Opinie o Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz w Gdańsk

Gonia

Czytam te opinie i nie wierzę..., znam bardzo dobrze właścicielkę i osoby, które tam pracowały w oststnim roku. Wszystkie nowe osoby, które zaczynają pracę są bardzo dobrze przeszklone z wszystkiego co jest w salonie, wiem bo sama to przeszłam. Wystarczy trochę poobserwować fb, żeby stwierdzić czy osoby, które twierdzą, że nie ma szkoleń mówią prawdę czy kłamią. Nie bez powodu też osoby, które tam pracowały, ponownie tam wracały! Niestety i tutaj sprawdza się przysłowie- kto ma miękkie serce, musi mieć twardą ...., współczuję Pani Ewie.

Olena Nowy wpis
@Gonia

chyba sama to napisala pani ewa ktora nie potrafi sie nawet zachować

Kamil Nowy wpis

Patrzę na te opinie i zastanawiam się jaka jest prawda? Czy szkolenia są robione na koszt pracodawcy, czy jednak trzeba samemu i inwestować w kursy beauty? Jak jest z wypłatami? Można dobrze zarobić i mieć procent od obsłużonych klientek?

Anka Nowy wpis
@Kamil

Szkolenia są. Koleżanka, która tam pracuje mi mówiła.

Nowy wpis

Aktualność
Nasze cuuudowne Geneo idealnym pomysłem na dotlenienie, odświeżenie i odżywienie.
Świetny zabieg do każdego rodzaju skóry. Polecamy :-)

Czy w firmie Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma. Dziewczyny szkola się na własną rękę za własne pieniądze.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ada

Ta kobieta znowu prowadzi rekrutację, zero pojęcia o kosmetyce. (usunięte przez administratora)

Była pracownica

Miałam okazję "współpracować" z panią Ewą,(usunięte przez administratora) minusy: brak jasnych zasad premiowania pracowników za wykonane zabiegi zero empatii i zrozumienia dla osób, które pracują w Instytucie (nie radzę chorować) obietnice na rozmowie kwalifikacyjnej nie pokrywają się z rzeczywistością bardzo ciężko się dogadać, wszystko jest tematem tabu i lepiej nie pytać bo od razu robi się dziwna atmosfera plusy: salon z potencjałem, najnowocześniejszy sprzęt i kosmetyki na wysokim poziomie świetna lokalizacja okazja do zdobycia doświadczenia i rozwinięcia swojego CV (usunięte przez administratora)

Danuta
@Była pracownica

Zaciekawiła mnie Twoja opinia o Por Favor. Mówisz, że obietnice złożone na rozmowie nie pokrywają się z rzeczywistością. A co konkretnie masz na myśli? Co się nie zgadzało?

Iga
@Była pracownica

A może powinno być forum na którym trójmiejscy pracodawcy powinni opisywać kosmetyczki które nigdzie nie mogą zagrzać miejsca bo są konfliktowe rozczeniowe i leniwe .Uczciwosc pozostawia również wiele do życzenia Potraficie wylewać publicznie żale ,na swoje nie spełnione aspiracje zawodowe .Proponuje wsiąść się do pracy ,bo również branża jest mała i większość z was nie znajdzie już pracy w kolejnym salonie ...kolejnym!

BOSS

Poziom opini jest jednoznaczny z tym dlaczego prawdopodobnie nie dostała pracy. Branża jest pełna kosmetyczek z niespełnionych ambicjami ktore krążą od salonu do salonu obrażając poprzednich pracodawców. I dobrze wiem o czym pisze . Wlascielce życzę dużo siły i jednocześnie zwracam uwagę abyśmy weryfikowali pracowników przed zatrudnieniem . PROSZE NIE BRAC TEGO CO PISZA NA TYM PORTALU BYLI PRACOWNICY .Często prawda jest przerażająca ale A punktu widzenia pracodawcy i salonu.Pozdrawiam

Danuta

Rozwiniesz swoją opinię? Pracowałaś bądź pracujesz w Por Favor? Jak tu jest ze szkoleniami dla kosmetyczek?

KG

Rynek Trójmiejski jest niestety mały. (usunięte przez administratora) Wykorzystuje pracowników i ich nie szanuje. Proponuję zmienić podejście do osób, które pracują na salon i na spłatę leasingow. Bez nich Pani nie odniesie sukcesu.

kosmetolog

wprawdzie nie pracuję tam , na szczescie, byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Właścicielka(usunięte przez administratora) zadawawala pytania, nie potrafila mi udzielic zadnej konkretnej odpowiedzi na temat zarobków, jakby mało się nawet znała na tym co robi; na szczęście się nie odezwala już.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz - Gdańsk

Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz

Instytut Urody Por Favor Ewa Wenta-Januszkiewicz