Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

mika

zgadzam się z powyższą opinią. Byłam pracownikiem firmy na okres letni, chciałam dorobić w wakacje. Wszystkich młodych ludzi, którzy liczą na uczciwy zarobek przestrzegam przed Saviano. Jako że było lato, temperatury były bardzo wysokie. W pomieszczeniu pełnym ludzi, komputerow, które emitują ciepło, "Pani Prezes" nie zapewniła nawet wiatraków, które nieco ochlodzilyby pomieszczenie, w ktorym ludzie czasami mdleli z gorącą. Co więcej, przy podpisywaniu umowy trenerka- Pani Iza gorąco zapewniala, że wyrobienie trzech zaproszeń na godzinę jest tylko formalnością na papierze, mówiła, że wynagrodzenie będzie wypłacane na podstawie przepracowanej ilości godzin. Jako naiwna osiemnastolatka dałam się nabrać i podpisałam umowę. Jaka była rzeczywista stawka za godzinę, która wyliczylam po otrzymanej (z opóźnieniem) pensji?10, zamiast obiecanych 13 Pracownicy, ktorzy są tam od dawna będą zapewniać, ze otrzymuja normalna pensje, ze faktycznie, firma placi im za przepracowane godziny. Dlaczego? Dlatego, że dopiero jeżeli ktoś odejdzie, bądź zostanie zwolniony, Saviano płaci wynagrodzenie zgodnie z umową, tak jak to było w moim przypadku. Warto wziąć pod uwagę również to, iż pracując tam, oszukuje sie ludzi, najczęściej emerytów, którzy na pokazach czesto nie dostają żadnych upominków, za to sa namawiani do zaciagania duzych kredytow. Nikomu nie polecam tej firmy, mam nadzieję że chociaż jedna osoba dzięki mojemu komentarzowi zrezygnuje z pracy w tej "firmie".

jola

Na każde dwadzieścia kobiet zatrudnionych na jednej zmianie powinna przypadać jedna miska ustępowa, lecz nie mniej niż jedna miska przy mniejszej liczbie zatrudnionych.

jola

Pracodawca ma obowiązek dostarczyć pracownikom zimne napoje, jeśli temperatura na otwartej przestrzeni przekracza 25°C albo 28°C na stanowisku pracy w pomieszczeniu. Pracodawca jest obowiązany zapewnić napoje nieodpłatnie. Napoje powinny być udostępnione pracownikom w ciągu całej zmiany roboczej i w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników. Nie ma żadnego ograniczenia ilościowego, napojów powinno starczyć dla każdego pracownika. Ponadto nie ma znaczenia, czy pracownik pracuje na stanowisku, na którym cały dzień utrzymuje się wysoka temperatura, czy też tylko przez kilka godzin. Przepisy nie określają czasu, przez jaki wysoka temperatura ma się utrzymywać w pomieszczeniu, aby pracodawca musiał dostarczać pracownikom napoje. Napoje należy dostarczać pracownikowi, zawsze gdy temperatura przekroczy określony poziom wysokości temperatura, na otwartej przestrzeni 25°C a na stanowiskach pracy w pomieszczeniu 28°C.

FANKA

PANI KIEROWNIK A GDZIE PANI POJDZIE DO PRACY JAK PANIA WYWALA? ALBO JAK FIRMA SIE SKONCZY? NA ZIELENIAK CHYBA. BO W KAZDEJ INNEJ FIRMIE TELE MARKETINGOWEJ PRACUJA BYLI PRACOWNICY SAVIANO KTORZY PAMIETAJA PANI CHAMSTWO,TRUDNO BEDZIE. PANI UTKNELA W PAMIECI PRACOWNIKOW NA DLUGO. NIE W KAZDEJ FIRMIE TOLERUJA CHAMSTWO.

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
FANKA

HAHAHAH SMIAC MI SIE JAK KTOS PISZE POD NICEKIEM,TO MALE I PLYTKIE. NIE ZMIENIA TO FAKTU CO SIE DZIEJE W TEJ FIRMIE I JAK SIE ZACHOWUJE KIEROWNICZKA. WIDAC CHAMSTWO I MOBING JEST TAM TOLEROWANY.

wiosna

pracuje w tej firmie 8 miesięcy i nigdy takich rzeczy nie było! ludzie jak macie pisać opinie to piszcie po prostu prawdę...

byla

Dzień dobry, nazywam się ... i dzwonię do Pani z firmy Eco Vital z miłą wiadomością. Mam dla Pani bezpłatne wejściówki na warsztaty kulinarne połączone z degustacją aromatycznych potraw...". Tak mniej więcej wyglądało zaproszenie na pokazy organizowane przez poznańską spółkę komandytową Eco-Vital (obecnie działa pod nazwą Albiostar Trading Limited). Zobacz też: Jak garnki mogą wpędzić w kłopoty. Komplet za 3 tysiące i... raty przez parę lat (usunięte przez administratora)

enter
@byla

Pensja minimalna powinna być wyższa, należałoby również zlikwidować śmieciówki – uważa Jerzy Krzanowski, wiceprezes Grupy Nowy Styl i jeden z najbogatszych Polaków.

FANKA

chciałam iść na słuchawki ale juz nigdzie mnie nie wzieli troche szkoda mi tego saviano bo troche to moja wina ze mnie zwolnili bo czensto mnie nie było albo sie spuźnialam ale dobra teraz mam prace w zieleni miejskiej

biala
@FANKA

aha no i dobrze ze jakoś sobie radzisz

@biala

cieńżko jest powiem ci bo teraz ledwo wionże koniec z końcem a w stawiano wiesz zawsze premia wpadła i inaczej było ale juz czasu nie cofne i tak sie ciesze ze daje rade

FANKA

A kto by tam znowu chciał do was wracać. Nikt tu nie jest masochista. Ważne ze kierowniczka dalej siedzi na swoim stołku. Widać że dzięki chamstwu, wykorzystując innych dobrze się ma w tej formie

ENTER

Za firma nikt nie tęskni tylko źle wspomnienia zostają nie ważne czy sam ktoś odszedł czy go zwolnili .nasze wypowiedzi są przestroga dla innych aby baczyli gdzie idą !!!! Pisząc sawana czy jak tam oddziel kierownictwo a przede wszystkim wredne liderki od pracowników bo to są ofiary waszych poczynań !!!! Po trupach do celu !!!! Wcześniej lub później ten pająk i was zje jak muchy !!!!! Widać już jakieś obciachowe liderki zatrudniają bo swój swojego szuka tak publicznie się uruchamiać to obciach dla tej firmy .Ale trzeba wiedzieć co to obciach!!!!

@ENTER

Brawo!!!! Idealna wypowiedź. Nikt nie myśli o powrocie do tej firmy. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Nie chodzi o pracowników tzw zwykłych jak ich nazywacie tylko o pożal się Boże kadrę. Kadrę która ciągle się obraduje za plecami a używanie wulgaryzmów to dla was norma.prym wiedzie oczywiście pani kierownik. Straszy zwolnieniami, kłamie, kręci i wykorzystuje to kim tam niby jest.szkoda na to słów.

@FANKA

Takie firmy rosną jak grzyby po deszczu. Dziś firma jest jutro już jej nie ma. A oni maja się za wielką kadrę hahaha. Kadra? Pani kierownik zwykle popychadlo prezesek która dla kasy pozwoliła by sobie kał na głowie rozważać, byle by się w portfelu zgadzało. A potem wyzywa się na ludziach. Taka jest prawda o tej niby kadrze.

biala
@FANKA

Robisz jeszcze gdzieś na tych słuchawkach ?? Bo ja w ten kierat nie wrócę nigdy

@biala

nie juz nie pracuje na słuchawkach pracuje teraz w zieleni miejskiej

enter
@FANKA

Inspektorzy Inspekcji Handlowej w Katowicach zakończyli sprawdzanie sprzedających garnki na prezentacjach. Wyniki kontroli szokują, a firmą mają się teraz zająć śledczy. Dokumentacja ma również trafić do prokuratury - pisze "Fakt". wp Mechanizm jest prosty - firma ogłasza pokaz kabaretowy, przed którym organizowana jest sprzedaż niemieckich garnków za horrendalne ceny. Na takie kabarety i pokazy są zapraszane głównie osoby starsze. Czas trwania takiej prezentacji to około 1,5 godziny. Prowadzą je osoby wyszkolone - jak pisze "Fakt" - we wciskaniu ludziom kitu.

traktor

Katowice nocą ze spirzową mocą damy czadu dziś

xeo

OJ KAROLINA TO PRAWDA.... POWIEDZIALAS TERAZ PRAWDE W 100%

micka

Karolina jak zwykle srrzal w dziesiontke brawo!!!!!

klaudia
@xeo

heeee karolina jak zwykle racja jesteś prawdziwie szczera do bólu i to się ceni jesteś świetna pozdrawiam cie bardzo serdecznie

kolezanka Fanki

Na co liczysz to są opinie o tej firmie więc pogodzić się z tym musisz mogłaś być inna kierowniczka / liderka / a opinie były by inne ale są jakie są same sobie na to zasluzylyscie i nikt czasu nie cofnie dalej od dawna nie ma stałej zgranej załogi tylko ciągły nabór nowych ludzi bo rolujecie każdego jak mięso armatnie ledwo można od was jakiś grosz za robotę wyrwać i jeszcze mam tam iść i z wami dyskutować .Przecież wy zbijanie obiekcji macie we krwi czytaj(OSZUSTWA) . Jeszcze mam czas tracić /od tego jest ta strona /OPINIE O FIRMIE SAVIANO/

kolezanka Fanki

Przecież ty liderka jesteś i sama się wychwalasz po innymi nickami /tak jak czytam to ty wychwalasz ta firmę za pieniądze /ogólnie to prosta jak budowa cepa jesteś /zachwyt masz bo ludźmi poniewierasz a to nie jest profesjonalne /DAJTA MI WLADZE A WAS USADZE/ MATA TE WLADZE I TAKIE SMIECIOWE OPINIE NA CALE MIASTO

Aneta

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie mogą naruszać zasad regulaminu portalu. Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie, dzięki merytorycznym wypowiedziom. Nie mogą one zawierać pomówień, danych personalnych, czy też wulgaryzmów. Zależy nam, by to forum służyło pomocą osobom, które szukają informacji na temat pracy w Saviano.

klee
@Aneta

Bardzo proszę w takim razie usunąć wpisy gdzie wymienione są imiona i nazwiska danych osób

MAŁA

HAHAH A KIEDY JA WYMIENIAM DANE PRACOWNIKÓW? BO NIE WIDZE TU. WIEC DARUJ SOBIE. JA MOWIE TYLKO O MOBINGU WIEC?

umtillo

Pamiętaj że PRACOWNIKOW teraźniejszych i BYLYCH też można wymienić po nazwiskach. Bekniesz za to. Ja jestem pracownikiem firmy. Jak się dowiedzą niektóre osoby o tych wpisach to będziesz robić w majty ze strachu

MAŁA

TO ZE MOBING JEST KARALNY TO FAKT. O CO HALLO? § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. § 5. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę powinno nastąpić na piśmie z podaniem przyczyny, o której mowa w § 2, uzasadniającej rozwiązanie umowy.

janka

Masz rację ja też pracowałam na Traugutta w Radomiu i myślałam że jest super teraz robię w hucie szkła sprawdzam wyroby i pakuje na magazynie nikt mnie nie dopinguje wiem co mam zrobic efekty widać mam rejestrację i 12 zł na godz do ręki i. Spokój spokój radyjko gra 5 dziewcząt pracujemy kawka cherbatka firma stawia na jakość wysyłek nigdy nie wrócę do tej malpiej roboty!!!! Każdy ma swoją pieczątkę jakości i za to odpowiada!!!!

@janka

to jak wolisz robic w hucie szkla to pozdrawiam ja wole cieple biuro nara!

Bryndza
@kremienska zedlaka

w hucie cieplej na produkcji...

@Bryndza

Narobisz się jak wół i tyle z tego jest!

maria
@kremienska zedlaka

mam swiadczenia a tu tylko malo malo cisniemy cisniemy za zwolniene chorobowe nie ma urlopu nie ma a rubcie jak te glaby

@maria

Pisz z jednego nickiu po co co chwila zmieniasz Nicki jakie świadczenia masz

maria
@kremienska zedlaka

Prawdę Ci pisze. Nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi. A jak nie wiesz to mnie to też nie obchodzi

Mariusz
@maria

Masz rację pracowałem w tym temacie i w tej firmie teraz pracuje w jednym ze sklepów w Radomiu na monitoringu nie mam stresu o te pozyskania nikt mnie nie goni z kijem i kiełbasą na końcu nie przychodzę zmęczony jak z tamtad pracuje mam normalna umowę i nie boję się że jakas mądrala powie że nie umiem kogoś namówić na to czego nie chce!!!!!!!!!! Narazie 10 mam do ręki pracuje po 8 godzin i wracam spokojny do domu ..wypłata większą mam zachoruje kasę mam !!!kłamać nie mosze w imieniu firmy za te pieniądze to nie jest robota dla normalnego człowieka a. SAMI ZGARNIAJA KONKRETNA KASE !!!!

Mariusz
@kremienska zedlaka

Idę na drugą zmianę i praca moja wygląda jak twoja przerwa długo oczekiwana i nikt mi na tablicy nie stresuje za te pieniądze ty wychodzisz wykończona a ja wracam normalnie że swojej pracy i nie wychwalaj tej roboty bo to ciężka praca wbrew pozorom za małe pieniądze !!! Nie popisuj się głupimi priorytetami . Poznaj inne życie !!

magda

Tak wiem " Ekowital" to teraz "Saviano" i "Verona " jeden wałek robiłam tam kiedyś na koniec połowę kasy mi odcieli a. Te prezenty to podpucha lepiej by porządnie rozliczali a nie marchewką na kiju to. Są rasowe metoty działania na psychikę T o cwaniaki stwarzają ciśnienie za jebiste za najniższą krajową i wkrecacie się w ten głupi wyścig szczurów dozorca ma więcej wypłaty i ma spoko a z tamtad wracasz jak wór bo to ciśnienie cię wykańcza!!

ala

- Na jednym pokazie zarabialiśmy od 6 do 15 tys. Bywało, że i 30 tys. zł - ocenia prezenter sprzedający garnki. - W ciągu dnia trzy prezentacje. Jak się niedawno dowiedziałam, Eco-Vital w najlepszych czasach miała sto grup prezentacyjnych jeżdżących po całej Polsce. Dziś trzykrotnie mniej. - Grupa zarabiała dla firmy, już po zwrotach, od 180 do 250 tys. miesięcznie. Choć były takie, które potrafiły przywieźć i pół miliona złotych.

ala

Ile jest warte coś, co kosztuje 4500 zł? W kwietniu sama uczestniczyłam w "pokazie kulinarnym", podczas którego firma Vital-Mix z Białegostoku sprzedawała garnki. Takie same jak te, które oferowała do niedawna poznańska spółka Eco-Vital założona przez Pawła Martysa. Obie mają Vital w nazwie, wspólnego założyciela i tego samego dostawcę towaru. Jak się dowiedziałam od jednego z byłych pracowników Eco-Vitalu, garnki pochodzą z Niemiec, a były kupowane w hurtowni w Polsce za 30 euro za sztukę, czyli około 120 zł. Firmy Vital chwalą się, że ich garnki zrobione są ze stopu o nazwie silumin. Oczywiście prozdrowotnego. Naczynia mają też wewnątrz specjalną warstwę, by przygotowywane produkty nie przywierały. Silumin to mieszanka aluminium, krzemu, tytanu i kilku innych metali. Używany jest w motoryzacji i lotnictwie. Weszłam do internetu i poszukałam garnków z siluminu. Do wyboru do koloru. Porównałam patelnię (24 cm średnicy) z pokrywką ze szkła żaroodpornego. Najtańsza na Allegro - 179 zł. W sklepie internetowym Gustus - 289 zł. Na stronie Eco-Vitalu - 2 tys.

ala

Niestety, wielu ludzi nie wie, że na rezygnację z zakupu ma 10 dni. Tym bardziej, że na pokazy zapraszani się głównie ludzie starsi, emeryci. - Ludźmi starszymi, którzy nie zawsze odnajdują się na rynku, nie mają możliwości porównania ofert na przykład w sieci, manipuluje się najłatwiej. Wykorzystuje się ich problemy zdrowotne, żeby wcisnąć rzekomo lecznicze urządzenie - podkreśla psycholog. Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/art/8682859,oszustwa-na-specjalnych-pokazach-w-radomiu,id,t.html

karolina czarna

kiedy rano budze sie masz mnie ty a ja cie co poranek taka myśl mnie wita bo ta firma jest znakomita wstaje znów z humorem dobrym człowiek w mik staje sie robotnym jeszcze tylko szybka kawa i juz czlowiek śmiechem sie napawa chce sie do tej pracy iść rano bo widze że tu duże premie otrzymano atmosfera tu przyjazna każdy to wie, każdy to zna nie czekaj więc już dłużej poznaj firme bliżej zostaw u nas cv swoje i niech rośnie konto twoje!

YeeY

Wiesiek To Karolinka Dostała Od Nas Czajnik? Wow Świetnie! Gratulacje A Wiersze Są Super Ja To Myślę By Umieścić Je U Nas Na Ścianie Lub Tablicy. Zagadam Jutro Do Timliderki Na Ten Temat, Na Pewno Mnie Wysłucha. Jesteśmy Wszyscy Jedną Drużyną! Pozdrawiam Was I Pamiętajcie Że Razem Damy Radę!

karolina czarna
@YeeY

tak dostałam taki czajnik zielony wiosenny jest dużo lepszy od tamtego co miałam

zbigi
@karolina czarna

Zasłóżyłaś na to... naprawde wielkie gratulacje. Ja dostałem pomarańczowy kubeczek z napisem Sawiano... też bardzo fajnie hihi

Programista wyklęty
@YeeY

fajnie tam u Was, fajny klimat. Humaniści potrafią stworzyć klimacik w firmie, technicy mają z tym gorzej :D

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom