Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Johhny

Witam czy ktos moze mi cos powiedzieć o pracy jako order picker w Runcorn ?

Majkel
@Johhny

Witam tez jestem zainteresowany ta praca Runcorn ,ale obawiam sie tych negatywnych opini na temat tej agencji

@Majkel

Ja juz rozmawiałem z chłopakami u których wynajmuje nocleg jutro lecę już do Runcorn to się dowiem co i jak

Ex
@Johhny

Kumpel robi tam na magazynie, ze tego co wiem to nie narzeka.

Grzes

Najlepsza agencja dla kktorej pracowalem. Ludzie bardzo pomocni, wyciagneli mnie z problemow w holandi

Ex
@Grzes

Ja tez nie narzekalem, chociaz nie wiem czy sa najlepsi... Robilem przez nich, ale terzz juz na kontrakcie.

UK

Spoko

Hej. Ja pracuje na magazynie lidla w runcorn od lutego. Prace mogę polecić chociaż jest ciężka fizycznie bo pikuje się duzo przez sluchawki ale maja nowy sprzet. Ogólnie mili ludzie, spoko atmosfera. Agencja tez Ok, nie ma problemów z wypłatami kontakt w porzadku

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Majka

Jedzie ktoś teraz do Warrington do pracy jako order picker?

@Majka

Ja jade

@Majka

Ja jadę

Siwy

Witam, Czy ktoś może coś powiedzieć nt pracy w Exeter jako Order picker w Lidlu?

Ziomal
@Siwy

Prosiłbym kogoś o informacje nt tej pracy też mam zamiar wyjechać

Bartek

Czy ktoś byłby chętny na wspólny wyjazd w kwietniu?

Majkel
@Bartek

Ja jestem chetny na wyjazd do anglii .szukam jakis ofert pracy moj email midraczek@wp.pl pisz smialo pozdro

Kam

Hej. Czy ktoś pracował lub zamierza pracować w Bradford na magazynie z kartkami? Dostałam ofertę, ale nie jestem pewna czy warto.

freddy
@Kam

Tu w Warrington jest praca teraz przyjmują pisz jak coś na normando08@interia.pl pozdrawiam

xxyyzz

nie odpowiadają na aplikacje, Pani po wcześniejszym wysłaniu do niej maila zadeklarowała się że oddzwoni, to było w styczniu do dnia dzisiejszego telefonu od niej nie dostałam, żenada, brak profesjonalizmu i nie polecam

Dziękuje

Witam, chciałbym wyjechać wraz z dziewczyna do pracy przez GAP, mogę dostać więcej informacji jak wyglada to po przyjeździe do UK? U mnie z angielskim srednio wiec trochę obawiam się poszukiwania zakwaterowania oraz tych umów. Najlepiej zostawcie mail odezwę się

@Dziękuje

Z uwagi na to, że na wątku dotyczącym tego pracodawcy wypowiada się dużo osób, któraś z nich na pewno zechce Ci udzielić odpowiedzi. Ale Gap Personnel istnieje na rynku już ponad 20 lat, zatrudnia na terenie UK ponad 8000 osób. Agencja ta zapewnia, iż to jednak nie liczby stanowią o wysokiej jakości ich pracy, ale troska o każdego zatrudnionego z ich pomocą pracownika. W związku z tym powinieneś być spokojny. Na jakich stanowiskach będziecie pracować? Zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji.

Gab
@Dziękuje

Chcesz to napisz opowiem ci jak bylo. W naszym przypadku (usunięte przez administratora)

Gab

Absolutnie nie polecam . W wakacje pojechaliśmy do Bristolu rzekomo pracować w Culinie. Agencja caly czas mówiła nam że jest szkolenie, prace mamy zapewnioną itp. Po dotarciu tam do agencji okazało sie ze nie wiedzieli nic ze mamy przyjechać chociaz dostalismy mailem potwierdzenie spotkania w oddziale firmy w bristolu . Na miejscu okazalo sie ze pracy zadnej dla nas nie ma i wgl nie bylo w planach zadne szkolenie w Culinie o ktorym mówiono nam że na pewno jest. Zostaliśmy w 4 bez pracy, agencja nas zwyczajnie olala mówiąc ze to nie ich wina . Angielski oddział zwalal na oddzial polski i odwrotnie . Bardzo nie polecam .

Polecam serdecznie, wyciągnęli mnie z kłopotów, zaproponowali konkretną robotę, wszystko jest zgodnie z przedstawioną ofertą. Pozdrawiam

Zenek

Witam, Czy jest tu ktoś kto pracował lub jeszcze pracuje jako opiekun osób starszych w Gloucester? Proszę o opinie na maila: (baz-partner@wp.pl). Pozdrawiam.

x

Drodzy forumowicze, Jak byłem 3 lata temu w Anglii, to pracowałem jako order picker. Praca była załatwiona osobiście przez agencję pracy.(Odradzam pracę poprzez agencję), ale niestety aby znależć pracę na włąsną rękę, bezpośrednio u pracodawcy to w tej branży się nie da. Tylko i wyłącznie poprzez agencję. Agencja zarabia na każdym pracowniku i z tego tez powodu są niskie pensje.Była wypłata tygodniowa. Niestety mimo tego, ze praca ta miala być na pelen etat - niestety nie była.Dzwonili lub wysyłali smsa, ze dziś lub jutro masz przyjechać do pracy. Więc praca była 2 lub 3 razy w tygodniu. W pracy było 3 dniowe szkolenie.Luzik i to wspominam najlepiej. Gdy szkolenie sie skonczyło, to podkręckili srubę i była jazda niesamowita. Trzeba było wyrobic tzw "target".Mnóstwo róznych nacji w pracy. Bułgarzy, Rumunii, Polacy,(usunięte przez administratora) itd itp.Niemiła atmosfera, kobiet polskie na stanowiskach wyższych ganiały swoich i straszył, ze jak nie wyrobisz targetu to cię zwolnią. Rzucilem tę robotę po miesiącu, bo nie można było wyżyć z tak małych pieniędzy. Jak ktoś ma chore kolana, lub słabe nogi to nie da rady. Dziennie tak ze 20 km trzeba było schodzić.

Bartek

miasto Warrington

Matematyk5673

7,83*37,5=ok280brutto minus podatek ubezpieczenie mieszkanie rachunki żywność itp. 100 funtów może zostanie na tydzień 100*4,7=470zl*4,7=ok1860zl tyle mi zostanie na miesiąc dzięki wole za 2500 zł pracować u siebie i spać w swoim łózku

Logik
@Matematyk5673

no tak bo w Polsce za 2500 tysiaca mozesz odlozyc sobie cos :D

Dunczyk
@Logik

Odłożyć to możesz w Szwajcarii albo w Danii kasę a nie w tej wilgotnej Małej Brytanii

Witam, czy ktoś wybiera się do pracy w Gloucester, jako opiekun osób starszych lub już tam pracuje, Proszę o opinie.

Kocur4r
@Gość

Witam. Jadę tam 14.01. Mój mail kocur44@gmail.com

Elton John

Witam czy ktos wybiera sie jakos do pracy po nowym roku przez ta agencje? Ja bym chcial na styczen jechac cos dorobic bo od Lutego zaczynam nowa prace, razniej by bylo z kims jechac a mam spore doswiadczenie i znam jezyk. Pozdrawiam

@Elton John

A gdzie jedziesz do pracy

@Elton John

I jak, zdecydowałeś się na podjęcie współpracy z firmą Gap Personnel? Jeśli tak, to może napiszesz, czy polecasz wyjazd do pracy, jak wygląda kontakt z koordynatorem, czy jesteś zadowolony z zaoferowanych miejsc pracy? Osoby chcące wyjechać za pośrednictwem Gap Personnel na pewno będą Ci wdzięczne!

Witam,czy ktoś jedzie pracować do Gloucester. Moze jakies opinie na ten temat?

Mateo

CZesc wszystkim,czy ktos pracowal moze w Bristol przez Gap Personnel ? nazwa firmy do ,ktorej agencja mnie wysyla to : Culina Logistics . Chcialbym sie cokolwiek wiecej dowiedziec ,czy wogule oplaca sie tam jechac? ,czy ktos zalatwial sobie pokoj przez Landlorda Vladimira ,ktory pomaga w tym, bo pokoje sa 1 osobowe po 90f wiec dosc sporo jak dla mnie na poczatek.Najwazniejsze czy nie oszukuja z godzinami ??Czekam na odpowiedz ,jezeli ktos pracowal w Bristol

@Mateo

Widzę, że poważnie zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z firmą Gap Personnel. Co skłoniło Cię do tego, aby brać pod uwagę właśnie tę firmę? Czy mógłbyś opisać, jak wyglądał Twój kontakt z Gap Personnel, jakie dokumenty trzeba dostarczyć i czy są jeszcze jakieś inne istotne kwestie dotyczące wyjazdu za granicę?

Natalia

Rozumiem, że też współpracowałeś, lub współpracujesz z Gap Personnel. Czy ten przestój, który zdarzył się po przyjeździe na miejsce, to jakaś jednostkowa sytuacja, czy powtarza się on we współpracy z tą firmą? To pewnie istotna kwestia dla osób chcących podjąć pracę za pośrednictwem Gap Personnel.

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel