Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Versus

Kierownik niby zaznaczam nie nadaje się do zarządzania zespołem i to co czytam to nie są heyty, tylko prawda on nadaje się ewentualnie do łopaty, poobstawial się rodzinką we firmie myśli że Pana Boga za nogi chwycił, ale powinien wiedzieć że to. Nie jest stanowisko do końca życia średnio kierownika zmienia się co trzy cztery lata a potem no cóż. PS. Żeby pełnić tą funkcję trzeba być najpierw człowiekiem.

maks

Mastermedia Wysogotowo to zakład pracy który jest grupą przestępczą, która w swej działalności nie przestrzega żadnych reguł etycznych, bez żadnych skrupułów wykorzystuje wszelkie środki prowadzące do celu, jakim jest maksymalizacja zysków. Mastermedia Wysogotowo to skorumpowana przestępczość zorganizowana o charakterze zwielokrotnionej przestępczości. Nie liczą się z nikim,a pracowników mają za nic !!!

pracownik od początku

Ludzie przestańcie narzekać robota jak robota ktoś chce robić i zarobić to zarobi nie chcę to idzie do domu raz lepiej raz gorzej jak wszędzie

pracownik od początku

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Regionalny Manager Klientów Biznesowych
Hydro NRG Sp. z o.o.
Panjezus

Zdecydowanie nie polecam. W tej firmie jest tylko dobra miny do złej gry:) pozdrawiam

Jerry

Również wybieralem się do pracy w mastermedia w Wysogotowie, no cóż jak wyżej nie chcę wdepnac w (usunięte przez administratora) Pewnie że w Poznaniu jest tyle pracy że naprawdę jest w czym wybierać. PS. Co to za szefostwo nie widzi co się tam dzieje, nie liczą się z pracownikiem w dzisiejszych czasach, ups, po to jest właśnie internet żeby coś o danej firmie się dowiedzieć zanim się zatrudni dzięki za przestroge.

Miało być tak pięknie

Czytam i czytam te opinie i chyba coś jest na rzeczy wybieralem się z kolegą do tej firmy ale stwierdzamy jednoznacznie że to co piszą pracownicy powyżej to nie są heyty, rozumiem jedna dwie lub pięć negatywów to może potraktowalbym to że jakaś zemsta na szefostwie, nie dziękuję nie ryzykuję, dziś jest czas pracownika a nie pracodawcy.!!!!!!

Zawidowiec

A ten niby kierownik Mikołaj nigdy nie pracował. Ja gdyby nie rodzinka to skończył by na kasie.w biedronce Ale i tak wątpliwe żeby i tam go chcieli. Być zwykłym. Zmianowyn trzeba. Być najpierw. Człowiekiem. A dopiero później ewentualnie zwykłym szarym Zmianowym. Inni Zmianowi to sóper ludzie wspaniali. Wstyd panie Mikołaju

Zapracowany

Wyplata zawsze na czas, bezproblemu mozna zarabiac ponad 3 tys i duzo wiecej, dobra atmosfera miedzy pracownikami i można powiedziec ze to jedyne plusy, nikt nie mowi ze żeby zarobić(srednie 3,5) trzeba wyciągać srednio 30-40 nadgodzin miesieczne licząc ze nie zostanie potracona premia o co niestety bardzo latwo , to tez mozna jeszcze zaliczyc na plus dla osob które żyją z mysla zeby hajs na koncie sie zgadzal i przychodza robią nadgodziny zeby zrobic a sie nienarobic oczywiscie nie wszyscy. Teraz czas na minusy. Zmuszanie do nadgodzin w soboty na sobotnich nadgodzinach dla przykładu ktos wychodzi w sobote po 8 h to niektorzy nie kryja swojego oburzenia ze nie zostaje sie dłużej, bo nigdy nie wiadomo w tej firmie jak skonczy sie wysyłka, na czas czy nie, to wtedy narzucane z gory ze pracuje sie 10 w sobote oczywoscie tez sa osoby ktorym to odpowiada ale sa tez takie ktore chca spędzić czas z dziewczynami, żonami, dziećmi, tymbardziej ze kończąc w sobote przychodza w niedziele na nocke, oczywiscie dla chetnych. Czasami wystarczy przejsc sie przez znajomych zapytac czy zostaniesz w pracy a nie z gory zakladac. Byla obiecana 100 premi dla chlodniarzy, ba zebraniu przy wszystkich, slowna umowa była, dodatkowej premi nie ma, motuwujac ta decyzje, ze chlodniarze otrzymuja posilki regeneracyjne, ktore w sumie im sie nie naleza, ale je otrzymują jako rekompensate za ciezsze warunki pracy. Posilki tez pozostawiaja wiele do życzenia, głównie to sloiki z gotowymi potrawami, czasami trafia sie jakieś posilki virtu. A dodatku 100 zl nie ma, dziwić sie ze pracownicy z chlodni wola pracowac w zimnie za marny posilek. Opinie zakoncze nieslownoscia kierownika, moze to nie wszystko jego wina, moze ma zwiazane rece, ale tego sie raczej nie dowiemy, wiemy za to co bylo obiecywane a co zostalo dotrzymane, albo raczej nie zostało i wlasnie przez dezycje kierownikow najczęściej wystepuje spiecia w pracy i wynikajaca gorsza atmosfera.

pracownik roku
@Zapracowany

Kazde kolejne "zebranie " pokazuje jak malym szacunkiem jest darzony wsrod pracownikow...

pracownik od początku

Dopiero się zacznie jak wejdzie 4 zmiana czekamy z niecierpliwością ....

Robot

Najgorsza firma masakra!!!!!!!

lILY

Zostawcie w spokoju MASTERMEDIA WYSOGOTOWO,TYLE NGATYWNYCH OPINI,ILE MOŻNA TAK PISAĆ !!!

evans
@lILY

Lily nie masz racji,nikt Cię nie poparł,to wszystko co piszą inni o tej firmie to prawda !!!

Zawiedziony

Wlasciciele tej firmy nie maja pojecia albo nie chca miec co tak balrawde dzieje sie w ich firmie.Tyle zlych opinni od ludzi ktorzy pracowali a oni dalej udaja ze wszystko jest ok.Niedlugo firna tak zarzadzajaca sama umrze smiercia naturalna.Jeszcze dojda pozwy o odszkodowanie.

Chlodniarz

Dziękujemy kierowniku za zabranie dodatku za chłodnie całe 100 brutto bo ponoć za dużo żeśmy zarobili naprawdę świetne podejście do pracownika więcej takich a sam będziesz za chwilę na paleciaku ...., mega!!! Motywacja do pracy doceń ludzi jakich masz bo Ukraińców też za chwilę zabraknie pozdrawiam

Quo Vadis

Czytam niektóre posty i nie wierzę własnym oczom,tyle hejtu wobec kierownika,teraz i mapowego,po prostu brak słów.Mam ogromną prośbę do Was hejterzy,zmiencie pracę bo większości ta praca odpowiada,mnie nikt nie zmusza siłą do zostania na nadgodziny wszystko odbywa się w dobrej relacji,gdy nie mogę to mówię że nie mogę i tyle.Co do urlopów też z tym nie ma problemu.Premia jest uznaniowa więc jeśli jesteś śmierdzącym nygusem musisz dołożyć do tego L-4 żeby Wam ją zmniejszyli.Może być tak że większość hejtów wylewają byli pracownicy?.Mi i większości?,ta praca odpowiada bo pracowałem w firmie gdzie nie liczyli się z pracownikami,tutaj szanują moją pracę. I jeszcze jedno hejterzy psujecie wizerunek firmie i osobom którzy ją stworzyli,którzy też szykowali towar tak ja Wy. Jak Wam się nie podoba to się zwolnijcie,przecież wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:).

Rafi
@Quo Vadis

Świętą rację masz . Tyko nieroby narzekają i potrafią psuć atmosferę w pracy . A jeśli chodzi o Ryszarda to każdy może mieć słabszy dzień . A wiadomo ile ma on na głowie .

Scooby Doo

Jest ogłoszenie że w lublinie kogoś szukają do obsługi klienta czy coś i jest napisane, że jest tam przyjazna atmosfera.... Szczerze?? to jest guzik prawda pracowałam tam i straciłam nerwy przez kapusiów i obrabiaczy czterech liter!!!!

LEW and D

Ludzie opanujcie się . To jest praca a nie wakacje. na Rysia nie powiem złego słowa . Wiadomo trafiają się lipne dni ale to dotyczy każdego . Niech każdy patrzy na siebie .

Odradzam wszystkim jakakolwiek wspolprace z ta firma. Ludzie falszywi, najchetniej zrzucajacy prace na kogos innego. Do tego pieniadze marne, a i tak zdarzaja sie duze opoznienia w wyplatach. Szkoda nerwow na ta pseudo firemke.

xxx
@Paweł

Akurat na terminowość wypłat w Poznaniu nie można powiedzieć złego słowa , nie wiem jak tam w Lublinie.

Czuję.?

Rodzina jest najważniejsza...

Rysiek

hahahahahahaha... co się chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna