Opinie o Idea Call Center w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Idea Call Center. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Idea Call Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Call Center w Radom

pm

Grube, zlosliwe, zakompleksione i manipulujace kierowniczki tylko siedza i tylko i zra i puchna od tego i brzydkie to jedna z druga xd poza ucinaja godziny, praca po 4h/ 3 dni w tyg za najnizsza stawke, omijac ten (usunięte przez administratora) z daleka teraz to sie ICC nazywa

@Byłam tu

Ale za co dostaje się ten bonus skracania godzin bądź brania wolnego? Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować, aby mieć taką możliwość ? ;) Napisz, jeśli wiesz.

michal
@pm

Cala prawda o tej firmie, jeba c cie madzia ty qrwo

Olga
@pm

Myślę, że komentarz trochę nie na miejscu. Dlaczego pracujecie tylko po 4 h? Na jakim stanowisku pracujesz? I jaki masz w takim razie rodzaj umowy, że tak mało tych godzin?

Marika
@michal

Wypowiedź nie na miejscu , szczególnie z ust pracownika lekceważącego pracę, ludzi i obowiązki

pm

ta praca jest nic nie warta, jak napisalem wczesniej je bnij sie w ten pusty leb

michal

za taka kase to nikt normalny by sie czegos takiego nie podja, fuj (usunięte przez administratora) xd

@michal

No wiadomo grube to i paskudne, nie mile i nie przyjemne xd

@pm

Dal kazego kto chcialby tam zaczac prace gruba ma wybujale ego jest debilka po jakiesjs tam historii i ma sie za kierowniczke jest tepa i nie nadaje sie do tej pracy powinni ja zwolnic i zatrudnic kogos kto zna sie na takiej pracy, kazdemu odradzam tam pracy ;/

@michal

Za jaką? Wszyscy narzekają a nikt nie podał wysokości zarobków. Jest minimalna?

Jestem Pracownikiem aktualnym. Nowy wpis

To jest umowa zlecenie wiec jska minimalna ?! Ile na godz tyle się należy. .wystarczy pomyśleć i przeliczyc ..powodzenia

@Jestem Pracownikiem aktualnym.

No to ile na godzinę się teraz dostaje? Jesteś w stanie podać tą stawkę? Poza tym, czy poza gołą pensją można liczyć na jakąś premię? Daj znać, bo będę tu aplikować.

Byłam tu Nowy wpis

Od 1 stycznia 2024r wynagrodzenie w kwocie 27.70 brutto (do ręki mniej więcej 23.50).od 1lipca 2024r wynagrodzenie w kwocie 28.10 zł brutto..jesli chodzi o premię hmm patrz tylko na Golusią pensję..w bonusie masz skracanie godz po 4h bądź wolne ..nie warto pozdrawiam

@Byłam tu

Jaka atmosfera jest między działami w Idea Call Center?

Byłam..

Atmosfera jak najbardziej fajna ..godziny elastyczne..projekty do ogarnięcia ..jedyny minus to kierowniczka która nawet Cię nie zna opowiada o swoich sprawach życiu itd..wydawalo mi się czasem że zwykły pracownik więcej wiedział niż ona ...Ogólnie polecam ..

poszukujący prawdy

Widać większość postów pisana przez koordynatorów :) nie ma to jak chwalić swoje.... No cóż nie jest to za wysoka stawka, raczej przeciętna

Vi
@poszukujący prawdy

Hm, zależy jak dla kogo, jeśli można tam dostać pracę na start, zaraz po szkole, to stawka niezła. Wraz z doświadczeniem i wyższym wykształceniem możesz sobie poszukać oczywiście lepiej płatnej pracy, jaki problem? Jedyne ograniczenie to lenistwo:) / osoba nie z kadry :)

sytuacja przypomina te sprzed roku jak kierowniczka byla k . g . o ktorej nizej sa posty . tylko tym razem niezdrowa atmosfere funduje pracownica ktora wpycha nochala w nie swoje sprawy . wszystko chce wiedziec o wszystkich i o wszystkim a potem obgaduje za plecami . ludzie sie u aktywniac zaczynaja bo w prost nic juz nie mozna powiedziec . ale prawda brudas jakich malo wystarczy spojrzec na jej stanowisko (usunięte przez administratora) kila i mogila ! .

@pracownik

Założę się, że Dyrekcja i "kierownictwo" wykazały "szczere zaskoczenie" po przeczytaniu, że w tej firmie dzieje się państwo w państwie. Kiedyś jużten temat poruszałam. Wtedy też dyrekcja była szczerze zaskoczona wychodzeniem informacji poza kierownictwo, kumoterstwem i wieloma innymi smutnymi faktami. Za każdym razem tak samo ... a szkoda

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Idea Call Center? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aleeeee

W tej firmie jest jedna osoba pasujaca cala atmosfere nosi sie uwaza sie za wielką kierownicze(a wielka to jest ale gabarytowo) dzieki temu ze pod pantoflem ma kierowniczke M.ktora rzadzi i bawi sie jak marionetka ma wyzsza stawke od innych pracuje na kazdym możliwym projekcie mimo ze niby ma swoj 'staly' a tak naprawdę jest gdzie tylko sie da przez co inni nie maja w miesiącu nawet polowy tych godzin co ona zarabia taka kase ze trudno nie zauwazyc ze ktos tu przewala co do godzin pracy.Obrabia komus (usunięte przez administratora) jest fałszywa,zakompleksiona zazdrosci innym i robi im po zlosci,notorycznie podsłuchuje rozmowy.Wie wiecej niz przecietny pracownik powinien wiedziec bo ma wglad do wszystkiego,zna kazde haslo do komputerow liderskich lub wie to od kierowniczki M.Panoszy sie jakby była u siebie i probuje pokazywac swoje rzady nie patrzy na innych a kazdy projekt traktuje jak swoj wlasny,czesto podkrada innym projekty,taka jest zachlanna na kase.Ten czlowiek to istny wampir energetyczny wysysa cala energie z otoczenia.Uwaza sie za najmadrzejsza a nie wiadomo czy to w ogóle mature ma.Pewnie miala chrapke na stanowisko drugie kierownika ale sie cos nie udalo.

Podpowiadam...
@aleeeee

Jeśli do dokumentacji pracowników ma dostęp osoba nieuprawniona, jest to niezgodne przepisami RODO. Zachęcam, aby Dyrektor firmy przemyślał sprawę szkolenia dla swoich podwładnych (kierownika/kierowników projektów), bo przekazywanie osobom nieuprawnionym informacji o innych obecnych lub potencjalnych pracownikach grozi w świetle nowych przepisów odpowiedzialnością karną. Może to pomóc rozwiązać problem obrabiania d :) i udostępniania haseł do liderskich komputerów, gdzie są przechowywane dane wrażliwe pracowników.

Paulina

Czy ktoś podpowie jaka jest sytuacja w Ideal Call Center? Czy rekrutują obecnie? Proszę podzielcie się opiniami na temat tego pracodawcy.

Paulina

Podaję link do strony z ofertami pracy http://www.ideacc.pl/kariera Może ktoś z was był ostatnio na rozmowie i wypowie się jak przebiegała? Są przyznawane dodatkowe benefity od pracodawcy? Czekamy na opinie. @Peter, aplikowałeś? Gdybyś miał pierwsze opinie o firmie, to pamiętaj, że czekamy na nie.

RODO
@Paulina

czy już wykasowali Państwo moje dane? Jeśli nie proszę to zrobić natychmiast :)

Franek

Zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na forum?

Peter
@Franek

Czy osoba ta pracuje w oddziale w Radomiu?

Paulina

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - mimo że wypowiadacie się anonimowo to wciąż obowiązują Was zasady kultury oraz polskie prawo. Publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo.

Pracuje

A mówiąc o naszej gwieździe sytuacja z wczoraj przyszła przed 10 do pracy wpisała się od 8 na listę , może wszyscy tak robmy wtedy każdy będzie miał dużo godzin i większą pensje i to nie jedyna sytuacja. Czemu nikt z tym nic nie zrobi ? Czemu w tak fajnej firmie jest taka niesprawiedliwość ? Ludzie projekty na plus , ale ta ala sprwiedliwość ...

Cała prawda!!

yeeeeeeeeeeeee

Dobrze że w końcu się ktoś wypowiedział o tej świętej krowie. Brudas jak ich mało. Kartki w kuchni wywiesza A sama jest największym syfiarzem w firmie. Chodzi w jednych wyszczuplających gaciach aż strach pomyśleć co się w nich dzieje. Mało tego codziennie wychodzi 10 minut za wcześnie A mieszka dosłownie 4 km od pracy. Każdy dla niej jest brzydki i gruby. Ona najpiękniejsza. Firma spoko ale ona powinna odejść bo jak ktoś napisał jest wampirem energetycznym. To jest sama prawda. Nie znam osoby żeby ją lubila, chyba że M (kierowniczka). K.S odejdź sama bo nikt tu płakać za Tobą nie będzie.

Wiki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Jakieś nowości o pracy?

Iza

Czy Idea Call Center potrzebuje ludzi do pracy? Podpowiedzcie mi kilka info!

Kolunio
@Iza

każdy potrzebuje pracownika jak najtaniej i jak najwięcej musi umieć, jeśli nie ma takiego, to po znajomości

Słabiutko

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Akwizytorzy-oszukali-kilkadziesiat-tysiecy-Polakow-7562429.html co się dzieje w tym Radomiu? Czemu taka mała sprzedaż energii elektrycznej?

pajak

podobno w Abriga w radomiu płacą w miarę dobrze praca 8' godzin nic nie ucinaja jak w innych call center ze po 4 godzinach i do domu tam nie wyganiaja do domu możesz zarobić nieźle fajna atmosfera i jak sie starasz Masz umowę o pracę i sa różne stanowiska.

work

Abriga w radomiu to małe całą center podobno sa inne stanowiska i jest fajnie

Też tak myślę

Też niestety nie wróżę tej firmie sukcesów. Mają fajne projekty, od dobrych firm co na pewno dobrze płacą, ale nasza właścicielka pracownikom płaci z tego ochłapy. Warsafka myśli, że tu za miskę ryżu ludzie będą harować. Te czasy się już skończyły. Konkurencja płaci więcej i co lepsi się przeniosą, a oni sami niech za te pensje pracują.

Pracownica

nie ma co zadawac zagadek Ja chce większa pensje. Teraz jak pięć osób jedt w ciąży to mydle że dadzą w końcu podwyżki

Wszystko w tym temacie.
@Pracownica

Efekt 500 + myślę ,że podwyżki będą 13,70 zł od stycznia i tyle zobaczymy. ;) jakby chcieli to by już dawno dali. Liczą, że zawsze można nowe osoby za 13 zł /h zatrudnić i będą pracować.

Do szanowny pań " kierowniczek" może zacznijcie się zastanawiać dlaczego tyle ludzi odchodzi a kolejni odchodzić też będą ...

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Call Center - Radom

• Jak się pracuje w Idea Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Idea Call Center
2.6/5 Na podstawie 105 ocen.

Idea Call Center