Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Rysiek

hahahahahahaha... co się chce.

Rysiek

Ja wierzę. Można z wami robić co się chce.

kupka w majtach
@Rysiek

Haha a na zebraniu przy natloku pytan gacie masz pelne!

tomeczek
@Rysiek

To dlaczego przez tyle miesiecy nie zatrudniles nikogo?

LUKE

To dopiero początek jak dojdziemy do 100 zwiększą na 120 itd. osobiście daje sobie czas do wakacji i spadam stąd. Dla tych ludzi liczy się tylko kasa tabelki wykresy itp. itd.!!! Tutaj są tylko oczekiwania i wymagania od pracownika bez względu na okoliczności : -co z tego ze pracujesz po 10 -13 dni z rzędu -co z tego ze po 10 godzin dziennie minimum dwa razy w tygodniu ( non stop telefony i sms każdy wie o co chodzi) -co z tego że masz urlop ( zawieszony , przełożony, zlikwidowany ) - co z tego że jesteś chory ( szybko wracaj do zdrowia na twoje miejsce są inni) -co z tego że dajesz z siebie wszystko ( bo zdrowie jest najważniejsze) to ciągle za mało Oprócz wszystkich tych wspaniałości o których wszyscy doskonale wiemy jest jeszcze sprawa tej nieszczęsnej premii - przecież to aż 400 zł dlatego Ryszard" Lwie Serce" stosuje zasadę obracania kota ogonem i zabiera nam biednym i rozdaje bogatym czyli ......... SOBIE. I tak można pisać bez końca ale pamiętajcie NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!

Tomeczek
@LUKE

Czy jeszcze ktos wierzy w te teksty ze czekaja nastepni? w calej WLKP roboty jest mnostwo!niema kto robic taka prawda! wiec niech Rysiu uwaza bo sam za paleciaka chwyci .

Ż

A w Tesco nie tak źle w grudniu zrobiłem 3,5 h nadgodziny i odebrałem 3750zł brutto i żaden kierownik premii nie odebrał, bo jej nie ma.Przede wszystkim jest system który działa, jak by Mastermedia taki posiadał to niepotrzebne by były nadgodziny.Pozdrawiam Ż.Praca po 8 h a niedziela tylko nocka to wypadnie jedna w miesiącu.Mówię wam omijajcie tą robotę.

K

3750 to malo wiec niema co sie podniecac tym tesco.Na Batorowskiej wszystkie 3 magazyny oferuja lepsze pieniadze.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik Serwisu Instalacji u Klienta
Lublin
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Lublin
Voice Contact Center Sp. z o.o.

ulala

Przyjemności życzę

Lopan

Ja slyszalem ze w lublinie juz zakladaja zwiazki zawodowe i ma byc duzo ludzi wiec moze bedzie troche lepiej co niektorzy sie opamietaja.

pała

narzekacie i narzekacie, załóżcie lepiej związek zawodowy...

jac

Pan Rysiu to ch..ek pierwszej klasy. Kak zatrudnia to obiecuje premie podwyzki i cuda, a jak przyjdzie co do czego zero premii "bo tak". zalezy jaki ma humorek, no gorzej niz jakby mial okres. A jak chlopaki zaczeli odchodzic do tesco, to za nadgodziny tez zobaczyli fige, zamiast wyplacic kazal wolne wybierac. Robote wydluzaja przez papierologie, a o palety to jak kolega wyzej wspomnial, cud, ze jeszcze komus na glowe nie spadly i nie zabily. Polityka pana rysia: wykorzystac na maksa po 12 godzin dziennie i niech spier....

cejrowski

Jeszcze w takiej firmie niepracowalem (negatyw). Poznań to nie Lublin wiesniaki!!!

Panom już dziękujemy
@cejrowski

To fakt w Lublinie tyłu lewusòw w jednym miejscu ciężko znaleźć

wiem co jest 5

100% nedzy tylko ciezka robota od dechy do dechy!!!!

bochenek

Zaraz ok 30 osób sie zwalnia(poznan), firma zarabia kokosy. Brak socjalu, brak multisport, brak integracji, tylko nadgodziny i zapiepszanie dodatkowo nękanie smsami , 4 zmiany juz niedlugo, skanery również. Chorujesz premia zabrana, urlop na zadanie premia zabrana, niedlugo pójdziesz do kibla to premie ci wezmą. Zwykle frajerstwo- firmaROKU haha - dno roku.

terminator

Masakra

smiech na sali

Wszystkim lewusom jednozadadaniowym oferma bez ambicji zycze szczescia w dalszejcpracy.Trzebq byc naprawde opoznionym wvrozwoju by twierdzic ze praca w w Tedco jest lepsza .Sorry ale podlaczenie do skanera na 8 hnievjest niczym przyjemnym.Wielki kolos gdzie jestes tylko numerem to jakas paranoja.Nadgodziny?Niepodoba sie to nie rob rzadko kto placi rzetelnie za godziny nadliczbowe.Firma ledwo co sie rozkreca widac juz poprawe ale lepiej isc na latwizne i isc podlaczyc sobie mozg do systemu.Gratuluje.

tesco

żenada !!!

Ostatni Sprawiedliwy
@smiech na sali

"smiech na sali" Juz po samej konstrukcji i formie składania zdań mozna wnioskować ze masz conajmniej jeden zwoj w mozgu mniej! Wiec pasujesz idealnie do tego cyrku co sie Mastermedia nazywa.

Jacek
@smiech na sali

Typowy tekst opierdalacza : o boże skaner, wyda się, że się obijam i inni na mnie pracują, będzie widać jak się ślizgam nic nie robiąc, zobaczą, że jestem "pracownikiem" do doopy. Tacy boją się skanerów.

Wozkowy
@Jacek

Jacek:) Cieszymy sie niezmiernie ze odszedles.Balagan jaki zostawiales byl nie do zniesienia.Uwazaj w Tesco bo system zapisuje kazdy twoj ruch wiec prowizorka nie przejdzie :)

Jacek
@Wozkowy

Chłopczyku ukrywający się pod pseudonimem, jakoś w innej firmie, pracując ze skanerem,nikt nie ma do mnie żadnych zastrzeżeń, a w takiej sytuacji widać kto pracuje,a kto włazi w dupę przełożonym i donosi. Taki cwaniaczek-kabelek, a przedstawić się boisz ? Gacie miałeś pełne, na myśl o tym żeby powiedzieć mi to w twarz?

asdfghjkl
@Jacek

najgorsze co mozna powiedziec to wieczne kombinowanie z pomyslami i dzialaniami firmy. brak stabilizacji planu. jesli chodzi o siano i podejscie do pracownika to z autopsji nie moge powiedziec zlego slowa w sumie. ludzie zawsze beda narzekac na robote. niech wiara (usunięte przez administratora) na zasilek jak sie nie podoba. a i trzeba dodac jeszcze ze duzo zaganiar faktycznie i osob ktore liza (usunięte przez administratora) kierownikom:)

były_master

Przez kilka pierwszych miesięcy pracy było ok a później zaczęło się czepianie o wszystko idziesz na urlop planowany no to po premi jadą bo przecież cię nie było i nie pracowałeś, Ryszard kończy współprace w bardzo nieprofesjonalny sposób ale za to z indywidualnym podejściem, Ci co mogli iść do tesco a nie poszli pewnie niedługo będą żałować może na początek dają trochę mniej niż w master ale za to nie ma w tym premi więc i tak dostanie się większą wypłatę ale ci co zostali to życzę super pracy po 10 i więcej godzin, aha i trzeba wspomnieć o planie oszczędności firmy (oszczędzać na wszystkim na czym się da) największym hitem są regały na chłodni z palet mocowane taśmą klejącą steczem (żenada)posiłki regeneracyjne na chłodni to śmiech paczka zupy 400g na 2 osoby albo 4 kluski śląskie po prostu śmiech. Ale wszystkim pracującym tam życzę znalezienia lepszego pracodawcy i wytrwania u obecnego.

Anty_hapacz

Ta firma to zal do kwadratu, najgorsza w jakiej pracowałem.. A rysiowo to chyba ch*ujka ucieli bo jest najbardziej niedoje*banym kierownikiem jakiego w życiu widziałem. Szczerze współczuję ludziom którzy nadal tam pracują i twierdzą że to jest rzetelny pracodawca. Macie na prawdę niskie ambicje. Pozdrawiam wszystkich lizusow i zapier*dalaczy. Całe życie hapac po 10h dziennie by móc wyżyć... To na prawdę przykre... Jeśli chcesz podjąć pracę w tej firmie zastanowić się 3x by później nie żałować...

M_A_S_T_E_R

Skoro tyle osób wypowiada się na temat firmy i są to opinie w większości średnie i złe to nie ma szans by w firmie było dobrze. Niezadowolenie które przelewa się w takiej formie świadczy o braku dialogu między pracownikiem a pracodawcą. Rodzinne interesy mają niestety to do siebie że wzajemne zrozumienie odbywa się tylko na szczeblu kierowniczym, tymczasem pracownik zadowolony to taki który jest szanowany, wysłuchany i jego propozycje są brane pod uwagę. To właśnie Ci ludzie, którzy codziennie realizują zamówienia, przyjmują, wykładają i pakują towar, oni właśnie wiedzą jak ułatwić tą pracę by była przyjemniejsza i wcale nie mam na myśli leżakowania, ale pracy w normalnym trybie godzin, pracy bez zwolnień L4 spowodowanych obciążeniem kręgosłupa, pracy bez urlopów na żądanie bo brygadzista rozumie chęć wolnego weekendu, a rozumie bo praca jest rozłożona po równo między brygady które są traktowane tak samo- bez wyróżnień, zatem i obcy staje się termin opóźnienia. Drogi Panie Ryszardzie trochę więcej wiary w ludzi a mniej statystyk i wykresów. Lepiej mieć po swojej stronie ludzi, którzy pracują na Pana wypłatę niż zarząd, który resztkami swoich ochłapów wrzuca człowieka w schemat robiąc z niego marionetkę.

kamaz
@M_A_S_T_E_R

Tesco otworza ludzie odejda to im kopara opadnie...w Tesco podobno 3700 podstawy...

Ostatni Sprawiedliwy.

Marek. A łeb cie przypadkiem nie boli? Zabieranie premii w przedziale 100 - 600 zł. to dla ciebie jest nieodczowalne? Prubujesz reklamowac firmę która sięgnęła dna?! Rzetelny pracodawca, rzetelna firma raczej rzetelne dno! Zobaczymy po 10 jak kasa będzie się zgadzać ilu ludzi pójdzie bez premii!!!

marek
@Ostatni Sprawiedliwy.

Mi sieczawsze zgadza.I 75 procent ludzi z mojej zmiany mowicto samo.Niewiem vo robisz ze ci sie nie zgadza.

Bolec
@marek

Marek bo trudno jest zabrac premie ludzim z biura ....... A premie sa i beda zabierane za byle co ..........

pasta

Oddział w Poznaniu to praca tylko dla zdesperowanych. Takiego syfu jak w tej firmie nie widziałem nigdy. Obiecują dobre zarobki, a premię odejmują za każdą drobnostkę. Twoja zmiana nie wyrobiła zakładanego planu ? Po premii. Nie robisz odpowiednim tempem ? Po premii. Spóźnisz się minutę do pracy (nawet w dzień dodatkowy, szósty w tygodniu!!!) ? Po premii. Twoja zmiana wyrządziła za dużo strat (chociaż ty nic) ? Po premii. Jesteś chociaż 1 dzień na L4 ? Po premii. Nie zostajesz na nadgodzinach ? Po premii. Niestety tak tak wyglądają zarobki w tej firmie, obiecują koksy a faktyczne wynagrodzenie jest takie same jak w wielu innych firmach. Zmuszanie do nadgodzin, pracy 6 dni w tygodniu to norma. Nie chcesz przyjść w sobotę do pracy to kierownik straszy zwolnieniem. Firma rozpisała sobie grafik tygodniowy na ponad 50 godzin w tygodniu, chociaż na umowie jest 40 godzin. Na magazynie panuje kompletny chaos, wszędzie walają się kartony, nie ma zupełnie przejazdu w alejkach. Duża cześć wózków w ogóle nie działa, gdyż firma by zaoszczędzić wzięła używane wózki które teraz co chwile się psują. Towar w ogóle nie leży w miejscach których powinien, przy rozkładaniu pracownicy układają sobie towar tam gdzie mają ochotę. Na magazynie nic nie można znaleźć, panuje przeogromny chaos z którego wynikają późniejsze błędy przy kompletacji. Chłopacy w chłodni pracują w niskiej temperaturze po 10h i nie mają z tego żadnych udogodnień, firma ma problem nawet zapewnić dobry, ciepły posiłek. Zdecydowanie odradzam, w Poznaniu i okolicach jest wiele dużo lepszych ofert pracy za taką samą lub wyższą stawkę. Stawka podawana w ogłoszeniu to fikcja. Wszystko, co kierownik mówi w czasie rozmowy rekrutacyjnej to kłamstwa. Zresztą główny kierownik magazynu, pan Ryszard jest totalnie oderwany od rzeczywistości, nie widzi w ogóle problemów jakie występują na magazynie. Gdy następuje próba porozmawiania z nim, zbywa temat, udaje że nie słyszy i oczywiście narzeka jak to wolno robimy, nie wyrabiamy planu itp. Jedyny plus pracy to terminowe wypłaty, jednak to zdecydowanie za mało żeby tam pracować.

Bolec
@pasta

Zaczęło się tak dziać gdy do firmy zaczęli napływać "imigranci " z tzw EURO Cash-u. Nawiedzone fałszywe ludki które nie potrafią sami wprowadzić innowacji tylko to co zostało im z tego syfu EURO CASH, i wydaje im się ze ich rozwiązania są najlepsze- żenada . Firma była zaj.....tak myślę ze trzeba było by przesiać co niektórych dyrektorów ,kierowników przez drobne sito i możne wszystko wróci do normalności. a tak na marginesie ciekawe czy sobie premie zabierają hahahahaha. Żegnam ozięble . Powodzenia panowie

mario
@pasta

Bochenek to Ty? Po co pracujesz dalej?Tyle oglloszen na okolo..

marek
@pasta

Niewiem z jakimi ludzmi sie obracasz ale przypadki obcinania premii sa rzadkie i prakrycznie niecodczuwalne przez nikogo kogo znam.

fgtrgrg
@pasta

co do kierownika to się zgodzę masakra

@pasta

Zgadzam się z tym tak jest

ktosiek

no i stało się wszyscy mają obciętą premie za opóźnienie w wysyłce( magazyn Wysogotowo), niech jeszcze bardziej podkręcają normę w składaniu palet i przy rozkładaniu dostaw , więcej komisyjnych wz i vipowskichto na pewno praca będzie szła , ostatnio liczą się tylko tabelki i wykresy ,a chłopaki na chłodni też nie mają lekko 5 stopni ,wentylatory wyją nad głową cały czas i te super posiłki regeneracyjne po 4,5 kluski czy 6pierogów , nie zapomnijmy też o tych super zmianach 14-24, 13-23popołudiówki i nocki 18-2czy 20-6 codzienne chodzenie na inne godziny to porażka człowiek jest rozbity i nie może dojść do siebie. No i oczywiście najlepsza zmiana Mikołaja zrzeszająca samych kapusiów jak oni nawala to nic się nie dzieje w końcu to zmiana chrześniaka kierownika ale jak jakaś inna nawali albo ma obsuwę to...... bez komentarza.

halo?
@ktosiek

Chyba tobie obcieli...

To ja!

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 9 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna