawić zarządowi nasze bolączki i oczekiwania . Tak nie może być , ale dopóki będziemy posłusznie wykonywać wszystkie polecenia i bez słowa sprzeciwu przychodzić do pracy w soboty , niedziele i święta dopóty " góra " będzie wykorzystywała nasze posłuszeństwo . Najwyższa pora zawalczyć o swoją godność .
12345 2016-11-27 16:30:43
Ciekawe jak będzie liczona teraz inwentaryzacja, znowu nas zrobią w konia jak rok temu ?
Pracownik 2016-11-27 17:48:31
Od nowego roku beda podwyżki z 1980 zl na 2000zl brutto no to zaszaleja trzeba uciekac bo najgorszy socjal w okolicznych zakladach nic nie robia by ludzi zatrzymac
Macan 2016-11-27 18:04:24
Tak wszędzie brakuje ludzi i firma robi wszystko aby tak było . Na macanie zmiana c już chyba z miesiąc nie ma pakowacza a nikt nie będzie latał od stanowiska do stanowiska bo nie widzę powodu aby nadrabiać za brakujących pracowników ! I jeszcze ta wredna, wulgarna KW która zgodnie z regulaminem dawno nie powinna tu pracować . Przez nią nie jedna osoba odeszła już z tej zmiany i wkrótce będą następne. Jeśli firma nie podniesie z nowym rokiem ludziom minimum 500zł netto to będzie miała duży problem z obsadą bo w JG teraz już można znaleźć pracę za dużo większe pieniądze niż tu i z pracą problemu nie ma
Pracownik 2016-11-27 22:15:14
Jak ktoś chce się przyjąć to informuje że urlopy dostajemy kiedy firmie pasuje
Bolo 2016-11-27 23:35:47
Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą
Pracownik 2016-11-28 04:14:48
Ta firma kiedys co do płac nie było tak źle w tej chwili to robi sie jeden z najgorszych zakładow nie ma godziwej placy nawet 2000na netto nie ma okropny socjal jezeli od nowego roku nie podwyższa trzeba uciekac bo na jeleniogórskim rynku pełno w tej chwili pracy
Sasza 2016-11-30 12:16:34
Chciałbym sie przyjąć na wtryskarnie. Jak tam jest? Warto, czy lepiej odpuścić? Z góry dzięki za odpowiedź.
Stefan 2016-11-30 16:48:37
Daj sobie spokój, serio. Obecnie w Jeleniej jest dużo firm, które zatrudniają na podobnych lub nie gorszych warunkach. Wtryskarnia to chyba największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dws.
Majka 2016-11-30 18:41:10
Wspominacie o braku ludzi. A komu to zawdzięczać ? :) To szefowa HR zlikwidowała dojazdy , dzięki czemu wielu pracowników odeszło, wielu nawet nie podjęło zatrudnienia z tego powodu,że jeździły puste autobusy ,a nowi pracownicy nie mogli do nich wsiąść , bo taniej było wozić powietrze niż pracownika, który i tak płaci 50%. Zagranie bardzo ekonomiczne !!! Kto nie chciał przyjmować osób z poza Jeleniej Góry??? Przecież nawet na "jelonce" dyrektor chwalił się,że mają 500 podań ! Gdzie ci ludzie :) ? Dopiero jak bieda z ludźmi, to raczyli łaskawie przywrócić dojazdy - hahaha - może teraz już trochę późno.Coraz większa konkurencja na rynku pracy .Nawet Schneider ma 10 linii autobusowych i zaznaczam że wszyscy pracownicy jeżdżą ZA DARMO. Jak ktoś nie potrafi zarządzać, to nie powinien zajmować takiego stanowiska ! Czasy kabli i garstki ludzi skończyły się już dawno, bo trzeba przyznać, że to już potężna firma.
Sasza 2016-12-01 12:30:53
Dzięki. Kilka podobnych opinii już słyszałem.
Kokos 2016-12-01 18:06:53
Coraz "lepiej", jak słucham pomiędzy ludźmi z produkcji to wielu chce dać nogę . Nadgodziny nie są płacone, a przełożeni maja coraz więcej wymagań czasem już irracjonalnych. W tym zakładzie kodeks pracy jeśli chodzi o rozkład czasu pracy to można wcisnąć na półkę między bajkami. Czasem praca bez przerw kosztem naszego życia prywatnego i zdrowia, w zamian za dzień wolny jak już im będzie pasowało oczywiście :). A ile śmiesznego straszenia brakiem premii itd jak się ktoś śmie nie zgodzić na "ente" nadgodziny i próbować przypadkiem bezczelnie decydować o sobie. Takich dziwakow tu nie lubią zdecydowanie. Zakład nastawiony na coraz wyższe zyski, ale nie wiele oferuje w zamian dla ludzi, którzy na to najciężej pracują. Nic ciekawego jeśli się ma alternatywę.
Żarłacz Biały 2016-12-02 16:00:41
Witam,

Poczytałem, ba nawet zagłębiłem się w treść niektórych wpisów i stwierdzam jedno: CHUJA WIECIE!!!
Zajmujecie się plotkami jak stare baby, które w czasach PRL-u obgadywały wszystkich gdy po kilka dni stały w jednej kolejce np. za papierem toaletowym!
Mój NICK jak już zauważyliście to „ Żarłacz Biały”, a wiecie dlaczego?, bo kilkanaście dni temu dowiedziałem się że od dwóch lat (około)mam taką zajebistą ksywkę. Dlaczego? Bo jak podają niektóre znajome twarze z pracy wszędzie mnie pełno, a dlaczego?, bo jestem największym ćpunem i dilerem w tej firmie.
Brawo WY!!!
IDIOCI!

Nic dodać, nic ująć. Nie, nie, jednak muszę dodać: zajmijcie się sobą, a mnie pocałujcie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Żarłacz Biały
guzik 2016-12-02 18:56:30
piszą o wszstkim ale dalej nikt nie widzi problemu na cieniowaniu jest ich coraz mniej a dalej mają brygadzistkę ktora ni nie robi oprocz plot moze dyrektor wreszie przejrzy na oczy ale najpierw mosieliby zmienic kierownika
lolo 2016-12-03 11:07:52
masakra !!!!!!!! Brygadzisci z wtryskarni to stare cwaniaki starych pracowników nie doceniają nie umieja rozmawiac nie wspomne o przywitaniu sie z pracownikami jak sie wchodzi na hale kultura tego wymaga szkoda słów żygać się chce jak się jedzie do pracy Kierownik jak nie nauczy ich kultury i nie zrobi ztym pożadku i sam nie będzie decydował o pewnych sprawach to ludzie długo tam nie popracują POZDRAWIAM CZYTAJACYCH
Zostaw swoją opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWS Draexlmaier