Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

syndrom programisty z radwaga

wybacz chłopakowi, on dopiero pół roku jest na szkoleniu w radomskich call-center. Po 2 latach będzie kręcił Tobą halinka jak politycy :P

@syndrom programisty z radwaga

A ty co się tak wtracasz do wszystkiego co ktoś napisze

ela

Bo to jest szpieg

@ela

Widzę wlasnie on przychodzi na szpiegostwa

@halina

Halinka, nie nerwuj się ;P Ja szpicel z ABC szukam na Was haka :) Płacą mi od łebka ;) Halinka na Ciebie mam całą kartotekę :P Kto to będzie czytał? ;) enter warchoł przeszedł do wieśwaga ;) Teraz tam handluje z Ukrainą

Zaraz będę w Media Markt możemy kawę wypic

@enter

W media Markt nie ma kawy przecież

@halina

W M1 nie ma gdzie kawy wypić ??

W m1 tak ale napisałeś że w media Markt. I co guzik wyszło z kawy naszej

enter

Choć na kawę to POGADAMY przecież nie tu. Na tym smietniku

@enter

ja bym sie wybrala na kawe

enter

NASI DRODZY CZYTELNICY. MACIE DOSKONALA OKAZJE POZNAC TOWARZYSTWO JAKIE MOŻNA TU SPOTKAC !!!OCZWISCIE PATRZAC W OCZY. NIE WIDZISZ TEGO !!TAK NA OKO !!! TYLKO CZUC TEGO Z PACHAMI !!! Dlatego !!!ZAPRASZAM CHETNYCY DO NORMALNEJ FIRMY. !!

co u ciebie slychac

@halina

Czemu zadajesz normalne pytanie ??

@enter

stwierdzam jako wybitny specjalista, że on (podszywający się pod koietę) tak przypadkiem

@enter

Dlatego bo chce z kimś pogadac

@halina

I słusznie ja też sawiam na normalność

Co dzisiaj porabiasz

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
rak

racje masz firana nie ma co zwracac uwagi na ludzi z rozdwojeniem jazni lekasz powiedzial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@rak

! ja sie przyłonczam jak pod kablówkę sąsiada

firana

Ja proponuje po prostu olewac debili z rozdwojeniem jazni, zreszta potwierdzil to tutaj nawet lekarz.

raczek nieboraczek
@firana

OJ KUCIAPKO. KUCIAPKO. ALE SIE. NAGIMNASTYKUJESZ I CO CI TO DA????? ALE POCIESZNA JESTES POCIESZNA PISZE I. SMIEJE SIE!!!

Przecież ty masz pseudonim MOCZOWOD po. Co klamiesz

Psychiatra

jak było z timliderkom? fajna jakaś? dobra była?

Psychiatra

Ty, doktorku, nie podawaj się za specjalistę, no chyba, że Ty jesteś specjalistą od tych z Saviano, ja leczę tylko tych z radwaga :P cholercia, robię się zazdrosny ;P

Doktor

Dzień dobry. Szanowni Państwo. Niniejszym potwierdzam wpis Pana Kota. Jestem lekarzem, osobiście zajmowałem się tymi ciężkimi przypadkami i z przykrością stwierdzam, że lekarstwa na to nie ma. Z poważaniem doktor Andrzej Gozdowski

@Doktor

KIM TY JUZ NIE BYLAS!??? PRZYPOMNIJ SOBIE DAWNO NAPOLEONEM NIE BYLAS!!!!?????!!!WOLISZ BYC KACZYM LBEM ?????

kot

Racja, wybaczcie im bo naprawdę są chorzy i nie wiedzą co piszą. Jak chcecie to zadzwonię do doktora i on tu sam napisze jaka jest prawda o nich

@kot

KACZE LBY JUZ GDACZA

firana

Przepraszam wszystkich za lape i Radka... Oni leżeli razem ze mną na oddziale psychiatrycznym lecz odmówili leczenia i się nie leczą. Nie biorą leków... Wybaczcie im te wpisy. Mają rozdwojenie jaźni, lubią podawać się za różne osoby... Przepraszam za nich raz jeszcze i jednocześnie przepraszam.

firana

Wzięłam teraz leki na mózg i właśnie widzę jakie głupoty pisze wtedy kiedy jestem bez leków. Masakra ze mną. Chyba muszę zapisać się do krychnowic bo czarno to widze

kapy
@firana

Przynajmniej się przyznajesz to się ceni tylko jak będziesz pisać tu to najpierw weź te leki ok

lapa
@kapy

Ale stado Baranów nie potrafią opisać swojej pracy ciemniaki !!!! Widać tak musi. Być !!! ODDZIAL KRYCHNOWIC !!!

radek
@lapa

Masz rację tam jak w owczarni jeden bek na zmianę !!!!t To baraniego łba dostali!!!!!

kot

Firana, to nie ty lecz ja jestem debilem świata. Też miłego dnia życzę

firana

Nawet papier toaletowy tu jest!!!!! A może i stolec się. Znajdzie ??

piastino

kąpletnie się tu nie zgadzam z co po nie którymi. ja byłam w savannie, pracowałam tu około 7 miesiency. to był najlepszy czas w mojim życiu. nigdzie, zobaczycie, ze nigdzie nie zobaczycie tak wspaniałych ludzi. tu naprawde jest cudownie. wspaniałe panie timliderki i wspaniałe szefoctwo, które wręcz same przybiegajom same z pomocom. kiedy masz problem - leci timliderka. premie brałam w wysokości 400 zł netto miesiencznie. zamierzam tu wrócić. pozdrawiam wszystkich pracujoncych w savannie i zadowolonych

@piastino

Napisz odrazu że Byłaś ta liderka "CISNIEMY CISNIEMY" TO TOBIE MOZE DOBRZE BYLO!!!!

piastino
@firana

nie ja nie byłam liderkom

@piastino

WYGLADA NA TO. ZE. BYLAS!!! NIE. SCIEMNIAJ. TAM NIE MA LUKSUSOW. CHODZILAS. JAK. KAPO MIEDZY BIURKAMI I. CISNIEMY CISNIEMY. CISNIEMY CISNIEMY CISNIEMY CISNIEMY IIIIIII

@firana

jak jej dobrze nie było, to ja jej mogę poprawić ;)

@syndrom programisty z radwaga

Coś ty za jeden !!! Robisz tam???

gong

ale idioci pracują w tym saviano od razu widać po tych postach co piszecie tu

pod pachami

Niedziela to mój ulubiony dzień. Uprawiam wtedy sport. Ćwiczę mocno około dwóch godzin z przerwami co godzinę 15 minut. Trochę się przy tym spocę zawsze. Przyznam skromnie ze wtedy lubię podnieść rękę do góry i powąchać. Lubię ten zapach... A wam jak mija dzisiaj dzień?

Papier Toaletowy

Miłej niedzieli wszystkim życzę. Przyjaciele, zapraszam na poranną herbatkę!

Papier Toaletowy

Ja tam nic dziś nie robiłem. Ale leci czas za chwilę będzie niedziela

mak

akuku nie bredz o tych opiniach

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom