Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

franko65

Co mam zrobić sobie na kolację co proponujecie ja nie wiem

fiolet
@franko65

nie wiem zrób se jakąś kanapkę z serem np

@fiolet

A kurde skusilem się na karpia hehe wiem że to za wcześnie ale a co tam życie jest za krutkie hehe ale nie zjadłem całego

MARZENA57LAT
@franko65

Ty Franko coś ty nienormalny jesteś już karpia jesz karp dopiero na wigilię jest

@MARZENA57LAT

marzenko życie jest za krutkie hehe dzisiaj smażę pierożki

Święta

ALLELUJA!!!

Leokadia

W głowie masz pusto a na głowie masz dzban ktury kiedyś byl pełen rozumu a ten dzban właśnie się wylal i taka prawda jest o tobie!!!!!!

@Leokadia

Ewelina błędy ortograficzne robisz uważaj trochę dziewczynę co wpis to gorsza oryogrofia tumanku

@Pracpwnicy

A ty jak piszesz tumanie piszesz tak: DZIEWCZYNĘ i ORYOGROFIA tumanie ty pusta szklanko

@Leokadia

Poziomem chce się zrównać z wami bo wtedy lepiej rozumiecie o co chodzi

Norma

Ewelina i znowu błędy ortograficzne lepiej weź niech Bartek pisze zdecydowanie lepiej to wygląda ale ty za to pokazujesz poziom firmy to pisz serdelku pisz

@Leokadia

Rozmawiamy o błędach ortograficznych wiesz co to są za błędy serdelku

Wiola

Witam ja pracuję w firmie 3 miesiące poki co to jestem zadowolona. Pensja jest zWszd na czas. Premie też uda mi się zgarnąć jakieś 600 złoty ale znam osoby co mają więcej. Ogólnie polecam trochę trzeba się nagadac ale to w każdym cal centr. Kadra kierownicza miła. Polecam.

@Wiola

To ile tam się zarabia dopiero było ze 3000 zarabiają a teraz 600 to ciekawy przeskok

@Nina

No to zależy od twoich wyników ja mam średnie jak mam być szczera ale są osoby co mają dwa razy więcej. Jak nie wierzysz to po prostu przyjdź i zobacz.

@Wiola

Nie muszę iść ja tez tam pracowałam zrobiłam 700 i od wakacji nie mogę odebrać kasy to nie opowiadają głupot tylko idiota może tam pracowac

@Wiola

Tam nie da się wyników robić bo nie ma na czym pracować nawet wasi najlepsi maja po 5 zaproszeń a wtedy dniowi nie płaca dajcie spokój z tymi klamstwami

@Nina

Nina ja nie wiem skąd masz takie informacje, ja mam 600 zł premii jeszcze jest przecież podstawa. Nie wiem czy ty masz serio takie przykre doświadczenia z firmą ja osobiście nie słyszałam żeby tu komuś ktoś źle wypłacił czy wogole nie wypłacił. Więc nie wiem skąd ty tak masz.

@Wiola

Tam nie ma podstawy a ostatnie premie były wypłacone w lipcu wiec nie opowiadają bzdur bo ci kaczy piszczek wyrosnie

@Pracownik byly

Jesteś w błędzie, podstawy są. Nie oczernaj firmy bo zmieniłeś pracę. Tu nigdy nie było takie sytuacje żeby ktoś komuś pieniędzy nie dał za wykonaną pracę. To są nieprawdziwe informacje.

@Wiola

A to ze policje wzywają na ludzi którzy przychodzą odebrać swoje zaległe pensje to teraz brednia przecież filmik krąży po internecie jak to wutlumaczysz

@Wiola

Nie zmieniam pracy nada tam pracuje dlatego wiem

@Pracownik byly

Po 1: gdzie taki filmik krąży? Ja go nie widziałam. Po 2: niby nie płacą ale jakim cudem tam pracujesz? Hahaha Gubisz się już w tych swoich klamstwavh

@Wiola

Ostatni dzień wczoraj byłam. Przyjdę dopiero pozalegla pensje panie bartoszu

Leokadia

Ty pracownik klepiesz głupoty idź na leczenie do szpitala psychiatrycznego bo w głowie masz papier toaletowy a o co ci chodzi z tym papierem co

@Leokadia

O to ze do pracy przychodzą z własnym papieżem muszę przychodzić i jeszcze szefowym pożyczać ale to już koniec po świętych już nie wracam do tego (usunięte przez administratora) kaczy obie wiesz już o co chodzi

@Pracpwnicy

Ale nikt tu nie przychodzi z własnym papierzem!!!! Pusta szklanko

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sońka

Trener jesteś głupi jak but ja cię znam ty głupi jesteś jesteś tak głupi że tego nie da się opisać nie ma sluw bo tak głupi jesteś jak słoma z butów jesteś głupi glupek

@Sońka

Sonią a jak głupi głupiego poznaje

@Trener

Ty jesteś taki starszy facet ja wiem kto ty jesteś tylko imia nie pamiętam

@Sońka

Nie ja jestem młoda dziewczyna która tam pracuje ale za to ze tak łamiesz Sonia to po świętych już nie wracam to co o was piszą to prawda potwierdzał jesteście banda oszustwo nawet o papierze toaletowy prawdę piszą

@Sońka

O to i ja ciebie znam to ty masz tego małego grobelka w portach siema bartoszek sroszek

Sońka

Trener idź z tad idź bo ja cię znam głupoty będziesz gadał bo ty zawsze gadasz od żeczy idź z tad!!!!

@Sońka

Najgorsza i najbardziej nie wypłacalny firma w Radomiu to jest żenada osoby które odchodzą ni dpstaka pensji ezyeaja na nich policje. Pensje przeważnie na raty płacone pracownicy przynoszą papier toaletowy z domu a sxefowe od nich biorą jak chcą skorzystać z wychodzą nic dodać nic ujac

@Sońka

Wystawiają zdjęcia z wigilji tylko trzeba dodać ze to pracownicy za swoje pieniądze potrawy przynosili brawo firma a oni o premiach mówią jak połowę pensji dostaniesz to się cieszysz zenada

Pic mi się chce

@franko65

Mnie tez by się chcialo jak na święta grosza bym nie dostala

Sońka

Trener wyglądasz jak głupi bałwan

Sońka

Przestancie już tu pisać, cicho bądźcie, trener milcz

Trener

To ty jesteś zenujaca i zwykla oszustka bo wtykasz nieprawde!!!! Jaki masz w tym cel, niestety firma zapracowala na swoje!!!! (usunięte przez administratora) Oszustwo!!!

Wiola

Jesteście żenujący. Ciekawe na czyje zlecenie pracujecie żeby tka oczerniac firmę. Ale nieuda wam się to.

Trener

Wiola ile dostalas za pisanie tych bredni?????? Ja tam skonvzylam prace 3 tyg temu i ciebie tam nie bylo wiec nie bredz!!!!

@Trener

A skad ty możesz wiedzieć kim ja jestem? Ty jesteś w końcu kobieta czy facetem? Bo piszesz w różnych formach, zdecyduj się, no chyba że nie czujesz się ani jednym ani drugim.

@Wiola

Ptestan Bartek bo naprawdę denerwujesz szefowie i po pensji bedzie

zula

firma dno idą święta i ciekawe czy tym naiwniakom co tam chodzą wypłacą kase czy wypną sie jak zawsze i ludzie odejda z kwitkiem a może już dały nogę bo długów wiecej niż mają obie panie włosów na głowach

Bartolini
@zula

Jej nie mogą tak brzydko o nas pisać przec szefostwo jak wróci z ciepłych krajów to wypłaci w przyszłym roku kasę a tak nas oczerniaja

@Bartolini

Jak wróci....... Hahaha...... Z bocianami.....

Bartolini
@zula

Nie żyła cykna nam zaliczki przecież szefowie maja wielkie serce 200zl z pewnością dadzą kupię chociaż ziemniaków na swieta

Lolek
@Bartolini

Za 200 zł zrobić sobie święta, pooplacac rachunki i mieszkanie itd, kuźwa jak mi reszty zostaną co ja z tym zrobię? Chyba zostawię na później gdyby zabrakło na pensje ????

@Lolek

Kupisz czekoladę pani pseudo kierownicze potw żeby jej tyłek nie zmalała waga musi się zgadzac

Ktosiek

Mówimy o tej wysztafirowanej laluni? Z maską od tapety???

Placek
@Ktosiek

No o tej grubej co na 2 krzesłach siedzi

Iza byly kierownik
@zula

Byłam dziś w firmie po swoje wynagrodzenie i wyobraźnię sobie kochani ze od października nie wypłacając mi ani złotówka a dziś Bartek wezwał na mnie policje firma dno kochani ja akurat złożyła zawiadomienie do prokuratury i na policje ponieważ bylam kierownikiem to wiem ze takich ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) jest bardzo dużo dzwncie mycia mój nr telefonu pokieruje was gdzie trzeba się udać żeby (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o Bartka i szefowie to plaży totalne jedyny ich cel to wykorzysta was to jest konie formy każdy z was i tak wczesniej poza ej straci jedna pensje

Trener 1
@Iza byly kierownik

Pieknie sie dzieje, nie ma co!!!!!!

@zula

Kochani dziś z panią renta byłyśmy w firmie odebrać nasze pensje zaległe od października i wyobraźnię sobie ze Bartek na rozkaz pani prezes Karoliny wezwał czczterech policjantow i 2 panów z ochrony to jest dopiero facet idealny a co wy o nim myslicie

@Iza

Tak właśnie pracownicy odbierają zaległe wynagrodzenia z firmy Saviano życzę powodzenia

@Iza

Kierownik nawet pisać nie u mnie. Nawet nie wiesz co to znaczy oskarżanie i oszczerstwa sprawdziłem ip. Pamiętasz zwolniłas mnie i co teraz . Oliwa sprawiedliwa . M6slisz że jesteś atrakcyjną bo nosisz stringi za stara jesteś i twarz nie wyjściowa.

@Placek

Dobrze ci tak. Nic nie robiłaś tylko tyłki robiłaś, bo nic nie musiałaś nawet podpisać się nie umiesz . Stosowałas mobing , byłaś podła i złośliwa. Odpowiec to ma policji.

Karla
@Iza byly kierownik

Haha za to siedzenie twoje nic nie robione . Słyszałam że z mężem przyszłaś . Groźby są karane i można mieć zakaz wykonywania zawodu. Pierw robisz to samo A jak od koryta Cię wyrzuca bo jesteś lewą to krzyczysz przeciwko. I ty piszesz że byłaś kierownikiem chyba osoba która nie nadawała się nie umiesz z ludźmi pracować a co dopiero zarządzać. Pamiętasz jak się odzywałaś do ludzi ? Wielka pani kierownik ,A paskudna musisz że jak pokażesz że nosisz majtki z koronką to sexy jesteś ha ha. Ić poskarsz się. A ci co nad nimi znęcałś się i mobing stosowałas zastraszalas żeby za Ciebje robotę robili namawiam żeby razem zemna podali Cię do sądu. I co mi teraz zrobisz ? Z mężem przyjdziesz pokrzyczysz ? Dobre sobje Jak dziecko haha

tom
@Iza byly kierownik

Kobieto pisz po polsku, bo zdania budujesz jak anafalbeta, prosta baba jesteś ha ha ha

@Była pracownica

Co ty Ewelina pod spudnice mi zaglądała a to pieszczoszek x ciebie

Meli
@Karla

Przecież to Ewelina to jak ci napisze po polsku ona tylko wie jak się Piotr pisze

Jadwiga
@Karla

Lepiej koronki niż majtochy uciskowe pod szyję :)

Asaj
@Jadwiga

Koronki nie zmienia wyglądu. Straszysz tylko zrób sobje operacje ale nie wiem czy to pomoże brzydka jak nic listopadowa.

@Asaj

Lepiej być brzydka zmora niż grubym potworem

wiatrak

juz nie mamy sily sie z wami urzerac idzcie z tad bo nic dobrego nie wnosicie robicie zament na kilomtr i tyle idzcie se do sprzatania miejskiego albo do sprzatania lasow albo cos a nie tu sie piszecie idzcie z tad!

wiatrak

przestancie juz tu pisac!sonka ma racje!won z tad!ciekawe gdzie znajdziecie drugo taka prace jak te!gdzie tak zarobicie!hahaha!idzcie do lasu miejskiego pracowac!albo drogi odsnierzajcie haha!glomby kapusciane

Jadwiga
@wiatrak

Gdzie tak zarobić.. Hmm.. To chyba tylko na pracach społecznych :)

Przestańcie już gadać

Leokadia

Kto to tak pisze źle o firmie firma jest w porządku placa dobrze i na czas i dobre stawki ja mam 20 zł brutto na godzinę trzeba robić dużo zaproszeń spotkań mitingow to będzie dobrze placone a jak nie robicie to się nie dziwcie że macie tak mało pieniędzy ja mam premię duże i zarobilam w zeszłym miesiącu 1300 zł premii samej premii a podstawę to mam 2600 zł zacznijcie robić zaproszenia a będzie w porządku

@Leokadia

Ma umowę zlecenie nie ma podstawy tlumoku

Glupkowata jesteś

@Sońka

Może i glupkowata ale ten wpis zaniose do urzędu skarbowego bo ostatnio zeznawalismy tam ze zarabiam 200 300 zł i wykonujemy prace na sam a tu takie kwoty ciekawe

@Kasia

A co mi może urząd skarbowy zrobić, tak zarobilam, takie miałam prawo i tak się wypowiadam bo tak mam i tyle kropka koniec tematu I co zrobisz nic nie zrobisz każdy jak weźmie się do pracy to zarobi tu dużo i tyle ty też mogłaś wziąć się do pracy i zarobić i koniec a nie teraz siedzisz i narzekasz przestań

Mery
@Sońka

Pamiętaj Ewelina nie boja wilki zjadly

Cicho już bądźcie

Z P

Dokładnie tak, jak pracowałaś i nawet Twoi pracownicy nie dostawali pieniędzy to nie robiło Ci to różnicy wazne zeby swoje dostać a teraz zwolnili cie i nagle do rany przyloz...dno. Chodzilas tylko i tylki wszystkim opierda(l)alas a jak trzeba było z kims chwilowo zyc dobrze to malo w ten tylek nie weszlas...karma wraca. Jak juz bylas na tej policji to mam nadzieje ze wspomniałaś tez o mobbingu jaki stosowalas i o tych wszystkich wyzwiskach ktore nie raz sama słyszałam bo ja na pewno nie zapomnę o tym wspomnieć przy okazji podawania cie do sadu.

@Z P

Batem w tym wypisie to jak bym ciebie widziała czytam i myślę Bartek wreszcie o sobie napisał prawdę już bylam z ciebie dumną a tu takie rozczarowanie nie może byc

@Iza

Wszedzie tego Bartka widzisz a swojego braku wiedzy i kompetencji nie widzialas... Niedlugo szafki w domu bedziesz otwierala i tam tez Bartek bedzie....takie to plytkie jak sie nie umie wytłumaczyc.

@Z P

A Bartek jeszcze jedno ja siebie do sadu ni podaje co ty naćpałeś się czy co

@Była pracownica

Czego się nie umie wytłumaczyć skupcie się na tych pozytywach bo ochrzan od szefowych dostaniecie

...
@Kasia

Iza ile ty nickow masz. Daj spokoj juz bo dno i kilometr mułu

Sońka

Naprawdę nie słuchajcie tam takich głupot żadnej policji nie ma wszystko jest ok pensja premia jest dobrze naprawdę a tu pisze jacyś frustrowani pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom