Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Korpo szczur

Od kiedy jest nowa dyrektor hr to każdy jest niezadowolony.wymyśliła 3progi podwyżek 200,400 i 600zl brutto.magazynierzy na suchym składają towar w poniedziałek od 4 rano a na chłodni dopiero od wtorku ,bo trzeba przyjąć dostawy najpierw.ludzie są niedoceniani ogólnie.ja dostałem 200 podwyżki a robię wszystko tam przyjmuje towar,składam i wiele innych.jak były przedszkola zamkniete z powodu COVID i trzeba było zostać z dzieckiem w domu to tez nie dostałeś podwyżki.nie wolno nikomu chorować.a jak już zachorujesz to licz się z tym,że sprawdzi cię czy jestes w domu kierownik gontarz. W tej firmie jest taki slogan:”jesteśmy jedna wielką rodziną…”.pan Piech dyrektor magazynu powiedział kiedyś,że im starszy pracownik tym mniej wnosi do firmy i wie jak się nie orobić.nie zależy im na pracowniku… Dodatek do kornawirusa byl w jednym miesiącu,w drugim już nie.w trzecim poszliśmy do gontarza to powiedział ze się odezwie.nie polecam tej firmy i szukam czegoś lepszego…

Możliwości

(usunięte przez administratora)Porażka a osoby zarządzające, bez wiedzy robiące wszystko na odpiepsz.Brak kultury i wychowania same (usunięte przez administratora).Bananka sobie zjedz. Partyzantka do boju.

Każdy pracuje jak chce a firma docenia osoby które są zaangażowane w swoje obowiązki. Wiadomo że nie każdy wyrobi maksymalną normę ale po przepracowaniu pół roku każdy jest w stanie zrobić podstawową. Nie ma co ukrywać że za nic nie robienie firma nie będzie płacić bo ma też swoje kosza

Butterfly
@Crash

A mi się tam dobrze pracuje :) a dlaczego? Bo mam ich wszystkich gdzieś :) z 8 godzin pracuje realnie może z 3-4, resztę przegadam, przesiedzę w szatni, lub siedzę na pracach innych, co oznacza zazwyczaj rozmowy towarzyskie i przeglądanie telefonu. Odkąd skapnąłem się że WZ są przypisywane żonom liderów i innym siedzącym pod stołem w biurze, odpuściłem sobie jakiekolwiek zaangażowanie w tej firmie. Ich gadki o podwyżkach czy planach naprawczych wywołują u mnie już jedynie pusty śmiech Pic na wodę i fotomontaż dla naiwnych. Zatem już nawet nie patrzę w te karki z wydajnością, bo i tak mam same zera. Traktuje tą firmę dokładnie tak samo, jak ona mnie :)

magazynier lublin

Dzień dobry, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisku magazyniera w Wysogotowie. Oferta bardzo atrakcyjna, zapewniająca 6800zł brutto podstawy plus 1200zł brutto premii za osiągnięcia, Jako wieloletni pracownik mam z tym mały problem, ponieważ dostaję bardzo dobre oceny półroczne, a mimo tego owe kwoty zarabiam tylko i wyłącznie jeśli pracuję w nadgodzinach w Lublinie. Zgodnie z art. 183c § 3 k.p. chciałbym być wynagradzany tak samo jak koledzy w Poznaniu, ponieważ tak na prawdę moja i ich praca jest na podobnym poziomie, ocena pracownicza to potwierdza, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego osoby na moim stanowisku zarabiają o wiele mniej niż ich koledzy w Poznaniu, wykonujemy tą samą pracę i nie powinno nas się dyskryminować zgodnie z kodeksem pracy.

Nikodem

Na Pan to trzeba sobie zasłużyć. Na sukces zapracować. Zwycięzca to on nigdy nie był i nie będzie. A umysłu to nie zazdroszczę.

Malwina Nowy wpis

Dzień dobry, tak dla pełnej jasności to co konkretnie składa się na całość wynagrodzenia specjalisty ds. sprzedaży? jak teraz jest widoczna oferta to nie widzę szczegółów na ten temat. nie piszą ani o prowizjach czy też premiach. Możliwe ze to sama podstawa?

magazynier lublin

Zdziwiony
@magazynier lublin

A to ciekawe co piszecie, bo w Wysogotowie pracuje całkiem spore grono osób ze stażem powyżej 3 lat, które wypłatę 6800 zł brutto widziało jak świnia niebo, a raczej oscylują w okolicach 4,5 netto. Jeśli rzeczywiście tyle zapłacą świeżemu pracownikowi, na pewno wpłynie to pozytywnie na atmosferę, która i bez tego jest wyśmienita i cudowna... ;) Obecnie ulubionym sportem przełożonych jest wystawianie notatek, a doskonałym pretekstem do tego są nowe wózki i ogólna spina z nimi związana. Dochodzi do absurdów i kwity lecą nawet za to, że w ocenie kierownika nieprawidłowo zaparkowałeś, i stanowiłeś potencjalne zagrożenie... tu już nawet nie ma siły się śmiać, bo to co się dzieje jest żałosne, a te pseudonotatki są dawane po to by mieć pretekst do małej podwyżki lub jej braku. Ale w tej firmie ryba psuje się od głowy, i tak jest od ładnych kilku lat.

@magazynier
@Zdziwiony

Proszę sobie zobaczyć na aktualne oferty (usunięte przez administratora) dla magazynierów na oficjalnej stronie firmy, pojawiają się też na olx z tą samą stawką.

Koko,p-n Nowy wpis
@@magazynier

Wstyd mi że pracowałem w tej firmie, resztę sami sobie dodajcie....

Nikodem Nowy wpis

Witam czy możliwe, że cala rozmowa rekrutacyjna dla specjalisty ds. zakupów zagranicznych jest realizowana w języku angielskim? Piszą o poziomie biznesowym na B2 a nawet lepiej C1. Dodatkowo jak może sama rozmowa wyglądać? planuje aplikować i chce poznać szczegóły

Ktoś
@Paweł

Kilka m-cy tam pracowałam. Atmosfera do bani. Zero szacunku, swoich choćby nic nie robili i zero wiedzy mieli traktowani byli inaczej, byli bezkarni. Porażka. Zmarnowałem tam mnóstwo czasu. Nigdy więcej.

Kandydatka
@Ktoś

hej, co masz na myśli przez "swoich"?? I jak się niby te inne traktowanie przejawiało, pod względem warunków na umowie też się dało odczuć? Czy chodzi ci raczej o atmosferę tylko?

Crash
@Kandydatka

To może ja się wypowiem , atmosfera atmosferą , nie idziesz do pracy po atmosferę tylko po hajs wiadomo , ale lizanie (usunięte przez administratora) jeden przez drugiego , przypisywane „lepsze” zamówienia do pracowników zza wschodniej granicy (nic do nich nie mam szacunku też nie) to gdyby nie ta wszechobecna obłuda , knucie jeden pod drugim , zawyżanie normy co po chwile istny wyścig szczurów jak w corpo tylko mniejszy hajs za większe nerwy i stres , ludzie odpuśćcie ten (usunięte przez administratora) , jest tyle lepszych firm z lepszymi ludźmi ze nie musicie słuchać wymogów NAJWIĘKSZEGO a zarazem najmniejszego na magazynie na Wysogotowie tylko pracować za godne pieniądze i niekoniecznie wyrywać sobie ręce będąc w tym samym czasie zarobionymi że na tyle by się wyszczać czasu nie było !!! (usunięte przez administratora)

Crash

Nie zrozumiem nikogo kto pracuje tam dłużej niż rok (usunięte przez administratora) to określenie które pasuje do tego bajzlu , no że lubi ktoś być kopany w (usunięte przez administratora) i nie widzi innych firm na horyzoncie poza tą, to wtedy sorry , LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU !!!! Nie dajcie sobą pomiatać , na cholerę Wam akord jak możecie pracować i zarobić więcej bez tego chorego systemu w innej firmie !!!!! Po cholerę te nerwy i patrzenie jak (usunięte przez administratora) co tydzień w ścianę płaczu ile to ja zrobiłem , a bo 3 zamiast 4 na kompletacji …. (usunięte przez administratora) Po chwale tych do góry ? Za ten hajs i prace zmianową ?! (usunięte przez administratora) koledzy i koleżanki , mówi były pracownik z grupy M.R.

@Crash

Hmmm a może to dobra praca dla osób początkujących, co? Może warto dla wpisu do cv tu przyjść i złapać jakieś doświadczenie? Czy świeżaki mają tu od kogo się uczyć pracy, czy też lepiej nawet na rok lub 2 lata tu nie przychodzić? Coś ktoś wie o tym?

@Crash

Racja z ta atmosfera, tez bym się na niej nie skupiał, no chyba ze serio jakoś bardzo utrudnia robotę. Nieciekawe warunki z tego co piszesz, długo tu pracowałeś? Te normy tak z miesiąca na miesiąc podnosili? Co wtedy z premia? Dasz znać jak podstawa wychodzi na rękę? Ile tu jest zmian?

Butterfly
@Crash

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wyjaśnicie temat tych wezwań? I ogólnie tego co się naprawdę stało z firmą? Co do samych wezwań to już z rok temu pojawiały się nawiązania a teraz w sieci widzę informację o wykreśleniu firmy z rejestru. przypadające na 6ty luty tego roku.

KwM

Firma się przekształciła i zmieniła formę prawną. Nic nadzwyczajnego się nie stało.

Witam, proszę o rozwinięcie tej kwestii, co ma się takiego wydarzyć? Planuje aplikować na młodszego kierownika kategorii. chce mieć jasność co do przyszłych warunków.

Beti

Jak bardzo różnią się miedzy sobą zarobki specjalisty ds. sprzedaży a menadżera ds. jej wsparcia? Od paru dni widnieją te dwie oferty w Internecie, a nie widzę by ktoś teraz się do nich odnosił, dlaczego? nie ma podanych widełek a interesuje mnie porównanie

„od początku firmy”, zatrudniasz się? jeśli tak to co jest powodem tej atmosfery? wcześniej była lepsza? Jaka i kiedy? I z tymi ludźmi powyżej to tak kropka w kropkę jest czy to jednak zależy jak się z kim dogadasz?

Mila

Jeśli zawsze na każdej rozmowie zostaje zadane pytanie o doświadczenie tak jak ktoś teraz tutaj niedawno napisał czy to oznacza, że nie ma szans na prace dla osób bez niego? W ofercie dla specjalisty ds. danych podstawowych teoretycznie nie widzę, żeby było to napisane wprost. czy ktoś z was aplikował teraz na Tokarską? Czego wymagają?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mastermedia spółka jawna?

O recepcji nikt teraz niczego nie pisał? Jak się w niej pracuje w porównana z tymi poprzednimi opiniami? Macie jakieś szersze ustosunkowanie się? z miesiąc temu były prowadzone nabory na Tokarską, wiecie jak tam płaca? I jak rozmowy prowadza?

Synek

Można dodać że nic od siebie nie dają,na gotowe weszli i udają ze jest ok.

@Synek

Cześć, to chyba wyrwane z kontekstu jest jakieś i pewnie dlatego nie łapię, więc czy możesz napisać o co chodzi z tym wejściem na gotowe? Do kogo to odnosisz? Czy to istotne z punktu widzenia przyszłych warunków pracy? interesuje się nią, a teraz miewam wątpliwości

Parzygnot i tu mi daj

Pozdr wszystkich ziomków....nygusy. Gdzie ta ekipa co pracowała kilka lat...a mówiłem że czas na zmianę....hihi

@Parzygnot i tu mi daj

A tamta wcześniejsza ekipa to co ciekawego w sobie miała, że tak tęsknisz? Piszesz o czasie na zmianę i co dalej wobec tego?

Sylwia

Czemu miałabym właściwie to robić? Jest takie stanowisko, na którym tylko to się tu robi? A o dawnej ekipie co powiesz?

Olga

Możesz przy tym wyjaśnić do jakich konkretnie zmian nawiązujesz? Nie każdy jest ogarnięty w temacie po prostu. i z jakiej perspektywy piszesz? o jaki dział chodzi?

Babol

Właśnie nie ma na ich stronie oferty pracy dla magazyniera w Lublinie

@beka

Wprowadzili coś a'la akord od października w Lublinie. Magazynierzy za towarem skaczą jak małpy po regałach bo nie ma kto dokładać towaru. Albo zepsute wózki albo za mało ludzi, więc teraz pomimo i tak spadającej atmosfery dochodzi wyścig szczurów, bo norma do wyrobienia. Polecam firmę!

@@beka

Czyli co, obecnie magazynier nie ma pensji stałej, tylko ma kasę za akrod który wyrobi? I jaka jest stawka akrodowa, np. kasa za jeden przedmiot czy za jeden wyłożony towar? Jak to działa, i czy wiecie czy jest jakiś dzienny próg wyłożenia rzeczy, jaki trzeba zrobić?

Korpo szczur

2Korpo szczur
@Korpo szczur

Cała prawda! Doświadczoni pracownicy którzy robią wszystko są zerem!!!!!! Liczą się tylko tacy co niemają dzieci i niemają żadnych innych obowiązków oprócz składania towaru dla firmy. Doświadczeni pracownicy dla firmy są już niepotrzebni swoje już zrobili a teraz dać im do zrozumienia mniejszymi podwyżkami idźcie gdzieś indziej!!!! Zero szacunku dla ludzi którzy tu przepracowali wiele lat i swoją pracą przyczynili do tego czym jest Mastermedia!! A jest najlepszy Exporterm spożywczym z całej Polski!!!!

Możliwości

Ktoś

Ktoś widzę o robotę na magazynie pytał, co ma sugerować brak odniesienia? jest oferta na stronie dla kierowcy kat W, z opisu wynika ze C+E jest mile widziane. Jak wtedy będą przedstawiać się finanse? Opiszecie mi tez te samochody? Lubię wiedzieć w co wsiadam

K.A

Czy warto tam pracować?? Polecacie ta prace jako magazynier ?

Czy firma Mastermedia spółka jawna w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

My P-n

Będą wezwania tylko prawdę mi mówić. Tak naprawdę.

Czy w Mastermedia spółka jawna zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

NN

Ja miałem umowę o pracę na 3 miesiące.

Jestem tu

Jestem tu jakies 3-4 miesiace yhh jak za taka kase to sie nie oplaca ale, kazdy zrobi co zechce . dziwna atmosfera ja nie polecam jak inni .. Prosze pytac

@Jestem tu

a zdradzisz jako kto pracujesz, bo to też pewnie trochę istotne? dziwna atmosfera to z jakiego powodu i co ją tak właściwie tworzy?

Zmarzlik
@Jestem tu

Nie za te pieniądze.

@Zmarzlik

a za jaką pracę? czemu wy tak ogólnikowo piszecie. jaka kwota i sama w sobie robota?

gregersgrg
@Sylwia

nawet tam nie składaj do biura CV, atmosfera do kitu jest, wyśmiewanie i poniżanie pracownika

@gregersgrg

Każdego? Zresztą jaki miałby być do tego powód? To ile osób teraz tam w nim jest i jak długo pracują?

Aaaaaaa
@gregersgrg

Całkowicie się zgadzam, pracowałam tam 7 lat temu i byłam tylko na okresie próbnym. Dodalabym że nieraz kierowniczka na mnie wrzeszczała, była też taka babka na literę A. Która mnie obgadywala i śmiała się że mnie że czegoś nie rozumiem ( no sorry ale jak ktoś nie umie tłumaczyć, to powinien się nauczyć), czy tak i M, który mówił o każdym że jest "niedorobiony". Ci ludzie mieli ewidentny problem ze sobą, że w taki sposób wylewali swoje frustrację.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna