Opinie o Olitel Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Olitel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olitel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olitel Sp. z o.o. w Radom

Nick Nowy wpis

NAJLEPSZA PRACA JEST W NOBLE HEALTH W RADOMIU SPRZEDAZ SUPLEMENTÓW DIETY PRACA W LUDZKICH GODZ 8-16 PŁACA GODNA, PREMIE

Maciek Nowy wpis

Mieliście podwyżki w firmie w tym roku czy jest stała pensja ?

Ola9 Nowy wpis

Gdzie udać się po dokumenty z olitel radom ? Bo zgubiłam umowę A jest mi teraz potrzebne jakieś świadectwo pracy

Krys

Co z pit-m za 2019 rok?

Kazimierz Nowy wpis
@Krys

Pity zwykle są wysyłane do końca lutego. Na jaki stanowisku pracujesz i co mógłbyś napisać o warunkach pracy? Interesuje mnie możliwość pracy na stabilnej o długoterminowej umowie. Chętnie dowiem się, czy pracodawca oferuje ją już od początku zatrudnienia.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Olitel Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Magda

Ma ktoś potwierdzone info, że ta firma w oddziale w Lublinie upadła?

Arek

Czy oddział w Lublinie wciąż działa? Jakie panują tam warunki? Czy szukają nowych pracowników?

Gracjan
@Arek

Wszystko upadło

Jedna z wielu

Jak mogliście nas tak potraktować?! Byliśmy z Wami na dobre i na złe , a wy nam mówicie w ostatniej chwili, że firma upadła... Co mamy teraz zrobić ?! Tułać się na bezrobociu??? Pani eks-dyrektorko Edyto niech to sobie Pani przemyśli. Czy Pani nie jest wstyd?

....
@Jedna z wielu

Nie tylko w Radomiu oddział został zamknięty ale również w innych miastach. Jedynie oddział istnieje tylko w Lublinie. I to nie jest Pani Edyty wina że oddział został zamknięty nawet wpływu na to nie miała że odział zamykaja. To nie była Pani Edyty własność tylko Pana Philipiaka więc jeśli są jakieś żale to nie kierować ich do Pani Edyty tylko do Pana Philipiaka.

Ktos
@Jedna z wielu

Jak kase ucinali z godzin bezprawnie tez im wstyd nie bylo to teraz beda sie wstydzic napewno he

Ktoś

Dzieki za super wspolprace tak sie z ludzmi nie robi ze w jeden dzien sie ktos dowiaduje ze nie ma pracy z tego co wiem to w umowie są 3 dni wypowiedzenia to czyli pracodawca teraz nam powinien zaplacic za te dni? Skoro zabieraliscie nam pieniadze za to ze nie zrobilismy godzin . Dobra decyzja ludzi ktorzy odeszli wczesniej bo by mieli niespodzianke jak dzisiaj no tak ta firma lubiła zaskakiwac pracownikow .

Beata
@Ktoś

była to umowa zlecenie więc jeżeli firma ogłasza upadłość to nie ma czegoś takiego jak wypowiedzenie

Ktos
@Beata

To jak sie ktos zwalnial po co bylo 3 dni wypowiedzenia ???? To oczekuje tego samego skoro nas zwolnili a nie z dnia na dzien

Stało się... Firma upadła. Tak jak przypuszczaliśmy dyrektorka Pani Edyta Ż. doprowadziła firmę do upadku.Teraz mnóstwo ludzi trafiło na bezrobocie. Nie mamy z czego żyć. Jak się pani z tym czyje teraz ????

Jurgen

Byłem zainteresowany pracą. Zadzwoniłem, odebrała miła Pani, umówiłem się na rozmowę. Wszystko wydawało się ok. Zostałem przyjęty. Dopiero na szkoleniu przekonałem się jak ta firma robi wodę z mózgu ludziom. Wmawianie na siłę , że ta praca to start w lepszą przyszłość, że to szansa na rozwój itp... Następny temat to umowa. Nie mogłem zabrać jej do domu, aby ją przeanalizować. Ta pani z recepcji powiedziała, że trzeba czytać na miejscu i podpisać. Pierwszego dnia pracy , kiedy usiadłem przy stanowisku chyba przez 40 minut nikt do mnie nie podchodził. Dzwoniłem na własną rękę, a potem wielka pretensja co ja wyprawiam, a nikt nie powiedział mi co mam robić. Krzyknięto, że rozpoczynamy pracę to zacząłem dzwonić. Rozmowy z klientami nastawione są na wciskanie zaproszeń na pokazy garnków, a gdy klient odmawia i tak musisz wciskać zaproszenie nachalnie, na siłę, stosując mnóstwo wykańczających psychicznie pytań. W trakcie pracy, gdy chcesz się czegoś dowiedzieć od tych trenerów to nikt nic nie wie i tylko ciągle odsyłają do kierowniczek, które odsyłają z powrotem do trenerów. Ogólnie w tej firmie panuje straszny chaos, brak organizacji, bałagan i brak komunikacji wśród kadry. Powoduje to spory stres wśród pracowników. Za takie kiepskie zarobki nie warto podejmować takiego obciążenia psychicznego.

Vera

Miałam "przyjemność" z Wami pracować i mimo tego, że bardzo lubię telemarketing, to atmosfera pracy z Wami jest po prostu na bardzo niskim poziomie inteligencji droga kadro. Lubicie intrygi, obgadywanie, snucie podłych historii, prowokacje… a wszystko z bardzo wysokim stopniem agresji. Macie mnóstwo negatywnej energii z osobistego życia prywatnego, które przenosicie na spokojnych, uczciwych, pracowitych ludzi. Odnajdujecie się w tym. Trwa to do czasu, gdy macie potencjalne ofiary spoza Waszego kręgu, by zrobić z nich kozła ofiarnego. A jaką frustrację macie, gdy spokojny człowiek nie daje się ponieść Waszym negatywnym emocjom. Dlatego ten co szanuje swoje zdrowie, ma poczucie własnej wartości i przede wszystkim z szacunkiem podchodzi do otaczającego świata nie podejmie z Wami współpracy. Nawet gdy między sobą się uśmiechacie to widać , że w Waszych głowach pęcznieje do bólu nieszczerość.

Erni

Praca polega na nachalnym wciskaniu zaproszeń na pokazy garnków. Do tego jak nie wyrobisz normy dziennej ( bo np. klienci rzucają słuchawką przez cały dzień i krzyczą) to jesteś gnojony psychicznie przez teamworkerów. Praca w ciągłym chaosie i stresie.

Lejla

Pracując tutaj straciłam miesiąc swojego życia. Praca w ciągłym stresie i upokorzeniu. Kadra , która tam pracuje to ludzie skrajnie nieodpowiedzialni i kompletnie nie wiedzący czym jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Traktują pracowników jakby to była inna, niższa kategoria ludzi. Zarobki również śmieszne. W każdym cc w Radomiu zarobi się więcej niż tutaj.

Szatynka

Odradzam każdemu, kto ma godność osobistą. Kadra to ludzie , którzy zrobią wszystko, żeby upodlić człowieka. Nie mają w sobie żadnej wyrozumiałości i profesjonalizmu. Traktują ludzi przedmiotowo, a z tego co zauważyłam ich specjalnością jest poniżanie konsultanta przy innych pracownikach. Atmosfera jest bardzo zła. Uciekłam z tej firmy po dwóch tygodniach. Co do godzin to potwierdzam straszenie karami finansowymi, bo sama tego doświadczyłam, gdy odchodziłam.

Judyta

Popracowałam tu kilka dni i to co mnie spotkało zapamiętam do końca życia... Przede wszystkim okropne warunki pracy tj. brudne słuchawki i klawiatury, a stanowiska całe w kurzu. W toaletach na podłodze pełno zużytego papieru i zawsze brak mydła. Dyrektorka straszyła mnie , że jak nie wyrobie godzin to potrąci mi pieniądze od wypłaty... Teamleaderzy myślą , że są w tej firmie kimś ważnym, a jak zapytasz o coś albo poprosisz o pomoc to robią wielką łaskę, że odpowiedzą. Potrafią być też złośliwi. Chodzą po sali pilnując ludzi jakby to był (usunięte przez administratora). Pracowałam w kilku cc w Radomiu i nigdzie nie spotkałam się z takimi fatalnymi warunkami pracy. Zarobki? Płaca tutaj byłaby chyba dobra dla Ukraińców. Stanowczo odradzam prace w tej firmie.

Halina

Niestety atmosfera w firmie jest nieciekawa. Konsultanci odchodzą , bo nie mogą już psychicznie wytrzymać tego co dzieje się w tej firmie. Dyrektorka tylko potrafi straszyć, że jak nie wyrobisz godzin to dostaniesz solidną karę finansową , a leaderzy, aby nie narażać się pani dyrektorce stosują podobne metody zastraszania i nie mają własnego zdania ( a jeżeli mają to są zwalniani) Zarobki tutaj to kpina z ludzi... nie polecam pracy w tej firmie.

Joanna

Firma , która ma pracownika za nic. Potrafią tylko gnoić ludzi. Kierowniczki zachowują się tak jakby pozjadały wszystkie rozumy. Przecież to od konsultantów zależy głównie byt tej firmy, ale one tego nie rozumieją do tej pory. Głównie z tego powodu ludzie odchodzą z tej pracy. Coachingi? Polegają na tym, że siadasz w sali z pseudo trenerami cwaniakami takimi jak J.S i odpowiadasz na pytania w stylu jak podoba ci się rozmowa i co byś w niej zmienił... żałosne, zwłaszcza , że to nic nie wnosi i większość osób tutaj po takim pseudo coachingu i tak prowadzi rozmowy po swojemu - ważne , żeby tylko ludziom wciskać zaproszenia na pokazy garnków... Poza tym marne zarobki, a sala i stanowiska w ciągłym brudzie. Nie polecam tej firmy.

Niepolecam

Nie polecam. Rozpadające się słuchawki, brudne klawiatury, a w biurze ogólnie (usunięte przez administratora) Szkolenie polega na wychwalaniu garnków i wmawianiu nam, że praca w Olitel to szansa na rozwój. Nie zgadzam się z tym. Jeżeli nie wyrabiasz normy, to wzywają Cię i dają Ci do odsłuchu swoje rozmowy i sam masz powiedzieć co zrobiłeś źle. Obecnie pracuję w innym CC i czegoś takiego nie ma, kierownicy zawsze chętni do pomocy, a jeżeli zauważą coś nie tak to wołają Cię do siebie i grzecznie tłumaczą. Umowa śmieszna... Serio. Tabela kar, kara za przerwanie pracy przed upływem 30 dni, która wynosi tyle co może zarobicie przez 2 lata jakiejkolwiek pracy ;) Skrypty beznadziejne, uśmiać się można... ktoś Ci mówi nie, a Ty wyjeżdżasz z tekstem "a jak Pani dba o swoje zdrowie?" byleby tylko wcisnąć zaproszenie. Ci pożal się Boże teamlederzy myślą, że to poważna firma, a tak naprawdę kogo nie zapytam, to każdy mówi, że Phililiak to (usunięte przez administratora) ;) Na szkoleniu wydaje się wszystko takie proste, są mili, a w pracy obgadują za plecami. Elastyczny grafik to też ściema, bo trzeba odrabiać. Kuchnia tak samo obskurna jak i sala. Nie wiem co w tym samym budynku robi PIP, ale chyba zapomnieli jaki zawód wykonują. Dlaczego niby konsultant ma mieć kare za źle zaadresowane zaproszenie? Najpierw zadbajcie o sprzęt komputerowy, bo przez te słuchawki nieciekawie się pracuje. NIKOMU NIE POLECAM.

Bogumiła

Firma już pomału się kończy. Ludzie z niej odchodzą, bo płacą marne grosze. Za nie wyrobienie godzin dostajesz karę finansową, a przecież to umowa zlecenie. Po odejściu dyrektora Pana J.Ś niestety do firmy wkradł się spory chaos, a obecna dyrektorka Pani E.Ż niestety prowadzi tą firmę ku upadkowi. Traktuje konsultantów z pogardą i zapomniała jak sama była konsultantką. Jedynie konsultanci są tutaj dla siebie życzliwi i wspierają się wzajemnie, bo na trenerów nie ma co liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Olitel Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Olitel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olitel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olitel Sp. z o.o.?

Olitel Sp. z o.o.
  • Władysława Beliny-Prażmowskiego 15