Opinie o Idea Call Center w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Idea Call Center. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Idea Call Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Call Center w Radom

Rrr

uwazam ze firma jest wporzadku,jeśli nie zrobią czegoś aby ludzi zostawiać to ciężko to widzę. Więcej bazy.. Nie odsuwajcie ludzi od kampanii. Dajcie im możliwość wykazania się. Albo zatrudni akcje ludzi z doświadczeniem. Jeśli dla osób które dopiero co przyszły nie macie czasu ani chęci.. bo natychmiast wyniki powinny być. Moim zdaniem lekka przesada. Liderzy nie chcą pomagać. Uważają się co to nie my.. myślą ze są śmieszni A w rzeczywistości brak słów. A i na przyszłość Nie obiecujcie gruszek na wierzbie skoro i tak nie będziecie mogli tego dac. Uważajcie ludzie na przyszłość na tą firmę.choć firma sama w sobie nie jest taka zła.Ale ludzie już tak..

maki

Eleo... załapałem się na rekrutacje do nich... czekałem długo, bo nie robili rekrutacji całe wakacje - pracuje tam moja dziewczyna. Potrzebują teraz 50 pracowników,a za polecnona głowę dają ponoć 100 zł, więc jak ktoś się do nich wybiera, może śmiało do mnie napisać - ja Was polecę a hajsem podzielimy się na pół:) kontakt do mnie maki_1983@op.pl

hops

Wiadomo, że branża call center to nie sa kokosy, bo zatrudnia się chyba głównie studentów, coby sobie dorobili, a nikt nie liczy, że bedzie pracował na słuchawce całe życie i utrzyma z tego swoją rodzinę. Na ile jednak można realnie liczyć, będzie chociaż coś w okolicach minimalnej krajowej? Pozdrawiam.

seba

siemka ja właśnie też szukam pracy i tak sobie rozważam wszelkie plusy i minusy i szukam czegoś do czego bym się nadawał od razu i w ogóle no i wiecie, mam gadane, wiec może ten call center to właśnie robota dla mnie, tak sobie to kombinuje, ale może najpierw ktoś powie mi jak to wygląda w idea call center, jakie warunki daja?

jogi
@seba

jeżeli oczekujesz od firmy kokosów to raczej ich nie uświadczysz. Przynajmniej ja nie uświadczyłem gdy pracowałem jakiś czas temu. Nie będę się wypowiadał na temat swoich zarobków swego czasu bo są one już dawno nieaktualne, więc może ktoś kto jest tu zatrudniony obecnie będzie mógł się wpowiedzieć na ten temat?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Idea Call Center? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kamil

co tu tak pusto? nikt nie chce sie pochwalic opinia o Idea Call Center? To jakas pozostałość po Idei, zamiast orange, czy co? ;) Co sprzedajecie w tej firmie? Wynagrodzenie slyszalem, ze dycha na godzine na reke, wiec nie ma tragedi, bo na pewno dochodza jeszcze prowizje sprzedazowe. Napiszcie jakies opinie, suzkam pracy

minio

tam jest tak ze jesli są projekty i jest baza to masz prace, a jeśli nie ma bazy to nie masz pracy bo nie masz czego dzwonić!!! czasem czekasz nawet 3 tygodnie na prace

zbulwersowany!!!!!

Potwierdzam firma ściema z [usunięte przez moderatora] managerami!!!

xxx

Ty chyba nie wiesz co mówisz!!! To najgorsza firma jaka może być! Pracując tam dłużej sam/sama się przekonasz!

Gall Anonim

Jest fajnie bo nie pracuje już największy nierób tak zwana [usunięte przez moderatora] pierwsza klasa, polecam, fajnie jest;-) Skąd oni ja wytrzepali haha po znajomości. Polecam fajna atmosfera

....

nie zmieniaj tematu. Cieszyć się z tego, że u innych jest jeszcze gorzej zarządco - NIE PRZYSTOI. Komentarz pisany przez kogoś z kadry...

oszukany!!!! - 2012-11-16 20:43:53 zgadzam sie ze to [usunięte przez moderatora]. najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. cooo to ma być? lepiej się zastanówcie jak ludzi traktujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Stary to idz do MMC Polska to dopiero [usunięte przez moderatora]. Czlowieku wtedy zobaczysz co to [usunięte przez moderatora].

oszukany!!!!

Zakręcony

Swoją drogą.. KONSULTANCI DROGIEGO IDEA CALL CENTER : Wiecie, że według polskiego prawa praca na słuchawce na umowę dzieło jest nielegalna? Zastanówcie się, jak duże są machlojki, skoro w umowie macie wpisane budowanie bazy danych, skoro tak naprawdę macie z nią tyle doczynienia, że z niej dzwonicie.. Zapytajcie jakąkolwiek osobę, która pracuje w dziale HR. Każda Wam odpowie, że nie jest to legalne.

Zakręcony

Emma podasz jakiś przykład? Akurat jestem z tych, którzy budowali tą firmę od początku, z chęcią skonfrontuję Twoje zdanie z rzeczywistością, o której chyba nie masz pojęcia dziewffczynko.

Emma

Nie uważasz że oczernianie byłej pracy i pracodawców jest dziecinne? jeżeli aż tak bardzo Ci się tam nie podobało to trzeba było szybciej odejść, na siłę nikt Cię nie trzymał. Ja osobiście uważam że firma jest bardzo dobra, nie ignorują pracowników i w każdej chwili można śmiało wyrazić co się nie podoba. Ze mną zgodziło by się około 50 osób, więc nie zwracajcie uwagi na to co napisał XYZ, zapraszamy :D

XYZ

Tak, doskonale poznałem firmę. Pracowałem tam dłuższy czas, nie zostałem zwolniony tylko odszedłem sam. Dostałem lepszą propozycję i nie żałuję. Odnośnie mojej opinii - myślę, że niektórzy powinni zastanowić się nad sobą i swoim postępowaniem...

Emma

widać że doskonale poznałeś firmę!!! moim osobistym zdaniem pisanie na oboby z byłeś pracy jes całkowicie nie etyczne! zostałeś (zostałaś ) zwolniony/a z konkretnych powodów a teraz firmę oczerniasz..... słabe

Stysia

Nie polecam.. Na początku wszystko ładnie, pięknie. Później cały czas mają problemy z bazą, każą iść wcześniej do domu- za co oczywiście nie płacą. Nie mają szacunku do pracowników- kilka razy była sytuacja, że przychodziliśmy do pracy i kazali nam od razu iść do domu.. jakby nie mogli zadzwonić. Fakt- konsultanci bardzo sympatyczni, miło ich wspominam, ale to jak byliśmy traktowani już nie koniecznie. Na początu aby zachęcic nowych pracowników stwarzają pozory takiego zgranego zespołu.

CC

Atmosfera bardzo dobra. Konsultanci najlepsi haha :):) Polecam bo warto dla ludzi, kasa może być.

Sebastian

Mi sie podoba w tym call center. Miła atmosfera, ciekawi ludzie. Na prawdę bardzo fajny klimat takze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Call Center - Radom

• Jak się pracuje w Idea Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Idea Call Center
2.6/5 Na podstawie 105 ocen.

Idea Call Center