Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Życzliwy

W niedzielę na nocke ma wjechać PIP!!! SPRAWDZONE INFO !!!

Ciekawy
@Życzliwy

Ale gdzie? Do Lublina?

@Życzliwy

Koperta gotowa

Ola

Ile płacą w marketingu? Jak jest w biurze?

Rychu

Cel jest i go nima. ????

Maciek z Klanu

Ta ścieżka kompletacji to jakaś kpina! Kto to wymyślil?! To niema nic wspólnego z logistyką! Mamy ogromny magazyn a ciągle skladujemy powietrze! A te gnomy które tym zarządzają idą w zaparte że tak jest dobrze ! To jak to możliwe że 90 procent załogi myśli inaczej? Spisek? Nie to po prostu są fakty ! Rychu idź na budowę cegły nosić !

@Maciek z Klanu

To wszystko zalezy od sily zgniatalnosci :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)
Lublin
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
Szef

lepiej się weźcie do roboty lenie i paroby

@Szef

Ok szefie

Hop bec

Za sobotę należy nam się 12 godzin wolnego albo płacą . Nic niepodpisujcie to jest wałek. Jeżeli nadal Rychu wciskał będzie do podpisu wolne za soboty na własne życzenie co jest oczywistym kłamstwem myślę że PIP chętnie odwiedzi firmę ponownie.

@Hop bec

Pip dostanie 1zl i bedzie git

Arnold

Firma zarabia miliony czyli prezesi , szanowny pan dyrektor i oczywiście pan Ryszard szapoba!! A dla nas to co najlepsze czyli podgnite jabłko, przeterminowany Tiger ciuchy podarte , no i zakazy a raczej nakazy. Itd.itp. Podwyżka praktycznie nie istnieje bo jak już wiadomo w sobotę pracujemy za darmo !!! Ale możesz przyjść w niedzielę lowww czyli pracujesz 12 dni z rzędu kończąc nocka w sobotę rano wstajesz o 14-15 i masz całą niedzielę wolna masakra. Po czym idziesz cały tydzień do pracy i najlepiej przyszedł znowu w sobotę do pracy jak to mówią do pomocy to wtedy zarobisz. Generalnie najlepiej by było jak byśmy chapali non stop. Żydostwo na maxa i (usunięte przez administratora) No ale pan Ryszard oglasza wszędzie że osiągnął mega sukces. Brawo szapoba!!! Brak słów co się z ludźmi wyprawia. Jak to mówią Polak Polakowi!!!

@Arnold

Kolego zapomniales o 1zl od pracodawcy ktora jest ceniejsza od twoich 10zl

Obsługa klienta

A co powiecie na temat stanowiska Specjalisty ds. Obsługi klienta ? widzę że takie ogłoszenie się pojawiło za dobre pieniądze ale 3 zmiany ?

:D
@Obsługa klienta

Tam jest patologia jak nic!!

Przemek

Zasady na forum, proponuje zasady jak w Mastermedia Poznań, czyli brak jakichkolwiek zasad, regulaminow itp które miały zostać spisane i ktore juz raczej nie zostaną, a kierownik z swoim zastępca robią zero-jedynkowo co im pasuje. Premia 1000 zł z którą można zrobic wszystko (01010-2 tyg L4 mimo ze nie sciemniales wczesniej z L4 i premia 0 zł, to po co pracować w tym miesiącu jak premi brak). Gratuluję czelnosci, zeby pouczać szarych pracowników o zasadach na forum, jeżeli w firmie ich głosy przegrywaja z systemem zero-jeden.

Przemysław

Drodzy użytkownicy tego forum, proszę o swoich swoich opinii w sposób nieco bardziej kulturalny. Wasze opinie są niezwykle cenne jednak nie w momencie gdy zawierają wszelkiego rodzaju obrazy, czy też wulgaryzmy. O ogólnych zasadach jakie panują na forum możecie przeczytać tu ->https://www.gowork.pl/regulamin .

Rybak

Odnośnie kierownictwa zmian, tak zwanych zmianowych, można określić ich zdaniem - "niepełnosprawni, pełnosprawni w pracy" i nie mam na celu obrażania niepełnosprawnych fizycznie ludzi, ale niepełnosprawność umysłowa tych postaci jest szczególnie zauważalna. Do tego nie można pominąć donosicielstwa na swoich z własnej zmiany, tylko aby zbliżyć się bliżej tyłka swojego 'zmianowego' i być jego uprzywilejowanym odbyciarzem.

Nike

Żeby giry ci spuchły złodzieju . Jesteś zwykłym nędznym robakiem. Prędzej czy później życie ci odda za to co zrobiłeś! Jedyne co potrafisz to okradać kolegów (usunięte przez administratora)

Lewy

Nikt nikogo nie podjebal i niepodjebuje na 100. A jeżeli chodzi o pracę niech lepiej każdy patrzy na siebie!!! Nie piszcie takich bzdur!!!

wielki mały człowiek
@Lewy

Jsteście siebie warci. Wiecej z nim na przerwie siedz pastuszku

suchy

Zagadka: Jeździ na wózku w żółtym kasku i kabluje i nic nie może robić a) wózkowy b) minusowy c) a,b

Swirek
@suchy

Jak jesteś taki mądry to się ujawni to Cię też podpierd...

Ambitny Świrek

Śmiejcie się śmiejcie...Prędzej czy póżniej i Was podkabluje.

Arnold

Powrót do przeszłości!

Palacz

Panowie nie palimy tylko robimy kolejny inteligentny pomysł kurdupla ludzie robią po 10 godzin i w nagrodę jeden papieros gratulacje jutro zero kupy tylko praca

RYŚmieszkaWlasach

Rychuuuu jesteś zakłamanym i dwulicowym czlowiekiem i nie szanujesz ludzi. cale mastermedia sie z ciebie smieje hahahahaahhaa nawet w kiblu cie pozdrawiaja. pozdro pocwicz noobie!

Widziałem ogłoszenie na Specjalistę ds.Obsługi Klienta w Wysogotowie. Może ktoś coś więcej napisać ?

Witold

Słyszałem dobre opinie i mam pytanie czy firma potrzebuje pracowników?

@Witold

Praca na 4 zmiany , godziny pracy zmienne w ciągu tygodnia.Mozliwosc zmiany grafiku z dnia na dzień,praca również w weekendy za dzień wolny w tygodniu.POLECAM!

Szok

To chyba nie jest godne polecenia bo to oznacza że praca jest mało stabilna skoro grafik się tak zmienia....

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna