Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

henryk baćmaga

z tego co zauważyłem i co mi opowiadano to występujesz pod kilkoma różnymi ksywkami i opowiadasz nie stwożone rzeczy o tej firmie. podobno slyniesz z tego że za kołnież nie wylewasz, nie garniesz sie do pracy, a twoje warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia i nie zamierzasz nic z tym zrobić. twoim osiedlowym zajęciem jest podobno szukanie różnych nieciekawych rzeczy w , śmietnikach, pracujesz 2 razyw tygodniu w zieleni miejskiej i masz zamiar niedługo rzucić nawet tą prace i korzystac z mopsu. twoje wpisy nie są dla mnie wiarygodne- przykro mi. henryk baćmaga

ania
@henryk baćmaga

ja to slyszalam rozne opinie nalepiej samemu sprawdzic

sawianczyk

Siemasz flaszka wpisowego taki u nas zwyczaj Nie wylamuj się i tu trzeba tępić wszystkie opinie ma być tylko nasz grajdol jasne !!! Tak robić aby innych odrzucalo z góry wielkie dzięki sawianczyk

byla

Tu jest tak zawsze tacy ludzie tam pracują @@@ Jaka firma tacy pracownicy nic ująć nic dodać!!!!

D u p a

Ty walony lewaku

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
mussa

Bo taka jest prawda ale kto w tej dziadoskiej firmie może pracować? Tylko polglowki

jolka
@mussa

ZOBACZ JAK ZMANIEROWANE JEST TO TOWARZYSTWO (KILKA LUB JEDNA /DWIE OSOBY) ROBIA ZASLONE DYMNA!!!!!!! RESZTA BOI SIE ODEZWAC I POWIEDZIEC PRAWDY BO TERROR. JEST PSYCHICZNY!!!! MYSLA ZE PANA BOGA ZA NOGI CHWYCILI A ZARAZ I TAK NA PYSK WYLADUJA!!!!!

mussa

o dennym poziomie tej firmy

wiesiek zakręt

ale ja mam umowe o prace o co ci chodzi

elyssa

Debata była rzeczowa, konkretna.

Maekintoosh
@elyssa

Potwierdzam

duomuo
@Maekintoosh

Ja też sie z tym zgadzam

ela

Tak to prawda nie ma co brać tej pracy bo rozczarowanie będzie zaraz i zdziwienie gatka gatka i ciach po kieszeni wiem pracowałam tam bo blisko miałam ale to porażka szkoda czasu są lepsze miejsca nie będę się podlizywac !!!!!!!!!

Aneta

Widzę, że praca w firmie Wam odpowiada i nawet z chęcią się do niej wybieracie. Moglibyście jednak tak w skrócie podsumować, jakie są plusy pracy właśnie w Saviano?

wiesiek zakręt

tak tak do pracy do pracy hej!!!

anita spodzińska

dziendobry!!!! do pracy ludzie do pracy dzis piontek a wiec dajemy z siebie wszystko!!!!

szary

Pocieszne teksty piszecie tam musi być wesoło ??

@szary

u nas jest mila atmosfera jak chcesz to mozesz do nas przyjsc pracowac

gouyshee-sveekuoo
@eńka

Dzień dobry eńka potwierdzam w tej pracy jest genialna atmosfera, ludzie ciepli i mili aż się chce tu przychodzić... Polecam!!!!

szary

Ale modele !!!!! Pracujeciei wtej firmie?????

rivietta
@szary

ja pracuje wiesiek tez eńka tez anita tez magda tez i inni tez a co

wiesiek zaktet

Sekretarz musi się pofszkolic z oftrgrafi poyrenuje. Patykiem na piahu

@wiesiek zaktet

zazdroscisz mu tej posady co

oczywiscie

eńka

aha to nowy kolega nam dojdzie

eńka

a to swietnie ze sie polubili super jutro do pracy zobaczymy sie znowu po wekendzie

a dlaczego masz wolne

podwójny facet

Chyba jestes z pisu bo pis tez oszukuje!!!!

podwójny facet

Ja pracy w saviano nie polecam nikomu. Wymagaja nie wiadomo jakiego wyniku gdzie bazy sa takie gdzie ludzie rzucaja telefonami. Zarobki koszmarne no i te umowy bez pełnego zusu poraszka!!!! Dziwie sie ze ten smietnik funkcjonuje nadal. A i jeszcze wam powiem ze za zadow platformy bylo lepiej. Ja nie popieram 500+. Dlaczego biedne dzieci maja dostawac kase a nie ja? Zupelnie tego nie rozumiem!! Place podatki i co z tego mam??? Wielkie jajo!!! Za to moge popatrzec na miesiecznice w telewizji!!!

obserwator
@podwójny facet

Co TY PISZESZ!!!! TU SIE WYGRYWA TELEWIZORY KOMPUTERY ZBIOROWE WYJSCIE DO KREGIELNI MOZNA ZA PARE WYPLAT DOM WYBUDOWAC. !!!!!

wiesiek zakrent
@obserwator

Tak tak !! Moszna na zulwia sobie nauzbierc i bendzie jeszcze dobrzej jak bende sekrentazem a bende wszystkie lubieja tu na konpureże mufić

@wiesiek zakrent

i po co sie pod niego potszywasz zazdroscisz mu tego zulwia widze strasznie a ja tez chce tysionc zlotych ale kto mi tyle da

f

Nikt nie chce tysiaca zloty

gacek
@f

Księdzu na tacę daj albo biednym i nie obiecuj. Tylko podaruj !!!!!!!

@gacek

To dam ksiedzu w kosciele

@f

Ja chce!!! W koncu cos bym mial jakas kase a nietylko te biedne dzieci!!! Tylko ze i tak mi nie dasz.

@podwójny facet

Dam ci... Dam ci te tysiac zloty, mi te pieniadze nie sa potrzebne.... Powiedz mi cos o sobie

@f

Ta jasne 1000 zl mi dasz!!!! Myslalby kto. Za darmo nic nie ma.

@podwójny facet

Mylisz sie, naprawde ci dam te pieniadze... Nie rozumiesz... Ja mam misje. Jestem powolany do tego by czesc swoich pieniedzy oddac komus. Ale musze sie czegos o tobie dowiedziec. Powiedz mi na co przeznaczysz te tysiac zloty

@f

Jedzenie kupie dla rodziny i ubrania dla dzieci

@podwójny facet

Rozumiem. Dobrze spotkajmy sie dzisiaj o 13 w parku kosciuszki. Dam naprawde ci te pieniadze

@f

Ta napewno! Za darmo dasz mi 1000 zl.

f

Zglosi sie ktos po te tysiac zloty? Ile moge jeszcze czekac?

f

Kto chce tysiac zloty ode mnie kto

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom