Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

jad

Ja też mam wrażenie że same głupki tu siedzą czytając te opinie

dana
@jad

SZUKAM ROBOTY W CALL ALE TU TO NIC SIE NIE DOWIESZ SAME PIERDOLY

rekruter
@dana

Chętnie dam Ci pracę w call Center, wysokie zarobki, 9,50netto za każdą przepracowana godzinę i wysokie premie. Praca w godzinach 8-16. Zapraszam do kontaktu. :-)

@rekruter

Sama sobie pracuj jak lubisz klepać w koło to samo i namawiać do czegoś w co nie wierzysz niedługo wypuscimy na rynek automaty do tej roboty i nie będziesz klepać tylko najwyżej wersje zmienisz ale i. To da się zautomatyzować. Nikt pieniazkow Tobie nie zaluje!!!!! Pracuj !!!!! Tylko że to robota dla głupiego!!

luna
@enter

Praca w call center jest mile widziana w każdym CV, jako doświadczenie w obsłudze. Dzisiaj każda branża wymaga kontaktu telefonicznego z klientem więc w każdej branży "klepie się to samo" ale @enter nie każdy się nadaje do pracy w korpo :) widocznie wolisz latać po markecie i wykładać towar na półce za najniższą krajową i narzekać jakie to mamy bezrobocie

@luna

Zgadzam się robota jak robota ((((((((proszę nie brać pod uwagę głupich komentarzy przez zlosliwe osoby )))))) pracowałem kiedyś na infolinii mam znajomych co pracowali w saviano i określili jaka to praca robię teraz strony internetowe i to narazie mi pasuje . Ale fakt faktem lubię myśleć i być w ruchu . Dojeżdżam do ludzi i różne rzeczy się robi . I enter!!

piosenka dla Kasi

Jak była tym słoneczkiem na niebie to nie świeciła bym jak tylko dla ciebie ani na góry ani na lasy ale po wszystkie czasy

LG

CZY TAM SAME GLUPKI PRACUJA?? BO NA TO WYGLADA!!!!!

kasia

Dziękuję za pozdrowienia ja lubię pisać na kompoteze ale w pracy pani nie pozwala tylko morzna adresy pisać i godziny spodkan naszych klientów !!! A i tak czasem kzyczy że za dozo napisalam

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
angie

kasia gotujesz coś jutro na obiad

delicja

Pozdrawiamy Cię Kasia ;-)

clemens

Kasia jesteś fajna kobieta

grega

Kasia jesteś super naprawdę polubiłam Cię pozdrawiam mocniutko

radosław zawierzycki

Kasiu miłego dnia ci życzymy

avyioko_agoqoustyua_nu_tuerpuyiko

Kasia dobrze gadasz popieram Cię jestem za tobą trzymaj się niech ci praca dobrze idzie

kasia

A tamten pan to jakie syndromy robi? Bo my to tu nie mamy takich garnkuf tylko prestiż??

rak

prawda jest taka że wszyscy źle piszoncy o sawiano sami są sobie winni. ludzie firma jest naprawde w porzondku!!!!! ja powiem tak że byłem zawsze taka powsinoga latałem po firmie jak ta powsinoga. byłem smutny załamany a mnie timliderka tak wyszkoliła że codziennie wale po 30 zaproszeń dziennie. naprawde nie wstyćcie sie iść po pomoc. powiem wam, że ci co pisza źle o firmie to takie powsinogi tak jak ja kiedyś byłem co zaprze sie jak baran że nie pójdzie po pomoc i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo mu duma niepozwala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzienki timliderkom zrozumiałem że warto iść po pomoc a dumę wsadzić gdzieś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! timliderki sa przemiłe chętnie biegną z pomocą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idźcie nawet w 4 oczy nie musicie przecież prosić o pomoc przy wszyskich jak się wstydzicie!!!!!!!!!!!!!!! z całego siebie polecam sawiano wszyskim

@rak

No właśnie tu jest fajowo ja też tu kite odwalam a jakie inteligentne tu ludzie sa moszna poplotkowac pośmiać i tak. Zapraszamy wszystkich mondrych i wesołych do pracy my tu robim i fajowo

@rak

Wiesz ja to nie wiem ktura to ta Halina nie wiem ale w pracy to mnie. Lubieja nawet mi herbatkie zalejo i porzyczo cokru ale ja się pszyjsze i zobaczę cieszę się że jotro do pracy. Na kompoterze będę dzwonić i dozo rozmawiać

rak

ja bardzo lubie sawiano i kaska idz stont bo jestes glupia ja bardzo lubie sawiano

kasia

Pan by u nasz nie awansował a unasz morzna awansować i mniec wyniki wysokie morzna nagrody dostawać ale kurturalnym tzeba być szanowac kierownictwo bo nam dobrom pracę dajom !!!

kasia

Chocta lepi do nasz pracować i nie klucta się o byle co!! tak!! U nasz jest superowo mamy premie za uczciwą pracę dom fajowe komputery i jest miło i można pzysc na piesza zmniane albo jak kto morze być potem kierowniczki się godzom zapraszam pracowitych ludzi

halina

Enter ty sprzontnij swój dom i okna zamontuj

enter

To są pracownicy firmy. Szkoda czasu !!blazenada !!szambo szkoda prądu !!lepiej pospać!!!!

@enter

Syndrom jaki jesteś taki jestes ale po co z tymi czubami się zadajesz przez to można glupszym się stać bo gadasz z kompletnym debilami!!!!!! Lekarze na psychiatryku mają dodatek za pracę w szczególnych warunkach lepiej nie wchodzić niżej pewnych poziomów nie pozdrawiam

syndrom programisty z radwaga

Nie przeszkadza mi. Możesz mieć dom bez okien, jeśli wolisz. To wolny kraj. Halinka, a fe wolałbym pracować w Saviano, bo się można pośmiać, niż w radwagu, gdzie morowo, nic się nie można nauczyć, koledzy owszem pomogą, ale mało, bo są zajęci, wymagania kosmos, na wczoraj i straszenie sądami pracy, cywilnym, każdym innym, bo to wielcy znawcy prawa ;) W call center masz tak na prawdę wpływ na zarobki, jak się podszkolisz (sam w domu) to sprzedasz i zarobisz. Ja nadal handluje, głównie swoimi usługami i w CC się sporo nauczyłem (nie Saviano) Poza tym w call center poznałem wiele ładnych i fajnych dziewczyn, z którymi mam o czym porozmawiać. Jeśli chodzi o radwag, to niestety tylko z nielicznymi da się zamienić słowo. Więcej znajomych mam z fajnych CC. Gdy podrywam fajną laskę w Radomiu, jeśli mi się z nią dobrze rozmawia, po pytaniu gdzie pracuje, zazwyczaj pada odpowiedź, że w jednym z CC. Pozdrawiam

syndrom programisty z radwaga

wole ich niż ireczka z pensją 2200 brutto wiem, że masz się za lepszego, bo jesteś poważny, ale twoja powaga, to tylko powierzchowność, gdybym chciał z tobą porozmawiać na poważne tematy, to bym stracił czas, albo się załamał. z większością z radomia się porozmawiać w ten sposób nie da i nie ma sensu, bo bym musiał co 15 minut dawać wam wykład, takie głupoty opowiadacie w tym radomiu. ludzie po studiach. po radomskiej uczelni. przy piwku wielka bohema. przy sajgonkach burżuazja wolę się pośmiać, przynajmniej się relaksuje wtedy, oszczędzam czas i pieniądze na kabarecie (w większości na dennych kabaretach) również nie pozdrawiam

@syndrom programisty z radwaga

To wypierpapier do Krakowa po co tu siedzisz jak ci Radom nie pasuje wieśniaku!!!!!!???? Jesteś zwykłym kartoflanym wiesniakiem

@syndrom programisty z radwaga

Jak to relax na Twoim poziomie ? Dobrej zabawy!!

@enter

żeby się relaksować na twoim poziomie, musiałbym zjechać windą do piwnicy :P

syndrom programisty z radwaga

chamek ze wsi się wypowiedział na poziomie piwnicy (piętro minus 30)

@syndrom programisty z radwaga

Jak pań morze być tak nietaktnym do kobiet pan jest lobuzem nasza kierowniczka to Zara by panu powiedziała!! Nie lubię ją takich jak pan

@syndrom programisty z radwaga

A pan się nie zna na naszej pracy pan jakieś syndromy robi a to nie u nasz!!

enter

mieszkam w domu bez okien i nic ci do tego halina

halina

Zakochałam się w tobie bo jestes super gość chce mieć z tobą dzieci!!! Będą takie mądre jak myyy

halina

Enter. Jest za gupi dla mnie wolę z tobom miedź dzieci BEDOM mondre i. Ładne jak ja i ty na kafie się wyznajesz a on nie . Ja juz wszow łonowych nie mam bo sobie ogolilam i muchozolem popryskalam bo się na tym znam

halina

A ten gbur enter gdzie jest warchoł

raczek
@halina

TY NIE WYZYWAJ NAS OD WARCHOLOW JUZ KIEDYS JEDEN TAKI KOMUCH BYL

halina

Haha raczku głupi bojisz się odezwać teraz haha kominusta

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom