Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

rooms

Jeśli ktoś przybywa do Wrexham i ma problemy z znalezieniem lokum mogę pomóc - jestem tutaj na miejscu już od jakiegoś czasu. Powiedzmy za symboliczne 50 funtów znajdę dla Ciebie oferty i umówię na spotkanie z landlordem. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o mail poniżej.

Lokum
@rooms

Szukam mieszkania w Chichester od poniedziałku cezarymelon94@gmail.com

Looe

Do The mountainerr jest tu napisane setki opini i komentarzy co można więcej napisać jedz do pracy to się dowiesz .

The mountaineer

Witam, czy ktoś tutaj mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca w Wrexham ? Czy agencja jest rzetelna, pieniądze wypłacane regularnie. Poinformowano mnie, że pierwsza wypłata jest po dwóch tygodniach ? Jakie macie doświadczenia z agencją ? Proszę o kontakt : snail7288@yahoo.pl Dziękuję :)

Adiczek

Witam. Planuję wyjazd jakoś w okolicach maja do Wrexham jako pakowacz napojów/soków. Jesli ktoś by jechał w tym terminie to piszcie na maila to sie ogarnie jakieś mieszkanko czy coś. Mail: adekz97@o2.pl

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
michal

Jak ktos ma te testy to bd wdzieczny jaki mi wysle pozdrawiam michal272@op.pl

Worker

Agencja jak agencja, w jednym tygodniu zalatwi Ci 48 godzin, w kolejnym 10... Pani rekrutujaca z Polski tez prawdy wam nie powie bo w praktyce wcale nie pracuje sie wylacznie w Calypso, wysylaja tam gdzie brakuje ludzi, sam zwiedzilem 6 fabryk a nie jestem jakos dlugo w Wrexham. Jezeli chodzi o wsparcie - jedyne na co mozecie liczyc to koordynator(opiekun) ktory czesto nawet nie mowi dobrze po polsku. W agencji na miejscu tez tylko angielski jezyk (dla osob ktore maja podstawowy bedzie ciezko ale dacie rade). Czy warto? Agencja slaba, ale w Wrexham jest duzo polakow, a pieniadze ktore zarabiacie tutaj pozwola wam na odkladanie i dobre zycie (jezeli agencja da wam duzo godzin oczywiscie :D)

Krystian G

Agencja godna polecenia, dopasowuje się do potrzeb klienta, można jechać bez obaw. Gap pomaga w wielu sprawach, dobre źródło informacji na start.

Blabla

Czy również mogłabym prosić testy? dara.stycz@wp.pl No i jak to jest z lokum? Czy trzeba załatwiać to samemu czy agencja coś oferuje?

TipTop

Od dłuższego czasu planowałem wyjazd za granicę i wyjechałem przez Gap w Łodzi w zeszłym roku, miałem pewne wątpliwości ale im zaufałem bo od początku był z nimi dobry kontakt. Pracuje we Wrexham już prawie 6 miesięcy i nie narzekam. Agencja jest pomocna i wypłaty się zgadzają. Dobra robota na start jak ktoś chce i lubi pracować.

paker

Super agencja, wszystko ok! Praca też godna polecenia!

Arka
@paker

Potwierdzam! Wyjechalem do pracy na poczatku lutego. Praca ok i zarobki tez przyzwoite.

Avon

Wylatuje 23 do Wrexham Calypso, za kilka dni zdam tu relacje jak dokładnie wygląda praca na miejscu, jak ktoś będzie miał jakieś pytania to pisać śmiało vandalexui@o2.pl

Skorpion

Pracuje ,we Wrexham w Calipso,od kilku miesiecy mieszkam we Wrexham na Princess Street 54, od poczatku pracuję w Calypso,jakoś daję radę,dziś i jutro idę na 18 na nocki.Wrexham bardzo mi się podoba i dobrze się tu czuję,jeżeli ta praca okaże się stabilna to pewnie zostanę tu bardzo długo

banksheee
@Skorpion

Hej Skorpion, razem z mężem mamy być 6 kwietnia właśnie we Wrexham, dostaliśmy pracę w Calypso, ale jest oczywiście problem ze znalezieniem lokum... Czy orientujesz się może czy ktoś ma jakiś pokój do wynajęcia albo mieszkanie? Z góry dzięki za odpowiedz, Pozdrawiam.

Chris

Gap Personnel dobra firma mają tu swoją siedzibę w Anglii w różnych miastach. Dobra praca na początek dla każdego kto chce spróbować swoich sił w Anglii. Jeśli jakaś dziewczyna szuka pokoju do wynajęcia to możemy coś razem ogarnąć. Więcej info na normando08@interia.pl Lokalizacja Warrington Manchester lub Liverpool pozdrawiam

nowa2017

Ja też wyjeżdżam w przyszłym tygodniu. Odezwij się olqqqa@o2.pl

Kropson

Siemka, w przyszlym tygodniu wyjezdzam do tej robotyw Wrexham, cos wiecej o niej wiadomo, sa problemy? Jade z dwoma osobami, tylko jeszcze nie wiem jak, jesli ktos rowniez w przyszlym tygodniu wybywa to mozemy sie zgadac i razem poszukac jakiegos domku, pozdrawiam

nowa2017
@Kropson

Ja też wyjeżdżam w przyszłym tygodniu. Odezwij się olqqqa@o2.pl

Robson
@nowa2017

Hej juz polecialas do pracy?

Robson
@nowa2017

Ja lecialbym kolo 10 kwietnia prosilbym o kontakt do kogos normalnego i zapytaniem jak mieszkanie

Sebastian

Witam, wybieram się wraz z dziewczyną końcem marca do Wrexham do pracy. Ktoś może coś wiecej powiedzieć na temat Calypso Soft Drink? Ma ktoś możliwość udostępnienia testu z agencji gap personnel? Bardzo proszę o przesłanie na adres s.wegrzyn@o2.pl

Gadget

Witam, czy ma ktoś jakieś informacje, opinie na temat pracy dla Hallmark Cards w Brighouse?

Gadget

Avon

Jest tu ktoś kto pracuje w Wrexham za pośrednictwem gap personnel i może opisać jak wygląda praca na miejscu? Szukam też ludzi do wspólnego wylotu w okolicach końcach marca/początek kwietnia vandalexui@o2.pl , bede wdzięczny za każde info. pzdr

Janusz
@Avon

Witam, Ja też wybieram się do pracy do Wrexham od koniec marca i szukam z kim można wynając mieszkanie, bo zawsze to taniej oraz razem lecieć na miejsce. Jeśli ktoś chętny zawsze to raźniej. pozdrawiam. Mój meil annkop.farm@gmail.com

Janusz
@Avon

Witam, Jestem też zainteresowany praca w Wrexham i wylotem poczatkiem kwietnia. Szukam kogoś z kim można poszukać jakieś lokum i lecieć na miejsce. Pozdrawiam annkop.farm@gmail.com

Kolo

Ludzie nie jedźcie tam!!! ostrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel