Syntezis Sp. z o.o.

Katowice

Syntezis Sp. z o.o.

Opinie o Syntezis Sp. z o.o.

CIMIX

Zespół bardzo zgrany, miła atmosfera, firma rodzinna wiec na szczególnie wysokie zarobki nie ma co liczyć, zadania różnorodne, ale nie ma mobbingu- co jest w obecnej rzeczywistości wyjątkiem. Szef do dogadania niemal w kazdej kwestii.

a..am..a

Witam, czy ktoś pracował/pracuje w Syntezis? chciałbym się dowiedzieć o warunki( wynagrodzenie, flota...)z góry dzięki

Zostaw opinię o Syntezis Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syntezis Sp. z o.o.