Opinie o Galicja Express w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Galicja Express. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galicja Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Express w Lublin

Autobus spóźnił się ponad 40min. Nie polecam.

Marzena

Poniżej we wpisach padło pytanie odnośnie tego czy w Galicja Express jest możliwość pracy na część etatu. Nikt nie odpisał na ten wpis. Podbijam pytanie bo także jestem tego ciekawa. Czy ktoś może odpowiedzieć? Będę wdzięczna.

@Marzena

Proszę kontaktować się z Szefostwem firmy

Gutek

Nawet najlepsi nie zadowolą maruderów. Firma z dobrymi opiniami do tego dobry pracodawca a i tak ktoś narzeka.

Uzytkownik

Nie polecam usług tej firmy. Córka przed dwoma dniami jechała do Niska, bilet kupiła przez internet, niestety pierwszy raz jechała tą trasą, ze swojego miejsca nie widziała znaków drogowych, a pan kierowca w ogóle nie zatrzymał się w Nisku. To juz drugi przypadek kiedy pracownik tej firmy wykazał sie niesolidnością, wiec zdecydowałam o wydaniu negatywnej opinii.

@Uzytkownik

Użytkowniku, jeśli nie zna się trasy i nie wie gdzie dokładnie wysiąść, to przy wejściu do pojazdu trzeba o tym powiedzieć kierowcy. Kierowca zawsze w takim przypadku pomoże.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Galicja Express? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Myrc

Robisz swoje i jest ok. Spoko atmosfera, wypłata na czas. Serwisowane pojazdy, wszystkie oczywiście klimatyzowane.

Użytkownik

Niestety nie moge wydac pozytywnej opinii o pracownikach tej firmy. Córka miała wykupiony bilet do Niska, nie znała trasy, ani nie widziała znaków ze swgo miejsca, a pan kierowca przejechał przez Nisko bez przystanku, zatrzymując się dopiero w Janowie. To już drugie moje złe doświadczenie z tym przewoźnikiem, wiec zdecydowałam sie napisac niepochlebną opinię.

Roman

@Jaco, rozumiem, że wtedy, gdy pracownik ma wolny dzień jest on całkowicie niepłatny? Napisałeś, że z tym nie ma problemu, ponieważ jest ich sporo. Od czego jest to zależne? Od ilości pracy jaka jest w danym okresie w firmie galicja express? Sprecyzuj, proszę, to co napisałeś na ten temat.

bzyk
@Roman

(usunięte przez administratora)kierowców kręcą jak mogą wieczny problem bo a to kierowcy nie ma a to 21 miejsc w busie z kierowcą a jedzie 21+1,2,3,4...bo tak wyszło brakuje czasu jazdy no to wiesz...jazda bez karty to norma w tej firmie że kontrole przechodzą

@bzyk

Wiesz może, czy kierowcy w firmie Galicja Express zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, czy może jedynie zlecenia? Jak firma rozwiązuje sytuacje, gdy - załóżmy - kierowca w danym okresie ze względów zdrowotnych, nie jest zdolny do pracy? Firma organizuje wtedy jakieś zastępstwo?

ooooo
@bzyk

mam nadzieję że kiedyś ty będziesz skamleć żeby zabrać cie choćby na stojąco

xyz
@ooooo

jak coś wyskoczy na drodze a stojący wybile zęby bo się nie uyrzyma to ty będziesz skomleć

Tymoteusz

@Empe Możesz dodać coś więcej do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

Alicja

Dziękuję za Twój wpis na temat warunków pracy w Galicja Express. Szkoda, że nie wyjaśniasz, dlaczego masz taką opinię na temat tej firmy. Co konkretnie nie podobało Ci się w pracy w tym miejscu?

Empe
@Alicja

Otóż na opinie moja składa się wiele czynników, na przykład takich jak:(usunięte przez administratora) słabe zarobki, ciągle zmiany, obarczanie kierowców za swoje czyny, lub swoją niewiedzę. To nie jest bezpodstawne oskarżenie, to jest konstruktywna opinia człowieka który zjadł zęby na transporcie i rozumie różne mechanizmy tej gałęzi przemysłu.

Aleksander
@Empe

Czy pisząc o ciągłych zmianach masz na myśli grafik pracy? Napisz, czy jest on układany w porozumieniu z pracownikami, czy jest już narzucony odgórnie.

Empe

Tragedia najgorszy pracodawca.

Rigcz

Januszex trans się powinna ta firma nie trzymają się rozkładu, opóźnienie 30 minut względem rozkładu podawanego na przystankach to standard, jakim cudem ta firma dalej istnieje nie wiem. Nie polecam

Mirek

PORAŻKA PRACOWAŁEM TAM JAKO KIEROWCA C+E. TRAGEDIA SZEF PAJAC W RURKACH I NIE PŁACI... KILKA KURSÓW I DOWIDZENIA...

Jeśli pracujesz w tej firmie i jesteś uczciwy to nie spadnie Ci włos z głowy, a co do wynagrodzenia to na coś się umawiamy przed podpisaniem umowy , jeśli chodzi o punktualność przejazdów to nie wszystko zależy od kierowcy i każda rozumna istota o tym wie ,wszystkie autobusy mają ograniczniki prędkości do 90/100 km/h to unijne zarządzenie, a tak a na marginesie każdemu wolno spróbować tego chleba "jak chcemy lepiej i sprawniej zacznijmy od siebie"

@anonymous

Nie piierrdol gosciu. Jesteście wyzyskiwaczami i chuj@mi jeba@nymi.

@Jaco

tak własnie reaguje pogoniony (usunięte przez administratora)

@Jaco

piszesz tak o sobie?

klaudia

Bus odjechał wcześniej niż był zaplanowany odjazd mimo wcześniejszej rezerwacji miejsca..... Moje sugestie dla Galicja Express: Proszę trzymać się rozkładu jazdy albo go zmienić ;)

@klaudia

Zgłosiłaś może swoją uwagę związaną ze wcześniejszym odjazdem busa bezpośrednio do firmy Galicja Express? Jeżeli tego nie zrobiłaś, to może warto wysłać swoje uwagi bezpośrednio do szefostwa firmy? Twoje uwagi mogą być pomocne dla szefostwa, które dzięki temu będzie mogło zareagować na takie sytuacje.

ooooo
@klaudia

nada rańsze wstawać

Jeronimo

Dziadtrans

Mariusz Kudela

m.kudela@wp.pl

@Mariusz Kudela

W jakim celu podałeś swój adres e-mailowy w temacie opinii o pracy w firmie Galicja Express? Chciałeś wyrazić jakąś opinię o tym miejscu pracy, czy może zasięgnąć jakichś informacji? Jeżeli chodziło Ci o informacje, to może sprecyzujesz, co dokładnie chciałeś wiedzieć? Odpowiedz, proszę.

agata123d

Stanowczo odradzam tego przewoźnika Miałam zarezerwowany bilet, a kierowca nawet nie raczył zatrzymać się na przystanku. Podany na bilecie numer telefonu jest nieaktualny, więc moja szybka reakcja nie odniosła pożądanego skutku. To jest po prostu skandal jak tak można traktować swoich klientów. Więcej nie skorzystam z usług tej firmy i innym także odradzam. To, że zamówicie i zapłacicie za bilet wcale nie oznacza, że pojedziecie.

Roman

Myślę, że pisanie o takich przypadkach na forum jest również ważne, ponieważ dzięki temu potencjalnie zainteresowani pracownicy mogą zobaczyć, jak wyglądają warunki, które panują w firmie Galicja Express. Czy Ty osobiście rozmawiałeś z właścicielem firmy na temat Twoich uwag co do funkcjonowania warunków pracy w firmie?

Roman

@Jaco, bardzo proszę, aby na forum nie używać słów wulgarnych i obelżywych w stosunku do innych uczestników dyskusji. Takie komentarze są niezgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Jak długo pracowałeś w firmie galicja express? Możesz do swojej wypowiedzi dodać informację na temat możliwości wzięcia ewentualnych dni wolnych od pracy? Jak firma rozwiązuje sytuacje wyjątkowe, które czasami zdarzają się w życiu każdego kierowcy? Można liczyć na wsparcie i zrozumienie?

@Roman

Firma w ogóle nie uwzględnia zdania kierowców, problemem jest dla nich sam kierowca. Dni wolne? Akurat ich jest sporo, to nie minus jesli chodzi o system, ale o urlopach płatnych zapomnij.

Miro

Jak ktoś ma lewe ręce to nie będzie zadowolony z firmy!! Pracowici nie narzekają!

@Miro

No tak bo przecież nowy złoty łańcuszek musisz sobie kupić gamoniu i na kolejne wakacje wyjechać.

Roman

Na wątku większość opinii pochodzi od klientów firmy. Jak na razie było niewiele ocen od pracowników - czy jest ktoś obecnie zatrudniony w galicja express i mógłby powiedzieć coś o tym jak się pracuje? Czy są dobre relacje z przełożonymi, jest możliwość rozwijania swoich kompetencji jako kierowca przez dodatkowe kursy?

Mario

Dziod-bus !!!

Absolwent
@Mario

Zgadzam się

@Roman

Jakie kursy jakie rozwijanie kompetencji. Te chamy zeby wyplate Ci wyplacili, to będzie dobrze. Wszystko jest pozornie ok, ale oni sa chorzy psychiczne i liczy sie nowy zloty łańcuszek i kolejny wyjazd na wakacje, a Ty niewolniku rob na nierobow.

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Express - Lublin

• Jak się pracuje w Galicja Express?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Express?

Galicja Express
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • ul. Sikorskiego 8
    24-300 Lublin