cd partner

Poznań

Opinie o cd partner

anonim 2011-05-11 15:45:26
Witam-pracuje w tej firmie od 4 lat.Naprawde nie wiem skad macie takie doswiadczenia.Owszem jako kierowca miałem dzien próby,ale mi (maoł,bo mało,ale jednak) zapłacili- i z tego co rozmawiałem,innym tez.Teraz jezdze po Poznaniu i okolicach-prowadzac wlasna działalnosc.Płacą niezle,chociaz trzeba sie nadzwigac skrzynek.Za to regularnie i terminowo,no i spie codziennie w swoim łózku-anie jak poprzednio raz na tydzien(TIR).A ze wywalaja złodziei i opierdalaczy-mi to nie grozi.Ogólnie naprawde niezle-kris
anonim 2011-05-11 15:59:13
sie ma-jestem ph w tej firmie.(wlasna działalnosc) to prawda,ze ponosze odpowiedzialnosc za płatnosci klientow,ale tylko jesli sprzedam odbiorcy majacemu naleznosci przeterminowane-czyli moja broszka.Robie to od 8 lat-gdyby byli takimi przekreciazami to juz dawno bym ich olał.Nie chce,bo płacą moze nie rewelacyjnie,ale terminowo i co najwazniejsze nikt mnie nie rozlicza z czasu,godzin ,trasowek.Zaczynam kiedy chce,jade do klienta,do ktorego chce,koncze o 15-15.30. I ciekawe gdzie zarobisz 4 tys za 6-7 godzin dziennie.Jedyny minus kłopoty z urlopem.Rysiu
monar 2011-05-11 16:35:09
Pracowałem tam 4,5 roku,zaczynajac od PH ,potem kierownik oddziału,potem w centrali-wiele sie nauczylem.Przychodzac do firmy mialem mgliste pojecie o tym biznesie(poprzednio budzetowka i organizacja spoleczna) Dostałem twarda szkole,ale sie oplacilo .Awansowalem,a potem-ZA POROZUMIENIM Stron poszedłem do firmy z nia wspołpracujacej.Potem wlasny biznes i niezaleznosc finansowa.Wszystko ,czego sie nauczylem + kontakty w branzy-to im zawdzieczam.Fakt leserow i nieuczciwych wywalali bez pardonu.,ala ja u siebie robie tak samo.Szacunek monar
kitka 2013-01-23 17:17:01
halo halo , zagląda tutaj ktos? Jutro mam rozmowę o prace w charakterze fakturzystki-kasjerki, praca na dwie zmiany. Wie ktoś jak to wyglada?
róża 2013-05-16 09:20:59
pracuje tu od roku(magazy),przyszedłem z branzy,więc wiem jak to wygląda u innych.Powiem tak-jest nieżle,choć oczywiscie jest kilka rzeczy upierdliwych np nie pozwalają miec komórki w magazynie,palenie tylko 1 fajka co 2 godziny i odliczają czas,urlop latem-max 1 tydzien,
Ale za to płacą terminowo,odprowadzaja ZUS,kasa moze nie rewelacyjna,ale da się przeżyć-no i mogę tanio kupić browar :-)
rysiu 2013-05-16 09:24:14
To ja Rysiu-kierowca z Zielonej Góry,który przepracował tam 8 lat-niedowiarki.
CD Partner ma również ODDZIAŁY !
anonim 2013-05-19 13:04:08
Mama pytanko mam przyjśc na magazyn ale trochę się obawiam bo jest tam umowa zlecenie przez 1 miesciac jak to wyglada czy póżniej jest umowa o pracę czy po mieściacu dziękuje panu jak to wyglada jaka atmosfera, jak zarobki na magazynie ile na rekę jesli mozna wiedzieć czy soboty płatne proszę o odp
NORMALNY 2013-06-04 14:33:05
Coś ściemniasz ,na każdym kwitku są nadgodziny płatne.Rozliczane co miesiąc na bieżąco bez żadnych zaległości.
xyz 2013-06-05 22:43:06
to nie prawda firma ( usunięte przez administratora ) jdna wielka sciema ta firma nie polecam!!!!!!!!!!!!!!
xxx 2013-08-13 10:55:37
juz odpowiadam, płaca grosze!!!! opowiadaja przerozne rzeczy na rozmowach kwalifikacyjnych a co innego wychodzi w praniu!!!! malo tego zwykle mowia ze zawsze moga cofnac z urlopu , zawsze moga na Twoje miejsce przyjac kogos nowego, nie in teresuje ich zgrany personel tylko murzyny do pracy!!!!! Zero poszanowania!!!!!!!
xxx 2013-08-13 10:58:58
Normalny, owszem nadgodziny masz policzone ale za to premie Co obetna!!! hahaha to cwaniaki!!!
ona 2013-12-03 10:05:41
czy dostałaś się do tej hurtowni?
xxx 2013-12-17 13:09:23
Z A L O S N A FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mlody 2014-01-02 13:05:03
bylem w grudniu na rozmowie ,potem dzien próby(tylko 40 złna rękę-ale zapłacili),potem miałem 2 tygodnie umowy -zlecenia.Jutro robię badania lekarsjie i od 7 grudnia mam umowe o prace-jak bedzie -zobaczę.Na razie jest nieżle.chociaż sporo roboty-święta.( usunięte przez administratora ) w magazynie-ok
żal 2014-01-12 16:03:43
(usunięte przez administratora)Atmosfera na magazynie TRAGEDIA. Nie polecam
Poki 2014-01-23 23:05:33
W dniu dzisiejszym byłem na zbiórce kwalifikacyjnej (9 mężczyzn naraz siedziało i słuchało przemowy ku pokrzepieniu serc) w Poznaniu. Prosta sprawa - podstawa+premia+premia+premia, czyli nigdy nie wiesz ile zarobisz, ale wiele nie zarobisz, bo widełki spore. Praca o charakterze poniekąd akordowym by osiągnąć jakiś podstawowy $$. Brak jasnych odpowiedzi na proste pytania dotyczących relacji pracownik-pracodawca, gość z firmy poprostu unika odpowiedzi powtarzając wciąż te same zdania pełne patosu. 2 zmiany: 6-14 i 14-...(siedzisz jak długo trzeba). Odpowiedzialność finansowa w postaci weksli in blanco. Praca w temperaturze dwornej (otwarta hala magazynowa). Podczas rozmowy można dowiedzieć się, że łamaniem prawa jest podawanie do wiadomości publicznej wysokości wynagrodzenia przez pracownika co jest bzdurą (tyczy się to pracodawcy, natomiast pracodawca może zamieścić taką adnotacje w umowie, która jest z pkt. widzenia prawa mało podstawna).
xxx 2014-02-10 10:05:00
POKI..... niestety masz racje ....ale to wizytowka tej firmy....BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA....i to nie tylko na magazynie bo w biurze rowniez.... Mam tylko nadzieje , że kiedys się to zemści na tej firmie.... przydałby sie ja opisać w gazecie co sądzicie?
anonimek 2014-02-11 13:27:23
byłem na dniu próby(zapłacili 41 zł na rekę)potem 4 tygodnie umowa-zlecenie,od 2 tygodni mam UMOWE o prace.Na razie nie narzekam.(usunięte przez administratora) No i płaca terminowo-to akurat wszyscy potwierdzaja
starypracownik 2014-02-11 13:51:04
Witam-pracowałem tam 15 lat (i gdyby nie okazja w Niemczech robiłbym dalej)(usunięte przez administratora)
drajwer 2014-02-17 15:53:32
trzeba mieć swojom działalnosc,ale poza tym nieżle.Płacom od wartosci wywiezionego towaru-więc można dociągnąc i do 4 tys/miesiąc.W porównaniu z takim lechpolem ( "umowa "o prace :-)gdzie jeżdziśz po 12-13 godzin codziennie,za 1800zł(a ZAWSZE jeszcze ci coś potroncom za straty-srednio 150-250 zł/miesiąc) -to luksus.Wiem,bo pracowałem-w lechpolu w Inowrocławiu przez 2 lata. Jak tam byłem przewineło się 102 kierowców!!!
urlich89 2014-03-10 15:20:34
Ile godzin średnio pracuje kierowca? Czy zarobki rzeczywiście ponad 3 tys? Rozładunek jest całopaletowy czy ręcznie po kilka skrzynek, opakowań?
mamma 2014-03-23 08:59:34
a ja pracuję tutaj 3 lata i nie mogę narzekać.Kasa fajna i na czas,a ,że działalność? urlopy tez mamy,wiec nie można narzekać.Ja jestem zadowolona/ny :-))))
ona 2014-10-24 17:24:26
a w jakim charakterze pracujesz i gdzie można składać papiery?
ona 2014-10-24 17:26:57
i co Miki pracujesz może w cd partner?
drajwer 2014-12-04 14:09:36
Joke-jak nie wiesz ,to nie kwestionuj tego co piszom (bo wiedzom) inni.
Zapytaj o Pana (usunięte przez administratora)i jego rotację kirowców w Inie-a potem krytykuj.
Cd Partner nie jest święty ,ale na tle innych-wcale nie taki zły. jest tam duzo kierowców i przedstawicieli,którzy maja własnom działalnosc,a pracujom tam po kilka ładnych lat.Gdyby ich oszukiwali-to dawno by ich tam nie był.
Tao 2015-02-21 13:29:37
CD Partner to firma zajmująca się sprzedażą piwa i innych napojów. Ma spory magazyn i sporo magazynów rozsianych wokół całego Poznania, co zmienia tą firmę nie do poznania. Zastanawiam się czy rzeczywiście można tam zarobić jakieś konkretne pieniądze czy same najniższe stawki ludziom dają? Przecież popyt na alkohol wcale nie słabnie.
były stachanowiec 2015-05-13 22:17:41
Pracowałem tam rok jako h,rok i aż rok...żeby odzyskać utraconą kasę...rotacja na stanowisku ph średnio co dwa,trzy miesiące... Zamiast ypłaty dostajesz tylko 50%, reszta w następnym miesiącu,ajk klienci popłacą faktury,co w dzisiejszych niepewnych czasach jest mega cieżkie... Guru z Poznania mowy ciała uczył się chyba na warsztatach w Pcimiu Dolnym... Dramat!!!Pamietam,że na spotkaniu zasypialiśmy takie frazesy i pełne patosu mowy zagrzewające do boju cedził...Nie Polecam
PH CD Partner 2015-10-21 23:33:09
Tak z ciekawości tu wszedłem.. pracuję w tej firmie już parę lat. Pewnie że są sytuacje że do szału doprowadzą człowieka no ale gdzie tak nie jest?? Odpowiedzialny jesteś finansowo za klienta, dlatego uważnie trzeba obserwować komu dajesz towar w termin, zresztą jest zasada że nowi klienci tylko gotówka. Mnie osobiście najbardziej wkurza to że jestem zmuszony pracować na własnej działalności, według prawa powinien być etat ale tego się nie przeskoczy. Co do zarobków rozpiętość potrafi być bardzo duża, ale jak sobie podliczysz rok to cóż.... w tej branży nie zarobisz tyle nigdzie indziej. Podsumowując robota bardzo ciężka i stresująca lecz gdy popsuje mi się lodówka czy TV to idę do sklepu i kupuję a nie martwię się skąd wykombinować kasę
Sarenka 2015-10-22 23:40:25
Witam,pracowałam w tej firmie tylko dlatego że byłam desperatką!!! Nigdy nie wiadomo ile się zarabia, czy pani/pan dyrektor ma akurat gest przyznać premię!!!???? a ile "BÓG JEDEN WIE" Pieniądze poniżej godności człowieka!!!! Brak szacunku do pracownika!Zero szkoleń!Zero procedur! ZERO !!! Nie polecam. Firma Krzak.
kecaj 2015-11-05 17:59:44
Komentarze typu ph cd partner to chyba pan Mariusz pisze...
kecaj 2015-11-05 18:01:17
Ja tam pracowałem nie polecam....
CD Partner 2016-09-13 13:03:29
Tak-zapraszamy !
pozdrawiamy
Abcd 2016-09-28 00:06:00
Panie Nyka. Jak to Pan napisał uczciwa płaca. Gdzie ona jest? Płaca w wysogotowie jest uzależniona od wyników, które w okresie letnim nie są złe lecz płaca razem z tym w parze nie idzie. Tłumacze jako nowy pracownik mając tyle samo jednostek co starzy zawodnicy, nie dostaniecie pensji proponcojnalnej do starych wyjadaczy. Jednostki często są przypisywane na kakretne osoby by miały więcej jednostek w miesiącu. Chodzi o hurty. Wózki często są zepsute, olej wycieka, czas eksploatacji został przekroczony dwukrotnie a wózki nie widziały serwisu. Za to jak to się ma do nierobów. Dam przykład wspaniały logistyk w wysogotowie któremu nigdy nie chce si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ruszyć do roboty bo to pan i nie pobrudzi sobie rączek. Było sporo pracy mógł chociaż rozłożyć skrzynki na zewnątrz to nie zrobił tego i jeszcze z tekstem do chłopaków ze maja szybciej robić, i są nierobami. Tak więc tam patrzą na człowieka z góry. Gdyż logistyk jak i główny prezes Pan Nyka są osobami wyksztalconymi a żeby się dowartościować zatrudniają osoby do pracy fizycznej przeważnie po gimnazjum bądź średnim niepełnym i się z nich wysmiewaja ze nie są wykształceni niczego się nie dorobili. I o czym my tu mówimy? Pracodawca tuszuje prawdę jak morze. Kobietę z biura wyrzucili gdyż jak to prezes powiedział ( JEST PANI NIE EKONOMICZNA ) po prawie 20 latach jej pracy w tej firmie. Wstyd i hańba. Między prawdą a Bogiem Panie Nyka i tak czeka nas wszystkich ten sam piach, mimo tego czy ktoś jest czy nie jest bogaty. Nie rzycze tego Panu, niech Pan żyje pełnią życia. Lecz ludzi mógłby Pan traktować z szacunkiem jak i Pana podwładni. Pozdrawiam
mariusz LP 2016-10-11 18:45:44
Siemanko ja tam nie narzekałem a pracowałem tam dość długo i na magazynie i jako pomocnik kierowcy zyc nie umierać jak sie miało głowę na karku to i sie zarobilo i to podwójnie hehe pozdrawiam pana Krupnika??? Czy jakos tak aaa Krutnika- nie pamięta wòł jak cielęciem był..... Pan Nyka spoko gość pozdr dla czarnego Jacka i dla wszystkich których poznałem i wtajemniczałem.... Było warto
mariuszLp 2016-10-13 19:54:39
Polecam kierowcę poczatki trudne ale potem..... No cóż a co dokładnie sie robilo no wiesz nie wypada Tu pisac wredny krutnk to czyta ale pan Nyka spoko pozdrawiam
mariuszLp 2016-10-13 20:46:41
To sie znamy pewnie
amant 2016-10-15 13:29:12
No dobra, ale czy niedługo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się zwłąszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a umowa jest w pełni respektowana. Wiedzą, że trzeba dbać o niezłe warunki finansowe.
Zostaw swoją opinię o cd partner - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cd partner