Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

wiesiek zakręt

sawianczycy mam pomysl!!! za tydzien w piontek impreza u nas start!!! Od samego rana az po zmrok jeah!!!! co o tym myslicie? duzo frytek chamburgerow czipsow ananasow jablek oranrzad napojow cherbat kaw i muzyka przez twe oczy oszalalem!!! rzeki przeplynolem gory pokonalem!!! ostatni dzien ostatnia noc!!! jestes szalona muwie ci!!! Miala matka syna!!!! ona tanczy dla mnie!!!! i wiele innych mega fajnych przebojow!!! jea co wy o tym myslicie? mi sie az tanczyc chce!!!

Programista Wyklęty
@wiesiek zakręt

muzyka kijowa, ale cherbatki bym się napił w miłym towarzystwie ;)

@Programista Wyklęty

programista dawno cie tu nie widzialem chcesz u nas pracowac???

eńka
@wiesiek zakręt

wiesiek bardzo mie sie podoba ta twoja wizja! wizja imprezy! ja jestem za! kto sie jeszcze zgadza?

rivietta
@eńka

IMPREZA??? IMPREZA!!! ja sie zglaszam na to przedwsionziencie!!!!! eja eja hej!!!

pracownik x

nie polecam,jeśli chcecie pracować wszystkie soboty, niedziele nie wspomnę o świętach to proszę bardzo. Praca prawie za darmo, poniżanie ludzi oraz mobbing.

eńka
@pracownik x

co ty za głupoty opowiadasz?? TUTAJ TAK W CALE NIE MA!!!!!

wiesiek zakręt

jennifer super!!!!! bardzo ci dzienkuje za takie mile slowa o mnie i o naszej firmie. pracownicy saviano, juz dawno nie rozmawialismy tutaj i trzeba to zmienic. jak sie czujecie po swientach wielkanocnych? ja jestem troche objedzony

Jennifer

Hello cześć wiesiek Ja bardzo lubię pracy w Saviano i bardzo polecam pracy w Saviano. Jest tu dużo miło people, bardzo przyjacielskie. Ja jeszcze nie umiem dobrze rozmować po polski ale people i customers mnie rozumie dużo. Ty też jesteś bardzo miły wiesiek. Trochę czasami ja tęsknię za Ameryka ale tu mam more money. Polska to miły kraj. Bardzo lubię Polskę i polskich people. I hope wy rozumicie mnie. Dziękuję. Jennifer Brown-Zielińska

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
wiesiek zakręt

ooo witaj jennifer, fajnie ze jestes i ze ci sie dobrze z nami pracuje. zapraszamy rownierz imigrantow z ameryki

Jennifer

Hello witajcie, mam na imię Jennifer, jestem z Ameryka i nie umiem jeszcze dobrze rozmować po polski. Jestem żona Adama. Ja pracuje w Saviano od 6 miesięce. Przyjacielskie people i dobre money. Ja przyleciałam z Ameryka bo tu mam w pracy more money. To jest dobra praca i ja polecam pracy w Saviano. Przepraszam za błędy. Jennifer Brown-Zielińska

Adam Z

Witam, Ja tu pracuje przeszło 5 lat i jestem niezmiernie zadowolony. Pieniążki zawsze na czas, zgadzają się co do joty. I nieźle można tu zarobić. Nawet moja żona z Ameryki tu pracuje, bo jej się tu po prostu lepiej opłaca pracować, niż u siebie w Ameryce. Pozdrawiam

Węgorz

Lubię saviano, jest tu bardzo przyjemnie i miłosiernie. Saviano 100 lat

niewiem

Atmosfera w firmie średnia, zarobki też takie sobie. Problem z wypłacaniem - kiedy przychodzi do wypłaty okazuje się, że ucinają sporą część pensji za nie wyrobienie planu. Byłam niestety świadkiem sytuacji, kiedy w trakcie pracy kazali wszystkim wstać i wyrzucili kilka osób (młodych, uczniów, którzy przyszli dorobić sobie na wakacje) bo nie mieli wyrobionego dziennego planu, co moim zdaniem nie było zbyt miłe (młodzi raczej pierwszej pracy nie będą wspominać zbyt pozytywnie). W lato na sali okropnie gorąco, mimo kilku wiatraków. Generalnie polecałabym inne miejsca, jest kilka w Radomiu które prezentują się lepiej.

Aneta

Wątek ten dotyczy pracy w firmie Saviano. By uniknąć nieporozumień, wpisy dotyczące innych pracodawców należy zamieszczać w przeznaczonych do tego wątkach. Firma o której wspominacie również ma swój. Znajdziecie go klikając w link: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1037767

olusienka

Tak podobno w Abriga można złożyć cv osobiście wtedy może łatwiej się dostać i słyszałam że jest fajnie

robot

może i tak jest ale mój znajomy pracuje w abriga radom na ul . staromiejskiej w radomiu podobno nawet spoko jak wszędzie trzeba pracować Ale płacą na czas co miesiąc nie trzeba się prosić praca od 8 do 16 zarobki ok 2 tysiaki plus bonifikaty 8 godzin i do domu od poniedziałku do piątku ja tez tam idę do pracy.

broszka
@robot

tak w tej abriga w radomiu jest spoko zarobki niezłe jak na radom , też tam aplikuje podobno to nowy oddział no prawda ok 2000 tys

Ona

Cóż, z samym call center niewiele mam wspólnego. pracowałam w biurze. Powiedzieć mogę jedynie że ta firma to banda oszustów, naciągaczy i krętaczy. Umowa zlecenie, na inną niema co liczyć. W klauzuli umowy jest umieszczony punkt o zgodzie na brak roszczeń względem umowy o pracę. Ani jedna, ani druga Pani prezes nie ma pojęcia o handlu ani technikach sprzedaży bezposredniej na którą to jakis czas temu postawiły, Pan Bartosz (asystent, choć wawel to chyba lepsze okreslenie) również . Firma jest niewypłacalna, ja do dnia dzisiejszego nie zobaczyłam pieniędzy za swiadczoną pracę. W moim przypadku sprawa trafia na drogę sądową. Zdecydowanie nie polecam, tej firmy, zarówno pod kontem pracy jak i produktów przez nich oferowanych.

Aneta

Na fanpage'u firmy na portalu społecznościowym można znaleźć relację z konkursów jakie organizuje Saviano dla swoich pracowników. Możecie coś więcej o nich powiedzieć? Często są one organizowane?

Marcin Miller

Witajcie, to ja lider zespołu Boys, twórca wielu wspaniałych hitów, takich jak "Jesteś szalona" czy "Wolność" a także wielu wielu innych

Kkk

Nie polecam tej pracy. Nie wypłacaja pieniędzy, trzeba przychodzic i prosić o własne zarobione pieniądze a i tak na koniec dają ci marne grosze patrząc na ciebie jak na żebraka. żałuję każdej minuty spędzonej tam

flesz

Same popaprance na tej stronie i w tym chlewie nic dodać nic ująć towarzystwo doborowe

dziendobry sawianczycy

rak

i ja teraz moge wszystkim polecic prace w sawannie. kiedys bylem bardzo zle nastawiony do tej firmy. praca mi nie szla dobrze, nie umialem robic zaproszen szlo mi kiepsko. pewnego dnia timliderka przywolala mnie do swojego stanowiska. zapytala czy wszystko jest ok ja powiedzialem ze tak. ona na to ze niewiezy mi za bardzo i zapytala czy przejmuje sie wynikami i ja krzyknolem na cala sale TAK!!! i wybuchlem placzem. ona mnie bardzo pocieszala powiedziala bym sie nie przejmowal. zrobila mi 3 godzinne szkolenie i teraz co? odbilem sie z dna i teraz moja srednia ilosc zaproszen to 30 zaproszen dziennie!!! wszyscy sa ze mnie dumni i ja sie bardzo tez ciesze. kiedys z nerwow pisalem duzo zlych postow a teraz? kocham ta prace

zupa pomidorowa

nierozumiem ludzi co krytykują savianon ja osobiście bardzo dobrze wspominam tu pracę. zawsze przychodzę tu na wakacje popracować, bo potem musze wyjehac na studia. ja nie moge nic złego na temat saviano powiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom