Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Beth

Chciałby ktoś wspólnie wyjechać przez tą agencje? Mogłabym nawet od zaraz

@Beth

hej, a masz jakiegoś maila?

@nico

betheartlilac@gmail.com

@Beth

Nie ma takiego adresu e-mail.

@Beth

Nie ma takiego maila jak podałaś.

@nico

Jest. Proszę skopiować adres ;)

@Beth

Nie ma dostaje odpowiedzi zwrotne ;) podaj inny jeśli możesz ;)

Franek

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

kejsi33
@Franek

To chyba zalezy gdzie sie jedzie,do jednych fabryk masz zaplacony dojazd i zalatwiony pokoj( za ktory juz sam placisz ale sa dogodne warunki,agencja depozyt rozklada ci w ratach) a do innych lecisz na swoj wlasny koszt i musisz znalezc sobie lokum...a pracy?Sporo.

#szczera
@Franek

Widzę że moje uwagi co do gapu nie są publikowane .... ciekawe czemu hm?

Jurek
@Franek

Warunki sa ok, dostajesz umowe w pl i uk. zalezy na jaki magazyn jedziesz. Ja bylem w omega w warrington i wszystko sie zgadzalo.

Serek

Witam chce podjąć pracę w worrington na magazynie przez tą agencje czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak to wszystko wygląda na miejscu?

Milka
@Serek

Dołączam się do pytania. Wyjeżdżam w listopadzie i wszelkie informacje mile widziane.

omega
@Serek

Spoko robilem tam przez 8 miesiecy. Gap daje rade.

Milena

Dołączam się do pytania

zuba

Hey, moze ktos podobnie jak ja szuka kompana do wyjazdy przez agencje lub nie do uk. moj email zuba102@gmail.com

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lucas

Witam ktos chetny na wyjazd przez ta agencje do pracy w UK ? Gdziekolwiek i kiedykolwiek ?

ML
@Lucas

A masz cos juz na oku czy dopiero szukasz?

Natalia

@ #szczera Usuwane mogą być tylko komentarze niezgodne z regulaminem. Każda rzetelna opinia o pracodawcy, nie ważne czy pozytywna czy negatywna, jest publikowana. @Mccaffarey Dziękuję za Twoje informacje. Są bardzo konkretne i myślę, że będą przydatne dla wielu użytkowników. Zachęcam cię do regularnego zaglądania na forum i dzielenia się bieżącą wiedzą o Gap Personnel.

Mccaffarey

Pracuje w Chcichester i ogolnie praca jest ok, jednak trzeba wziac pod uwage to że niektore sprawy o ktorych dowiedzialam sie przy rozmowie z biurem w Polsce roznia sie od rzeczywistosci. Oczywiscie jesli ktos chce pracowac to bez problemu sie utrzyma i odlozy. A co do niezgodnosci to: 1. Biuro w Polsce twierdzilo ze praca jest w systemie zmianowym od poniedzialku do piatku, nie jest to do konca prawda bo mozna pracowac caly tydzien ale tez nie zawsze jest pewne ze pojdziesz do pracy tyle dni w tygodniu na ile sie zapisalo 2. Nie zawsze pracuje sie pelne 12h (czasami jak nie ma juz pracy na danej zmianie lub jest jej malo to zostawiaja glownie osoby ktore pracuja juz dluzej lub po prostu sa zapisane bardziej na stale a ciebie odsylaja do domu) 3. Biuro w Polsce twierdzilo ze jest to praca od 6 do 18. Oczywiscie mozna brac same dniowki, ale firma pracuje 24/7. Wiec mozna zaposac sie tez na 18-6. Przerwy srednio co 2,5h (o 9, 12 i 3) kazda po 30 min (w przerwe wlicza sie zejscie z hali i powrot na nia). Przerwy oczywiscie bezplatne. W firmie trzeba byc juz o 6 czy 18 zeby podpisac liste jednak lrace zaczyna sie 6:30/18:30 i dopiero od tej godziny zaczyna sie „zarabiac”. Przerwy oczywiscie bezplatne wiec jesli bedzie sie na pelnej zmianie to max wychodzi 10h dziennie Chyba jak do tej pory innych roznic nie zauwazylam, gdyby cos mi sie przypomnialo to dopisze w komentarzu, jednak zapraszam w razie pytan na maila mccaffarey@gmail.com Ogolnie prace Chichester oraz sama agencje polecam, pieniadze zawsze na czas wyplacane co tydzien. Dzien przed wyplata dostaje sie rozpis wyplaty na maila a w razie gdyby cos sie nie zgadzalo mozna wyjasnic na miejscu w biurze. Panie w nim pracujace zawsze chetne do pomocy niewazne z czym by sie przyszlo :)

Mika

Ktoś się wybiera do Holandii na stanowisko Pracownika produkcji?

Jop

Dostałem pracę przy pakowaniu czekolady . Ale jak ta praca . Tyle ja pierwszy raz w uk . I

kejsi33

Ja pracuje przez tę agencję w pralni w Reading,nie mam nic do zarzucenia,organizacja swietna,praca nie najgorsza,kontakt doskonały do samego końca...a mieszkania no cóż...moje akurat jest w porzadku . Jeżeli komuś nie odpowiada mieszkanie zawsze moze znalezc lepsze. Ogolnie polecam Gap Personel w 100% .

Andzia

Hej, ktoś chętny na wyjazd bez znajomosci języka ? Jestem z Krakowa E:mail angelika9548@onet.eu

#szczera
@Andzia

A do jakiego miasta w Anglii chcesz przyjechać?

Filip

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją za granicą?

lord
@Filip

ja pracowałem w pralni w Afonwen Laundry przez Gapa,praca nie najgorsza,kasa na czas ,ale mieszkania tragedia

Andzia

Hej, ktoś chętny na wyjazd do uk ? Bez znajomosci języka ? Jestem z Krakowa Moj e-mail : angelika9548@onet.eu

Ewe287

Witam czy wybiera sie ktos do Bristolu do magazynu Culina ? Moze ktos cos powiedziec na temat pracy tam ?

Zly

Nie polecam .

Artur
@Ewe287

Witam. Podpinam się pod pytanie bo mam wyjazd na 01.06 ?

marcin
@Artur

Hej prosze o kontakt kto pracuje w cullina yahoos@wp.pl albo 662 089 463

basia
@Ewe287

Z jakiego powodu nie polecasz ?

Natalia

@Oliwia, a pracowałaś już wcześniej w takim charakterze? Podziel się koniecznie z nami swoją opinią o współpracy z Gap Personnel, gdy już wyjedziesz do pracy. Czy ktoś z Was także ostatnio rozpoczął współpracę z Gap Personnel? Jak oceniacie kontakt z tą firmą?

Wujek
@Natalia

Kontakt z agencja bardzo dobry, zarówno w Katowicach jak i w UK. Moge polecic firme.

Wujek
@Natalia

Pracowalem w Warrington i Wrexham.

paulina
@Wujek

i jak było w warrington? jak mozesz to się odezwij 794534808

Oliwia
@Natalia

Nie pracowałam tak nigdy dlatego się bardzo stresuje :) jeśli ktoś z was mieszka we Wrexham to odezwijcie się to może chociaż z kimś się spotkam i czegoś dowiem :)

patryk23
@Wujek

Jak było w Warrington i Wrexham. Jakie były warunki ludzie kontakt z nimi Jak ktoś był i może to proszę o kontakt 508278589

Off
@Natalia

NIE ZADAWAJ IRYTUJACYCH PYTAŃ PROSIMY CIĘ .

Paulina

Wybiera się ktoś może do pracy do Chichester ??

Jakub

odezwij się paaulina95@vp.pl

O super odezwij się na maila paaulina95@vp.pl

odezwij się kiedy planujesz jechac 721891000

Natalia

@Wujek, dziękuję za Twoją odpowiedź. @Dominiko, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Asystent, długo już pracujesz za pośrednictwem Gap Personnel? @Paulina, @Jakub, koniecznie podzielcie się z nami później swoją opinią!

Pati.
@Natalia

PRZESTAŃ ZADAWAĆ IRYTUJĄCE PYTANIA JEDZ DO PRACY TO SIĘ DOWIESZ .

Natalia

@miś, a czy Ty starałeś się lub zastanawiasz się nad podjęciem pracy poprzez Gap Personnel? Co możecie powiedzieć o współpracy z Gap Personnel z Katowic? Polecacie aplikować do pracy poprzez tę firmę? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym miejscu.

RP
@Natalia

Tak, pracuje nadal w UK - wyjezdzalem przez Gap juz kilka razy. Spoko agencja.

Oliwia

Jadę do Wrexham 18 czerwca niby do pracy w rozlewni mleka ale kontakt taki średni z agencja i nic za bardzo nie wiem. Czy ktoś jest we Wrexham lub pracuje właśnie tam ?

miś

Ciężko ich pozytywnie ocenić. Może(usunięte przez administratora)powie jak załatwiana jest praca? jak zapraszacie na rozmowę to praca już czeka? czy dopiero po rozmowie i podpisaniu papierków zaczynają się długie tygodnie bez większych nadziei na zatrudnienie? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel