Opinie o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie 360 Circus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 360 Circus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

SI

Witam, Jestem osobą odpowiedzialną za kanał sprzedaży B2B w Spółce 360 Circus więc nie są mi obojętne tego typu wpisy (pod warunkiem, że są merytoryczne), w związku z tym zachęcam osoby mogące mieć negatywne odczucia bądź wątpliwości związane z podjęciem współpracy z naszą Firmą do bezpośredniego kontaktu. Ps. Internet daje wolność słowa jednak oczernia też ludzi w tej firmie (tyczy się to również Doradców Biznesowych - oczerniając firmę, oczerniasz również ich), którzy swoją pracę wykorzystują dobrze i zajmują się w pracy pracą. Jestem zwolennikiem gry w otwarte karty więc, jeżeli są jakieś uwagi proszę skierować je do mnie bezpośrednio: slawomir.iskra@360circus.pl Tel: 883047823 Zapraszam też na spotkanie w cztery oczy ;) pozdrawiam SI

@SI

Ja używam tą wypowiedź za merytoryczną. Miałem okazję współpracować z firmą (usunięte przez administratora)i również nie polecam tego miejsca, jest naprawdę wiele innych miejsc u konkurencji dla „rekinów sprzedaży” :P, w których docenią i traktuja jak ludzi. Trzymajcie się z dała od tej spółki ! Uwierzcie

Patrząc na wszystko obok
@Anonim

Miałam okazję pracować i z ta firma i Panem SI:) i coraz bardziej watpie w rzetelność tego portalu. Gość do Was pisze żebyście pisali merytoryke podając swoje dane w przeciwieństwie do Was a Wy rzygacie ogółem podpisujac sie jako gall anonim!! Byłam, pracowałam i złego słowa nie powiem bo teraz wcale nie mam lepiej, czasami po prostu trzeba zmienić powietrze ale nie zawsze będzie ono lepsze. Tyle. P.s. Mam wrażenie że to jest portal dla tych co nie mają ze sobą zrobić i hejtuja dla zasady. Szkoda życia hejtusie:))

Rafał
@Patrząc na wszystko obok

Cieszę się, że podzieliłaś się swoją opinią na temat pracy w firmie 360 Circus. Pamiętaj, że każdy może inaczej postrzegać pracę w danym miejscu. Gdybyś miała wybrać największy pozytyw pracy w tej firmie to, co to by było?

M

Od maja nie mogę doprosić się zwrotu kosztów hotelu/przejazdów na szkolenie. Niemal codziennie się o to do was upominam i jak widać bezskutecznie, więc pisanie o tym,że prosicie o kontakt i dołozycie wszelkich starań,żeby to wyjaśnic jest hmm....

360Circus

Szanowni obecni, byli lub przyszli pracownicy/współpracownicy 360 Circus Sp. z o.o. Jako Zarząd Spółki jesteśmy żywo zainteresowani satysfakcją i komfortem pracy naszych pracowników i współpracowników oraz transparentnością zasad współpracy jak również systemów wynagradzania. Na co dzień dokładamy wszelkich starań aby tak właśnie było i chcielibyśmy indywidualnie rozpatrzyć każdy przypadek osoby która ma inny niż my pogląd na rzeczywistość. Jesteśmy otwarci na krytykę oraz korygowanie naszych standardów jeśli nastąpi taka potrzeba więc zachęcamy do kierowania wszelkich uwag dotyczących warunków pracy w naszej Spółce na specjalnie stworzoną do tego skrzynkę opinie@360circus.pl . Bardzo chętnie osobiście zapoznamy się z każdy przypadkiem „odchyleń od idealnej współpracy” i podejmiemy wszelkie działania mogące poprawić ewentualny dyskomfort.

Andżelika

To jest praca dla osób, które dobrze sobie radzą ze stresem i są nastawione na wyniki. Ten stres to nie z powodu szefów, tylko charakteru pracy. A sama firma jest w porządku, fajnie mi się pracowało. Pewnie, że lepiej wyrabiać plan. Ale w umowie jest wyraźnie powiedziane jakie są warunki, więc nikogo nie powinno zaskakiwać to, ile zarobi.

@Andżelika

Stres owszem ze względu na formę pracy, ale i zarządu, gdzie na porządku dziennym są wyzwiska i traktowanie ludzi jak zera, etc. Wystarczy popatrzeć, co chwile któraś ryczy z tego powodu ????

@Obiektywny

Zachowania o których wspominasz w swoim komentarzu są bardzo niepokojące. Czy możesz napisać coś więcej na temat tego jak traktowani są pracownicy w firmie 360 Circus Sp. z o.o.?

Firma 360 Circus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Prawdziwa

wypowiem się z perspektywy biura. O urlopie można zapomnieć bo równie dobrze można złożyć taki wniosek razem z wypowiedzeniem. Ciagle więcej pracy, a zarobki nie wzrastają. Doba pracownicza - nieprzestrzegana. Często prace trzeba kończyć w domu! Jedynie co się zmienia w tej firmie to akwarium u prezesów za nasze pieniądze, oraz ich nowe zabawki ;)! Ps. Ciekawostka dla osób w sprzedaży... znacie Pana o nazwisku związanego z aurą na dworze, który zajmuje się akcesoriami? Cytat z jego ust który padał niedawno - zamienię jedynie niecenzuralne słowa na bardziej cenzuralne. „niech mróweczki robotnice ZASUWAJĄ na moje premie po to są... dostaną kilka % marży i niech się cieszą i ZASUWAJĄ więcej” tak wiec powodzenia - sprzedawajcie temu Panu jeszcze więcej niech się cieszy z was i waszej głupoty ze na niego robicie.

@Prawdziwa

Kilka rzeczy, o których nadmieniłaś mnie zaniepokoiła, ale zacznę od urlopów. Pracownikowi przysługuje przecież prawo do corocznego, nieprzerwanego, płatnego urlopu wypoczynkowego. A Ty wspomniałaś, że w 360 Circus raczej nie ma co na niego liczyć. Jak tłumaczy to Dyrektor firmy?

Obiektywny

Firma 360Circus jak można wyczytać ze strony www Spółki została 3 krotnie na przestrzeni minionych 6 lat nagrodzona przez P4( Play) najbardziej prestiżową nagrodą Partnera Roku Play. Stało się tak nie przez przypadek ale dzięki wspaniałym ludziom którzy tworzą bądź tworzyli tę organizację, zwłaszcza tym pracującym w salonach sprzedaży- Managerów, Kierowników, Konsultantów. Ich ciężka, codzienna praca wymaga często nawigacji, wsparcia i szkolenia za co odpowiadają Regionalni Kierownicy Spółki więc również mają swoje zasługi w budowaniu jej sukcesów. Zarząd Spółki często stosuje zasadę awansów wewnętrznych a najlepszym tego dowodem są aktualni Regionalni Kierownicy Sprzedaży oraz wielu Managerów POS- znakomita większość z nich zaczynała w Spółce pracę jako młodszy konsultant sprzedaży;) Sądzę, też że pracują oni w tej firmie bardzo długo więc można założyć, że są zadowoleni lub bardzo zadowoleni:) Niestety zadowolony pracownik raczej tutaj nie zagląda lub są to wyjątkowe przypadki bo przecież w jakim celu? Tutaj z reguły wpisują się Ci byli pracownicy Firmy którzy z jakiś powodów nie dopasowali się do panujących w niej reguł finalnie czując się poszkodowani i decydując się na publiczne wylanie żalów na tym portalu. Nie przejmujcie się to zupełnie naturalne z psychologicznego punktu widzenia.

Obiektywny brzydal
@Obiektywny

Obiektywny brzydal nie potwierdza tego: awanse wewnętrzne 》po znajomosciach poniewaz nikt normalny nie chcial kontynuowac współpracy(nie licząc kapitana b) bądź odrzucał takową ofertę. 》gdyby faktycznie tak było to ludzie by się nie zwalniali , i nie było ciągłej rotacji a ludzie mają dość współpracy z taką firmą a Ci którzy zostali szukają pracy

Patka
@Obiektywny

"Tutaj z reguły wpisują się Ci byli pracownicy Firmy którzy z jakiś powodów nie dopasowali się do panujących w niej reguł finalnie czując się poszkodowani i decydując się na publiczne wylanie żalów na tym portalu. Nie przejmujcie się to zupełnie naturalne z psychologicznego punktu widzenia." Nie zgodzę się z tym, jak znakomita większość pracująca w spółce. Kto pracuje, wie jak tam jest, i wie,że wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. I nie zaglądają tu tylko osoby, które już nie pracują w tej firmie. Ja jeszcze w niej pracuję, podkreślam JESZCZE. Sama praca nie jest zła, lubię, to co robię,ale działania spółki i niektórych osób,powodują,że nie chce mi się przychodzic do pracy, po prostu!! Szukam więc innej, jak wiele osób... Takim postępowaniem, mając naprawdę fajnych i wartościowych ludzi na pokładzie, tylko ich tracicie. Nie oszukujmy się, mamy rynek prawcownika, nie pracodawacy. Teraz to pracodawca musie się dobrze "sprzedać" , aby pozyskac nowego pracownika. W tym momencie gracie na swoją niekorzyść, bo coraz większe gro ludzi chce od was odejść... zyskają inni. Wasza sprawa.

Konsultant

Wiele hałasu o nic, wiadomo, że chłopaki (usunięte przez administratora) nabijają swoją kabzę kosztem innych, (usunięte przez administratora) konsultanci mają ucinane co się da żeby oni na to zarobili.(usunięte przez administratora)

Robson
@Konsultant

O to to, ciągną z nas, konsultantów hajs jak wlezie. Ucinają wszystko

Obiektywna Halinka

Ja, obiektywna Halinka, wiem, że rzeczywiście dostawaliśmy różne nagrody dla najbardziej prestiżowych partnerów roku, lecz sami sobie je przyznawaliśmy, co boli. Nagroda ta nam się należy, ale za eXCluzywne parzenie kawy. Boli również fakt, że jak sami nie napiszemy czegoś OBIEKTYWNEGO o sobie i swoich super MENAGMENT kolegów i koleżanek, to nikt tego nie zrobi,bo i po co kłamać za darmoszkę. Nasza wielka rada I H M B nawet na psychologii się zna, jak widać, lecz z PsychologicznegO punktu widzenia, to cała firma sobie jaja z Was robi, i słusznie. Nie życzymy dalszego powodzenia w machlojeczkach. PS Przetrzesz mi szybę w akwarium..? ;] PS2 W tej firmie jest jeden duży plus, lecz tylko dla wybrańców - przerwa kawowa od 9 - 11 ;]] PS3 Bo druga przerwa dotyczy tylko zamawiania butów na aliexpress ( również dla wybrańców) ;]]]

@Obiektywna Halinka

Czy możesz opisać podejście 360 Circus Sp. z o.o. do pracownika pod względem wynagradzania i benefitów oraz możliwościach urlopowych? Trzymacie się razem czy może tak jak wspomniałaś zespół zespołowi nierówny?

@Alicja

Kwestie wynagrodzeń są ustalane indywidualnie z pracownikiem przez zawarciem Umowy o pracę i poufne, tak samo zasady systemów motywacyjnych oraz benefitów. Urlopy zaś reguluje prawo pracy którego Spółka precyzyjnie przestrzega. Zapraszam na rozmowę rekrutacyjną:)

Obiektywny naprawdę
@Obiektywny

Hahahha, spółka przestrzega urlopów??Może jeszcze dób pracowniczych?? Dobre jaja... pracuję w spółce dobrych pare lat i nie wiem co to urlop, L4, czy pracapo 8h. Pozdro!

Kolejna ofiara

Witam, pracowałam w tej firmie dość długo. Wystarczająco długo, aby móc nie polecać tej firmy. Jak to mówią, ryba psuje się od głowy,(usunięte przez administratora)Obiecują cuda wianki,a finalnie nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. (usunięte przez administratora) Nie mają żadnego wsparcia. Osoby, które tam pracują są nieprofesjonalne i w żaden sposób nie pomocne. RKSi.. hmmm, ciekawy temat. (usunięte przez administratora)Jak można byc regionalnym salonu i nie odzywać się przez dwa miesiące ??!! Dramat. Tacy ludzie nie mogą zbudować profesjonalnej firmy ! Dziwię się tym, którzy jeszcze z wami zostali, chyba są mocno zdesperowani. Na rynku jest sporo pracy, chociazby u konkurencji. Nie trzeba dorabiac tych(usunięte przez administratora), którzy ludzi nie szanują, a potrafia odbywać tylko "stresujące rozmowy".

Tomasz

Brawo dla Kasi za rzeczowy komentarz, zgadzam się w 100% słynny DJ to jakaś porażka. Manipuluje w mailach, to co nieoficjalne to powie przez telefon aby nikt nie miał na to dowodów, a później się wypiera. Przyjrzyjcie się temu człowiekowi, do realizacji swoich celów używa rzeczy NIEZGODNYCH z prawem np każe pisać na słupa. Ludzie pobudka!!!!! Jeżeli o współpracę z cała firma - to również nie polecam. Zarząd urwany z księżyca nie kontrolują tego co się dzieje, wieczne wakacje... jak idzie dobrze to maja nas gdzieś, ale jak się noga powinie to dostaje się taki telefon od prezesa, że się odechciewa życia. Finansowo porażka w innych firmach na takich stanowiskach płaca o wiele wiele lepiej. Naprawdę odradzam współpracy. DJ powinna przyjrzeć się prokuratura za te przekręty, a Panowie Artur i Robert zmieńcie trochę retorykę pracy i zacznijcie doceniać swoich ludzi bo jak tak dalej pójdzie nikt z Wami nie zostanie ani z partnerów, ani z biura. Będziecie sami siedzieć na salonach? :)

Były partner

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam. Nie polecam współpracy z tą firmą. Zacznę od samego początku. Kuszą świetnymi warunkami, a gdy przychodzi do rozliczania prowizji szukają każdej możliwości aby zaniżyć przelew. Pan Prezes interesuje się tylko jeżeli jesteś tzw zielonym exellem, gdy coś idzie nie po ich myśli straszą przekazaniem salonu innej osobie. RKS Dawid swoją postawą fermentuje całe środowisko i właściwie każda osoba z którą porozmawia się prywatnie potwierdza moje spostrzeżenia na temat tej osoby. Jest on niesłowny, oszukuje robi wszystko pod siebie jak typowy chytry lis... kolor włosów zobowiązuje. Na całe szczęście moja współpraca z firmą dobiegła końca jednak batalia o moje pieniądze z kaucji trwała bardzo długo. Jeżeli chodzi o pozytywy opłacają faktury na czas i to tyle jeżeli można powiedzieć coś o tej firmie. Trzymać się z daleka.

@Były partner

Opinia dotycząca Twojej współpracy z 360 Circus jest istotnym i pomocnym źródłem informacji o tym pracodawcy. Jednak w swojej wypowiedzi nie powinieneś naruszać dobrego imienia osoby, którą wspominasz. Takich praktyk zabrania regulamin tego forum: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę zarówno Ciebie jak i osoby, które planują rozpoczęcie aktywności w tym wątku o przestrzeganie jego postanowień.

zaba
@Były partner

Mam identyczną sytuację i w 100% potwierdzam to co jest napisane. Do tego jeszcze wysyłanie śmiesznych maili o tym, aby na portalu gowork.pl partnerzy pisali pozytywne opinie o tej firmie. Porażka! Nie polecam współpracy z nimi jako partner!

Wanda

Muszę powiedzieć, że to są bardzo daleko idące wnioski. Nie masz przecież stu procentowej pewności co do tego, że pracownicy 360 Circus są zmuszania do wystawiania pozytywnych opinii. Bardzo proszę, żebyś starał się tu tak nie generalizować, bowiem niektórym osobom faktycznie praca w tej firmie może odpowiadać. Wiem, iż masz niezbyt dobre zdanie o tym pracodawcy, ale może chociaż podpowiesz nam, czy obecnie szuka nowych pracowników?

Maximus

Lubię atmosferę w 360 Circus Sp. z o.o. za: Bardzo fajna firma, dobry klimat i fajna kasa- oczywiście dla kogoś kto ma chęć do aktywnej pracy

dj
@Maximus

Brawo Dawidzie za pozytywne opinie Ty jako jedyny je piszesz !

@dj

Podważanie opinii osób na forum nie jest na miejscu. Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania na temat firmy 360 Circus z Rzeszowa. Coś, co komuś odpowiada, nie musi od razu odpowiadać wszystkim. By rozwiać więc wszelkie wątpliwości na temat tej firmy, mam parę pytań i liczę na szczere odpowiedzi. Po pierwsze firma oferuje atrakcyjny system prowizyjny - jak ma się to do rzeczywistości? Podajcie proszę przykłady.

WIKA

W firmie panuje super atmosfera, ludzie "na górze" są otwarci na pomysły pracowników i zawsze służą pomocą. Można zarobić naprawdę extra kasę, jeśli tylko komuś się chce. Pracuje się naprawdę komfortowo, choć przełożeni są wymagający. Ale to logiczne jesli chce się osiągać dobre wyniki i zarabiać gubą kasę. Negatywne opinie wywodza się chyba od osób, którym nie chce się ptracować i sądzą, że wszytsko zrobi się samo.

JACK
@WIKA

Generalizując na przykładzie "Negatywne opinie wywodza się chyba od osób, którym nie chce się ptracować i sądzą, że wszytsko zrobi się samo" można również stwierdzić, że to sam pracodawca pisze dobre opinie o sobie samym. PRAWDA leży gdzieś pośrodku. A Gazele Biznesu i Diamenty Forbsa nie od dziś wiadomo że się kupuje drodzy Państwo !!!!

dj
@WIKA

kolejna Ekstra Kasa (usunięte przez administratora).

Jagienka

Pracuje od roku. Jestem zadowolona, bardzo pozytywnie. Umowa o pracę, wszystkie składki, bez kręcenia. Podstawa większa niż średnia krajowa, dobre premie prowizyjne, dodatkowe konkursy premiowe. Nie mam nic do zarzucenia ;)

JACK
@Jagienka

Podstawa większa niż średnia krajowa, ha ha . NA BANK NIE JEST TAK JAK MÓWISZ dane z gus: średnia płaca w pierwszym kwartalne 2018 wynosi 4 622,84 zł brutto.

Jak tak patrze na negatywne opinie to mysle, ze zadowolony pracownik, po prostu zajmuje się pracą i nie lata po forach wychwalać swojej firmy, a niezadowolony owszem wejdzie i zostawi komentarz. Oczywiście negatywny. W każdej firmie są i tacy pracownicy, którym robota pasuje, i tacy, którym nie pasuje. To jest po prostu specyficzna branża i jak się w niej nie odnajdujesz, to w żadnej tego typu firmie nie będziesz zadowolony. Ale Circus nie jest wcale złym pracodawcą. To normalna firma. Praca w niej ma swoje plusy i minusy. Płace są ok, a z premiami to wszędzie jest tak samo. Jak ktoś ma żyłkę do sprzedaży i umie rozmawiać z klientem, to będzie mu tam dobrze, a jak nie... to wejdzie na forum i obsmaruje firmę. Takie jest moje zdanie.

Kinga

Dobry pracodawca na krótszy czas. W sam raz aby przepracować parę miesięcy w poszukiwaniu czegoś ambitniejszego. Na upartego można tutaj próbować pracy na stałe, ale w moim przypadku było tak, że z miesiąca normy rosły, a zarobki już nie. Ale nie mam złych wspomnień ogólnie.

Dariusz

NA nich nie powiem nic złego... Najwięcej problemów stwarza ten nieszczęsny plej z którym współpracują, ale nie ma chyba pracy w której nie byłoby upierdliwych klientów/partnetów... NA start raczej dużo się nie zarobi, ale pieniądze zawsze są normalnie wypłacane, co nie jest wszędzie normą... No i na premiach można dużo ugrać, ale jak ktoś odnajduje się w takiej pracy, to raczej w takim salonie długo nie zabawi. Ogólnie praca na plus

@Dariusz

Napisałeś, że 360 Circus zapewnia swoim pracownikom premie. Czy w tej firmie występuje jeden jej rodzaj czy jest ich więcej? Możesz napisać coś więcej na ten temat i jakie warunki należy spełnić żeby je otrzymać w tym miejscu pracy?

Mateusz

Nazwę sobie niezłą wzięli, aż kusi się o nazywanie tego cyrkiem, ale nie jest aż tak źle ;) Jak szedłem tam pracować, to nie miałem nie wiadomo jakich oczekiwań, koleżanka tam pracowała jakiś czas i częściej narzekała niż chwaliła, ale nie miałem niczego innego akurat do wzięcia, więc poszedłem tam pracować. Nie jestem osobą, która przejmuje się narzekaniem przełożonego ;) więc generalnie pracowało mi się spoko, coś tam dorobiłem, coś tam mogę do CV sobie wpisać. Jeżeli nie oczekuje się cudów w takiej pracy - czyli bierze się poprawkę na to nawijanie na uszy w stylu "praca w młodym dynamicznym zespole" czy "duże możliwości zarobkowe" jest tylko dla picu - to jak najbardziej można w circusie spróbować swoich sił. Ale najpierw lepiej podpytać o kierownika w danym salonie - bo można trafić baaardzo różnie.

Anetta

Nie wiem skąd mogą brać się negatywne opinie, chyba że ktoś nie potrafi pracować? Można tutaj zarobić, może w innych miejscach jest inaczej, ale tam gdzie ja pracuję można z innymi pracownikami - również przełożonymi - normalnie porozmawiać i się dogadać. Jak ktoś ma dryg do takich rzeczy to spokojnie tez idzie zarobić fajne pieniążki w miesiąc...

Żaneta
@Anetta

Choćby ktoś był najlepszym sprzedawcą na ziemi to jak nie ma klienta, a cel jest taki jakby ten klient był to nie zarobi. To że twoja lokalizacja prosperuje dobrze, to nie znaczy o 99% innych. Ludzie mają prawo się skarżyć

Lena

Może nie pracowałam w firmie długo, ale nie mam raczej nic do zarzucenia Circusowi. Stawki i premie sa ok, pod warunkiem że chce się komuś faktycznie przyłożyć do pracy. A z tym obecnie bywa różnie. Nie pracuje już tam, bo udało mi się szybko znaleźć lepszą pracę, ale jak ktoś potrzebuje pracy na szybko i robota go nie parzy, to spokojnie można spróbować swoich sił.

Zostaw merytoryczną opinię o 360 Circus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w 360 Circus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 360 Circus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 360 Circus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

360 Circus Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Lenartowicza 4
    35-051 Rzeszów