Opinie o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski w Bytom

Nikola Nowy wpis
Inne

Weszłam sobie na stronę firmy, ale nie widziałam tam ofert pracy i zakładki kariera, jest tylko opis samego właściciela. Wiecie może, czy jest szansa na dostanie tu pracy biurowej, np. do umawiania klientów, organizowania kalendarza?? Lubię psiaki, więc dla mnie byłaby to fajna praca.

Bogdan Nowy wpis
Były pracownik

jestem świeżo po szkoleniu psiaka,zachowanie mojego pupila zmienia cię mozna powiedzieć w mgnieniu oka,jest to zasługa p.Krzysztofa,zajęcia idealnie prowadzone,duzo informacji podanych w prostych słowach.To mój drugi pies i każdy z nich miał innego tresera(poprzedni szkolony innymi metodami),każdy powinien przeprowadzić minimum podstawowe szkolenie zarówno dla siebie jak i swojego pieska.A jesli juz sie zdecydujecie to wraz ze swoim pupilem Horciem moge wasm polecić szkolenie w Citydog u Krzysztofa Sadowskiego za wydane pieniadze kupujecie sobie ,,innego" psa ,do szkoły wchodzi diabełek a wychodzi wspaniały kompan i towarzysz zabaw i spacerów

anonim Nowy wpis
Inne

Pan Krzysztof sam szkoli psy czy ma dodatkowych pracowników do pomocy np. behawiorystę? Ciekawy jestem czy to działalność jednoosobowa czy dopuszcza się możliwość pracy dla innych osób? Jak jest?

Shelli Nowy wpis
Pracownik

Mój 4 letni szczekający i agresywny do psów Owczarek stał się wkoncu normalnym i słuchającym psem z którym teraz wychodzę z wielką przyjemnością dzięki Panu Krzysztofowi.Bardzo polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Warszawa
Epil Care Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Artur
Inne

To pewnie działalność jednoosobowa co?

Marek

Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie sprawia, że na każdy problem jest jakieś rozwiązanie. Polecam, jeśli chcesz mieć szczęśliwego i dobrze ułożonego psa. Znają się na rzeczy!

Caddie:)

Profesjonalne podejście i zaangażowanie do mojego psa. 100% polecam tresurę psa w tej szkole !!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Owczarek niemiecki Hogar

Szkolenie z posłuszeństwa i psa obronnego pozwoliło naszemu psu na to by nabrał umiejętność panowania nad własnymi emocjami, odwagi i opanowania. 100% Polecamy!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sylwia :):):)

Polecam wszystkim szkołę dla psów CITYDOG. Właściciel to profesjonalista, dzięki którym nasz pies już w wieku 6 miesięcy może pochwalić się świetnymi umiejętnościami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina i Adam z CEZAREM

Gorąco polecamy w 100% . Rewelacyjne podejście Pana Krzysztofa do naszego psa, bardzo jasno i rzetelnie wytłumaczone wszystkie kwestie związane ze szkoleniem naszego psa , jak również wiele cennych wskazówek odnośnie wychowywania, pielęgnacji itp. Szkolenie przeprowadzone bardzo fachowo i na najwyższym poziomie. Efekty pracy nie do opisania. Po prostu SUPER. Jeszcze raz bardzo bardzo gorąco polecamy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
adammaster

Wspaniałe podejście do psa i właściciela. Mega profesjonalizm 100% Gorąco polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski - Bytom

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski?

  Zobacz opinie na temat firmy Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski
4.6/5 Na podstawie 17 ocen.
 • Komisji Edukacji Narodowej 1A lok. 6
  41-933 Bytom
 • NIP: 6262640063 REGON: 368033201
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski
Przejdź do nowych opinii