Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Piotrek

Firme Saviano oceniam na duzy plus, nigdy nie miałem problemu z nimi, jesli chodzi o wynagrodzenie czy grafik.

milena

Jestem pracownikiem tej firmy i firma juz od bardzo dawna nie zajmuje się żadna sprzedażą, z wynagrodzeniem nigdy nie było problemu, zawsze wypłacane na czas, godziny pracy również do dogadania.

monia

Jestem pracownikiem tej firmy i firma nie zajmuje się sprzedaża produktów od ponad roku więc nie wiem, co autor ma na myśli

szalooonaaaa

zaczelam niedawno prace w tej firmie i jestem zadowolona.atmosfera luzna,nikt nie stoi nad toba z batem i sie nie czepia.z kadra da sie pozartowac i dogadac w kazdej kwestii.ldzie sobie chwala ta prace i chyba nie jest zle skoro sa tu osoby pracujace ponad rok

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
misiaaaa

dokładnie.też pracuje w tej firmie dość długo i nie było nigdy sytuacji zeby ktoś został zwolniony bez powodu.jezeli robi sie wynik i nie pajacuje to nikt sie nie czepia.ja jestem zadowolona.inni ktorzy pracuja widocznie tez skoro nie odchodzą z pracy.

kosmos
@misiaaaa

Przykładowe umawianie spotkań o co tu chodzi. Jeśli sprzedaż to czego PROSZE O NASWIETLENIE BO MAM ZAMIAR SPROBOWAC TEJ PRACY?:

konsultant

pracuje w tej firmie od miesiaca i nie zdarzaja sie sytuacje zeby ktos zostal zwolniony za nic, badz za to ze jest wesoly, poniewaz w pracy panuje ogolnie luzna i przyjazna atmosfera , nie ma problemu z dniami wolnuymi badz wczesniejszymi wyjsciami a jesli ktos nie potrafi stosowac sie do regul jakie panuja w pracy badz nie robi wyniku i niechce mu sie pracowac to niech sie nie wyzywa na forum tylko lepiej pomysli nad soba czy jest z nim wszystko w porzadku

młoda

Jak to wygląda z wypłatami? Nadal nie płacą pracownikom?

majli

Czegoś chyba nie rozumiem, pracuję w tej firmie od roku jeszcze kiedy miała swoją siedzibę na ul. Toruńskiej i jak w każdej pracy raz jest gorzej a raz lepiej. Starać się trzeba, ale to chyba jak wszędzie, no chyba że ktoś chce tylko siedzieć i pachnieć tyle, że w takiej sytuacji będzie narzekał na każdą pracę. A jeśli ktoś tymi opiniami chce się odgryźć na firmie, bo go zwolniono to może niech zacznie od zabrania się do roboty bo z takim podejściem zwalniać będą was wszędzie.

lila

witam mam 50 lat mam na imie lila pracuje w saviano od 1 roku odeszłam tylko na okres zimowy bo dojeżdżam skuterem pracuje u nas 40 sób i większość na stałe po co te anonimowe bzdury kiedyś było to nie do pomyślenia pozdrawiam całą ekipe i panią ize i ule

tasia

pracowałam w tej firmie 3 miesiące i czytam te opinie i domyslam sie kto to pisze ludzie którzy nic nie robili tylko chcieli godzinówki fakt jest taki ze jest troche zwałek o zaproszenia ale kasa jest zawsze na czas i chyba to najważniejsze po za tym jak w każdym call center

kinia

Praca jak praca, nie ma co narzekać , raz lepiej raz gorzej jak w każdej firmie . nie wiem co to za debile dodają opinie ale chyba sami zwolnieni którzy są rozgoryczeni tym faktem . Spoko firma ważne ze kasa sie zgadza

minion

Ja tam nie wiem, jak dla mnie to kadra musi zwracać uwagę jak coś w firmie dzieje się źle, to samo prezeski. Nie da się zrobić tak żeby było miło jak jest źle i miło jak jest dobrze, to chyba w każdej pracy tak jest że jak jest gorzej to góra musi reagować. Ja tam na tym skorzystałam wygrałam kaskę w konkursie, przyszłam do pracy w dzień wolny na wyższej stawce i jest super :) Starać się trzeba a nie narzekać wtedy nikt Ci zlego słowa nie powie :D

Leniuszki

Wy byście chcieli żeby się samo robiło maruderzy :P Fajna praca spoko ludzie Ci co narzekaja to Ci co sie nie nadaja! :P

Nie wchodze na takie fora zbyt często ale dziś zrobiłam to z czystej ciekawości. I powiem wam zdziwiłam się bardzo. Pracowałam tam dość długo, niestety musiałam odejść ze względów zdrowotnych.Ale wiele moich znajomych jest zatrudnionych w Saviano. I wiecie co wam powiem? Wszystkie te komentarze negatywne, sterty bzdur itp. Albo wypisuje jakas konkurencja, ale poprostu ludzie którzy ewidentnie,, coś,, mają do osób zarządzajacych ta firma. I nie chodzi tu o pracę. Bo lepszych warunków niż w Saviano w telemarketingach nie ma! Stawka godzinowa bardzo duża, ciągle jakieś premię, konkursy, awanse. Kasa na czas. Ludzie idźcie tam i pogadajcie z pracownikami! Każdy, poprostu każdy chwali sobie tam pracę. A co najważniejsze płacę i atmosferę bo chyba to jest najważniejsze. Nie sugerujcie się tymi negatywnymi opiniami. Dobrze wiemy, że gdyby tak źle w tej firmie było ona dawno by upadła. A jest przeciwnie. Rozwija się. Zastanówcie się... A zamiast spędzać czas na tych forach idźcie do firmy i przekonajcie się. Zamiast tracić czas czytając tę opinię, które równie dobrze mogą być napisane przez każde jedno dziecko, któremu się nudzi, możecie przekonać się idąc tam na rozmowę. Jestem jak najbardziej za ta firma!

Werka
@były pracownik

Właśnie takiej opinii szukałam, byłam tam niedawno na rozmowie o pracę i na szkoleniu, rozmawiałam na fajce z ludźmi którzy tam pracują i na prawdę ciężko mi uwierzyć że opinie są tak sprzeczne. Tam ludzie uśmiechnięci zadowoleni mówią że wiadomo praca jak praca i pracować trzeba, ale pieniądze są na czas, atmosfera miła nikt nie krzyczy nie straszy, a tu dramat, jakby nie wiem, zupełnie inna firma. Mam tam zacxąć pracę jak tylko skończę praktyki i na pewno się zdecyduję na tę firmę, złe opinie może pisać jedna mściwa osoba a ilość stałych pracowników moim zdaniem mówi sama za siebie.

Anulka

Praca w fajnej i przyjaznej atmosferze, w kadrze młodzi ludzie, z którymi idzie się dogadać. Z pracy byłam bardzo zadowolona, ale niestety musiałam odejść z powodów zdrowotnych. Na swoje miejsce przysłałam koleżankę, która też sobie chwali tą pracę.

Rześkie Truskaweczki

Kochani w tym miesiacu za dobre wyniki dwa razy dostalam premie po 50 zl, to chyba nie jest tak zle jak pisza niektorzy sfrustrowani konsultanci, jesli ktos siedzi 8 godzin i nie potrafi zrobic minimum , ktore wymaga firma to powinien zastanowic sie nad zmiana pracy a nie wyladowywac swoje negatywne emocje anonimowo na forum!!!A Pani Kasia jest spoko tylko lubi pracowac z inteligentnymi ludzmi

Doris

Moja siostra pracuje w tej firmie i bardzo sobie chwali.namawiała mnie żebym też podjęła pracę ale niestety nie mają wolnych miejsc na daną chwilę.a szkoda bo podobno da się zarobić i fajna atmosfe3ra panuje.

Laluna

Ehh...widać ktoś został zwolniony za beznadziejne wyniki więc postanowił się wyżalić....Ludzie co Wy macie w tych swoich pustych głowach?siedzice i nie robicie wyniku a potem zal do całego świata. Ja pracuje tu kolkejny miesiąc,robię wyniki i nie mogę narzekać.Wręcz przeciwnie. Sa dodatkowe premie,konkursy motywacyjne. Fajnie np.wygrać dzień wolny-płatny,prawda?Zacznijcie najpierw sami dawać coś z siebie a potem wymagajcie od innych

pracus

Pracuję od października i jak dla mnie wszystko ok, zmiana lokalu też bardzo na plus, widać że firma się rozwija, kaska na czas, premie, konkursy. Ja polecam.

Nie dla Saviano !!!

Jedna osoba na tyle osób oszukanych dostała tablet....w końcu za coś go musieli kupić.

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o