Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

maarcineek

pracuje tu od kiedy skonczylem pelnoletnosc: teraz mam 20 lat. jest to moja pierwsza praca. balem sie tu pojsc: mama miala niedobre doswiadczenia z roznymi firmami typu: nie wyplacanie pieniedzy, zla atmosfera, klotnie a czasami szarpaniny. zaryzykowalem chociaz mama mnie ostrzegala. naprawde bardzo sie balem podjac prace. ale zrobilem wlasnie ten krok: zatrudnilem sie: i nie zaluje wcale. krotko mowiac: robie pieniadze, pieniadze, pieniadze. a jak mowie ze robie pieniadze to chodzi o grubsze kwoty. powiem tylko, ze 2670 zl to byla moja jedyna najnizsza: tak, najnizsza: wyplata netto. jesli kogos interesuja konkretne pieniadze, a nie zabawa: to naprawde polecam ta prace. make MONEY, not war!

melcia
@maarcineek

kiedys nym ci nie uwierzyla ale teraz to porwierdzam. tu mozna naprawde dobrze zarobic. moze jedynym mankamentem rej firmy jest wystroj... Kolory scian moglybybyc ladniejsze, mwble ladniejsze... ale wazne sa pieniadze dlatego pracije tu ja moja kolezanka i moja ciocia. pozdrowionka

henryk baćmaga

z tego co zauważyłem i co mi opowiadano to występujesz pod kilkoma różnymi ksywkami i opowiadasz nie stwożone rzeczy o tej firmie. podobno slyniesz z tego że za kołnież nie wylewasz, nie garniesz sie do pracy, a twoje warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia i nie zamierzasz nic z tym zrobić. twoim osiedlowym zajęciem jest podobno szukanie różnych nieciekawych rzeczy w , śmietnikach, pracujesz 2 razyw tygodniu w zieleni miejskiej i masz zamiar niedługo rzucić nawet tą prace i korzystac z mopsu. twoje wpisy nie są dla mnie wiarygodne- przykro mi. henryk baćmaga

ania
@henryk baćmaga

ja to slyszalam rozne opinie nalepiej samemu sprawdzic

sawianczyk

Siemasz flaszka wpisowego taki u nas zwyczaj Nie wylamuj się i tu trzeba tępić wszystkie opinie ma być tylko nasz grajdol jasne !!! Tak robić aby innych odrzucalo z góry wielkie dzięki sawianczyk

byla

Tu jest tak zawsze tacy ludzie tam pracują @@@ Jaka firma tacy pracownicy nic ująć nic dodać!!!!

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

D u p a

Ty walony lewaku

mussa

Bo taka jest prawda ale kto w tej dziadoskiej firmie może pracować? Tylko polglowki

jolka
@mussa

ZOBACZ JAK ZMANIEROWANE JEST TO TOWARZYSTWO (KILKA LUB JEDNA /DWIE OSOBY) ROBIA ZASLONE DYMNA!!!!!!! RESZTA BOI SIE ODEZWAC I POWIEDZIEC PRAWDY BO TERROR. JEST PSYCHICZNY!!!! MYSLA ZE PANA BOGA ZA NOGI CHWYCILI A ZARAZ I TAK NA PYSK WYLADUJA!!!!!

mussa

o dennym poziomie tej firmy

wiesiek zakręt

ale ja mam umowe o prace o co ci chodzi

elyssa

Debata była rzeczowa, konkretna.

Maekintoosh
@elyssa

Potwierdzam

duomuo
@Maekintoosh

Ja też sie z tym zgadzam

ela

Tak to prawda nie ma co brać tej pracy bo rozczarowanie będzie zaraz i zdziwienie gatka gatka i ciach po kieszeni wiem pracowałam tam bo blisko miałam ale to porażka szkoda czasu są lepsze miejsca nie będę się podlizywac !!!!!!!!!

Aneta

Widzę, że praca w firmie Wam odpowiada i nawet z chęcią się do niej wybieracie. Moglibyście jednak tak w skrócie podsumować, jakie są plusy pracy właśnie w Saviano?

wiesiek zakręt

tak tak do pracy do pracy hej!!!

anita spodzińska

dziendobry!!!! do pracy ludzie do pracy dzis piontek a wiec dajemy z siebie wszystko!!!!

szary

Pocieszne teksty piszecie tam musi być wesoło ??

@szary

u nas jest mila atmosfera jak chcesz to mozesz do nas przyjsc pracowac

gouyshee-sveekuoo
@eńka

Dzień dobry eńka potwierdzam w tej pracy jest genialna atmosfera, ludzie ciepli i mili aż się chce tu przychodzić... Polecam!!!!

szary

Ale modele !!!!! Pracujeciei wtej firmie?????

rivietta
@szary

ja pracuje wiesiek tez eńka tez anita tez magda tez i inni tez a co

wiesiek zaktet

Sekretarz musi się pofszkolic z oftrgrafi poyrenuje. Patykiem na piahu

@wiesiek zaktet

zazdroscisz mu tej posady co

oczywiscie

eńka

aha to nowy kolega nam dojdzie

eńka

a to swietnie ze sie polubili super jutro do pracy zobaczymy sie znowu po wekendzie

a dlaczego masz wolne

podwójny facet

Chyba jestes z pisu bo pis tez oszukuje!!!!

podwójny facet

Ja pracy w saviano nie polecam nikomu. Wymagaja nie wiadomo jakiego wyniku gdzie bazy sa takie gdzie ludzie rzucaja telefonami. Zarobki koszmarne no i te umowy bez pełnego zusu poraszka!!!! Dziwie sie ze ten smietnik funkcjonuje nadal. A i jeszcze wam powiem ze za zadow platformy bylo lepiej. Ja nie popieram 500+. Dlaczego biedne dzieci maja dostawac kase a nie ja? Zupelnie tego nie rozumiem!! Place podatki i co z tego mam??? Wielkie jajo!!! Za to moge popatrzec na miesiecznice w telewizji!!!

obserwator
@podwójny facet

Co TY PISZESZ!!!! TU SIE WYGRYWA TELEWIZORY KOMPUTERY ZBIOROWE WYJSCIE DO KREGIELNI MOZNA ZA PARE WYPLAT DOM WYBUDOWAC. !!!!!

wiesiek zakrent
@obserwator

Tak tak !! Moszna na zulwia sobie nauzbierc i bendzie jeszcze dobrzej jak bende sekrentazem a bende wszystkie lubieja tu na konpureże mufić

@wiesiek zakrent

i po co sie pod niego potszywasz zazdroscisz mu tego zulwia widze strasznie a ja tez chce tysionc zlotych ale kto mi tyle da

f

Nikt nie chce tysiaca zloty

gacek
@f

Księdzu na tacę daj albo biednym i nie obiecuj. Tylko podaruj !!!!!!!

@gacek

To dam ksiedzu w kosciele

@f

Ja chce!!! W koncu cos bym mial jakas kase a nietylko te biedne dzieci!!! Tylko ze i tak mi nie dasz.

@podwójny facet

Dam ci... Dam ci te tysiac zloty, mi te pieniadze nie sa potrzebne.... Powiedz mi cos o sobie

@f

Ta jasne 1000 zl mi dasz!!!! Myslalby kto. Za darmo nic nie ma.

@podwójny facet

Mylisz sie, naprawde ci dam te pieniadze... Nie rozumiesz... Ja mam misje. Jestem powolany do tego by czesc swoich pieniedzy oddac komus. Ale musze sie czegos o tobie dowiedziec. Powiedz mi na co przeznaczysz te tysiac zloty

@f

Jedzenie kupie dla rodziny i ubrania dla dzieci

@podwójny facet

Rozumiem. Dobrze spotkajmy sie dzisiaj o 13 w parku kosciuszki. Dam naprawde ci te pieniadze

@f

Ta napewno! Za darmo dasz mi 1000 zl.

f

Zglosi sie ktos po te tysiac zloty? Ile moge jeszcze czekac?

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o