Opinie o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski w Bytom

Artur Nowy wpis

To pewnie działalność jednoosobowa co?

Marek Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie sprawia, że na każdy problem jest jakieś rozwiązanie. Polecam, jeśli chcesz mieć szczęśliwego i dobrze ułożonego psa. Znają się na rzeczy!

Caddie:) Nowy wpis

Profesjonalne podejście i zaangażowanie do mojego psa. 100% polecam tresurę psa w tej szkole !!!

Owczarek niemiecki Hogar Nowy wpis

Szkolenie z posłuszeństwa i psa obronnego pozwoliło naszemu psu na to by nabrał umiejętność panowania nad własnymi emocjami, odwagi i opanowania. 100% Polecamy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELETRYK/MECHANIK
Epco Polska Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca w serwisie utrzymania czystości
Zakłady Usługowe EZT S.A
(238 opinii)
logo firmy Lakiernik
LUMATECH Sp. z o.o.
(50 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Sylwia :):):)

Polecam wszystkim szkołę dla psów CITYDOG. Właściciel to profesjonalista, dzięki którym nasz pies już w wieku 6 miesięcy może pochwalić się świetnymi umiejętnościami.

Karolina i Adam z CEZAREM

Gorąco polecamy w 100% . Rewelacyjne podejście Pana Krzysztofa do naszego psa, bardzo jasno i rzetelnie wytłumaczone wszystkie kwestie związane ze szkoleniem naszego psa , jak również wiele cennych wskazówek odnośnie wychowywania, pielęgnacji itp. Szkolenie przeprowadzone bardzo fachowo i na najwyższym poziomie. Efekty pracy nie do opisania. Po prostu SUPER. Jeszcze raz bardzo bardzo gorąco polecamy.

adammaster

Wspaniałe podejście do psa i właściciela. Mega profesjonalizm 100% Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski - Bytom

Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski
4.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Komisji Edukacji Narodowej 1A lok. 6
    41-933 Bytom
  • NIP: 6262640063 REGON: 368033201

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski