Opinie o Galicja Express w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Galicja Express, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galicja Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Express w Lublin

Zuzanna Nowy wpis
Klient

Autobus spóźnił się 40 minut nie polecam…

Pawel Nowy wpis

Dramat.Busy kursują bardzo niepunktualnie.Q dniu 11.08 bus nie wjechał na wyznaczony przystanek w Rzeszowie.Po godzinie 18ej brak kontaktu z firma.Zdecydowanie nie polecam

Pawel Nowy wpis

Dramat.Kursy odbywają się nagminnie niepunktualnie.W dniu 11.08 2021 roku autobus nie wjechał na wyznaczony przystanek w Rzeszowie.Po godzinie 18-ej brak możliwości kontaktu z infolinia.Zdecydowanie nie polecam.

Pawel Nowy wpis

Dramat.Kursy odbywają się nagminnie niepunktualnie.Autobus ominął przystanek w Rzeszowie w dniu 11.08.Brak możliwości kontaktu z infolinia po godz.18-ej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy firma Galicja Express w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

kaka999@onet.pl
Klient

Jak najbardziej polecam! Punktualność już, profesjonalizm, można na was liczyć! -zadowolony klient :)

Pasażer
@kaka999@onet.pl

80 minut opóźnienia (usunięte przez administratora) końcówka tej firmy nie polecam spóźniłem się dziś do pracy o godzinę i po premii

Klient 123
Klient

NIE POLECAM !! Autobus notorycznie się spóźnia (nawet do 1h), nie staje na przystankach choć są one w planie. Ciężko się dogadać z pracownikami tej firmy. Reasumując, nie liczą się z klientami.

m
Klient

autobus spóźnia się 25 min, od 10 minut kierowca twierdzi ze jeszcze sekunda i będzie. Bez przesady, zrozumiała jest ta chwila spoznienia, ale taki czas to juz tragedia. nie polecam

Paweł
Klient

Autobus spóźnił się ponad 40min. Nie polecam.

Co wchodzi w socjal Galicja Express?

Marzena

Poniżej we wpisach padło pytanie odnośnie tego czy w Galicja Express jest możliwość pracy na część etatu. Nikt nie odpisał na ten wpis. Podbijam pytanie bo także jestem tego ciekawa. Czy ktoś może odpowiedzieć? Będę wdzięczna.

@Marzena

Proszę kontaktować się z Szefostwem firmy

Gutek

Nawet najlepsi nie zadowolą maruderów. Firma z dobrymi opiniami do tego dobry pracodawca a i tak ktoś narzeka.

Uzytkownik

Nie polecam usług tej firmy. Córka przed dwoma dniami jechała do Niska, bilet kupiła przez internet, niestety pierwszy raz jechała tą trasą, ze swojego miejsca nie widziała znaków drogowych, a pan kierowca w ogóle nie zatrzymał się w Nisku. To juz drugi przypadek kiedy pracownik tej firmy wykazał sie niesolidnością, wiec zdecydowałam o wydaniu negatywnej opinii.

@Uzytkownik

Użytkowniku, jeśli nie zna się trasy i nie wie gdzie dokładnie wysiąść, to przy wejściu do pojazdu trzeba o tym powiedzieć kierowcy. Kierowca zawsze w takim przypadku pomoże.

Myrc

Robisz swoje i jest ok. Spoko atmosfera, wypłata na czas. Serwisowane pojazdy, wszystkie oczywiście klimatyzowane.

Użytkownik

Niestety nie moge wydac pozytywnej opinii o pracownikach tej firmy. Córka miała wykupiony bilet do Niska, nie znała trasy, ani nie widziała znaków ze swgo miejsca, a pan kierowca przejechał przez Nisko bez przystanku, zatrzymując się dopiero w Janowie. To już drugie moje złe doświadczenie z tym przewoźnikiem, wiec zdecydowałam sie napisac niepochlebną opinię.

Roman

@Jaco, rozumiem, że wtedy, gdy pracownik ma wolny dzień jest on całkowicie niepłatny? Napisałeś, że z tym nie ma problemu, ponieważ jest ich sporo. Od czego jest to zależne? Od ilości pracy jaka jest w danym okresie w firmie galicja express? Sprecyzuj, proszę, to co napisałeś na ten temat.

bzyk
@Roman

(usunięte przez administratora)kierowców kręcą jak mogą wieczny problem bo a to kierowcy nie ma a to 21 miejsc w busie z kierowcą a jedzie 21+1,2,3,4...bo tak wyszło brakuje czasu jazdy no to wiesz...jazda bez karty to norma w tej firmie że kontrole przechodzą

Roman
@bzyk

Wiesz może, czy kierowcy w firmie Galicja Express zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, czy może jedynie zlecenia? Jak firma rozwiązuje sytuacje, gdy - załóżmy - kierowca w danym okresie ze względów zdrowotnych, nie jest zdolny do pracy? Firma organizuje wtedy jakieś zastępstwo?

ooooo
@bzyk

mam nadzieję że kiedyś ty będziesz skamleć żeby zabrać cie choćby na stojąco

xyz
@ooooo

jak coś wyskoczy na drodze a stojący wybile zęby bo się nie uyrzyma to ty będziesz skomleć

Tymoteusz

@Empe Możesz dodać coś więcej do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

Alicja

Dziękuję za Twój wpis na temat warunków pracy w Galicja Express. Szkoda, że nie wyjaśniasz, dlaczego masz taką opinię na temat tej firmy. Co konkretnie nie podobało Ci się w pracy w tym miejscu?

Empe
@Alicja

Otóż na opinie moja składa się wiele czynników, na przykład takich jak:(usunięte przez administratora) słabe zarobki, ciągle zmiany, obarczanie kierowców za swoje czyny, lub swoją niewiedzę. To nie jest bezpodstawne oskarżenie, to jest konstruktywna opinia człowieka który zjadł zęby na transporcie i rozumie różne mechanizmy tej gałęzi przemysłu.

Aleksander
@Empe

Czy pisząc o ciągłych zmianach masz na myśli grafik pracy? Napisz, czy jest on układany w porozumieniu z pracownikami, czy jest już narzucony odgórnie.

Empe

Tragedia najgorszy pracodawca.

Rigcz

Januszex trans się powinna ta firma nie trzymają się rozkładu, opóźnienie 30 minut względem rozkładu podawanego na przystankach to standard, jakim cudem ta firma dalej istnieje nie wiem. Nie polecam

Mirek

PORAŻKA PRACOWAŁEM TAM JAKO KIEROWCA C+E. TRAGEDIA SZEF PAJAC W RURKACH I NIE PŁACI... KILKA KURSÓW I DOWIDZENIA...

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Express - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Galicja Express
2.4/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Sikorskiego 8