Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Olubieniec :) :)

A ten Łysolek nie jest taki zły, jakby mu się wydawało ..... idzie się dogadać.... nawet bardzo merytorycznie :)

EWA

JA TEZ PRACOWAŁAM WSZYSTKO W FIRMIE BYŁO OK . WYNAGRODZENIE DOSTAŁAM W CAŁOŚCI A LUDZIE TAM PRACUJĄCY OTWARCI I CHĘTNI POMAGAĆ .

Sponsorzy

Konusku ) ) ) weź się za robotę bo jak o tobie popiszemy to pobladniesz ..... a wiemy gdzie teraz wałkujesz :) buźka :O

BBB

Najlepiej tylko wymagać od FIRMY a od siebie nic. Najlepiej przyjść posiedzieć ,pogadać !!!!Ludzie ogarnijcie się OCZERNIANIE oczernianie firmy po zwolnieniu Tylko szkoda że dopiero po !!! Pracowałam i robiłam limity odeszłam i jeśli chodzi o wypłacenie nic mi nie odtrącono więc ciężko w to uwierzyć że ktoś coś wam nie zapłacił .

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pędzel

Ha ha ha musiała być tempa skoro wyleciała .... ja rozstałem się w zgodzie i z wypłatami, jest jak najbardziej ok..

Oli

Pracowałam kilka miesięcy i nie mogę narzekać, godziny ruchome, dogadać sie można zupełnie nie wiem skąd takie plucie

Firma porażka! Zaczynajac od kierowniczki od 7 bolesci ktora nawet nie umie kompa obsłużyć i maila wysłać konczac na Asystencie Kazdy tam na kazdego gada i kazdy kazdego podjudza. Najważniejsze bylebyl wynik...Nie wazne jakim i czyim kosztem...potrafia kazac sie podkladac i wklepywac Jany a potem jak jest problem to sie wypueraja...byly przez to zwolnienia...nikt sie nie przyznal. Nie wyplacaja kasy albo wcale albo na czas...zatrudniaja bez umow albo osoby niepelnoletnie bez zgody rodzicow potem przed uplywem kilkudziesieciu godzin jakie sa w umowie wymagane do wyplaty naleznej kasy zwalniają... pani kierowniczka nie ma zielonego pojecia o pracy z ludzmi...nie nadaje sie do tego...od kazdej zwolnionej osoby slysze zle opinie glownie z jej.powodu ...ze sie drze ze nie umue pomoc ze jes (usunięte przez administratora) nic nie robi, każe robic walki a potem sie wypiera...podjudza i obgaduje...asystent jest młody wiec brak kultury mozna wytlumaczyc wiekiem...odzywa sie do ludzi jak do zwierzat czasem...jest falszywy...jak cos potrzebuhe to i owszem przyjdzie poklepie po ramieniu zdrobni twoje imie...ale jak mu sie (usunięte przez administratora) pali to juz taki mily nie jest... Kwestia wyplat...od zarania dziejow w tej firmie jest z tym problem...albo hajs sie nie zgadza albo jest z duzym opoznieniem...a jak sie zwolnisz to zapomnij o wyplacie...opinie pozytywne pisze kadra...taki obowiazek :) zdarzylo sie ze bylo to widac jak pisza. ..kiedyś kazali tez "zaufanym" pracownikom pisac pod pseudonimami :) ogolnie firma ktora mozna nazwać pic na wode fotomontarz...najpierw z hukiem kogos zwalniaja a potem wchodza w d@@@ zeby ludzie wracali...zenada...:)

Moli

Biedactwo!!!! najlepiej się czepiać, ale jak sama robiłaś babole po których wyleciałaś z hukiem to do kogo masz żal, Najlepiej wywalać żale na forum bo forum przyjmie wszystko... :):):) Gdybyś była dobrym pracownikiem nie musiałabyś odchodzić i szukać pracy a przede wszystkim rzygać jadem :) :) :) Pozdrawiam cieplutko "doskonałego" pracownika :) :) :)

Moli

żal tego czytać przychodzicie do pracy a nie posiedzieć i nie uwierzę ,że jeżeli ktoś uczciwie pracuje został w jakiś sposób pokrzywdzony. leń zawsze znajdzie jakieś ale żeby czepić się wszystkich tylko nie swojej nieudolności. Pracuje od dłuższego czasu i nie narzekam.

Nikodem

Praca w najlepszym porządku kasa na czas! Polecam ruchomy grafik

agnieszka

Abriga jest świetną firmą , zatrudnia ludzi w różnym wieku dobrze płaci nie znam nikogo kto zarabia mniej niż dwójkę. I co z tego że piszę świetną opinie na ściankach konkurencji, wolno mi niech wszyscy wiedzą że istnieją jeszcze dobre firmy.

thx
@agnieszka

Pozdrowienia dla ministra propagandy. Tak dobra, że łapanki niedługo urządzać będzie. Siebie warte te firmy.

zuza

Odradzam ciągłe straszenie ,nie płacenie dniówek jak nie ma normy kary za byle co byle wyrwać kasę pracownikowi nie wypłacalni trzeba wręcz żebrać własną kasę wielka kierowniczka tylko siedzi alba wytrząsa się nad pracownikami a najgorszy kierowniczek pan B jak baran zero kultury odzywki poniżej krytyki zero szacunku dla osób dużo starszych od niego szkoda czasu i zachodu właścicielki toną w długach komornicy kręcą się jak szarańcza

eńka
@zuza

opowiadasz najgłupsze głupoty jakie mozna wogule opowiedzieć!!! w cale tu tak nie ma wszysko jest na czas i pieniondze nie raz nawet wczesniej przychodzom niz trzeba kazdy dostaje tyle pieniendzy ile ma mieć!!! Tu żadnych kar nie ma są tylko nagrody i ja jestem na to dowodem bo 3 tygodnie temu zgarnełam laptopa marki LENOVO mały jest bo ma ekran 11.6 cali ale jest!!! Mam LENOVO JOGA 300 CO W MEDIA EKSPERT KOSZTUJE PRAWIE JEDEN TYSIONC ZŁOTYCH!!! nagroda bardzo fajna i przydatna

A teraz B zastanawiaj się kto
@zuza

Hahaha widzę że nic się nie zmieniło, jak tam przyszłam to B był koordynatorem, ciężko mi go panem nazywać tak jak i panie WIELKIE PREZESKI, pewnie B się cieszy że sobie zrobiły z niego przydupasa. Żałuję tylko że pracowałam tam tak długo, trzeba było uciekać jak zobaczyłam pierwsza dziewczynę która nie mogła się doprosić pieniędzy za swoją pracę.

Aneta

@Nieznana, negatywnie wypowiadasz się o firmie, ale nie podajesz zbyt wielu argumentów ani konkretnych sytuacji. Opowiedz proszę nieco więcej. Jakie stanowisko zajmowałaś? Czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Czy przechodziłaś jakieś szkolenie wstępne? Zachęcam Was do pisania merytorycznych komentarzy, które pomogą osobom poszukującym zatrudnienia.

Nieznana

Masakra kanciarze (usunięte przez administratora) i brud panujący tam odstrasza na kilometr ciągle pretensje nikomu nie polecam

Bardzo źle, nie polecam wgl.. za 3 dni w tej "pracy" dostalam 32 zl .. to są jakieś żarty.. masakra .. żenada.

Sisy

Też nie polecam tej firmy to prawda,trzeba żebrać o swoje pieniądze. Już zatrudniając się w tej firmie jesteście skazani na stratę części swoich pieniędzy. Gdy sie zwalniacie lub was zwalniają nie wypłacają połowy wynagrodzenia. Uważajcie i nie dajcie się wrobić

Kate

Najgorsza firma w Radomiu, zostało zgłoszona do PIP przez Mnie, tam co się dzieje to dramat, i to że nie wypłaca ja jest prawda, ja 3msc się prosiłam o 230 zł dostałam wkoncu to kilku próbach spotkanie się z PREZESEM otrzymałam 110 zł, Żenada, ludzie pracują na czarno i są traktowani jak śmieci!!!! Was czas dobiegł końca

Martyna

Nie polecam nikomu pracy tam. Atmosfera jest okropna i nie wypłacaja pieniędzy. Traktują ludzi jak śmieci

Aneta

@zuza Zapoznaj się z regulaminem zanim umieścisz komentarz. Twoja wypowiedz łamie nasz regulamin. Niemniej, czy możesz w jakiś sposób potwierdzić swoje słowa na temat tego, że firma Saviano nie wypłaca swoim pracownikom dniówek? Są to poważne zarzuty w stronę firmy, więc napisz proszę więcej informacji, aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna.

zuza
@Aneta

oczywiście że mogę udowodnić że nie płacą dnowek mam nagrania jak jest losowanie kapeluszowe i po wylosowaniu informacja kto nie ma dniówki zapłaconej kto zwolniony albo jak pan B drze się na całe gardło że kto ma mniej niż 3 sztuki zaproszeń nie ma dniówki zapłaconej a każdy tam przychodzi uczciwie pracować a oni kasy nie płacą tylko trzeba bo 10 razy chodzić i pytać i to zle bo pan B . wielce zly że się ludzie domagają zaplaty

Ziomek

Powiem tak firma ta nie wypalafa pieniędzy , w umówię jest napisane żeb palca za każde 3 zaproszenia , przed podpisaniem umowy pytaliśmy się koordynatora a on ze to tak tylko pisze bo musi a płaca normalnie za godzinę , jak przyszło co do czego to nie wypłacili kasy tyle ile powinni , oszustwo , a atmosfera tam panująca jest tragiczna , nikomu nie polecam tam pracy . P.S te komentarze pozytywne tu to wypisują oni sami bo wiem to z źródeł bardzo dobrych , Firma ta jest okropna , jeszcze raz (usunięte przez administratora) !!!!!!

Aneta

@pracownik x Cytując definicję mobbingu - "Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Istotnym zagadnieniem jest odróżnienie mobbingu od łamania zasady równego traktowania w zatrudnieniu." Czy na pewno doświadczyłeś takich sytuacji? Opisz je proszę, aby Twoja opinia nie została uznana za fałszywą względem firmy Saviano.

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom