Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Bartezh

Ktoś pracuje przez tą agencje jako tapicer ?

Willow
@Bartezh

Pracuje jako tapicer od lutego we Flint. Praca jest ok- to samo co w Polsce tylko wypłata w funtach :)

W Anglii 6 lat

Za duzo cwaniaczkow, ktorzy chca zarobic na Tobie na wynajmie. Jakis typ zaoferowal mi pokoj za 80£ nieumeblowany, w (usunięte przez administratora) daleko od pracy. Agencja to druga opcja, ale nie usmiecha mi sie tez tracic 60£ frycowego, + depozyt 140, ktorego podobno nie oddaja?.Sama kwota 70£ za tydzien, wysoka, ale za umeblowany pokoj i umowe to jeszcze jak Cie moge. Ja polece tylko, jak znajde pokoj bez frycowego. Nie lubie byc oszukiwany. Przy obecnym naborze, mala szansa niestety, by znalezc uczciwego wynajmujacego. Wszyscy chca Cie wydymac na kase, niestety. Polak, Polaka, Slovak, Polaka, Anglik, Polaka i Mudżyn, Polaka. Desperata oszukac najlatwiej. Powodzenia wszystkim zycze

Desperat z Warrington
@W Anglii 6 lat

A za wynajem w Polsce nie trzeba płacić? Jakie frycowe, co Ty opowiadasz? Kaucje są zawsze, nawet w Polsce. Kto ma pewność że Ty go nie oszukasz, przestaniesz płacić albo zdewastujesz mieszkanie? Jak jesteś w Anglii 6 lat i jesteś ogarnięty to sam wynajmij cały dom i podnajmuj ludziom pokoje bez kaucji - kwatera wyniesie Cie prawie nic jak jestes taki uczciwy! Albo leć do Holandii i mieszkaj z 10 prawnikami w jednej klitce za 70 euro na tydzień jak lubisz... Powodzenia Ci życze żebyś nie został wydymany!

endrju

Fajna firma, praca ok. Wypłata się zgadza.

Jurek
@endrju

Jak opłaty za lokum? Opłaca się.Mieszkam w. Holandii.+31687728664.

Asia
@endrju

Hej mam leciec do Warrington w polowie pazdziernika, czy ktos moze sie wypowiedziec Jak jest wkoncu z zarobkami, gdzie nejlepiej wynajac I jak dojezdzacie do pracy bo rowerem z tego co widzialam na mapie wychodzi chyba z 40 min z cent rum blisko nie jest . Z gory dzieki za info.

omega
@Asia

Najlepiej wynajac pokój w centrum, albo na pólnoc od centrum - dojazdy na kazda zmiane sa. Z zarobkami róznie, ale wyplaty co tydzien. Srednio wchodzi £290-300 w piatek. Do pracy mozna rowerem (z centrum w 30min zajedziesz), autobus lub zabrac sie z kims w aucie - opcji troche jest. Powodzenia!

Asia
@omega

Dzieki bardzo za info :) Pracuje jeszcze nad znalezieniem odpowiedniego pokoju przed wyjazdem bo musze tez wyrobic Nin mam nadzieje ze aie uda. Jak ktos poleci dobrego landlorda to tez z gory dzieki:)

ann

Czy jest tu ktos kto wyjezdza w najblizszym czasie do Badford? ;)

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Mig

Witam mam pytanie do osob ktore pracuja lub pracowaly przy spawaniu przyczep w miejscowosci Corwen Clwyd ? Jak warunki z mieszkaniem? Sklepy ceny zycia i jakosc z tego co widze na mapach google to totalne zadu...ie . Jak praca i godziny . Atmosfera czy oplaca sie tam pchac obecnie siedze u francuzow pozdrawiam

Tipper
@Mig

Mieszkam we Wrexham, a spawam w UK przez Gap od kilku miesiecy. Do pracy jest kawalek, ale jest spoko.

Michał Jukej

Razem z dziewczyną pracowaliśmy już kilka razy przed Gap Personnel. Mogę ich polecić, bo wyjeżdżałem już kilka razy za granicę przez inne agencje i było znacznie gorzej. Wiadomo narzekać zawsze można, z resztą jak na każdą pracę, ale agencja jest ok i wypłaty dostajemy co tydzień.

kto szuka też pracy

kto chciałby wyjechać ale nie ma z kim sam szukam osoby żeby pierwszy raz pojechać z kimś z agencji gap katowice proszę pisać na maila 199419941994@o2.pl możemy razem dojechać wynająć coś. najlepiej w miesiącu wrzesień lub październik

Qwertyx

Nie polecam, w ogłoszeniu piszą o pracy nwet 8 dni w tygodniu, a tak na prawdę co drugi dzień wysyłają sms z odwołaną zmianą. Mowa o pracy w Omega The Hut

WOjtek
@Qwertyx

Witam, czy ktos pracował w Wrexham w Calypso Soft Drinks i napisać czy praca to rzeczywiście 48h/tydzień i czy zarobki się zgadzają czy firma oszukuje? O pomoc prosze na wojto98@interia.pl

qweux

Nie polecam, odwołują zmiany, piszą o możliwości pracy 7 dni w tygodniu, a jak na razie nie przepracowałem nawet 5.

Snape
@qweux

Tak miałes w Calypso w Wrexham?

Xxx

Hej :) będziemy z chłopakiem pracować w Calypso, orientuje się może jak tam najlepiej dotrzeć? Będziemy mieszkali w okolicach Colliery rd, z góry dziękuję za wszystkie informacje :)

Qwertyx

Jak dojezdzacie do pracy z Warrington? Z tego co wiem ciężko jest z busami.

hub

Cześć Pracował ktoś może w wrexham w calypso soft drinks?? jakieś opinie czy informacje prosze wysyłać na hub98@o2.pl

tomas

Byłbym bardzo wdzięczny za informacje odnoście pracy Omega w Warrington. 730 369 681 tomasuqwqowr32@gmail.com Myslimy nad wyjazdem z kobieta tam .

szymon163

Witam, mam 25 lat i szukam kogoś w wieku 20-28 lat do wspólnego wyjazdu do pracy do Anglii. Wyjazd planuję około 20 lipca. Razem zawsze łatwiej i raźniej. Pracy mam zamiar poszukać tam na miejscu ale jeśli ktoś jedzie z tej agencji to możemy razem wynająć pokój dwuosobowy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: szymon163@poczta.onet.pl

Przemo

Aha, jeśli jest ktoś z Katowic lub m. ościennych chętny na zapoznanie przed wyjazdem piszcie na maila, w grupie raźniej! przemco1977@orange.pl

Przemo

Hej, Szukam chętnej osoby z Katowic/ościenne na wyjazd/ wynajęcie pokoju w Warrington po 10 lipca. Lub kogoś kto może podnająć pokój lub łóżko w pokoju po 10-lipca. Piszcie na maila : przemco1977@orange.pl

Milosz

Witam, około 10 lipca lecę do pracy do Warrington. Szukam noclegu. Jeśli ktoś ma coś do zaoferowania lub zna kogoś takiego to byłbym bardzo wdzięczny o kontakt na maila olemilosz1997@wp.pl

reyczel

z koleżanką lecimy ok. 12 lipca do Warrington na miesiąc, wydaje mi się, że oferta spoko

Rudy

był może ktoś w wrexham na robcie w calypso soft drinks?? jakieś opinie czy informacje prosze wysyłać na jarmusikkrzysztof@gmail.com

VirusI

Siemka ;) Nie leci ktoś może w najbliższym czasie do Warrington ? Wybieram się tam z dziewczyną i chciałbym wiedzieć co i jak z godzinami czy jest możliwe zrobienie nadgodzin i ogólnie jak jest i jeśli miałby ktoś informacje odnośnie jakiegoś pokoju dwuosobowego to dajcie znać virusi@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel