Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

niejestem robotem

Firma w mojej ocenie potrzebuje p (usunięte przez administratora) zeby jak najszybciej zapiepszali miedzy regałami. Towar z półek znika w tempie światła . Za tą pracę minimum 3000 na ręke przy 8 godzinach należy sie ze spokojem tym bardziej na 3 zmiany plus sobota. Widac ze firma zarabia ale ludzie maja juz dosyc zarobki zamiast isc w gore zaczely spadac- a mialo byc tak pieknie. Brak podstawowych środków BHP - rzeczy niepotrafia dac pracownikowi- wysylajac na chlodnie - szanowny p. KASZA - nagrodził ludzi za dobra prace w sobote dokładając ( 3 godziny do lodówki) bez odpowiedniej ochrony osobistej masakra. Ciekawe co na to powie PIP? Odradzam prace w tej firmie w Poznaniu jest wiele ciekawszych i lepszych pracodawców dlatego juz załoga po prostu bedzie sie wykruszać... W mojej ocenie 3 pkt. na 10

NARA
@niejestem robotem

Ciekawe masz informacje na temat tej 4 zmiany.Chyba wyglada to nieco inaczej haha

marlon
@niejestem robotem

Jak sie dajesz robic w %$%$ to juz twoaj sprawa.Co na to PIP? To idz sie spytaj gamoniu a nie ze narzekasz i dajesz sie dalej robic w $%^$# Zaloga bedzie sie wykruszac?Jakoś nikt do tej pory sie nie zwolnil.

WTF
@NARA

no z tą 4 zmiana faktycznie jest inaczej dzięki temu auta mają opóźnienia nawet po 5 godzin może i suchy się wyrabia ale chłodnia nie bo nawet przy nałożeniu się 2 zmian brakuje około 6 osób a nadgodziny i tak dalej są

ktoś

atmosfera w firmie pogarsza się przez nadmiar rodzinnej atmosfery w pracy (dosłownie)Ryszard zatrudnił sporo osób z rodziny i kolegów chrześniaka jeszcze trochę to będzie trzeba dzwonić do Lublina żeby coś załatwić a tak poza tym są podpie.....e co robią zdjęcia a także są równi i równiejsi zaczyna się wyścig szczurów nowy wymysł to 4 zmiana od 10-18 środa wolna ale w sobotę trzeba będzie przyjść do pracy w imię likwidacji nadgodzin nie polecam a sam zaczynam rozglądać się za czymś innym

blabla

Tam taki zapiernicz w tej firmie jest, że nie jest trudno wylądować na zwolnieniu lekarskim

Cień

W czerwcu ponoć mają być podwyżki. Czyżby władze firmy bały się masowego odejścia pracowników i chciały ich zatrzymać? :-D

:D
@Cień

Jakby chcieli zatrzymać pracowników to by mi przedłużyli umowę o pracę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik Serwisu Instalacji u Klienta
Lublin
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Lublin
Voice Contact Center Sp. z o.o.

Pracownik MM

Kumplowi urodziło się dziecko, wziął dzień wolnego na żądanie i ... zabrali mu 400 złotych premii, czujesz to ?

cień

Może nie chcą przedłużać umów na czas nieokreślony, a biorąc nowych ludzi nie muszą - wezmą na kilka miesięcy na czas określony. Albo za dużo ludzi ucieka z tej firmy, więc chcą zatrudnić nowych naiwniaków.

mietel
@cień

Umów na czas nieokreślony nie przedłuża się, można je co najwyżej rozwiązać :).

masterek

Najpierw zwalniają, a teraz znowu są przyjęcia... O co tu może chodzić... ?

niby

urwało się bo przyszło nieudaczne kierownictwo z byłego Tradisa

Artur
@niby

Jeden mało nie rozgromił Tradisa drugi jego kolega po fachu Perłe by ugotował wizjonerzy

Cień
@Artur

Właśnie ci "wizjonerzy" pozabierali prawie wszystkie wózki (z chłodni) z Lublina do Poznania w ten poniedziałek. Zostały tylko 4 wózki elektryczne (do kompletacji) na chłodni. Większość ludzi na paleciaku musi teraz nabiał i kiełbasy składać. Gdzie tu logika?

masterek

W Lublinie było dobrze dopóki nie otworzyli oddziału w Poznaniu (Wysogotowie). A teraz zaczęły się redukcje... Ale mimo wszystko, jeśli pracujesz to nie można narzekać.

:D

tam to jest wyścig szczurów niestety.....

Ktos

Firma jest ok. Pracuje juz 2 lata. Za nadgodziny placa, lekka reka mozna osiagnac 3k+ na reke.

majster

Z tego co wiem to wiele osób już po 3 miesiacach dostalo 3100 plus 600 co w praktyce oznacza 3700 co miesiac.Premii naprawde ciezko sie pozbyć nawet bedąc na L4.

majster
@majster

Podobno?Rozumiem że masz info z pierwszej reki? Tu naprawde idzie sie dogadac w kazdej kwestii .Mam porownanie z kiloma firmami i jak narazie niemozna narzekać na tego typu kwestie.

normalny
@majster

Premie dostajesz większą jak (usunięte przez administratora) innych,sam nic nie robiąc ale kilka fotografii na innych i żyjesz jak król nic nie robiąc,do każdego mozna sie przyczepic.Podpierdalacze zróbcie sobie selfie,jak jeden na drugiego zagania,taka moja mała prośba,bez pzdr.

wolęnie
@majster

Tu się mylisz, premię za chorowanie obcinają.

@wolęnie

Możliwe, ale ci, których zwolnili, mieli jeszcze dość daleko do końca umowy.

no name
@normalny

W końcu do pracy idzie się pracować a nie stać i gadać. Albo siedzieć cały czas na przerwie. Jeśli Ci tutaj źle to idź do Lidla na magazyn, tam będziesz robotem od dzwiagania 15-20 tom na dzień. Wrócisz tutaj po tygodniu, pozdrawiam.

marek

To nie jest typowy magazyn w ktorym jestes traktowany jak robot w ktorym pracuje sie w swieta i niedziele a koszty pracy sa obcinane na kazdym kroku bys zarobil jak najmniej.Jak ktos jest pracowity i co najwazniejsze zna sie na pracy napewno narzekac nie bedzie.Firma placi i to dobrze i potrafi dobrze zmotywowac by czlowiek czul sie w niej potrzebny.

Tomi

Tomasz bo ty nygus jesteś i tyle a tak na marginesie jakbyś dobrze wykładał towar to napewno znalazłbyś go tam gdzie było jego miejsce na regale czyli w tej 8 alejce wystarczy troszkę więcej mieć zaangażowania!!!!!;) Firma przyjazna i dobrze płaci polecam.

mariusz

wiec w końcu jak jest płaca za nadgodziny ??? duzo tych nadgodzin się wyrabia w miesiącu ???

normalny
@mariusz

No wiadomo że ŻABKA rządzi:)

Żabka

Tomasz brak jakiejkolwiek inicjatywy jest wada wiec dobrze ze odszedles bo nikogo takiego tu nie potrzebeujemy.Niewiem czego sie spodziewales ale jesli wedlug Ciebie warunki pracy sa zle to wspolczuje w poszukiwaniu dalszej pracy bo moze sie okazac ze sie nie nadajesz do niczego.Nie sadzilem ze w dzisiejszych pracach bedzie brakowac ludzi ktorzy beda potrafic wykonywac tak proste obowiazki.Podaj mi choc jeden przyklad firmy ktora tak placi jak Mastermedia. 3,2 to podstawa plus premia ktorej naprawde ciezko sie pozbyć.Nadgodziny jest w tej chwili dosc duzo ale docelowo ma byc ich mniej.NIkt niekomu nie kaze zostawac .Nadzogdziny sa wyplacane zgodnie z kodeksem pracy .Duzop dzwigania? Duzo pracy?A gdzie ty wczesniej pracowales? W bibliotece?8 marca dostalem 3,3 tys netto wiec nie bede narzekal zwlaszcza ze sie nie narobilem.Odpoczywac to sobie mozesz na emeryturze.

mariusz

cochiaz za nadgodziny płaca??? czy wszystko w ramach stawki widniejącej na umowie (2600+ 600 premii)??

tomaszz.

Pracowałem w tej firmie, jednakże po dwóch tygodniach za porozumieniem się zwolniłem.Godziny pracy ruchome na trzy zmiany ranna zmiana od 6 do 18, popołudniówka od 10 do 22 a nocka 20 do 6 rano.Jak dla mnie to było za dużo godzin właściwie prawie wcale nie widziałem swojej dziewczyny.Poza tym dużo dźwigania, braki towaru na półkach, brak systemu jak jedna rzecz ma leżeć w alei nr 8 to można znaleść ją w 10.A kasa na start to 2600 brutto + 600 zł premii uznaniowej więc jakiegoś ogromnego szału niema porównując to do tego co się wykonuje.Jednym słowem powiem tak jak ma ktoś możliwość podjęcia pracy gdzie indziej to niech tą firmę omija szerokim łukiem.

mariusz

interesuje mnie praca magazyniera w tej firmie czy ktos mogl by mi cos powiedziec jak sie tu pracuje jak z zarobkami ????

marcin

kołchoz czy normalna firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 9 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna