Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Kuropatwa

Wynos się stont czlowieku bez szkoły. Idź się doszkul a nie tu siedzisz. Idź kopać rowy a ja zapraszam tu wszystkich radomskich ludzi. Jak widzicie jest mnóstwo pozytywnych i dobrych opinii o naszej firmie od byłych i współczesnych pracowników. Zapraszamy, mamy jeszcze 4 wolne miejsca. Składajcie do nas swe oferty cv.

pracownica

Ludzie co wy z tymi pieniędzmi kasy nie macie czy co?nie wstyd wam!!! A my musimy koszta ponieść lokal prąd podatki premie to poważna firma dajcie nam zyc

pracownica
@pracownica

No tak tak my rowow kopać nie będziemy na pewno nie !!! !my jesteśmy z zawodu szefami i dajemy wam pracę aby głupoty was nie brały a pieniądze i tak na wódkę wydali byście a tak sie nie zmarnuja

andusmus

Słyszałem że kończą się miejsca czy można jeszcze tu podanie o pracę składać pomóżcie bo bardzo chce tu pracować kolega mi mówił ze tu jest podobno wyśmienicie

tela
@andusmus

Ty szybko dzwon do nas i skladaj podanie o prace szybko bo zaraz miejs zabraknie zapraszamy tu wszystkich mieszkańców Radomia i radomskich okolic zapraszamy zapraszamy szybko

@tela

Ja tu z okolic Radomia to też prace dostanę? Bo tu u nas nie ma żadnej roboty Najchętniej to ja bym poszedł moja żona i syn to byśmy samochodem razem jeździli to taniej by było my robotne jesteśmy ? Proszę o odpowiedz

@tela

Telefony mamy swoje i abonament dobry bo to taki rodzinny teraz dają to dla firmy lepiej jak są miejsca to pojadym aby rano nawę po dziesięć godzin mozemy

@tela

Tela a ty co tam robisz kibelki sprzatasz e. To masz fuchę .rączki czyste paznokcie czyste I normy nie wymagają ..pewnie ty to se chwalisz bo to spoko robota

jaroslaw55

Chłopie ty jesteś nienoormalny wyjdź z tej strony

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
mjr.

Szkoda czasu jak ktoś ma wiadro betonu zamiast głowy ZEGNAM !!!!!!!!!

jaroslaw55

facet ma jakiś problem ze sobą, sam sobie przyznaje rację pod różnymi ksywami

Kuropatwa

Człowieku bez wykształcenia wywalaj stont skończ ty szkole

major

Masz rację kobieta zmienną jest i nie zgra zespołu jeżeli praca wymaga odporności na stres i codziennego napięcia młode kobiety mają swoje dni a to porażka ciężko w domu z taką dogadać się a co dopiero w pracy .Napięcia się eskaluja . Wodzem powinien być facet zgra zaloge jak dowódca w wojsku nie ma gorszych i lepszych to jest zespół jeden za wszystkich wszyscy za jednego i pokonaj taka grupę!!!!!! Ja też stworzył bym zespół że przjec do pracy by tam nie było ale też wiedziałbym z kim firma ma robić interesy .Dowodzenie to nie zabawa winien jest dowódca a nie żołnierze Pani Izo "media"ma racje

Max

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

kostek

FAJNA JAZDA. SUPER. TO TAK JAK U NAS. W VERONIE FAJNIE ++++++++++ A WSCIKLE CHASLA NA SCIANACH TEZ MACIE???? JAK ZA KOMUNY.

@kostek

Kostek pouczasz pod innymi ksywami jak pisać a sam nie umiesz pisać pisze się HODOWLANE i HASEŁKA głąbie żadnej szkoły nie udało ci się ukończyć to się mścisz teraz baranie. Jesteś największym baranem w historii jakiego poznałam z tych wpisów tutaj. My nie potrzebujemy takich baranów więc wynoś się stont. Jesteś głąbem nie umiesz wykonywać pracy jaką ci zlecom zleceniodawcy i pracodawcy. Wynoś się z tej strony internetowej

bartek d.

nie róbcie sobie ludzie jaj bo ja nie wiem czy mam iść do tej firmy do pracy jak jest w końcu dobrze cY nie dobrze czy warto naprawdę tam iść czy nie niech ktoś powie ale bez jaj bo ja już nie wiem a szukam poważnej pracy

magda77
@bartek d.

Najlepiej samemu iść i się przekonać. Jeżeli chcesz pracować to powinieneś sprawdzić warunki pracy i płacy sam.Zapytać doradców którzy tam pracują. A nie szukać anonimowych opinii na forum. Pozdrawiam.

maria
@bartek d.

Lepiej poszukaj prawdziwej pracy a wolontariatem Zajmij się gdzie indziej Pracowałam ta to wiem sama dziecko wychowuje a oni są jak sępy ogryzaja cię do kości Ale twoja sprawa w ZABCE zarobisz więcej i nie pi......sz glupot

yogi
@bartek d.

TO JEST KORPORACJA STALE SIE ROZWIJA W RADOMIU BRAK LOKALI JUZ WSZYSTKIE OBSTAWILI MOZE I DALEJ PODOBNO NA WSIACH STODOLY BEDOM WYNAJMOWAC PRACOWNIKOW POTRZEBUJA CIAGLE JAK ZOLNIERZY NA WOJNE TAK TAM JEST SUPER IDZ I. TY TEŻ POTEM NAPISZ JAK BYLO

magda77

Firma jak firma, jak ktos pracował na słuchawce to wie jak wygląda telemarketing. A pensje są na czas. Zastanówcie sie gdyby pensji nie było nikt by tam nie pracował. Wystarczy ruszyć głową i nie potrzeba tu wielkiej inteligencji.

kompot
@magda77

Właśnie. Firma jest naprawdę w porzadku. Jedne z najlepszych warunków w Radomiu. Każdy kto opuszcza saviano za chwilę do niego wraca bo ludzie mówią ze nigdzie nie ma tak dobrze jak właśnie tu - w naszym saviano. Tu zawsze ludzie chętnie służą radom. Są pomocni i mili a w dodatku można naprawdę bardzo dużo zarobić. Ja tu zarAbiam co miesiąc 2 tysiące i 300 zł na rękę. Za chwilę czeka mnie umowa o pracę. Jest tu bardzo fajnie i bardzo miło. Najlepsza firma w Radomiu. Chodźcie ludzie do nas jeszcze parę miejsc tu jest

yogi
@kompot

Widzę że wpadles jak śliwka w kompot

gustek

Faja lecz sie

gustek

Faja masz jakiś problem ze sobą

faja

Saviano robi nabór z krychnowic na bank !!!!!!!!!!!!!ludzie specjalnej troski a oni też mają ochronę prawną przed wyzyskiem nie wolno tak robić!!!!!!

jarząb

Ja też zarobiłam duża premie 477 zł. Żadna firma nie zapewni wam takich warunków jak saviano, dla tego jest tu dużo ludzi chętnych do pracy. Ciekawe kto tak źle pisze o tej super firmie, pewnie jakis pracownik który źle pracował

krzysiek

Kto kogo nagiął? O czym ty człowieku piszesz? Kto takie złe opinie pisze o tej firmie? Słowa złego o tej firmie nie mogę powiedzieć!

xxl
@krzysiek

W krychnowicach macie internet???

szarka

Potwierdzam, nigdzie nie jest tak dobrze jak w saviano.

@szarka

Szczury chodowlane jesteście itak sobie super opinie dajecie nie chce ale z imienia i nazwiska mógłbym was tu opisać nie warto idą powas odpowiedni przedstawiciele prawa

kuruś

Hej ja na szczęście jestem szczesliwcem i mam tu prace. Ciężko teraz jest o miejsca bo tłum ludzi jest, dużo ludzi na rozmowę kfalifikacyjna przychodzi. Może do Ciebie zadzwonia. Podobno saviano to najlepsze call cantar w okolicach Radomia. Ja pochwalę się ze wziąłem 547 zł premii na czysto.

@kuruś

Naucz się pisać tlumoku

jacekjacek

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Ta firma nauczyła mnie wszystkiego od podstaw. To dzięki niej wszystkiego się nauczyłem. Pracowałem tam 4 miesiące i choć już tam nie pracuję, to bardzo chciał bym ta mm wrócić. Super atmoswera, super ludzie, zawwze weseli i uśmiechnięci. Śmiechu kupa. Choć bywały dni ciężkie, to zawsze ktoś przebiegł z pomocą. Składałem tam cv i z niecierpliwoźcią czekam na odzew. Czekam już 4 dni i okropnie się męczę i boję że nie zadzwonią. Tam chętnych jest wielu, słyszałem ze kończą się miejsca. Czy ktoś napiszę czy jeszcze są miejsca. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

basia

Lepiej do marketu iść bo nie lekko ale są wypłaty i inne gratisy bo się przy artykułach robi promocje dają i inne u tu widzę Meksyk a miałam tam iść blisko mam pod reklamę zeptera

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o