Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Sońka

Przestańcie juz. Jak komuś się nie podoba to niech się zwolni. I niech nie o czernią bez podstawy firmy. Idźcie do innych prac droga wolna

atea
@Sońka

wypłacie kase to sobie pójdziemy!!!!

Ana
@Sońka

Gdyby nie było podstawy to nikt by nie oczernial oddajcie nam pieniądze zlodzieje

zainteresowana

Czy możecie podać numery kontaktowe na firmę Saviano i Agencje reklamową K & K?

Ona

Koszmar z Wami !!!! Bezrobocie w Radomiu strasznie , widać że co nie którzy nie mają co robić naprawdę wam się w to chce bawić wyjdźcie na spacer bo ładna pogoda . Osoby które to piszą i komentują widać że nie maja swojego życia .

Uwolniona od niewoli KK
@Ona

No nie mam swojego życia bo muszę żyć firma Saviano i "gdybać" kiedy to łaskawie mi pensje wypłaca. Odbjerajcie telefony! To my byli pracownicy saviano, saviani i agencji reklamowej kk! Dzwonimy po pensje!

Uwolniona od niewoli KK
@Ona

PS. Bezrobocie to jest u was. A raczej bez-pensjo-robocie. Smutna prawda

tatki

hahahaha Bartoszek i inni muszą zawozic pracowników na pokazy ale wstyd..... tym razem zawiezli do Józefów......wstyd

@tatki

Co to za głupoty gDasz

tatka
@franko65

jechalam tumanie za wami hahahaha

@tatka

Pieprzysz bzdury

Nana
@franko65

Potwierdzam :) zastanówcie się czy wy unawiacie pokazy czy na nie jezdzicie. Wstyd saviano. Ciekawe czy to wyjście na pokaz było płatne. Eh.. Co ja gadam. Jasne że nie

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
franko65

Wszystko mnie boli chyba starość si odzywa

@franko65

Precez młodszy nie jestem tylko coraz starszy

Jade do Konstancina jeziornej

@franko65

Jedzie pociąg z daleka! Na nikogo nie czeka! Kąduktorze łaskawy zabierz mnie do Warszawy heja!!!

Prawdziwa

Najgorsza praca w Radomiu? Niee. W całej Polsce!!! Kasy nie płacą, pensja po terminie oj długo długo. Jak się zastanawiam co napisać w tej opinii to liczba znaków by mi nie wystarczyła. Powiem krótko. Ludzie! Trzymajcie się z dala od nich! Chyba że chcecie pracować społecznie.

fompe

Z Tobą być Byś tulił mnie w ramionach Bym była tylko Twoja Pragnieniem mym na zawsze jesteś Ty Zasypiać chcę przy Tobie W mym sercu poczuć ogień Co zrobić mam by zawsze z Tobą być

@fompe

macie żółty ser?

@Programista Wyklęty

Sońka ma. Sońka pusc modern telking

@alojzy

Ok puszcze. Ty programista po co ci ser

@Sońka

On sam nie wie na co mu ser. Gada jakieś bzdury ten programista

@Sońka

pizze chciałem robić weź munke i ser, ja wezme ketchup i zrobimy u Was dzamprezę

@Programista Wyklęty

Chociaż ranisz nie raz krople płyną z mych powiek jedno wiem kocham się w Tobie mimo wszystkich Twych wad ja nie pozwolę ci odejść chcę byś wiedział że kocham się w Tobie

@fompe

wokal już jest, ketchup też, munke tylko skręcić i ser...

szczera

firma dno a niektórzy co niby kasy nie dostali dobrze się ustawiają na cudzych plecach świnstwo

Eli
@szczera

Uczylismy się od najlepszych

Trener
@szczera

śmieszni jesteście co niby kasy nie dostali, że jakby dostali to by się nie ustawiali....... :)

Programista wyklęty

napisałem 1000 opinię i co mi zrobicie? chce za to kanapkę z żółtym serem :P

Co się śmiejesz

Eli
@alojzy

Śmieje się ze istnieją jeszcze takie firmy dna ale faktycznie ta nie placi

Jes

Firmo SAVIANO oddajcie mi moja pensje sprzed dwóch miesięcy! Nikt nie odbiera telefonów! NIE POLECAM !!!!

Byly pracownik
@Jes

I mnie również oddajcie zaległe pensje. Nie polecam firma dno

Ma ktoś mąke

a co chcesz upiec?

@Programista Wyklęty

Do pierogów by mi się przydało. Po tych świętach mam ciągle ochotę na pierogi

@Hehe

idź kup sobie na wagę koło urzędu miejskiego mają dobre, ewentualnie w Halach Mięsnych

@Programista Wyklęty

Kupne to nie jak własne robione

@Hehe

ja tam wole kupne, mniej roboty, wiesz ja leniwy jak te kluseczki

@Programista Wyklęty

Sawiano!!!! Co wy na to!!!!! Proponuję jutro w czasie pracy wlonczyc muzykę podczas dzwonienia!!! Przez twe oczy zielone!!!! Życie to są chwile!!! Jesteś szalona!!!! Miała matka syna!!! Czerwone I bure!!!!! I inne chity dyskopolo!!!! Co wy na to???

Fajjny pomysł!

@Hehe

azbym se potanczyl jak tak zaspiewalas sonka

franko65

A ja mam tera przerwę i jem bułkę!!!!

Sońka

Szxzensliwego nowego roku ludzie!!! Wysokich premii w sawianno!!! To pierwszy post w nowym roku!!! 2019 achoj!!!!

@Sońka

Nie chcemy premie oddajcie nam nasze pensje

PRASZEK

Hapi niu jer jak to muwiom za granico!!!!

@PRASZEK

Hapi niu jer hapi niu jer!!!

Super że jest nowy rok

@alojzy

Ja też się bardo cieszę że jest nowy jer hehehehe

Co tam robicie

Dzwonimy!!! He he

Fikmik
@Sońka

Ja też dzwonię i myślę o Alvaro solier co był na sylwester gral

@Fikmik

Ładnie śpiewał alwaro

Cicho spokuj!!!

teraz to spokój, tak?

Tak, cicho bądź

@Sońka

No wiesz co... Wytoczyliście przeciwko mnie ciężkie działa w postaci wierszyków, moje okazały się mocniejsze, a teraz cicho... Nie pójdzie Wam tak gładko Możemy negocjować warunki rozejmu... Na początek domagam się, by wybrana przeze mnie pracownica Saviano zrobiła mi kanapkę z żółtym serem :)

@Programista Wyklęty

Gupi jesteś czy co? Sam se zrub kanapkę z zultym serem!!!

@Sońka

W takim razie jedziemy dalej... chciał zatrudnić pracodawca po taniości musiał zatrudnić mniej umiejących gości nie stać na mnie pracodawcy niech sobie robią sami szubrawcy nie pochwali się wynikiem zleca wierszyk pod publikę wszyscy równi jak za komuny odebrało im rozumy kiepsko płaci komunista on chce wszystkich wykorzystać teraz to on da po równo każdy z was dostanie (usunięte przez administratora) da jak najmniej, przyoszczędzi pracuj dla niego za garść żołędzi przez was z Radomia w Polsce jest polewa a przecież by się dogadać, tak niewiele było trzeba pracodawca jednak chciał pokazać kto tu rządzi miastu szkodę tym wyrządził się rozeszło po rejonach że pracodawcy IT z Radomia się nie znają na stronach nie potrzeba marketingu klienta się przekona flaszką na meetingu przecież nie pojedziesz z flaszką do Szczecina kupi więc od wyklętego a tobie zrzednie mina kto Cię uczył ekonomii? brak wiedzy Ci wypomni z większego miasta konkurencja mieszkać tu nas zniechęcasz coraz więcej emigracji do miast hołdujących demokracji nie kolesiom, nie układom kto kumaty wykłada na to idź więc walnij flaszkę po staremu i nie pytaj czemu nie chcą pracować dla ciebie kompetentni i nie pisz więcej bredni

Programista Wyklęty

jestem wyklęty programista radomski humanista myśli jak mnie wykorzystać jak tu podejść, bym zrobił darmo jednak ma skuteczność marną według komuszków wszyscy równi ja unikam jednak kłótni każdy klient ma swój rozum nie muszę nikogo przekonywać na forum wciąż się uczę, wciąż się szkolę nie pracuje więc w grajdole mam klientów na całym globie możesz tutaj pisać sobie możesz wybrać konkurencje życie da Ci jednak lekcję kto poznał jak się pracuje w cywilizacji przyzna mi choć trochę racji szczwany lisek pracodawca chce zarobić na swych hasłach pisze hasła, epitety zakląć rzeczywistość nie udało się niestety kto jest mądry ten wybierze kto nie wie, odda się aferze nakręconej przez kierownika kto jest mądry głębiej wnika za klientem biegać nie mam czasu kto rozumie, ten skuma od razu w saviano bazują na emocjach stosując czary mary jesteś młody, stary chcesz to kupuj ich te gary nie każdy musi kupować jakość zawsze możesz żyć jakoś jeden coś osiągnie drugi za sobą krzyż swój ciągnie grunt to dostarczać wartość dodaną nie każdy pracuje tak samo może zrobią Cię w bambuko wtedy u wyklętego kupisz stronę drugą chyba, że jakość niepotrzebna wtedy kupuj wnet u Heńka kup u Krysi, u Janusza nikt dobrej jakości kupować nie zmusza :D

fompe

Czerwone i Bure i bure Chodź ze mno na gure na gure Dam ci klucz od bramy Tam się pokochamy

Programista wyklęty

Jestem pełen podziwu... dawno nic mi tak nie poprawiło humoru jak czytanie tego tutaj... masakra... wierszyki, rymowanki, laurek brakowało, wyzwiska, pomawianie, dzwonienie na policje. Pełen komplet Dziękuje serdecznie, wpisy z Grudnia są rewela. Podrzucilibyście ten film o Savannie, który krąży gdzieś tam, bo nawet taki haker jak ja nie znalazł... musi być głęboko w deep web :P Pozdro

@Programista wyklęty

Programista ty powruciles??

Nora
@Programista wyklęty

Bo z ciebie żaden haker bartus

@Sońka

wpadłem na chwilkę... co trzeba wpisać wujkowi google, żeby znalazł tajemniczy filmik z interwencji ?

Wynos się stont

@Sońka

czemu? przecież jeszcze Wam nawet nie pojechałem

Francja

Bardzo się sobie podobam

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom