Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

mak

to też dobrze. jutro z rana do josciolka sie wybieram. na mszę poranna a potem po obiedzie przejdę się znowu

Obcowałeś ze sztuką... Fajnie. Ja pojechałem do Potworowa do rodziny

mak

są tu wspaniałe obrazy i malunki. fajnie tam jest. 100% wyciszenia. spędziłem tam prawie cały dzień

Papier Toaletowy

Ooo a co tam jest w tym muzeum?

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
akuku

Miały tu być opinie o tym bałaganie !!lepsze lub gorsze a tu. Gadu gadu

mak

ja miałem rosół domowy. fajny dzień miałem. byle dzisiaj w muzeum na malczeskiego

akuku

Jeśli nie chcesz, by pracodawca dowiedział się, że to ty jesteś autorką skargi, oświadczasz to w piśmie do PIP. Wówczas twoje dane pozostaną tylko do wiadomości Inspekcji, nie może ich ujawnić firmie. Bezpłatna pomoc Wszystkie porady prawne oferowane przez Państwową inspekcję pracy

pytajnik

Ja też mam herbatę pije zieloną . ja jadłem dziś placki ziemniaczane palce lizać mniam mniam

Papier Toaletowy

Ja już piję swoją herbatę. A sobota mija spokojnie na obiad miałem marchewkę ziemniaki do tego udko z kurczaka a wy?

mak

ale super. jak wam minol dzień dzisiaj

pytajnik

No jasne czekaj pójdę do kuchni i zrobię sobie herbatę zapraszam wszystkich na herbatę!

mak

ja też chce się przylaczyc do picia herbaty czy mogę puk puk chalo

pytajnik

Kto napije się ze mną herbaty?

@pytajnik

Ja mogę się napić a jaką pijesz

karmer

Niech sami zaczną być uczciwi wobec ludzi

@karmer

Robisz tu z nami ?? Co to jest z tymi liderkami??? Trzeba im płacić????

pijany chyba jestes

Nie rozumiem??

piszesz bez sensu

@pasek

Darek pisze takie rzeczy wyżej

idz na odwyk

@karmer

Karnet dlaczego nie chcecie powiedzieć oco tu jest ja nie pije wódki wcale!!

@marek

pogadaj sobie z tym gosciem od pach

@marek

piszesz tak samo bez sensu jak on

On jest obrzydliwy!

a ty jestes pijany

wytrzezwiej

marek

Ludzie mam DZISIEJ na 2 zmianę co tu jest prawda ???

dariusz

Śmiało można do liderek fajne sa byłem i jestem zadowolony !!! Dobre są w te " klocki" warto !!!!zaraz chumor lepszy ,,gole ,, lecą aż dudni!!!A wynik hoho. Hoho! Polecam!!!

@dariusz

Takie głupoty każą mi gadać że nie wiem czy to przetrzymam ! Czemu takie opinie są ?

@dariusz

Darek o co tu chodzi?? Dopiero tu zaczynam????

rak

REKRUTERKA TERAZ PREZY GLOWECZKE I PISZE BAJECZKI O JASIU I MALGOSI !!!! ALE TE BAJKI KIEPSKIE SA !!!!??

rak

dariusz możesz mówić spokojnie jak było ja się nie obrażam, dużo winy było mojej bo byłem zbuntowany i nie chciałem się słuchać timliderek. to zła droga bo w końcu nie wytrzymałem i pękłem i wyżuciłem z siebie to i powiedziałem timliderce że przejmuje się brakiem wyniku

@rak

Z TYM RAKIEM TO GAZOWANE PIERDOLY SA WYSSANE Z BRUDNEGO PALUCHA

dariusz

sluchajcie ja was ludzie nie rozumiem jak macie problem z umawianiem zaproszen to idzcie do liderek naprawde one wam pomoga zobaczcie na raka on kiedys tez pisal ciagle zle opinie o sawiano a to dlatego bo nie umial umawiac zaproszen zobaczcie na jego historie liderka mu naprawde bardzo pomogla teraz codziennie ma mniej wiecej 50 zaproszen dzien w dzien a wczesniej mial maksymalnie 3 zaproszenia dziennie sory rak ale sam wiesz jak bylo naprawde wam liderka pomoze bardzo tu naprawde jest bardzo fajnie i nie rozumiem czemu bojicie sie isc do liderek o pomoc wolicie pisac bzdury w internecie ludzie tu sa naprawde wspaniali naprawde polecam wszystkim dookola

pod pachami

Jakie macie zapachy spod pachy?

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom