biurovita obecnie hasta

Poznań

Opinie o biurovita obecnie hasta

*88888* 2009-11-26 22:10:49
Atmosfera koszmarna, zarobki kiepskie (1200), osobom na rekrutacji obiecuje się możliwości rozwoju i premie,których na oczy nie widzą. Najgorszy jest wstyd przed klientami, którzy oczekują minimum podstaw towaru a widzą tylko wielkie pustki i nieroty. Reakcji na to rzadnej. Szkoda czasu na robienie tam zakupów a już na pewno na traktowanie tej pracy poważnie.Personel zestresowany, posępne miny aż nie chce się tam przebywać. Do tego jeden na drugiego donosi.
Kierownictwo - szkoda mówić dorabia się na naiwności podległych pracowników obiecując wzamian złote góry.
Do tego dyrektor nie reprezentuje sobą nic oprucz wielkiej postury. Jest bezpłciowy w zachowaniu i chętnie podłoży "nogę" by chronić przed prezesem własny tyłek. Tam liczy się nawet wyjścia do wc!! Ja wytrzymałem tylko kilka dni i o kilka za długo.
Praca w tej atmosferze jest dołujaca!!!!! Myślę, że to wkońcu padnie.
Zuza 2010-01-07 14:10:28
Dostałam propozycję pracy w poznańskiej Haście. I się zastanawiam. Ile ludzi u nich pracuje? Ile jest działów? A dyrektor spoko czy beznadzieja?
Gaga 2010-02-15 09:16:55
Pracownicy spoko, dyrektor - ciekawe który... było już ich chyba z 10 - ciu. Na półkach pusto, nie ma po co tam przyjeżdżać.
111 2010-04-19 20:49:25
Mam prośbę czy może ktoś z Was opisać dokładniej na czym polega praca w tej firmie.Jak współpracuje się z ludzmi i kierownictwem?
Szukam pracy, ale chcę wiedzieć czy warto u Was próbować
li 2013-10-02 19:39:01
jak obecnie wygląda praca w Poznaniu, polecacie?
xx 2015-07-02 07:54:20
zgadzam się nie polecam dyrektor to pajac chcący się wykazać ludzie zestresowani a on i jego świta chodzą jak panowie
nos 2015-09-29 20:31:48
Buli kierowniczkę hali zrzucił na pikera ahhhaha, jeden fałsz i obłuda wśród pracowników, szkoda pracować w takim bałaganie
Bezrobotny 2015-11-29 12:26:11
Witam,

Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ widzę, że Hasta w Komornikach poszukuje pracownika na halę sprzedaży/magazyn do wykładania towaru i kompletacji zamówień.
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest tam ogólna atmosfera pracy i warunki (godziny, ewentualne zmiany, nadgodziny, czy pracują w weekendy)? Zastanawiam się czy warto tam aplikować, jak wygląda z umową o pracę i zarobkami, bo może nie warto się starać?

Dawno już nikt nie pisał, a tym bardziej nic konkretnego, więc chyba jest ok, bo my Polacy już tak mamy, że wtedy nie piszemy, a jak coś jest źle to nawet w środku nocy znajdziemy czas, aby kogoś zjechać.
Proszę tylko o konkretne opoine o tej placówce.

Dziękuję i pozdrawiam
kamila 2015-12-30 20:46:36
Hej,proszę napisz skąd wiesz że szukają pracowników?
Jutro 2016-05-12 22:11:01
Wiesz co, ja tam słyszałem, że im idzie całkiem dobrze i w ogóle nie ma nad czym rozmyślać, bo sytuacja jest dość jasna, ja w to wierzę, biurowa praca jest tutaj dośc standardowa tak jak mówiłeś, więc myślę, że dałoby się to jakoś sprytnie ogarnąć tu
Zostaw swoją opinię o biurovita obecnie hasta - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biurovita obecnie hasta