Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

fokus

Piszesz nie na temat idź na piwo i tam się żal

smrod w calej halupie, calym podworku i miescie

Fokus to ty zes tak narobil takiego smrodu na cale miasto a malo tego moze ty zes w gacie napendzlowal!?

fokus

Co tu za pigalak jest to o naszej kochanej firmie Saviano tu pozytywne opowieści być powinny a nie o waszych smrodach prewetach i oborach ..TU PROSZE LADNIE PISAC O NASZYM KOCHANYM SAVIANO O UMILOWANEJ KIEROWNICZCE O NASZYM CUDOWNYM PROJEKCIE O SUPEROSKICH NAGRODACH I T.D. SAVIANO PERŁĄ RADOMIA MA BYC !!!!!!!!co mnie obchodzą śmierdzące gacie jak ktoś se wywiesil albo gnoju nawozil !!!!!!!!!------@@@@ jedne!!!!

hell

dzieci i ryby głosu nie maja

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kredka

5 miesięcy. Głupia atmosfera i nawoływania do pracy do pracy. Poza tym nie pasuje mi umowa na 210 zł ta firma to była dla mnie przejściowa sprawa

@kredka

A ja dopiero zaczęłam i nie wiem czy dobrze zrobilam

kredka

Nie pracuję tam już zwolnilam się

@kredka

Co Cię wkurzylo ? A wogle długo tu pracowałas ??

rybka

Kredka robisz tam jeszcze?? Bo ja jeszcze robię zobaczymy na koniec miesiąca bo mnie też bliźniak i policja straszą no ale Idę jutro normy to chyba nie wyrobie

kredka

Ej ludzie chyba wam się coś pomyliło to jest strona opiniami o firmie A nie wasze głupie wywody o korwinie i Kaczyńskim. W saviano fajnie jest do czasu potem zaczynają się zgrzyt o wynik którego nie da się zrobić bo ludzie rzucają słuchawkami. Wcale nie ma się co dziwić przecież te garnki to Ściema. Najgorsze jest to ze oszukują przy wypłacie. Jak najdalej od nich, z całego serca nie polecam

hell

Koko i gazowane pierdy idźcie stąd, odbieram wam prawo przebywania i pisania na tej stronie, zakaz obowiązuje od natychmiast. Wynocha!!!

@hell

Zrób se dziecko lewatywe

ulka
@rak

Rak ty łamańcu wynocha stej strony patyku głupi

@ulka

Ulka ja Cię bardzo lubię a Ty tak do mnie !?

hell

Uwaga ludzie, protestujemy przeciwko gazowanym pierdom i koko!!! Protest!!! Protest!!! Protest!!!

gazowane pierdy

Powalilo was ludzie co za debile żenua

@gazowane pierdy

Gazowany lepiej napisz co w saviano słychać bo to jest do tego przeznaczona strona tam lepszy kabaret niż w polityce "mocium panie".

protest

PRO TEST PRO TEST PRO TEST NIE DAMY SIĘ KOMUNIE PRO TEST PRO TEST PRO TEST DEMOKRACJA ZWYCIEZA PRO TEST PRZECIW GAZOWANYM PIERDOM I PRZECIW JANUSZOWI MIKKIEMU! JEDNOCZYMY SIĘ Z CAŁEGO ŚWIATA WSPÓLNYMI SIŁAMI POKONAMY GAZOWANE PIERDY!

@protest

PROTEST POCZYTAJ O KORWINIE I NIE NAZYWAJ GO KOMUNISTA BO DALEKO MU DO TEGO JEST LIBERALEM JEST CZLOWIEKIEM WYKSZTALCONYM ALE Z JEGO POLITYKA TRUDNO SIE DO KONCA ZGODZIC BO WEDLUG. MNIE JEST MALO UNIWERSALNA ZBYT RADYKALIZUJE PEWNE SPRAWY CO MOGLO BY ZASZKODZIC CZESCI SPOLECZENSTWA. DLATEGO JESLI SIE KOGOS OCENIA TRZEBA COS O NIM WIEDZIEC!!!!!!

waniliada

Dokładnie! Precz z komuną!

iniejka

I ja również przyłączam się do protestu!!! Precz z komuną!!! Precz z komuną!!! Gazowane pierdy ty komunisto!!!

spacya

Protest protest protest!!! Hell jesteś naszym przewodnikiem protestu!!!!

Frania

ja jestem specjalistką od prania... mózgów chciałam się zaciągnąć do pracy w Saviano Na którą mam do pracy przyjść? Czy trzeba przejść bardzo trudne testy z psychokinezy?

xxl
@Frania

Dobrze gadasz Frania jestem za!!!! Idź jutro na szczerą rozmowę dostaniesz że trzy koła jak koleżanką premie wypierzesz bo ludzie słuchawkami RZUCAJA a to wina pracownika przecierz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuję zorganizowanie wspólnej debaty nad pomysłami zmian w firmie, gdzie każdy będzie mógł przedstawić swoje zdanie i pomysły na żywo, bez anonimowości. Proszę w sposób kulturalny i rzetelny wyrazić swoją opinię w tej kwestii.

xxl
@Monika

Ja proponuję na poczatek przestać kłamać inaczej krytyki się nie pozbędziesz "Moniko" skoro chcesz przyjmować pomysły i brać je za swoje to super !!!nic się nie zmieniła i się nie zmienisz musisz odejść jak inni!!!!!

gazowane pierdy
@Monika

Ja jestem za ,popieram taką debatę ale pisowcy w życiu się nie zgodzą bo to tchórze wolą przez Internet pisać opinie niż w twarz powiedzieć hahaha

@gazowane pierdy

Pamiętaj młody człowieku jeżeli nie można uniknąć wypadku zawsze wybiera się mniejsze zło !!!!!!! Przynajmniej masz 500+////masz 13 brutto ////wezmą się za wyzysk w pracy /// za umowy śmieciowe/// kim jesteś ze Ci to nie pasuje !!!!

@koko

Popieram koko twoja myśl proponuje abyśmy zamiast debaty urzandzilli protest przeciwko gazowanym pierdom!!!

Witam Państwa serdecznie, Jeśli chcą u nas państwo rozpocząć pracę to zapraszamy. Mamy kilka nowych wolnych miejsc. Oferujemy zarobki około 2500 zł brutto plus atrakcyjne premie. Wymagania to skrupulatność, sumienność i dyspozycyjność 6 godzin dziennie. Praca na dwie zmiany. Zapraszam do wysyłania CV. Pozdrawiam

koko

Wiesz co ja bym "wsiurskie "napisał przez o bo wsiowe --jak myślisz mój protestancie?? . Zacznij od tego !!!

fiona58

Wyłączyli mi numer co mam zrobić pomocy pomóżcie mi nie mogę dzwonić halo

@fiona58

Fiona58 przestań !!!!!! Rozbierze się dzwon zębami z zimna

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom