Opinie o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski w Bytom

Nikola Nowy wpis

Weszłam sobie na stronę firmy, ale nie widziałam tam ofert pracy i zakładki kariera, jest tylko opis samego właściciela. Wiecie może, czy jest szansa na dostanie tu pracy biurowej, np. do umawiania klientów, organizowania kalendarza?? Lubię psiaki, więc dla mnie byłaby to fajna praca.

Bogdan Nowy wpis

jestem świeżo po szkoleniu psiaka,zachowanie mojego pupila zmienia cię mozna powiedzieć w mgnieniu oka,jest to zasługa p.Krzysztofa,zajęcia idealnie prowadzone,duzo informacji podanych w prostych słowach.To mój drugi pies i każdy z nich miał innego tresera(poprzedni szkolony innymi metodami),każdy powinien przeprowadzić minimum podstawowe szkolenie zarówno dla siebie jak i swojego pieska.A jesli juz sie zdecydujecie to wraz ze swoim pupilem Horciem moge wasm polecić szkolenie w Citydog u Krzysztofa Sadowskiego za wydane pieniadze kupujecie sobie ,,innego" psa ,do szkoły wchodzi diabełek a wychodzi wspaniały kompan i towarzysz zabaw i spacerów

Pan Krzysztof sam szkoli psy czy ma dodatkowych pracowników do pomocy np. behawiorystę? Ciekawy jestem czy to działalność jednoosobowa czy dopuszcza się możliwość pracy dla innych osób? Jak jest?

Shelli Nowy wpis

Mój 4 letni szczekający i agresywny do psów Owczarek stał się wkoncu normalnym i słuchającym psem z którym teraz wychodzę z wielką przyjemnością dzięki Panu Krzysztofowi.Bardzo polecam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Artur

To pewnie działalność jednoosobowa co?

Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie sprawia, że na każdy problem jest jakieś rozwiązanie. Polecam, jeśli chcesz mieć szczęśliwego i dobrze ułożonego psa. Znają się na rzeczy!

Caddie:)

Profesjonalne podejście i zaangażowanie do mojego psa. 100% polecam tresurę psa w tej szkole !!!

Owczarek niemiecki Hogar

Szkolenie z posłuszeństwa i psa obronnego pozwoliło naszemu psu na to by nabrał umiejętność panowania nad własnymi emocjami, odwagi i opanowania. 100% Polecamy!

Sylwia :):):)

Polecam wszystkim szkołę dla psów CITYDOG. Właściciel to profesjonalista, dzięki którym nasz pies już w wieku 6 miesięcy może pochwalić się świetnymi umiejętnościami.

Karolina i Adam z CEZAREM

Gorąco polecamy w 100% . Rewelacyjne podejście Pana Krzysztofa do naszego psa, bardzo jasno i rzetelnie wytłumaczone wszystkie kwestie związane ze szkoleniem naszego psa , jak również wiele cennych wskazówek odnośnie wychowywania, pielęgnacji itp. Szkolenie przeprowadzone bardzo fachowo i na najwyższym poziomie. Efekty pracy nie do opisania. Po prostu SUPER. Jeszcze raz bardzo bardzo gorąco polecamy.

adammaster

Wspaniałe podejście do psa i właściciela. Mega profesjonalizm 100% Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski - Bytom

• Jak się pracuje w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski?

Zobacz opinie na temat firmy Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski?

Citydog Szkolenie Psów Krzysztof Sadowski
4.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Komisji Edukacji Narodowej 1A lok. 6
    41-933 Bytom