Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Nika

Witam :)! Czy ta agencja rekrutując do pracy w Anglii zapewnia zakwaterowanie i jezeli tak to jakie są warunki?? Z góry dziekuje za odpowiedz

W temacie
@Nika

Nie zapewnia _musisz szukać sobie sam....a tanio nie jest a stawki szału niema ..

Ruda
@W temacie

Nie przesadzaj jesli 60-70 funtow z rachunkami na tydzien to duzo to zawsze mozesz wybrac opcje wynajmowania sama kwota od 500-700 funtow miesiecznie plus rachunki jakies 200-300 z coucilem - zycze powodzenia! polak tylko narzekac potrafi i wszystko pod nos podac

Brunet -wieczorowo poro.
@Ruda

A to 500_700 to wynajmujesz dom _to się zgadza ..ale nie pokój ogarni się ..

Brunetka
@Ruda

Jeśli chodzi o cenny kwater to ja nie szukam domu do wynajęcie za 500_700 Funtów tylko pokoju ...Polak nie tylko narzeka ale pracuje i liczyć umie ...

Margo
@Ruda

Skąd wziełaś te stawki 60-70£?Wiesz ile kosztuje wynajm pokoju w niektórych miastach?

ciwkawy

Witam jest ktoś aktualnie we Wrexham ? powiecie jak wygląda praca i czy są godziny ? pozdro

Mała
@ciwkawy

Też mam propozycję pracy na Wrexham.Wyjechałeś czy dopiero wyjezdzasz.Naposz do mnie na mejla margo728@interia.pl

Margo
@Mała

Praca jest 'na telefon'(usunięte przez administratora) Podpisałam umowę do innej,a wysłali mnie do innej.Pokoje drogie bez standardu. Ogólnie nie polecam.

Weronika

Hej. Mam wyjechać do pracy w pralni. Był ktoś? Albo może wiecie jak to wygląda?

K_
@Weronika

Dobra rada. Daj sobie spokój z pralnią. Jedź do the Huta w Warrington ;)

?
@K_

Co jest nie tak w tej pralni ?

max
@Weronika

Kiedy się wybierasz do tej pracy .

Too expensive rent

Praca może jest ok ale proponowane kwaterę są za drogie i za drogi jest kaucji ...(usunięte przez administratora)Proszę samem zobaczyć .

?
@Too expensive rent

Możesz napisac ile pokój i kaucja ?

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
? ? ?

Wybiera się ktoś do pracy w Calypso ?

Natalia

@ciekawy, w jakim standardzie są utrzymane mieszkania? Po ile osób zazwyczaj w pokoju? Firma organizuje dojazd do pracy? Zamierzacie wyjeżdżać w najbliższym czasie z Gap Personnel? Tym, którzy się jeszcze wahają polecam zapoznać się z ofertą pośrednika (Link - https://www.gap-personnel.pl/praca/) zawiera wiele stanowisk do pracy w Anglii i w Niemczech, na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Czy są na forum osoby które się wypowiedzą odnośnie swoich doświadczeń w tej pracy?

Maciej

Nie polecam, mielismy leciec na monterow stelazy mebli, wszystko bylo dogadane, nastepnie wylot byl przesuwany i ostatecznie kontakt sie urwal, nie odbieraja. Zastanowcie sie dwa razy bo dla mnie i kolegi to byla strata czasu.

Kwiat80
@Maciej

mozesz podac Jakis kontakt prywatny? chcialbym sie czegos wiecej dowiedziec.

karolajn

jak wygląda rekrutacja, do kogo mogę zadzwonić i się spytać o pracę?

gość
@karolajn

Rekrutacja przebiega dość sprawnie, ważne żeby trochę mówić po angielsku. Zadzwoń do Bartłomiej Radawiec, biuro Katowice, pozdrawiam

Przeczucie .

Przeczucie mi mówi ze pozytywne opinie na temat tej agencji plus emaile -do kontaktu to sprawka ludzi z biura ..Po krótkiej styczności z to agencją muszę stwierdzić ,ze podawana przez nią oferty pracy nie są za ciekawe a za udzielnie informacji o kwaterach _pewnie moja jakieś prowizje od właścicieli?

Witam, czy ktoś pracował w Niemczech w Marktheidenfeld przy produkcji żaluzji?

Uk

Witam jest praca w calypso czy trzeba czekać na telefon

Marrie

Jeśli ktoś jest zainteresowany praca z agencja gap w uk warrington niech pisze pod moj adres e-mail knite@interia.eu jestem aktualnie w UK więc każdemu mogę cos opowiedzieć o tej agencji ;)

Wybiera się ktoś do pracy w pralni?

Monia Fraczek

Witam, tak na szybko bo zaraz lece do pracy :) Jestem juz 2 tyg w UK przez GaP - na poczatku bylam wystraszona ale jest juz ok ( oferta z podstawowa znajomoscia angielskiego) Rekrutacja przeszla szybciutko- wynajelam pokoj przez agencje nieruchomosci u Pani Mary- fakt musze kupic pare rzeczy ale to bardziej kosmetycznie wszystko :) nie narzekam jest ok wiec prosze nie bac :)

querry
@Monia Fraczek

Dopiero 2 tygodnie i juz masz prace? Szok, nie slyszałam, żeby jeszcze ktoś dostał prace w tak (dla nich) krótkim czasie.

Ttt

Jeśli chodzi o zakwaterowanie polecam grupy na na FB np Polacy w Derby itp (podaje się miasto w Anglii) są tam Polacy, którzy wystawiają swoje ogłoszenia :) ja w ten sposób znalazłam pokój na swój pierwszy wyjazd. Wiadomo, że trzeba także uważać na Naszych rodaków. Pozdrawiam

NN

Rusza ktos moze w najblizszym czasie do UK przez GAPA jesli tak to do jakiej pracy i czy oplaca sie jechac przez ta agencje

robot
@NN

Cześć,ja jestem przez Gapa w pwllheli (praca w pralni) robota ciężka,ale agencja wywiązuje się z tego co obiecała.Jest możliwość brania nadgodzin także można zarobić :) P.S- jest to mój 1 wyjazd przez tą agencje i jestem bardzo zadowolony.

robot1

żelkowy

@robot1

No a napisz jak tam zakwaterowanie wyglada jak warunki mieszkalne masz czy jest ok czy jakas spelunka za ktora musisz palcic niewiadomo jakie kwoty

żelkowy
@NN

warunki mieszkalne są "bardzo średnie" że tak to ujmę,ale ogólnie da się żyć,zginąć tu nie zginiesz,a zarobić zarobisz

qwerry
@NN

nie polecam, strata czasu a pracy i tak nie ma, przynajmniej w moim przypadku

mamba
@NN

Daj mi swój e-mail to Ci opisze prace w gapie bo akurat jestem w uk ????

@mamba

sebastian15041983@tlen.pl

Natalia
@mamba

Mogę prosić także o kontakt? :) (usunięte przez administratora)

Gorszy sort ?

Interesując co nie którzy piszą : _Nie którzy maja mieszkania i transport ,a reszta ma sobie szukać i płacić za transport sama . Dlaczego tak jest ?Sa lepsi i gorsi _pracownicy ????

Aleksandra Choryz
@Gorszy sort ?

Ja jechalam przez ta agencje i sama musialam zaplacic za przelot i zakwaterowanie czy jestem z tego powodu biedniejsza? nie! Rozmawialam z agencja dlaczego sa oferty gdzie placa za transport a na innych nie- i nie jest to decyzja agencjii tylko klienta czy taki koszt pokryje.wiec jak sie nie znasz po co te komentarze!

Kondzii

Witam czy wybiera sie ktos prze Gapa do Anglii na magazyn odziezowy po 24 lutym bo mam byc podobno rekrutacja.

Kamila

Witam! Bierzemy pod uwagę z chłopakiem wyjazd do UK przez tą agencję. Pierwszy raz byśmy byli w UK.Proszę napisać czy ta agencja daje namiary na pokoje do wynajęcia w pobliżu pracy i jak to wygląda z Waszego doświadczenia-chodzi mi o koszta wynajmu pokoju dla Pary. Trzeba zapłacić za pokój z góry ale na jaki okres?Ile takie wynajęcie może nas mniej więcej kosztować? Z góry dziękuję i pozdrawiam ????

@Kamila

trzeba mieć na tydzien i kaucje podają namiary na pośrednika lub pomogą sami załatwić

mamba
@Kamila

daj mi swój e-mail to chętnie opisze Ci prace w gapie bo akurat jestem w uk juz jakiś czas ???? albo pisz na mój knite@interia.eu

xdxd

Hej pracuje ktos moze w Tomlinson’s Dairies? jakie warunki jesli chodzi o prace? pracuje sie caly czas czy moze sa jakies postoje? sa nadgodziny?

Dziękuje postoje .
@xdxd

Jedyne co ta firma _agencja ma do zaproponowania _Małe stawki drogie kwaterę_ Dziękuję postoje .

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel