Opinie o Hegoc Radom Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hegoc Radom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hegoc Radom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hegoc Radom Sp. z o.o. w Radom

Anonim Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie prawie rok zanim upadła. Zarobki nawet spoko, dla wszystkich paręset złotych więcej niż minimalna krajowa i umowa o pracę chociaż krótkoterminowa. Niestety w firmie ciągle coś się zmieniało, z dnia na dzień bywało się na innym projekcie. Zresztą sytuacja firmy była wysoce niestabilna co doprowadziło ją do upadku. W firmie istniał dziwny system przerw który wymagał od pracowników wpisywania się na idiotyczną listę typu np 10 minut przerwy 10 po każdej godzinie. Chyba nie muszę dodawać że był problem z wyjściem do toalety o innej porze i problem ze spokojnym spożyciem posiłku w ciągu 10 minut. Byłam też świadkiem sytuacji gdzie osoby które nie miały wyników sprzedażowych dostawały maila od kierowniczki Agnieszki, że jeśli nie zrobią wyniku do danego terminu to dostaną wypowiedzenie. Firma na ten moment upadła, ale nie dajcię się zwieść, bo Agnieszka S za chwile wróci z nową firmą, gdzie znów będą obiecywane stabilizacja i rozwój zawodowy chociaż firma będzie miała perspektywy na kilka miesięcy działalności, a Aga będzie tylko przemycać swoich ulubieńców z jednej firmy do drugiej, resztę traktując jako gorszy sort.

Natalia Nowy wpis
@Anonim

Czy jesteś pewna, że firma Hegoc już nie funkcjonuje i nie przyjmuje nowych pracowników? Dopytuję o to, ponieważ na oficjalnych stronach nie odnalazłam o tym żadnej informacji, aby tak rzeczywiście było. Jeśli ktoś inny zna tę firmę i jej sytuację, to proszę o potwierdzenie.

Anonim 2 Nowy wpis
@Natalia

Potwierdzam, pracowaliśmy do lipca 2020, zaległe pieniądze dalej nie wypłacone bo sprawa o upadłość sie dlugo ciągnęła

Tomek Nowy wpis

@Anonim Skąd te rewelacje pochodzą? W KRS nie ma takiej informacji, czyżby konkurencja?

Misia

Czy to jest dawna firma Europe Calling?

New joiner

Hejka, nie wiem co chcecie od tej firmy, przynajmniej się starają i nie katują za bardzo. W poprzednich miejscach było dużo gorzej !!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hegoc Radom Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Szwaczka / krawcowa - szycie lekkie? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wschód

Heg nie żyje, reszta też idzie na dno. Nie macie sprzedaży luxmed i innych rzeczy na takim poziomie żeby to utrzymać. Bezprawnie wykorzystujecie bazę hega żeby przepisać na innego sprzedawcę a to dla każdej osoby prokurator. Zastanówcie się.

Hiynga

A czego można się spodziewać po tej firmie, jak to dawne Europe Calling jest. Kolesiostwo, faworyzowanie, nierówne traktowanie i poklaskiwanie Pani Kierownik na każdym kroku przez pupilów. Jeśli komuś to nie przeszkadza to zapraszam. Jednak gwarantuję że każdego prędzej czy później takie traktowanie wkurzy.

#kapsrzakout

Hemres Energy group jest dłużnikiem wielu firm które dla niej pozyskiwaly klientów. Nam zalegają za dwa miesiące gdzie już ponad 2 miesiące minęły terminy. Szok! Wiele ludzi zostało wepchnietych w trudna sytuację życiową właśnie przez nich. Sobie przejęli europ calling po energetycznym centrum. Właśnie taki był plan. Rozwalić Energetyczne centrum i przejąć ich bez wydawania pieniędzy. (usunięte przez administratora) oddawać pieniadze!

HegtoZlodzieje
@#kapsrzakout

Według informacji wynika że udziałowcem tego cc nie jest heg a PK. Czyli hegoc wystawiał fakturę Heg. I jakoś opłacil wszystkich pracowników. Super. Czyli tu środki nie były zablokowane? Klamcy! Mówili, że niby kontrola skarbowa a prawda jest taka, że pracownikom cc w Radomiu mówili że były pewne perturbacje ale ze juz wszystko załatwione. A dziwnym trafem przelewow nie ma

W tej firmie panuje kolesiostwo, nepotyzm i mobbing, głównie ze strony kierowniczej. Pani kierownik, wygrała to stanowisko chyba na loterii, bo nie potrafi sobie poradzić nawet z poprawnością swojej ortografii :) Chociaż patrząc na poziom intelektualny jej "pomocników" to cała kadra zarządzająca organizacją tej imitacji firmy jest siebie warta. Nie wspominając o braku obycia, kultury i klasy w zachowaniu do drugiego człowieka.

Zawiedziony

Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią, że dostanie się umowę o pracę , a potem się tego wypierają. Jest umowa zlecenie jkak we wszystkich call center. Nie polecam, praca pod ciągłym naciskiem i ogromną presją.

Zostaw merytoryczną opinię o Hegoc Radom Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Hegoc Radom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hegoc Radom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hegoc Radom Sp. z o.o.
  • Stefana Żeromskiego 86