Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

filip

Chciałbym wybrać się do pracy w Warrington z moją dziewczyną ale nie wiem jak poradzić sobie z wynajmem pokoju ponieważ nie mogę nic znaleźć. Jeśli ktoś miałby jakieś informacje na ten temat proszę o kontakt. f.warpechowski@gmail.com

M

Ma ktoś może namiary do kogoś kto wynajmuje pokój w Evesham, bo ciężko cokolwiek znaleźć. Z góry byłbym wdzięczny. Piszcie na mihael021991@gmail.com

judi

Hej jedzie ktoś do firmy Primafruit Ltd.? I może ktoś wynajmuje lub zna jakiś kontakt do osoby która wynajmuje pokoje w evesham ? Bo na Internecie nic nie ma masakra Jak coś piszcie judyta.zbylut@tlen.pl

kuba

Cześć! Jedzie ktoś do Warrington na magazyn do firmy OMEGA? Ja wyjeżdżam we wtorek. Jeśli jest tu ktoś kto potrzebuje osoby do wynajęcia pokoju to jestem chętny. Śmiało piszcie na mojego maila: kubamalij@onet.pl :D

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Cześć . Chętnie wynajme z kimś pokój w Warrington od połowy lub końca czerwca tel.732634139

Majka

Cześć! Dostałam propozycje do pracy na magazynie Omega w Warrington. Bardzo chciałabym pojechać ale delikatnie mówiąc boję się czy dam sobie radę z ogarniecie pokoju.. Może jest ktoś kto również się wybiera? Jeżeli tak to proszę o kontakt! maja.finanse@gmail.com Pozdrawiam!

Adrian

Witam 5.06 lecę do wrexham, Fajnie byłoby Poznać jakiś Polaków, wyjść na piwo pogadać ;) Pozdrawiam Adrian yateswaszak@gmail.com

Pewny

Kto wybiera się do Warrington na magazyn kosmetyków i odżywek dla sportowców? :) Pewni pisać na huberto3000@wp.pl Zawsze można się zgadać co do mieszkania itp ;)

Jurek
@Pewny

mi zaproponowali to samo , ale się waham jeszcze, bo nie wiem dokładnie jakie warunki tam będą i ile zakwaterowanie , dojazdy i wyżywienie pochłonie - jest tu może ktoś , kto już tam pracuje - mówię o Warrington i pick-up'ie w firmie Omega?

bartek
@Jurek

tak wyczytałem ,że można zarobić między 250 a 400 funtów tygodniowo - czyli na początek raczej bliżej tych 250 ....koszt noclegów to ok. 300 funtów miesięcznie , do tego dojazdy + wyżywienie kolejne 250-300 funtów, więc po miesiącu pracy z około 1100 ( 4x250 + 2 dodatkowe dni ) zostanie około 500 funtów na rękę, czyli około 2500 zł !! na początek byłoby do zaakceptowania , ale na dłużej to beznadziejna oferta, bo szanse awansu pewnie znikome

Chętny

Ktoś wybiera się stąd jeszcze do Warrington? Jak coś niech takie osoby piszą na mój email: huberto3000@wp.pl Zawsze można się zgrać. Ode mnie już są ze mną 2 osoby :) Po 2 mógł by się ktoś podzielić opinią na temat zakwaterowania łatwionego przy pomocy tej agencji? Wiem, że nie gwarantują ale pomagają znaleźć coś. Po 3 z góry wszystko płatne na jaki okres czasu oraz ile dni po przylocie zaczyna się pracę?

nat.2

Hej. Dostałam oferte od Gap. Jedzie ktoś do Warrington, jako order picker kosmetyków i odżywek dla sportowców ? albo ktoś już był ? Warto jechać ? i jak ludzie w pracy ? Umowe podpisuje się na miejscu, czy nie jest to podejrzane ? Czekam na opinie.

Mariano
@nat.2

kiedy lecisz na warrington ?

nat.2
@Mariano

planowo to w czerwcu ale mam nie duzo czasu na podjecie decyzji i waham sie jeszcze

Mariano
@nat.2

a co z pokojem masz cos na oku ?

Balon

Siemka, jest tutaj ktoś kto pracował wcześniej dla tej firmy? Najważniejsze pytanie jakie chciałbym zadać to czy nie ma problemów z małą ilością pracy? Bo słyszałem, ze w Natural Food gdzie chcę się wybrać razem z kumplem pod koniec maja są z tym spore problemy i ciężko cokolwiek odłożyć. Proszę o info, jeśli ktokolwiek coś wie. Pozdro

Derek987272

Mam takie pytanie do osób, które wyjechały ? Czy przed wyjazdem proszono was o skan/zdjęcie dowodu osobistego ??

sedward

Ja też szukam noclegi w Chichester. Mam przyjazd w niedzielę Sindbadem. Jeżeli ktoś ma jakieś oferty to proszę tel. 506468821

Krewka

Witam! Czy ktoś pracował w Chichester w Nature Way Foods? Jeśli tak, czy mogłabym prosić jakiekolwiek informacje o pracy? Bardzo mi na tym zależy. Plus jeśli ktoś planuje tam wyjazd w czerwcu, również zapraszam do kontaktu, e-mail: krewka158@wp.pl Z góry dziękuję za wszelkie info.

pimko

Szukamy osoby lub osób do wynajęcia mieszkania w Chichester po 20 maja, preferowane osoby w podobnym wieku 19-25, ale to nie jest warunek. e-mail: profesor.pimko12@interia.pl/666717932

pimko

Dominik

Wybieramy się z dziewczyna do pracy do Wrexam od 20 maja, szukamy pokoju lub mieszkania do wynajęcia z inna parą. Jak cos piszcie na email: dominiksiejka@o2.pl

Ewella

Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do pracy w chichester pytać ewelinaw1991@o2.pl

Yataman

Ludzie ! , jakie testy ?! Tam nie nigdzie żadnych testów o co wam chodzi !!?? , rozmawiałem z Panią i powiedziała mi ze na produkcje sałatek nie ma i nie będzie żadnych testów !

Ola
@Yataman

Weź sie ogarnij do Chichester na kontrakt normalnie sa testy sa dwie rangi na Bronz i Silver dwa inne testy jedni piszą w Polsce normalnie w agencji. Chyba ze chcesz pracować przez agencje za marne grosze No to pozdro

Igor

Ktos cos wie o testach?

@Ola

Weź się ogarnij , Gap Polska już nie rekrutuje na kontrakt stały !!! Testy o których mówisz były w 2016 na wakacje !!! Widzę ze masz nie zły zapłon . A tak to jest moralnie nie ma żadnych testów i koniec tematu . Z tego co wiem to na tym bronzie jest taka sama kasa jak normalnie pod agencja , z reszta jak ktoś mówi po ang i ma ambicje jak ja np to sobie kontrakt ogarnie na miejscu .

Ola
@Yataman

Dwa miesiące temu moja koleżanka z chłopkiem mieli testy normalnie w Polsce a potem wyjechali do uk i tam mieli tylko rozmowę wiec ogarnij!!! Prosze. A co do testów osobiście nie mam ale mogę mniej więcej powiedzieć co było i jak to wyglada ;)

@Ola

No to jak mieli to super ale tych testów już nie ma i takie są fakty a nie inne ... Wiec za bardzo nie ma o czym gadać . Powodzenia wszystkim

DzikiNiki

Szukam opinii kogoś kto pracuje aktualnie w Wrexham. Proszę o kontakt snail7288@yahoo.pl / 537346883 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel