Opinie o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie 360 Circus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 360 Circus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

Łysy

cześć. Kiedy się ktoś weźmie w końcu za Dawida?????????????? Mamy już dosyć wymuszania tych planów poprzez szantaże mailowe i telefoniczne!!!!!! Nikt tego nie widzi z osób decyzyjnych albo nie chce widzieć!!!! Ciekawe!

Ja niekoniecznie rozumiem co to znaczy jechać po bandzie, więc może przedstawisz jakiś przykład dla zrozumienia? Kto w ogóle wymaga takiego zachowania, sam szef? Bo dziwi mnie, że szef może chcieć żeby pracownik tak się zachowywał.

800+ > malina #2024

Nie polecam. Minimalna płaca. Podwyżka tak - jeśli najniższa krajowa pójdzie w górę. Prowizje obcinane z każdą powyższą zmianą. RKSi firmy stosują czysty (usunięte przez administratora), dlatego tak często szukają pracowników. Coraz więcej obowiązków, nerwów, problemów. Działania osób ponad konsultantami w tej firmie polegają na tym, abyś zarobiła co najwyżej tyle samo (wyższa realizacja wskaźników) a najlepiej mniej. PLANY i oczekiwania rosną z miesiąca na miesiąc a ludzi w salonach coraz mniej ;P To że pracujesz w tej firmie powinno już samo w sobie być dla Ciebie wyróżnieniem - nie pieniądze, zdrowa atmosfera czy stabilność.

XYX

Pracowałam kilka lat w jednym w salonie , generalnie jeśli się robi to co się lubi to nie ma żadnych problemów , aby wykonać swoje obowiązki ( plan ) , a przy tym uniknąć -stresu i telefonów ze strony przełożonych pod koniec miesiąca , czy ten plan i wskaźniki będą zrealizowane . Ja wychodziłam z założenia - wszystko jest do zrobienia i nawet gdy brakowało 10 umów w ostatnim dniu miesiąca to było mi to nie straszne a z duma zamykałam salon i z czystym sumieniem mogłam sobie powiedzieć ,, mam to,, . Dla przyszłych pracowników , jeśli jestes prawdziwym handlowcem i lubisz to i to Cie nakreca , uda Ci się wspiąć na górę ( awansować ) , jeśli tylko kasa w głowie , długo nie pobędziesz . Dlaczego ? Bo kasa swoją droga motywuje , ale jeszcze trzeba pokazać ze naprawdę Ci zależy ! A nie raz będzie trudno ! ,, trzeba to czuć ,, a przy tym uniknąć przykrych sytuacji . Pracowałam naprawdę bardzo długo , co prawda nie wiem jaka panuje teraz atmosfera i stosunek chociażby RKS Circus do pracownika , ale róbcie swoje a każdy będzie zadowolony ! Pozdrawiam !

Alicjawkeainieszmalu
@Irena

Play rosły co miesiąc ok 15% Zależy od salonu bo są salony gdzie masz pod soba jednego pracownika Premia kierownika od konsultanta różni się o 200sl a większą odpowiedzialność daruj sobie

Dawidek

Super atmosfera świetne zarobki mogę bez przeszkód (usunięte przez administratora)konsultantów i kierowników salonów a jeszcze mi za to płacą :-) Nic nie jest za darmo do moich obowiązków należy między innymi pilnowanie aby salony jak najlepiej oszukiwały klientów bo z tego zarabiam, (usunięte przez administratora) i strach pracowników bo przestraszony pracownik to skuteczny pracownik, wyśmiewanie się ludzi (bo ja jestem idealny, dbam o linie, codziennie siłownia i dieta) ;-)) Polecam całym serduszkiem i zapraszamy do pracy nowe osoby. Niestety dziwnym sposobem wielu ludzi odchodzi. Ciekawe dlaczego? Nie wiem pewnie byli za słabi :)) amatorki nie tolerujemy!!!! Polecam 10/10

@Administracja 360 Circus

A takie sytuacje można zgłaszać anonimowo? Ile czasu macie na podjęcie jakiś kroków w takich sytuacjach? Można wiedzieć jakie dokładnie są procedury antymobbingowe?

Czy ktoś dostał pracę jak wysłał cv pomimo, ze dana oferta była już nieaktualna? Znalazłem starą ofertę dla regionalnego kierownika sprzedaży i nie powiem, bo z chęcią bym pracował na tym stanowisku. Podano wtedy atrakcyjne warunki wynagrodzenia 10-15k, to jest teraz sama podstawa czy liczona z premią? Może w ciągu roku te kwoty jakoś się zmieniły?

Łysy

Odp
@Łysy

Masz problem to zgłoś gdzie trzeba i po problemie ????

ByłyPracownik

Podzielam tę opinię

@ByłyPracownik

A kiedy przestałeś pracować? Może cos się zdążyło zmienić, bo jakby nie było tamten komentarz ma 2.5roku. Ciekawe jak teraz wygląda sprawa z planami?

Alicjawkeainieszmalu Nowy wpis
@Łysy

Nie jedna osoba po pracy z tym osobnikiem musi dojść do siebie. Ale niestety z Rks awansował na dyrektora sprzedaży. Tylko czekam aż ogłasza go prezesem @Pracodawca

Dawidek

@Dawidek

No dość niepokojąco to brzmi. Ale odniosę się do tych słów. Ciekawa jestem, czy w centrali firmy jest jakaś droga, czy procedura, aby zgłaszać różne nieprzyjemne czy negatywne sytuacje? Jest formalny sposób zgłoszenia nadużyć do działu kadr, hr itd.??

Administracja 360 Circus
@Ewa

W strukturach firmy funkcjonuje dział HR, który sprawuje nadzór nad przestrzeganiem praw pracowników. Wszelkie negatywne zdarzenia czy inne sytuacje, które w ocenie pracowników mogą stanowić nadużycie ze strony przełożonych, powinny być zgłaszane bezpośrednio do kadr, gdzie z pewnością zostaną zweryfikowane. Firma indywidualnie i z zaangażowaniem rozpatruje wszystkie skargi i wnioski zgłaszane przez pracowników. W 360 Circus wdrożone są liczne procedury antymobbingowe mające na celu pełną ochronę pracowników i zapewnienie odpowiednich warunków pracy.

@Administracja 360 Circus

@XYX

Dzięki za opinie! Możesz napisać ile mniej więcej wynosi podstawa? To jest najniższa krajowa? Do tego w zależności od realizacji planu są premie? Ile tak na prawdę można zarobić?

@Anna

Aniu , nie będę na forum pisać ile dokładnie zarabiałam , bo to jest uzależnione przede wszystkim od stanowiska i od wyników , prawda taka -jesteś kierownikiem to cale wynagrodzenie wraz z premia jest zdecydowanie wyższe od konsultanta pod warunkiem ze spełnisz wszystkie wymagania, ale i tez konsultant może wypracować dużo , bo pracuje na siebie( jeśli chodzi o premie pod warunkiem ze plan i wskaźniki będą zrealizowane , które zostały nałożone na POS ) Tak to wyglądało , gdy ja pracowałam . Ciężko mi sie wypowiedzieć jak to jest w czasie teraźniejszym , ale myśle ze nie wiele sie zmieniło ???? Podstawe , nikt Tobie nie utnie , ani nie zabierze , ale warto naprawde pracować dla wyniku , aby uzyskać premie , bo na tym polega praca -wykonac plan !!Ja wynajmowałam sama mieszkanie i stać mnie było na to jako konsultant , ale i potem jako kierownik , także nie było zle , ale sie starałam, Życzę powodzenia????

Irena
@XYX

A jakie są te wymagania do spełnienia? Te plany z roku na rok sa podwyższane? Jako kierownik ilu miałaś pod sobą ludzi? A jeśli chodzi o te premie, tp każde stanowisko miało inną kwotę?

Olga
@XYX

A w jaki sposób pracodawca oczekuje, że pracownicy będą pokazywać, że im zależy? Mam nadzieję, że nie w taki, który jest niezgodny z ich własnymi interesami, że tak powiem. Czy że jakoś im ubliża. Trzeba robić ponad normę czy jak?

Alicjawkeainieszmalu
@Irena

Firma 360 Circus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jako pracownik, mógłbym liczyć na podwyżki tylko w związku ze wzrostem najniższej krajowej? A za staż pracy? Ciekawi mnie oferta dla Specjalisty ds. Administracyjnych i Prawnych, w ogłoszeniu, nie znalazłam nic na temat godzin pracy. Od której do której pracujecie? Po jakim czasie można oczekiwać umowy na czas nieokreślony?

Jak jest z pakietem medycznym w 360 Circus Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Farmuś

Spedziłem pare lat w firmie. Firma ma najgorszą opinie sposród wszystkim dealerow Playa calkowicie zaslużoną. Robią bardzo zły PR operatorowi i dawno wszystkie ich salony powinny zostac pozamykane. Rksi którzy ,,uczą” że pijany klient to klient na którym trzeba zrobic plan, powszechny (usunięte przez administratora) zastraszenie, ,,wały” to standardowy dzien pracy 360 Circus. Prezesi - niestety wychodząca z butów słoma, nie ciesza sie powaga w towarzystwie, częsty obiekt żartów i kpin ludzi z branży. Zarobki bardzo słabe, maja jednak kilka salonów (które p4 powinno zabrać) gdzie umowy pisza sie same i nienajgorzej sie zarabia. Ogólnie prowadzenie salonu nie jest najgorsze jesli jest to 3-4 biznes. Maja w zespole kilka ludzi wartosciowych, zdolnych, ponad przeciętnych najsmutniejsze jednak jest to iż nie potrafią oni wyjsc z firmy i zrobic z swoim życiem cos wartosciowego.

@Farmuś

I takiej polityki uczą od początku swoich pracowników? Czy sam musisz dojść do takiego momentu, że właśnie tak się tu pracuje? Czym firma zastrasza swoich pracowników i za co konkretnie?

Farmuś

Uczą od początku, może nie jawnie, natomiast gdy już pracujesz pół roku jesteś ,,zaprawiony w boju'' i trzeba dobić plan idą na całość.

800+ > malina #2024

Malwa

Jest nabór na Specjalistę ds. wsparcia sprzedaży w Rzeszowie. Jestem skłonna aplikować ale chciałam najpierw poznać kilka istotnych dla mnie szczegółów takich jak chociażby wynagrodzenie. Jest ktoś w stanie przedstawić chociaż widełki zarobkowe? Co pracodawca ma na myśli pisząc w ogłoszeniu, że zapewnia wysoki standard pracy biurowej?

@Malwa

Minimalna + gnębienie za wszystko co złe:)

360 Circus Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Zasady w tej firmie są niesamowite. To jakie są wymagania, jak tyrają ludzi. RKS boją się góry, Pan DJ uwielbia (usunięte przez administratora)i myśli, że zastraszanie agresywnymi mailami zadziała motywująco na pracowników. Ludzie się zwalniać chcą przez niego, po opiniach widzę, że trwa to latami - pokazuje to, jak bardzo my - niższe szczeble - jesteśmy nieistotni. (usunięte przez administratora) wobec klientów mile widziane, ale to już kwestia sumienia. Czy nie w każdej telekomunikacji tak jest? Sumienie zostawiamy przed drzwiami do salonu :) Jednak poza tym ta firma potrafi ostro przetyrać psychikę człowieka, nie sama praca z klientem bo jeśli lubisz sprzedawać to będzie szło, ale sama firma.

Radek

Witam Jestem nowym pracownikiem firmy. Od samego początku mogę liczyć na wsparcie kolegów z salonu jak i z całej sieci a przede wszystkim kierownika RD. Dodatkowo rks RB wiele razy pokazał, że można na niego liczyć i nie odmawia pomocy w każdej sprawie.

ByłyPracownik
@Radek

Wygląda jak fejk

Donatan

To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Czekam już za swoim świadectwem pracy kilka tygodni. Za każdym razem dostaje informacje ze zostało wysłane i powinno być w ciągu dwóch dni oraz, że jest problem z pocztą ???? Za wyrobienie planów za akcesoria( ok 5000) dostaje się marne 300 złotych. CYRK NA KÓŁKACH.

Gabriela
@Donatan

No cóż, a jakiej kwoty byś się spodziewał zamiast tych 300, żeby było w porządku i 100% akceptowalnie?

Krzysztof PM
@Donatan

Dzięki Donatan za uwagi. Zwracam uwagę, że temat premii za akcesoria jest bardzo jasno opisany w ramach regulaminu, już na starcie jest to przedstawiane każdemu pracownikowi i pomagamy w osiągnięciu max KPI'ów. Dodatkowo podałeś realizację planu salonu, a premię indywidualną, co nie jest miarodajne. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego, chętnie wyjaśnię każdą wątpliwość byłych, aktualnych i przyszłych pracowników - krzysztof.pogoda@360circus.pl .

Iza
@Krzysztof PM

Czy mógłbyś tutaj napisać odnośnie premii, jakie są jej warunki? :) Chciałabym wiedzieć zanim podjęłabym jakiekolwiek kroki.

Krzysztof PM
@Iza

Programy motywacyjne, konkursy, sposoby naliczania premii, tzw. "podstawy" to dane wrażliwe każdej firmy. Te dane jednak zawsze są przedstawiane na początku współpracy, dodatkowo zawsze możesz o to zapytać RKS/mnie na etapie rekrutacji, jak i później, zatem zachęcam do podjęcia wspomnianych kroków, wówczas będziemy mogli odpowiedzieć Ci na każde pytanie.

DIDEK

Panowie(usunięte przez administratora)To co robicie nawet nie wiecie w jakie problemy psychiczne mnie i innych wprowadziliście. Spokojna głowa!!!! Karma nawet jeżeli nie istnieje to się kiedyś panowie zdziwią jak wróci dzięki wyciągnięciu na światło dzienne pewnych rzeczy i przesłanie ich do oks? :-) :)))))) Dla osób czytających chcących podjąć pracę na jakimkolwiek stanowisku przeczytajcie DOKŁADNIE komentarze. W tej firmie zarabiają jedynie prezesi i rks. Oni to sobie dogadzają i jeżdżą autami o wartości mieszkania a my tzw szara masa musimy na nich tyrać często doświadczając mobbingu i presji głównie ze strony panów z początku. Wypłata 3,5-6 k przy komplecie wskaźników. Wydaje się okej???? jednak za to co musimy robić i w jaki sposób jest to uwłaczające!!!!! Accipis, ut taceas! :-) jeszcze chwile :-)))

Kierownik.

kasa średnia, odpowiedzialność ogromna. Plany za wysokie nie da się ich robić. Są lepsze możliwości na życie. 3,5 na 10

Ddddd
@Kierownik.

Widocznie nie byłeś dobrym kierownikiem. Plany nie są jakieś kosmiczne żeby się nie dało ich zrobić i różnica między wypłatą kierownika a pracownika jest spora zakładając że masz dobrych pracowników. Jeśli się umiejętnie kieruje zespołem i rozdziela obowiązki to pracuje się dobrze

Beata
@Ddddd

A skąd wiesz? Też jesteś kierownikiem? Jestem ciekawa jakie te plany macie skoro jedna osoba mówi że ciężko je wyrobić, a druga że jest ok.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z 360 Circus Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bartek

Zdecydowanie sami, z powodu niezadowolenia z współpracy.

Niezadowolony

Sami kończą współpracę. Ja po roku zakończyłem bo już nie było za co żyć i kosztów opłacać. Jak za dużo osób zrobiło plan to z automatu plany do góry lub co miało miejsce w listopadzie i grudniu -20% premi za zbyt wysoką sprzedaż. Chore.

Weksel

Czy ktoś został obciążony wekslem po zakończeniu współpracy za nieopłacone faktury przez klienta?

JA
@Weksel

JAK NAJBARDZIEJ

Nikt

Do tej firmy mam raczej ambiwalentny stosunek. Myślę że praca konsultanta dobra dla młodych ludzi bo przy realizacji planów można całkiem dobrze zarobić jak na pierwszą pracę (średnio 5 k na rękę, ale wiele zależy od salonu), tym bardziej że zatrudniają bez większych wymagań. Mi trafił się ekstra zespół i kierownicy więc atmosfera też na plus, miałem okazję poznać też trochę administrację i tam niestety w większości plotkujące "Anetki". W kwestii oskarżeń które tu padają to jak najbardziej większość to prawda, ale jeśli macie takie podejście jak ja (wywalone na wszystko i robię swoje) to pewnie będzie wam się dobrze pracować. Także luz i do przodu;)

Jaka atmosfera jest między działami w 360 Circus Sp. z o.o.?

Znajoma

Najgorsza z jaką miałam do czynienia.

Niedowiarek
@Znajoma

To może jakieś konkrety bo napisać tak każdy potrafi ale konkretów to już nie łaska.

Czy pracujecie w maseczkach i rękawiczkach?

Zostaw merytoryczną opinię o 360 Circus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w 360 Circus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 360 Circus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 360 Circus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

360 Circus Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Lenartowicza 4
    35-051 Rzeszów