Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Putin

Ukraińskie szmaty!!!

Bruno

Masakra nie firma, fałszywi ludzie!!!!!

@Bruno

Popieram

Mihau
@Bruno

Ja również popieram, w biurze pełno nadętych panienek z przerostem ego, a nawet angielskiego nie znają, co w firmie zajmującej się handlem z zagranicą powinno być chyba podstawą...

?

Komu jest łyso że go Grzesiek puknął w kakaowe oko?

...

Firma typu Januszex, każdy po rodzinie, czy to w biurze, czy na magazynie. Nie wpływa to pozytywnie na jakość pracy ani stosunki między pracownikami. Fatalna atmosfera, panuje lizanie tyłków wszechobecne. Nie liczą się chęci ani kompetencje. Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Regionalny Manager Klientów Biznesowych
Hydro NRG Sp. z o.o.
Przemysław

@wasyl, czy składałeś CV na stanowisko asystenta? Może masz za sobą rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, zachęcam Cię do opisania jej przebiegu. Może ktoś z obecnych pracowników odpowie rzeczowo na pytania @szukająca?

Praca jako planista ds zakupów. Na jakie realne pieniądze można liczyć na tym stanowisku?

Oooooo fuck jestem w szoku
@Paweł

To w tej firmie ktoś coś planuje? (Zrobił wielkie oczy) ?!? Szok i niedowierzanie!!!!

szukająca

Jakieś informację jak wygląda praca w centrali w Lublinie? Ogólnie, atmosfera w Firmie? Zarobki? Warto aplikować?

wasyl

możecie coś powiedzieć na temat stanowiska asystent ds. danych podstawowych? jakie pieniądze? od rana do nocy i weekendy czy normalny system?

Bonifacy
@wasyl

Praca polega na sprawnym dostarczaniu papieru toaletowego do ubikacji.Czyszczenie jak i dezyfekcja rowniez naleza do Twoich obowiazkow.Plusy praca w cieplym i w milym towarzystwie.Minusy czesto smrod jest nie do wytrzymania.

wasyl
@Bonifacy

jak tacy ludzie tam pracują to firma wysokich lotów

Plecak Hakera

No coz , nikt pod bronia was tu nie trzyma. Zastanawiam sie tylko dlaczego jestescie az takimi ofermami zyciowymi i nie potraficie wszystkiego powiedziec w firmie a piszecie tu na forum " opinie" . Mam nadzieje ze selekcja pracownikow bedzie bardziej zaostrzona i wszystkich was " inteligentow" pozwalniamy. Czas pokaze kto jest kompetentny.

Czlowiek Biegunka
@Plecak Hakera

O kurde... PPPPPPPP....

Żal.pl
@Plecak Hakera

Taka prawda że nie można się odezwać bo jak coś powiesz to mają cię głęboko w .... Fundamentem jest teraz Ukraina i nikt nie zaprzeczy...masz robić nie odzywać się i będzie dobrze a nowy grafik śmiech na sali...

blairwitchproject

mastermedia?...porazka, mowic na zebraniach to co mowimy?, no chyba wolne zarty, po co, po to, zeby za chwile wyleciec pod byle pretekstem, wiem to z autopsji....Jezeli jestes nastawiony na zapierd...., niszczenie psychiczne , a dume schowasz w kieszen i dasz soba pomiatac, to zapraszam do mastermedia wysogotowo

Beka

Ta firma to jedna patologia hahaha. Chcesz się dowiedzieć czegoś na miejscu to nic nie wiedzą, dzwonisz do Lublina to już w ogóle - sami debile. Ale tak jest jak pół firmy to rodzina, haha. Filipek wielki logistyk, a jąka się jak ma coś mówić. Nie ma się co dziwić jak szwagier koordynatorka. A Karina od ukraińców? Większego kapusia nie ma. Albo ten cały Mikołaj kierowniczek dochodzeniowy, problem o wszystko a typ palety nie umie złożyć. Po 2 tyg. miałem dość firmy, wytrzymałem miesiąc.

Smieszek

Ja dostalem 1.8

xxx

Czy to prawda, że oferują na start "3 900 złotych brutto", tak jak to opisują na swojej stronie? http://mastermediauk.com/magazynier-wysogotowo/ . A jeśli nie to jakie są realne stawki bez tych premii, bo z życia wiem że często to ściema.

Naucz się czytać
@xxx

Wszystko masz opisane we wcześniejszych postach

Arek
@xxx

Nikt Ci nie da tyle co kierownik Ryszard obieca :)

Smieszek

Ja dostalem 1.8

Sąsiad

Cześć, ile u was można zarobić obecnie na pełnej stawce? Chodzi o magazyn Wysogotowo. Nie piszcie że (usunięte przez administratora) że dziwne 4 zmiany itd. To już doczytałem. Jakie są wypłaty? Dzięki za info, pozdrawiam.

Moniuszko
@Sąsiad

Podstawa 2600/3100 premia 600/1000 brutto zalezy jak sie dogadasz.

Michu
@Moniuszko

Ktos juz tutaj pisal... Praca dosyć interesująca jeśli ktoś sie interesuje logistyką. Praca bez szału i bez możliwości awansu - po prostu masz za***rdalać i tyle. Nauczysz sie i masz robic swoje i potem iść do domu. Weekendy wygladaja tak, ze nie są obowiązkowe, ale jeden w miesiącu TAK sobota 6-14 a niedziela 22-6. Nadgodziny czasami są wydawane a czasami płacone. Zależy od humoru i samopoczucia Szapo Ba :) System premiowy jest: 3100brutto + 1000brutto premii uznaniowej ktorej gwarantuje ze nie bedziesz miec całej(nie zrobisz normy, bedziesz miec reklamacje, wzaiales UŻ w pn albo w pt albo jak pojdziesz na L4 - za to akurat najczęściej cała premia). System szkoleń jest ale tylko dla biura, zwykly magazynier nie ma na co liczyć, masz byc "wielozadaniowy" czyli w razie potrzeby masz umiec pracowac na kilku stanowiskach i na kazdym robic tyle ile sie da bo kamery patrzą a system noe kłamie. Poza tym mozesz liczyć na... żartuje na nic nie możesz liczyć, chyba że na siebie. Pozdrawiam

@Michu

To 2900zł z całą premią i takie godziny rozbite? To już chyba 4 brygadówka lepsza...

Michu
@Sąsiad

Zalezy jak na to patrzec...lubisz szarpac nadgodziny niechorujesz niemasz dzieci... to jest robota dla Ciebie..Inaczej bedziesz tu zarabiac mniej niz wszedzie.Podstawa jest najgorsza na rynku. W Biedronce jest wieksza podstawa niz tu.Ta premia plus nadgodziny trzyma wszystkich w firmie.Twoj wybor...

@Michu

Dzięki za info

Janek Wiśniewski-Padł

Ten co najlepiej wszystko wiedział i głośno zawsze dyskutował na zebraniach wyleciał za kradzież jakiegoś g.... za parę zł. Brawo Ty. My, magazynierzy nadajemy Ci szlachetny tytuł odbyciarza roku.

Je bać konfidentów
@Janek Wiśniewski-Padł

Każdy niech patrzy na siebie i sobą się zajmie . Jeśli kradł to jego sprawa . Został przyłapany i wyleciał. Stało się, poniósł tego konsekwencje . Śmieszy mnie tylko to , że teraz macie z tego pożywkę ,internetowi heyterzy co w realu ryja nie potraficie odezwać!!! Je bał was pies;)

@Janek Wiśniewski-Padł

To jak w koncu?Duzo krzyczal i jest odbyciarzem? Troche to nielogicznie chlopaczku :) Ty rozumiem nie krzyczysz ...Dlaczego? Bo jestes kozak w necie a p**** w swiecie !

Lenin

"kozak w necie a p**** w swiecie" - podpisane "Pracownik". Też widzę jesteś niezły. Rozumiem, że chodzi ci o to że sie koleś nie podpisał. Nikt się nie podpisuje, bo mały i duży też tu pewnie zagląda. W twojej firmie chciałbyś żeby kradli? Nie twoje nie bierz. Proste jak je...nie.

Wladyyymirrr
@Je bać konfidentów

Da,tosz to treba na mijscu zjadac.

KORZENIOWSKI

W tej Firmie nawet jak dajesz z siebie wszystko że kręgosłup naparza cie regularnie a nogi wchodzą w tyłek to dla niektórych i tak za mało .....Pozdrawiam cała ekipę TV CAMERA i statystów z wyższego szczebla. Zapomnaiałem żę punkt widzenia zależy od miejsca SIEDZENIA (usunięte przez administratora) ALLEGRO ITP. Przecież gdyby nie wy ta firma na pewno nieda sobie rady.

Pipmuś
@KORZENIOWSKI

To po co dajesz z siebie wszystko?

L-4

Uwaga na kapusia pseudo kordynatorka robi zdjęcia biegusiem do do kierownika tak się pnie na szczeble kariery

Szapo Ba
@L-4

Wszyscy uwielbiają Karinke!!!! Czego od niej chcecie???!?!

Sama Ukraina
@L-4

Kapus i do tego jakie ma plecy hehe z tyłu i z przodu hehe

Grrrr
@Sama Ukraina

Ale za to dobrze tyłkiem kręci !!!

Przemysław

@Adam, czy praca w weekendy jest obowiązkowa, czy dla chętnych? Jak obecnie wygląda kwestia nadgodzin? Czy w Mastermedia można liczyć na jakiś system premiowy? Istnieje system szkoleń podnoszących kwalifikacje? Odpowiedzi na te pytania mogą być ważne dla osób, które szukają pracy. Zachęcam Was do merytorycznych wpisów.

Szapo Ba
@Przemysław

DystansSieLiczy xD

https://youtu.be/NN3a5PupOe8 So true:)

You
@DystansSieLiczy xD

Racja nas trzeba pchać nie ciągnąć! (usunięte przez administratora)

TEY
@DystansSieLiczy xD

Super !!! Tak trzymać!!!

Dzidek

Witam. Byłem na rozmowie na WYSOGOTOWIE. Rzetelną osobę proszę o napisanie jak jest naprawde. Zarobki,premie, dodatki itp podaje maila przystojniak79@gmail.com

@Dzidek

Daj sobie spokój z tą robotą,w chacie będziesz gośćiem w pracy non stop .Weekendów wolnych nie uświadczysz, za sobote dzień wolny,niedziela płatna 100pro.4 zmiany, lubisz mieszkać w pracy?, to z otwartymi ramionami Rysiu Ciebie przyjmie i obieca złote góry.XD

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna