Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DWS Draexlmaier

Pracowałeś w firmie DWS Draexlmaier i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fo6 - 2015-06-10 07:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ooo - 2015-06-09 18:53:59]:
Co ty lamusie pleciesz czego nie ogarnia zal mi Ciebie i twoich marnych wymyslonych tekstow. Wporzadku kierownik ktorym mozna bardzo wiele zalatwic pomocny. Nie to co poprzednia kierowniczka
zdjecie uzytkownika
swiadek - 2015-06-10 08:10:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [fo6 - 2015-06-10 07:58:21]:
F06 ma dwóch kierowników ten na montażu siwe ciacho faktycznie nie ogarnia robia ludzie co chcą.
zdjecie uzytkownika
ooooooooo - 2015-06-10 15:02:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [swiadek - 2015-06-10 08:10:18]:
ty chyba nie ogarniasz Swojego marnego życia cieciu
jak masz coś do niego to mu to powiedz prosto w twarz
a nie na jakiś śmiesznych forach coś wypisujesz
chłopak wszystko potrafi załatwić
zdjecie uzytkownika
do oooooooo - 2015-06-10 15:16:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
masz rację pracuję już z nim kilka ładnych
lat poprzednicy byli do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] on ogarnia wszystko
ma pod sobą 3 projekty i jeszcze chyba na MCV
rządzi także on ma co robić codziennie a nie to
co niektórzy
zdjecie uzytkownika
do swiadka - 2015-06-10 15:37:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ty sie zastanow co piszesz bo nie ogarniasz to swoich mysli a jeli chodzi o kierownika fo6 montaz Hubert ogarnia wiecej niz wam sie wydaje pracowity jesli trzeba to i stanie montuje za pracownika
zdjecie uzytkownika
do oooooo - 2015-06-10 15:41:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak jest na mcv przyucza nowego kierownika wiec co za bzdury ktos wypisuje o kierowniku hubercie wez sie zastanow co wypisujesz kierownik pracowity zalatwi wszystko co trzeba i przede wszystkim mozna na niego liczyc
zdjecie uzytkownika
plllll - 2015-06-10 16:51:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pewnie HUBERT jest spoko bardzo pracowity i niech dobrze wyszkoli nowego kierownika żeby zrobił tu w końcu porządek z tymi leniami a zwłaszcza z tą brygadzistką Agatą zakłamana rozdarta wiecznie mordę wydziera i zastrasza ludzi.Fałszywa żmija
zdjecie uzytkownika
znowu - 2015-06-10 21:36:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Agatka brygadzistka była sławna swego czasu wiecznie rozdarta nie widać to a słychać !!!!!!
zdjecie uzytkownika
zalosne - 2015-06-11 15:18:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
agata jest swietna brygadzistka a to ze krzyczy ma taki glos kwestia przyzwyczajenia a wymaganie o cel sztuk to nie znaczy zastraszanie wiec za nim cos napiszesz to sie zastanow...bo jak dla nas jest pracowita... juz 2 osoby tez wypisywaly nie stworzone historie i sprawa jest w toku co prawda 3 miesiace to trwalo ale mozna mozna ,,, zastanowcie sie co wypisujecie bo potem bedzie za pozno a nikt nie zasluguje na obrazliwe nie zgodne z prawda slowa ...
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-06-12 08:54:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co się stało z kierownikami p.Edytą z MCV i panem Andrzejem z X152 ?
zdjecie uzytkownika
Z kapusia do kierownika - 2015-06-12 21:32:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hubert i jego piekna dziewczyNa przypominajaca stolca hahhahaha dobreee....oj nieudacznicy
zdjecie uzytkownika
brak ci piątej klepki - 2015-06-12 22:00:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nieudacznik to z ciebie ty wiesniaku masz coś to powiedz prosto im w twarz a nie wypisujesz brak ci piątej klepki
zdjecie uzytkownika
mcv - 2015-06-12 22:06:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stolica to na Tobie posadzimy nieudaczniku. ...
zdjecie uzytkownika
Żal - 2015-06-12 22:23:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kapus i nieudacznik to z ciebie... jest fajna dziewczyna z ambicjami i fajna z nich para a nie tak jak ty zryty beret poza tym piasek w mózgu
zdjecie uzytkownika
bzdura - 2015-06-13 09:02:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Opamiętaj się buraku jakie bzdury piszesz i krzywdzisz porządnych ludzi.
Ta dziewczyna jest bardzo ładna , ogarnięta i są szczęśliwą parą , a ciebie życie porządnie kopnie w dup...
zdjecie uzytkownika
Bleeeee - 2015-06-14 12:40:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pasuja do ciebie jak kał i mocz...jeszcze jak kaszerowala na f01 to nie bez powodu miala ksywke [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Hubert zanim dotknol sie gowna to byl z taka dziewczyna z klejenia ktora wygladala jak chlopak...kto ma wiedziec i pamietac to pamieta..on to dopiero ma serce chlopaczyna kocha wszystkie paskudy...moim zdaniem MARTA jest oblesna i jeszcze nie spotkalem sie z nikogo opinia zeby powiedzial inaczej a to co ma w glowie zostawie bez komentarza...
zdjecie uzytkownika
Do kretyna - 2015-06-17 16:54:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ty się zastanów co piszesz kretynie i jakim prawem obrażasz porządnych ludzi a od Marty i Huberta to się odp...... bo do twojej wwiadomości dodam że jesteś zazdrosnym i pustym człowiekiem wartym pogardy
zdjecie uzytkownika
la - 2015-06-18 19:04:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Ludzie apeluje do was o myślenie! To nie boli za to boli mnie glowa jak czytam wasze prostackie teksty, no bo co to ma znaczyć? Lepiej wam jak tak napiszecie?
Stajecie się ladniejszy? Chudszy? Mądrzejszy? Nie, pisząc tak staajecie się właśnie gownem które zamiast mózgu macie w głowach pisząc takie rzeczy.
zdjecie uzytkownika
Kupa - 2015-06-24 10:03:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak cie boli glowa to nie czytaj... marta to gowniana sprawa i tego nie ukryjesz
zdjecie uzytkownika
Aga&Tomek - 2015-06-24 19:33:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zobaczymy jacy będziecie mądrzy i ile czasu. ..jak będziecie z Art 218 243 odpowiadac jacy będziecie wtedy.... trafiliście jak kosa w kamień. .. czepiacie się pozadnych ludzi kochających sie... no widocznie nie macie prywatnego życia.... lecz Sory to nie powód by tak opisywać obraźliwe i bez sensu osoby które mają szacunek i wartości....
zdjecie uzytkownika
pegaz - 2015-06-28 00:50:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co powiecie o tym co sie dzieje na landrowerze nastala nowa kierowniczka i robi czystki pozbyla sie dobrego brygadzisty a awansowala pania z kaszerki ciekawe czy wie ze lubi sobie golnac w pracy takze niech sie pilnuje
zdjecie uzytkownika
@ja - 2015-06-28 09:36:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A co się dzieje na magazynie za Macanem tam się coś nowego rozkręca
zdjecie uzytkownika
Jaaa - 2015-06-28 11:06:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tam bedzie nowy projekt PORSCHE G2
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Sprawnie
Pytania: Objasnione i pomoc przy niezrozumiałych
zdjecie uzytkownika
Ups - 2015-06-28 11:10:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pani nowa kierownik dobry daje popis, zapomniala jak miala wyleciec za podpisywanie sie numerem personalnym osoby, ktorej miesiąc czasu nie bylo w pracy... hihihia
zdjecie uzytkownika
Malutka - 2015-06-28 19:01:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Na Landrowerze jeszcze nie ma żadnej Nowej Pani Kierownik póki co to nie ona decyduje o tym co się tam dzieje ...... hihihia. Widocznie ten dobry brygadzista nie jest taki super skoro ktoś się go pozbył.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWS Draexlmaier

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy DWS Draexlmaier?
Zadaj pytanie
alert