biurovita obecnie hasta

Poznań

Opinie o biurovita obecnie hasta

*88888* 2009-11-26 22:10
Atmosfera koszmarna, zarobki kiepskie (1200), osobom na rekrutacji obiecuje się możliwości rozwoju i premie,których na oczy nie widzą. Najgorszy jest wstyd przed klientami, którzy oczekują minimum podstaw towaru a widzą tylko wielkie pustki i nieroty. Reakcji na to rzadnej. Szkoda czasu na robienie tam zakupów a już na pewno na traktowanie tej pracy poważnie.Personel zestresowany, posępne miny aż nie chce się tam przebywać. Do tego jeden na drugiego donosi.
Kierownictwo - szkoda mówić dorabia się na naiwności podległych pracowników obiecując wzamian złote góry.
Do tego dyrektor nie reprezentuje sobą nic oprucz wielkiej postury. Jest bezpłciowy w zachowaniu i chętnie podłoży "nogę" by chronić przed prezesem własny tyłek. Tam liczy się nawet wyjścia do wc!! Ja wytrzymałem tylko kilka dni i o kilka za długo.
Praca w tej atmosferze jest dołujaca!!!!! Myślę, że to wkońcu padnie.
Zuza 2010-01-07 14:10
Dostałam propozycję pracy w poznańskiej Haście. I się zastanawiam. Ile ludzi u nich pracuje? Ile jest działów? A dyrektor spoko czy beznadzieja?
Gaga 2010-02-15 09:16
Pracownicy spoko, dyrektor - ciekawe który... było już ich chyba z 10 - ciu. Na półkach pusto, nie ma po co tam przyjeżdżać.
111 2010-04-19 20:49
Mam prośbę czy może ktoś z Was opisać dokładniej na czym polega praca w tej firmie.Jak współpracuje się z ludzmi i kierownictwem?
Szukam pracy, ale chcę wiedzieć czy warto u Was próbować
li 2013-10-02 19:39
jak obecnie wygląda praca w Poznaniu, polecacie?
xx 2015-07-02 07:54
zgadzam się nie polecam dyrektor to pajac chcący się wykazać ludzie zestresowani a on i jego świta chodzą jak panowie
nos 2015-09-29 20:31
Buli kierowniczkę hali zrzucił na pikera ahhhaha, jeden fałsz i obłuda wśród pracowników, szkoda pracować w takim bałaganie
Bezrobotny 2015-11-29 12:26
Witam,

Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ widzę, że Hasta w Komornikach poszukuje pracownika na halę sprzedaży/magazyn do wykładania towaru i kompletacji zamówień.
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest tam ogólna atmosfera pracy i warunki (godziny, ewentualne zmiany, nadgodziny, czy pracują w weekendy)? Zastanawiam się czy warto tam aplikować, jak wygląda z umową o pracę i zarobkami, bo może nie warto się starać?

Dawno już nikt nie pisał, a tym bardziej nic konkretnego, więc chyba jest ok, bo my Polacy już tak mamy, że wtedy nie piszemy, a jak coś jest źle to nawet w środku nocy znajdziemy czas, aby kogoś zjechać.
Proszę tylko o konkretne opoine o tej placówce.

Dziękuję i pozdrawiam
kamila 2015-12-30 20:46
Hej,proszę napisz skąd wiesz że szukają pracowników?
Jutro 2016-05-12 22:11
Wiesz co, ja tam słyszałem, że im idzie całkiem dobrze i w ogóle nie ma nad czym rozmyślać, bo sytuacja jest dość jasna, ja w to wierzę, biurowa praca jest tutaj dośc standardowa tak jak mówiłeś, więc myślę, że dałoby się to jakoś sprytnie ogarnąć tu
Dominika 2017-07-27 08:36
@Bezrobotny Widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Rzeczywiście, w przypadku gdy coś idzie dobrze, nie mamy aż takiej motywacji, by się tym podzielić. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.
Zostaw swoją opinię o biurovita obecnie hasta - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biurovita obecnie hasta