Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Danuta

Dostałam przelew za cały styczeń 150zł... pracowałam po 8 godzin codziennie, a w tytule przelewu napisane jest "wynagrodzenie za prace porządkowe" ludzie co się tutaj dzieje?! co z resztą pieniędzy??!

@Danuta

idź do nich i pozamiataj...

Oszukany
@Danuta

Dziwne ze na konto bo chyba wszyscy tam na czarno robili .... ja na Twoim miejscu bym sie cieszył z tych 150 zł, INNI NIC NIE DOSTALI ... pracowali za darmo 2 miesiące a potem w dniu wypłaty ich zwolnili !! (usunięte przez administratora)

Mario

Ludzie co tak cicho ? Co u Was słychać? Pensja juz wydana? Ja po premii która dostałam w K&k agencja reklamowa to chyba wybiorę sie na jakies zagraniczne wakacje. Zaczęłam chodzić tez na siłownie i basen dzieki KARCIE MILTISPORT! Musze namówić swoich znajomych żeby tez tu przyszli do pracy. Da sie dogadać z szefostwem, pensja na czas. Miła atmosfera. P-O-L-E-C-A-M. !!!!!!

Załamana
@Mario

O nie wierzę.. Przestańcie kłamać. Jaka premia jak nikt pensji nie wziął jeszcze! Karty multisport? Które? Chyba te specjalne agencji polegające na bieganiu co dzień i proszeniu się o własną kasę! Panie B., bądź MŁODY przestańcie się ośmieszac i to pisać. Naprawdę

Wytrwała
@Załamana

nie wiem jak można w taki sposób szkalowac firmę w Ktorej pracujesz ! Masz fajna prace, zarabiasz godne pieniądze! Jeśli chcesz kartę MULTISPORT TO WYSTARCZY O NIĄ POPROSIĆ I WTEDY JA DOSTANIESZ! żeby robić wyniki to nie trzeba jeść w pracy i gadać ze znajomymi lub siedzieć na telefonie. Firma Ci płaci za prace! Widocznie skoro piszesz tak o Tej firmie to dlaczego tam nadal pracujesz??? A moze zostałaś zwolniona bo nie przestrzegałas regulaminu??? Jeśli Ci nie odpowiada to wystarczy sie zwolnić! Powtórzę ostatni raz : - Pensja zawsze na czas, a jak poświęcasz sie w pracy to można liczyć na duże premie, koło 1000 zł premii CO MIESIĄC ! - Kartę MULTISPORT, wtedy zrzucam zbędne kilogramy z brzucha - miła atmosfera w pracy - fajne szefostwo - dużo nagród, miesiąc temu dostałam komplet NIEMIECKIEJ FIRMY GARNKÓW, taki komplet na internecie kosztuje ponad 3 tysiące !!! BEDE KAŻDEMU SWOJEMU ZNAJOMEMU POLECAĆ TUTAJ PRACE PRACA TUTAJ TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ !!!!

@Wytrwała

Nie ośmieszaj się!! Proszę was bo to jest już żałosne!!!!! Firma nie ma na papier toaletowy a co dopiero na pensje. Oddajcie moja kasę (usunięte przez administratora)

Mila
@Anonim

A dlaczego opowiadasz kłamstwa? Bardzo nieładnie, oj nieładnie :( papieru jest tyle ze dla każdego wystarczy, wystarczy poprosić, jedno słowo „PROSZĘ” czy to tak wiele dla Ciebie??? Myśle ze Tobie wszystko trzeba podstawiać pod nos a i tak będzie złe... Z tego co mi wiadomo to każdy pracownik co sie zwolnił to dostał juz należna mu pensje. Firma wynagradza każdego pracownika

@Mila

Co ty nie powiesz Bartuś :) wyliczyć ci osoby które nie dostały pieniążków? Tylko wtedy to by były setki nazwisk. Albo inaczej.. Wstawię filmik z interwencji policji na firmę kiedy to ludziom nie dano kasy. Zaczynasz mnie irytować Bartek naprawdę. Każdy wie jaka to prawda. Nie pisz tych klamst bo sam kasy nie dostaniesz i tak i tak :)

Zołza
@Anonim

Szanowna Pani nie jestem Panem Bartoszem, jestem pracownikiem który ciężko pracuje w tej firmie,

@Zołza

Buhahahahaha. Dobre :) pracownikiem? Którym? Jeżeli naprawdę pisze to pracownik to chyba pomylił fora firmy:) tłumacze już szybciutko :) przecież Saviano nie istnieje już od x lat. Teraz jest agencja reklamowa kk więc skąd pracownik aktualnie pracujący wie o istnieniu saviano? Starzy pracownicy kasy nie dostali więc oni piszą prawdę. A pozytywy? Ups.. Nie pomysleliscie o tym prawda? Oj.. Nawet tego nie potraficie zrobić. Zacznijcie myśleć! I to nie o tym jak oszukać nowych ludzi tylko jak kolejnym raz nie wyjść na... Na was nie ma słów więc ich nie użyje. Pozdrawiam

Piękna
@Wielka pomyłka

Znajomi z pracy mówili ze wcześniej było SAVIANO, mi sie tu bardzo podoba, WRÓĆ I ty do firmy.

@Piękna

Wrócę jak oddacie mi moje 2800 i tylko po to by je odebrać. Piszcie piszcie pozytywy. Tylko tyle wam zostało bo teraz będziecie pracować w salonie kosmetycznym. Jak go otwórzcie. To. Chętnie pójdę na pedicure. Może to wam lepiej wyjdzie:)

@Wielka pomyłka

Ciekawe że nie istnieje bo jak zapraszamy to w s krypcie mówimy saviano

Dno

Co ty nie powiesz. Jak już to saviani a miksery które obiecujecie to się daje. A nie rozdaje ie garnuszki na wodę. Boże.. Samo dno..

nada
@Wytrwała

BREDNIE JAKICH MAŁO!!!!! 100 %OSZUSTWA, ŻE MASAKRA!!!!!

@Anonim

Hej Podrzuć mi ten filmik, bo nie mogę znaleźć w internetach, a ciekawym Z tym papierem toaletowym to dobre. Też spotkałem jedną firmę IT, w której nie było toilet paper, powiedzieli, że to dlatego, że z firmy obok kradną :D Pozdrawiam

@Dno

Właśnie że mówimy saviano i nie ma miksera juz jesteś nie na bierząco kochana Dno

Ups

No nie teraz lecicie z Magdą Gessler

@Ups

Ale wyniki mamy takie że możecie sobie pomarzyć tam na michalowie ponad 300 zaproszeń na kampani ;) z grejsem nigdy tylu nie zrobicie

Szczera

Na prezydenta też już umawialiscie pokazy. Ciekawe co na to Magda Gessler? Oj. Przecież ona nic nie wie. Warto by było poinformować managera Pani Magdy i zapytać co on na to. Oszustwo nie zna granic

Zapracowany
@Ups

Nie ma żadnej Magdy Gessler nie wiem co wam na głowę padło z ta Magda heheh zresztą nie ważne co by było nawet Gordon Ramsay ważne że biznes się kreci, interes kwitnie a firma preznie się rozwija

Śmieszna

Jak Wam idzie robota w saviano? Macie jakies nowe wiadomości co sie dzieje w firmie? O co chodzi z tymi pokazami związanymi z Magda Gessler???

Zapracowany
@Śmieszna

Spoko idzie super wyniki ostatnio a żadna Magda Gessler tylko domowe rewolucje. Coś tam wam dzwoni tylko nie wiecie w którym kościele ????

Wiki

Proponuje wjechać tam z telewizją Temat dobry dla ,,Uwagi "Najgorsza Radomska firma, która oszukuje ludzi i nie wypłaca pieniędzy za pracę! !!Gorąco nie pozdrawiam prezesek! !!One nie powinny w ogóle zatrudniać ludzi bo się nie nadają do prowadzenia firmy! !!Proponuje paniom aby częściej chodzić do fryzjera bo w niedługim czasie będą panie gwiazdami, które pokażą w telewizji!

@Wiki

z tymi gwiazdami muszę przyznać, dobre było :D

K
@Wiki

Firma i tak jest zgłoszona więc nie trzeba długo czekać na to by były w telewizji. Saviano i agencja reklamowa kk jest znana już na cały Radom że swoich przekrętów, teraz pozna was cała Polska.

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ups

Najgorsza praca w Polsce! Nie wypłacaja ani złotówki! Przestrzegam przed tą firmą

Oszukany przez firmę

FIRMA OSZUSTÓW !!!!! Uwaga na ta firmę PRZESTRZEGAM !!!! Firma upada, nie maja na pensje dla pracowników, pracownicy proszą sie o własna pensje ponad miesiąc, a i tak maja płatne w ratach !!! CI CO SIE ZWOLNILI NIE DOSTALI WYPŁATY ZA DWA MIESIĄCE !! Kadra sama dodaje pozytywne komentarze! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH

Dno
@Oszukany przez firmę

Zgadzam się z tym. I tylko dodam, że jak się ktoś upomnie o pensje to go wywalaja, a później blokują numer telefonu i nie odbierają. Wszelkie wizyty w firmie kończą się zbywaniem a kasy i tak nikt nie odzyska

@Oszukany przez firmę

Pracownicy to akurat mają płacone co do grosza w terminie. Nikt się sam nie zwolnił tylko zostaliście zwolnieni w styczniu za brak wyników w ostatnich miesiącach oraz co niektórzy za to że poszli pracować do konkurencji a niby tu pracowali. Taka kolej rzeczy zdrajcy nam niepotrzebni w firmje. A za siedzenie na fejsbuku i brak wyników też się nie spodziewajcie że ktoś będzie wam w 1 kolejności płacił. Jaka praca taka płaca

Wielka pomyłka

Oddajcie mi kasę!! Co za chora firma!! Kadra nawala na prezeski tak że aż głowa boli i to do telemarketerow. Bartuś takim moim przyjacielem byłeś i nawalales na prezeski. Jechałes je równo i jedna i druga, łącznie z aktualnym partnerem jednej i mężem.drugiej. A teraz co? Nie. Potrafisz wpłynąć na nie żeby kasy mi oddały?! No tak nie potrafisz bo sam jej nie masz. Ale że ty pozytywy piszesz to jest oczywiste ale żeby bronić firmy trzeba być uczciwym wobec niej. Dno totalne. Oddajcie kasę! Mnie i przynajmniej 10 moim znajomym i tym z którymi blisko nie byłam. (usunięte przez administratora)

Zołza

Wróciłam do pracy. Jest jeszcze lepiej niż wcześniej, codziennie są jakies nowe prezenty i nagrody. Każdy cos codziennie dostaje. Jest BOSKO. Słodko i waniliowo :)

Alinka

ŻE NA DA!!! Prezeski, które unikaja odpowiedzialności za wszystko co złe się dzieję w firmie! Traktowanie pracowników jak bydło, pracujace charytatywnie. Trzeba prosić się o WŁASNE pieniadze, a może i tak się ich nie otrzyma, no chyba, że z miesięcznym opóźnieniem. Jedno wielkie chamsto i kupa gnoju, niekompetentna kadra, która intelektem nie błyszczy I ah te prezeski gwiazdy ze spalonego teatru UCIEKAJCIE PÓKI MOŻECIE!!!

Zenon

Widać ze chyba każdy wziął sie za robotę, a nie dodawanie głupich komentarzy! Zabierajcie sie do roboty, bo pozniej sie żalicie ze nie macie za co kupic chleba! Od pisania komentarzy pieniędzy nie przybędzie!

Zenon

Widać ze chyba każdy ciężko pracuje haha

Zenon

Sawiańczycy ! Co tak cicho? Czemu nic nie piszecie? Trochę nudno bez Waszych opinii :( czyżby to koniec Trudnych Spraw? Hahha

Jaaaaa

Jestem w szoku jakie opinie naprawde nie wyplacaja? Czy wyplacaja w ratach czemu do reki?????

Oddajcie kasę!
@Jaaaaa

Nie wypłacaja pieniędzy bądź wypłacaja nędzne grosze odtracajac wyimaginowane kary i Bóg wie co jeszcze. Jak to się stało że ta firma istnieje? Nie mam pojęcia. Saviano sp. Zoo i agencja reklamowa kk zwał jak zwał. Oddajcie ludziom kasę! Prezeski jeżdżą Mercedesem a nie mają kasy dla ludzi! A no tak.. Trzeba za coś zatankowac! Ale ludzie wam się w Radomiu już kończą. Tylko szkoda że aż tyle musiało być o szukanych żeby ta firma zaczęła upadac! NIE POLECAM

Niki
@Oddajcie kasę!

Prezeska też się już nie powodzi hehe zmieniły lexusa na starego merca niedługo to wszystko pierdol...nie i to z hukiem. Już nie mówię o wyp latach bo to jakaś kpina ludzi w dzien wypłaty po zwalniali żeby zaoszczędzić.

Oszczędnie
@Niki

Z dwóch lexusów na jednego Mercedesa ????

Naciągacze, którzy bez przerwy do mnie dzwonią. Ileż razy można dzwonić w ciągu jednego dnia?!! Moje sugestie dla Saviano sp.z o.o: Przestańcie wydzwaniać do ludzi!!!!

Ktos

To czemu tego nigdzie nikt nie zglosil jezeli nie wyplacaja bo niewiem czy tam isc do oracy czy nie ?

Oszukana
@Ktos

Firma konstruuje tak umowy ze mimo zgłoszeń kasy nie można dostać!! Mało tego kasuja wszystkie ślady po pracy pracownika!! Usuwają godzinowki, podpisują sami za kogoś papiery!!!! Firma dno!!!!! Myślałam że te opinie to brednie ale nie!!! Dałam się oszukać!!

Zaskoczona pozytywnie

Tutaj poczułam, że żyję. Teraz jestem panią telemarketerką i zarabiam więcej od mojej znajomej, która pracuje w Urzędzie Miejskim przy biurowym stanowisku. Dodatkowo mam kartę multisport więc mogę zadbać o swoją kondycję fizyczną. Dzięki tej firmie odnalazłam swoją życiową drogę i wiem , że w życiu chce realizować się jako telemarketerka. Pensja u mnie zawsze na czas. Polecam każdemu kto chce godnie żyć.

Nie polecam!
@Zaskoczona pozytywnie

Ha Ha Ha ha Haa. Boże.. KADRO! pokaż swój honor i nie pisz bzdur.. Sami kasy nie macie jeszcze więc nie osmieszajcie się.. Kiedyś może była frajda z pisania pozytywów. Omawialo się je i ścigało ze sobą. Ale teraz? Jak ta firma osiągnęła samo dno? Dajcie spokój.. Ze wam nie szkoda ludzi którzy przyjdą nie daj boże do tej roboty!!

@Zaskoczona pozytywnie

Tutaj poczułam że umieram bo na chleb nie miałam oddajcie nasze pieniadze

nowa
@Zaskoczona pozytywnie

Co ty pleciesz jakie karty multi sport hahahah jak wypłaty wpłacicie to się każdy cieszy bo placicie na raty. I nie wydzwania ewelinko do starych pracowników bo nikt taki głupi nie jest żeby wrócić do tego grajdola

nowa

po co się tak oszukiwać w przeciez już nikt w to nie uwierzy, że dopiero był lament, że zawozenie ludzi na pokazy, że zwalnianie ludzi w dzień wypłaty i wydzwanianie po starej kadrze na żeby wróciła...... a tu proszę takie luksusy, no szok... moja propozycja bierzcie tego co bierzecie po pół roku albo zacznijcie brać na maksa i bo brednie w piszecie,...... poszukuję kolejne oszustwa......

Kassik
@nowa

Oni wszystko obiecują żeby ktoś przyszedł do pracy tylko i pracował za darmo kiedyś były karnety na basen tyle że nikt ich nie dostał to jest firmą dno pensji nie płacą a co mówić o karnetach kłamczuchy oddajcie nam nasze pieniadze

Niki

Zwolnili mnie w dzień wypłaty. Dwa miesiące za darmo robiłam jestem załamana jak żyć

Benia

Ludzie z Filipiaka idźcie do verony albo do nowego callcenter na michalowie byle nie k&k malczewskiego 8. Będziecie co miesiąc się martwić o pieniądze

K
@Benia

To prawda. Uważajcie na tą firmę. Proszę się o kasę już pół roku. Moja znajoma też. Znam osoby które wgl nie odzyskał kasy. Idźcie gdzie kolwiek. Byle nie firma Saviano (aktualnie agencja reklamowa kk)

Neatka

Ciekawe czy dzisiaj wypłaty będą.

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom