Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

byku

tak to prawda ze w saviano pracują prości ludzie a takimi łatwo manipulować i wykiwać, ja tam byłem 1 dzien i miałem dosyć, współczuje tym którzy muszą tam pracować

fela

w saviano jest super są super nagrody jak sie robi wynik ja tam zawsze mam wynik a jak mam wynik to wygrywam ostatnio wygrałam papier toaletowy zawsze to coś

byku
@fela

No to fajnie że masz wyniki to się trzymaj i zbieraj te nagrody bo wypłaty możesz nie zobaczyć to ten papier też się przyda

mirek

ja się zgadzam z kuropatwa jak ktoś jest głupi to go szybko wywalaja praca w saviano jest przyjemna i miła ja polecam

XXX
@mirek

ROBOTA DLA PROSTAKÓW I OSZUSTÓW, WIDAĆ MIREK ŻEŚ GŁUPI HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA NAWIJAJ AŻ DO RESZTY ZBARANIEJESZ HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

xxl
@XXX

Kto umie czytać ten wie że słonko już wam zaszło czas na zmiany w tej norze taka robota nie na te czasy opamiętajcie się zejdzcie z drzewa !!!!!!!!!!!!!! Albo same malpujcie!!!

Kuropatwa

Każdy wie kto te złe opinie pisze o saviano jesteście żałośni nie stosujecie się do poleceń to nie dziwcie się ze macie ciągle opiernicz. Jak komuś zależy to wynik zrobi tylko nie umiecie pracować jak jesteście głupi to wam nic nie pomorze. Weście się za kopanie rowów hahaha bo tylko to umiecie

Kuropatwa

Oszukujesz to ty samego siebie bo nie nadajesz się do tej pracy tylko do kopania rowów bo cie wywalili to ty tryskasz jadem idź kopać rowy hahaha tępy czlowieku

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
pablo63

co to za debile piszą takie dobre opinie? nikomu nie polecam pracy w tej firmie! oszustwo oszustwo oszustwo!!!

wanieje
@pablo63

Kuropatwa przecież ty jesteś prosciak !!!.TYCZKA to twój nck powinien być piany dostajesz jak prawdę się pisze i tak wszyscy wiemy że Ewa jesteś i pozytywy wypisujesz zamieściłmy twoje zdjęcie to na Traugutta to psy za Tobą będą się ogladac

Rak
@pablo63

Widzisz każdy chce zarobić uczciwie a tu CHINY

Sara
@pablo63

JEST KLAWO NIE PISZCIE GLUPOT SA NAGRODY JA WYGRALAM 5 MINUT DODATKOWEJ PRZERWY MOGLAM ISC DO UBIKACJI A TAM I TAK PAPIERU NIE MA I DRZWI OTWARTE KAZDY MOZE WEJSC

Kuropatwa

Tutaj do pracy chce się iść biegiem. Codziennie aż się cieszę ze biegnę do pracy. Nigdy się nie spozniam bo bardzo lubię tu być. I nie chodzi o pieniądze - w sawiano mogłabym siedzieć nawet za darmo. A tu jeszcze nawet płacą. Tu się fajnie siedzi. Atmosfera jest super, wszyscy bardzo przyjaźni. Absolutnie nie ma żadnego ciśnienia na wynik. Cały zarząd nawet przychodzi pomagać jak ktoś ma problemy . każdy tu na Ciebie patrzy przyjaźnie i pomaga ci. Motywują do pracy pozytywnymi haselkami np. Do pracy! Albo "Zróbcie jeszcze więcej proszę was". Polecam wszystkim radomskim ludziom

@Kuropatwa

Kuropatwa jaki pseudonim taki rozumek pisz bez pseudonimu jesteś EWA i starasz się podpisać szefowej

wanieje
@Olga

mnie oszukali na 3 stówy

@wanieje

Robota Ewy?

boni

Tak tak hasła jak za komuny albo w Korei

Olga

TELBRIDGE TO FIRMA KTOREJ JAKOS NIKT NIE BLUZNI I TAM PROBLEMOW NIE MA DOBRALA SIE KLIKA CWANIAKOW I ROBIA CO CHCA BO NIKT ICH JESZCZE ZA TAKIE OSZUSTWA NIE UZIEMNIL . KAZDY JAK TAM WDEPNIE JEST ZADOWOLONY ALE WYSTARCZY TROCHE CZASU I POCZUJE POTEZNY SMROD STRATA CZASU I PIENIEDZY BYLAM TAM KTO NIE WIERZY NIECH ZOBACZY NIEWOLNICTWO 2017

EWA

KIEROWNICTWO POWINNO ZASTANOWIC SIE DOBRZE CO MOGA SWOIMI POSUNIECIAMI UCZYNIC JESLI KTOS TO PRZECZYTAL NIECH DOBRZE SIE ZASTANOWI I PRZEMYSLI BO ZROBICIE DROGIE PANIE BURZE JAKIEJ NIE BYLO!!!!!!!!!!!!!!!

Kumbugalangunga
@EWA

Jak się pracować nie chce to się narzeka dla mnie praca jest najlepsza na świecie

urka

Saviano to oszuści!!!! Jedyne co potrafią to wyżywać się na ludziach! Zmieniły lokal ponieważ w poprzednim na Toruńskiej nie płaciły i uciekły. Ściga ich komornik. Ciekawe ile tak pociągną.

Bart

Senny dzień. Ziewy łapałem raz po raz.

Halo
@Bart

O czym ty piszesz?! Tu opinie o FIRMIE są, halo!

Bart

Jakiś zmęczony jestem dziś...

krosta na twarzy

dla mnie praca jest fajna lekka a ci co narzekajom to robic im sie nie chce!!!!!!!

ELA

SAVIANO JEST SUPER A TO DLATEGO BO JEST POTRZEBNE ABY GLUPKOW ROZUMU NAUCZYC ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina 23

To są oszustki i naciągaczki,kary finansowe za wszystko a jak się zwolnisz to pieniędzy nie zobaczysz,to byłe Eco Vital czyli TelePromo ,podzieliło się teraz na 2 małe firmy Saviano i Verona.

kosmos

PONIZEJ JEST REKLAMA TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO NIE WIEM CO TO ZA SUGESTIA WIEC Z DANYMI OSOBOWYMI LEPIEJ UWAZAC JAK MYSLISZ?¿???????

faja
@kosmos

kosmos po co tyle pytań za dużo bys hciał wiedzieć i więcej sie nie dowiesz hi hi dentysta czeka

krysia

W sawiano jest ok fajni ludzie i atmosfera ja zadowolona

Marian

Jogi skończ z tym spirytusem ja trafiłem na odtrucie ale wracam tam niedlugo

JOGI

Ola plecie bo donosi

kosmos

CIEKAWE CZY TO MOZLIWE 20 OSOB DZIENNIE UMOWIC NA TE GARY I KAPOTY TYLE MARKETOW PROMOCJI A JESZCZE POMNOZYC 20. OSOB PRZEZ TYLU PRACOWNIKOW ???? NO ALE FIRMA JAKOS ISTNIEJE LUDZIE PRACUJA MECZE SIE PRZED DECYZJA NAPISZCIE COS WIECEJ ALE BEZ SCIEMY

ola
@kosmos

super praca super płaca polecam

faja
@kosmos

kosmos od kiedy tam robisz

@faja

FAJA SLUCHAJ TO JEST INTERNET TO SA OPINIE TO POWINNO BYC KULTURALNIE. (PRZYZWOICIE) OKRESLONE ODPISUJESZ JAKO FAJA NAPISZ SWOJE IMIE NAZWISKO ADRES I JAKIE MASZ TAM STANOWISKO POPROSTU SAM WYWAL SIE Z ROBOTY I ILE TY NAPRAWDE ZARABIASZ I ZA CO A JA NAZYWAM SIE JANUSZ MARIAN PAZDZIOCH I PAN PANIE FAJA WIELU RZECZY O MNIE NIE WIESZ NAWET TAKICH CO SIE FIZJOLOGOM NIE SNILY NAWET NIE WIESZ ZE MAM DODATKOWO SZCZEKE NA KOREJU I JESTEM Z ZAWODU BIZNESMENEM I SZANUJE WSZYSTKICH BIZNESMENOW CIEBIE TEZ

kosmos

@WIKA @ Z całym szacunek coś mi tu sciemniasz firma dała Ci wypłatę kilka dni przed terminem czyli co ? za nie przepracowane dni też. JASNOWIDZE czy co CUKRZYSZ CHYBA a że miła atmosfera możliwe obsługa b.mila to fakt

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o