Opinie o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie 360 Circus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 360 Circus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

380circus

I znowu jakieś korekty w premiach. Najlepsze są korekty za przeterminowany sprzęt. Naprawdę? Napiszcie w jakiej firmie innej pracownik odpowiada za to ze telefon ma powyżej 30 dni? A co to Owoce ze jak nie sprzedamy to się zepsują?? Akcesoria cisną cisną żeby zarabiać dla nich nawet w nieetyczny sposób a potem premie i tak korygują i jeszcze te maile od K.... żeby tylko więcej kasy wydoić, a nam dać ochłap.

'Cyrk' na kółkach

Firma nie wypłaca (bądź ucina sobie część) pieniędzy pracownikom pisząc że malina to jest konkurs i mogą w każdej chwili kogoś wykluczyć z konkursu bo tak mają w regulaminie.... To jest zwykłe (usunięte przez administratora) ze strony prezesów i zarządzających tą firmą ludzi.

SB

Jak się pracuje w dziale kadr? Jakie są warunki pracy i zarobki?

Była
@SB

Zakres obowiązków na rozmowie, a w rzeczywistości, to dwa różne stanowiska. Radzę dobrze przedyskutować i ustalić z Paniami za co będziesz odpowiedzialna/y. Nie ma wyrobionego żadnego systemu, wszystko idzie na żywioł i ogólnie bałagan.

Dopiero po zmianie pracy dostrzegam różnice i patologię jaka dzieje się w tej firmie. Obecnie jestem pracownikiem salonu firmowego u jednego z operatorów sieci komórkowej. Rada dla każdego kto myśli o zmianie pracy: Uciekajcie stamtąd jak najszybiej. Idźcie do salonów firmowych jeśli chcecie dalej pracować w telekomunikacji i macie taką możliwość. Różnica jest kolosalna. Nie ma jakiś chorych przeliczników, Premia jest wypłacana za to co sobie wygenerowaliście ( wiadome zrobienie planu na konkretnym % to warunek konieczy no ale to norma) Nie ma planów ogólnych tylko każdy jest rozliczany idywidualnie. Nie obchodzi Cie to czy ktoś zrobił plan czy nie, czy salon zrobił czy nie. Masz swój i tego się trzymasz. Ponadto jeśli zrobisz ponad plan to masz podbicia do kasy. To jest normalna firma Panie i Panowie. Idziesz na urlop bądź L4 to masz za to wypłacone średią premię, ponieważ w tym czasie mogłeś zarobić kasę. Co rusz jakieś dodatki. Nie ucinają za byle co. Nie ma że nie wypłacą Ci pieniędzy bo im się tak podoba a były takie sytuacje nieraz. Także nikomu nie polecam tej firmy. Mógłbym wiele napisać jeszcze o tej firmie ale szkoda moich słów. Cieszę się, że już nie pracuję w tej firmie i każdemu życzę tego samego :)

Firma 360 Circus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kasa kasa kasa

Bardzo słabe premie. Szukam nowego pracodawcy. Cele w malinie przestrzelone większe plany niż u operatora. Powodzenia. Słabo.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w 360 Circus Sp. z o.o.?

Prawdziwe fakty

Moga Cie dać na kierownika salonu i jesteś odpowiedzialny za wszystko i gnoją Cie o wszystko i zarabiasz więcej o uwaga 500 zł. Tak, tyle więcej zarabiasz jako kierownik od konsultanta. Przecież to jest śmiech na sali

jestem świeżym pracownikiem wiec nie mogę się wypowiedzieć w pełni. Po 1 miesiącu ok obiecali duże premie, które wejdą za miesiąc zobaczymy jak będzie. #nadzieja

Gral

niestety opinia nie będzie pozytywna. Gdy wszystko idzie po ich myśli, nawet nikt Cie nie pochwali, ale gdy noga Ci się powinie już wielkie pretensje. Oczywiście tyczy się to tak zwanej góry prezesów - RKS ŁK to jedna osoba, która mnie trzyma w tej firmie gdyby nie on już dawno bym zrobił MNP z tej firmy do innej. Na temat każdej firmy są negatywne opinie ale jeżeli czyta to jakiś przyszły konsultant, kierownik, partner przejedz się do jednego z salonów 360 i zapytaj o atmosferę, o pieniądze o tym jak za wszystko jest zabierane. Zrobisz dosłownie wszystko to łaskawie zapłacą Ci Twoja premie ale jak tylko czegoś nie zrobisz to już obcinanie. Tak się nie robi biznesu Panowie A i R. Spokojnie kiedyś to do Was wróci że nie doceniacie Waszych konsultantów i kierowników w postaci rozwalonego kolejnego salonu a jak to najdzie na siebie i nagle pęknie to pojmiecie pewne rzeczy ale będzie za późno. Pozdrawiam wszystkich czytających, oraz dużo zdrówka dla ŁK Nie pozdrawiam Prezesów Dobranoc :)

360 Circus jest autoryzowanym partnerem Play i największym operatorem sprzedaży dla sieci PLAY w Polsce. Posiada zespół wykwalifikowanych doradców i punktów obsługi klienta. Na stronie https://www.360circus.pl/#application jest przejrzysty formularz przez który można aplikować. Firma zachęca osoby, które lubią pracę w zespole, a ich atutami są doświadczenie w sprzedaży oraz potencjał handlowy. Czy ten wątek odwiedzają osoby zatrudnione w firmie? Jeśli tak, proszę o informację dotyczące warunków zatrudnienia i wynagrodzenia.

Ada
@Marek

Na jakie stanowiska szukają osób i jakie trzeba mieć wykształcenie? Przyjmują bez doświadczenia?

Były patner
@Marek

Auto reklama najgorszego agenta sieci play ? Szczerze odradzam kontaktów z tymi naciągaczami i oszustami. Wszystko jest pięknie tylko przed podpisaniem umowy, zaraz po zaczyna sie koszmar...

Wanda
@Ada

Wszystkie szczegóły znajdziesz zapewne po wejściu na podaną stronę internetową. Ja ich nie znam - chyba błędnie zakładasz, że jestem osobą związaną pod względem zawodowym z 360 Circus. Nie, nie jestem. Pytałaś w sumie już miesiąc temu o pracę w tym miejscu - zdecydowałaś się aplikować?

Milena
@Marek

Kazali Ci to napisać. Współczuje. Autoryzowany śmieszne.

Krisuu
@Były patner

Mówisz najgorszy parter Play ? Chyba nie pracowałeś w Playadzie. Sądzę że zmienilbyś zdanie bo gorzej jak tam chyba być nie moze. Tak czy siak pozdrawiam

Robert Drzal
@Ada

Przyjmuja nawet z zespolem Downa - mnie tak przyjeli i do dzisiaj mi sie udaje ;)

Robert Drzal

Pewanie ze juz z nimi nie wspolpracuje...tyle umow na lewe firmy narobilem, tyle ludzi zostalo przez nas wydymanych ze de facto jakby play zrobil Circusowi audyt to by sie tak CF-y sypaly ze firma by poszla z torbami - poniewaz o tym wiedza to zostawili sobie status quo :) Jak to wszystko zaczyna sie sypac :) jeszcze rok - poltora i wielu wielu ludzi z dawnego playa (a obecnie w innych sieciach co pewnie i mnie czeka w Orange) wyjdzie z domu o 6tej rano w kajdanach. ehhh...warto bylo :) Nie Robert Kwiatkowski?

Robert Kwiatkowski

Dokladnie :) Dymalismy ludzi az milo bylo patrzec :)

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie 360 Circus Sp. z o.o.?

moj nick

kogo masz na myśli "leaderów z zewnątrz" .

JADO

Nie polecam szczególnie przez niektóre osoby Firmę psują dwie osoby : DJ, oraz KP DJ - to czysty mobbing swoich pracowników, to w jaki sposób osiąga on swoje cele jest nieetyczne i niezgodne z prawem. KP - po prostu uważajcie na niego. Wydaje się miły i przyjazny, a prywatnie śmieje się z ludzi i jest tak jak ktoś kiedyś tu napisał. Uważajcie naprawdę.

Krzysztof
@JADO

Dzień Dobry, Odpisuję oczywiście w imieniu KP, bo zakładam, że o mnie chodzi w tych inicjałach. Jestem jednocześnie zdziwiony treścią komentarza, bo nigdy świadomie nie naśmiewałem się z nikogo oraz nigdy nie zamierzam, nie ma tutaj znaczenia czy z kimś współpracuję czy nie - szacunek należy się wg. mnie każdemu. W tej części nic więcej do dodania nie mam, jeśli jednocześnie kiedykolwiek jakimkolwiek żartem kogoś uraziłem, było to absolutnie nie zamierzone - przepraszam. Pracuję w 360 Circus od ponad roku, wspólnie z konsultantami i managerami skutecznie zmieniamy wartości sprzedaży, szczególnie z tymi osobami, które chcą, które starają się skupić na rozwiązaniu problemu, nie na samym problemie. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek uwagi do mnie, zachęcam do kontaktu prywatnego, zapewniam, że rozważę każdą sugestię i uwagę. Nie zamierzam wchodzić w dalsze dyskusje na tym forum. Krzysztof krzysztof.pogoda@360circus.pl 794-432-004

@JADO

Ojjj tak, DJ robi robotę, ludzie się przez niego zwalniają ale jak mówił najlepszy rks SI "karma wraca". Czekam na ten dzień ????.

CK
@JADO

Dj - zgadzam się, co kilka dni zastanawiam się czy się nie zwolnić przez niego. Czy zarząd nie może się przyjrzeć jego pracy??(usunięte przez administratora) KP - potwierdzam jest bardzo dwulicowy! Uważajcie na niego i nie chodzi tu o o jego żarty! Uważajcie. C-K

zgadzam się z komentarzami, DJ jest bardzo agresywny w swoich mailach, straszy ludzi, przekręca wypowiedzi partnerów, żeby w sposób dla siebie korzystny przedstawić je swoim przełożonym. nie można liczyć na jego pomoc. Człowieczkowi się poprzewracało. Jest on książkowym przykładem na stosowanie (usunięte przez administratora) Co do ogólnie współpracy z tą firmą to odradzam, robią wszystko, żeby nie wypłacić prowizji.

Grzegorz
@Kasia

Jak długo pracujesz w tej firmie? We wpisie, który przedstawiłeś, padły poważne zarzuty. Czy faktycznie było aż tak źle? Jakie warunki trzeba było spełnić by otrzymać premię? Napisz coś więcej na ten temat, Twój wpis jest ważny dla innych ludzi odwiedzających ten wątek i chcących dowiedzieć się wszystkiego na temat warunków zatrudnienia w 360 Circus.

@Grzegorz

Pracowałam ponad 9 lat

Radca Prawny

W związku z pojawiającymi się inkryminowanymi wpisami użytkowników serwisu GoWork.pl, bezprawnie naruszającymi dobra osobiste spółki 360 Circus Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie oraz jej pracowników informuję, że Zarząd spółki podjął kroki prawne w celu zabezpieczenia ich interesów i złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W związku z powyższym oznajmiam, że dane osobowe wszystkich, dotychczas anonimowych, autorów inkryminowanych wpisów zostaną, na drodze postępowania karnego ujawnione, a ich autorzy zostaną pociągnięci zarówno do odpowiedzialności karnej, jak i cywilnej. W celu zatem uniknięcia niepotrzebnych problemów z prawem i skazania narażającego na wykluczenie z rynku pracy oraz z kręgu zaufanych partnerów biznesowych, wzywam do zaniechania bezprawnych, obelżywych i nieprawdziwych wpisów naruszających dobra osobiste spółki oraz jej pracowników. Aleksandra Warcholińska Radca prawny

Pok
@Radca Prawny

Ot tym wpisem Potwierdzacie szanowni Państwo wszystkie poniższe komentarze.(usunięte przez administratora)

Nikt ważny.
@Radca Prawny

Uśmiałem się. Przeczytałem wszystkie komentarze i żaden nie kwalifikuje się do przestępstwa Pani radczyni doskonale o tym wie (usunięte przez administratora)Wypowiadam się w sposób obiektywny bo mi się z firma pracuje dobrze jednak takie straszenie jest śmieszne. Szanowni Państwo nie bójmy się wypowiadać swoich opinii o spółce, konstruktywna krytyka pomoże dokonać dobrych zmian w spółce i gwarantuje, że nikt Państwa danych nie dostanie. Regulamin gowork nie przewiduje wydania numerów IP pracodawcy, a wręcz ja broni za wszelką cenę - jedynie może wydać tylko nr IP organom ścigania na wyraźny wniosek, aby organy ścigania zajęły się sprawą musiałoby być UZASADNIONE podejrzenie przestępstwa zniesławienia. Nawet najbardziej negatywne komentarze takowych przesłanek nie spełniają gwarantuje spokój, a spółce polecam z negatywów jak i pozytywów wyciągać wnioski(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Czy pracownicy 360 Circus Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

DB

Szkoda tylko że nie opiszesz tego personalnie jak taki odważny jesteś :-(

Rafał
@DB

Może Ty mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie, które zadałem w tym wątku? Chciałbym wiedzieć, jak wyglądają świadczenia dodatkowe, które oferuje firma poza pensją podstawową. Z góry dzięki za poświęcony czas.

Szczera

Ja również znam Ł.K. i takze twierdzę że jest to człowiek którego nie da się nie lubić, zawsze uśmiechnięty , wie jak wybrnąć z każdej sytuacji , zawsze służy pomocna ręka , znajduje sposób na rozwiązanie problemu, zawsze podpowie co zrobić żeby zrealizować plany A gdy jest źle zawsze pomoże. Jego ogromnym atutem jest wielka wiedza oraz sposób w jaki potrafi tą wiedzę przekazywać

Xxx

W tej pracy są też ludzie którzy zachowują się mimo wszystko nadal jak ludzie jednym z nich jest RKS Ł.K. zawsze pomocny , gotowy pomóc w każdej sytuacji, zna się na tym co robi i mogę nawet zaryzykować stwierdzeniem że z tych wszystkich ludzi ma największą wiedzę, jeżeli chodzi o testy to zanim przeczyta się całe pytanie on już zna odpowiedź. Zawsze gotowy do działania zna cele swoje oraz nasze i zawsze pomoże je nam zrealizować zostając przy tym kolega, z którym Można porozmawiać zarówno na sprawy zawodowe jak i prywatne.

Konsultant

Cześć, ja już pracuje u innego Partnera i dopiero teraz widzę patologie panujące w tej firmie. Wiecie jak dostaje się premie u normalnych partnerów? NORMALNIE i UCZCIWIE to ile wypracujemy jest nam po prostu wypłacane ( warunek plan to normalne ) ale nie ma żadnych chorych przeliczników, że wypracujesz 1000 zł premii ale dostaniesz 250 zł bo zrobiłeś tylko 1 wskaźnik to chore! Polecam Wam uciekać wszystkim do normalnych partnerów może wtedy zmienia te regulaminy i nie będą wszędzie gdzie się da ucinać kasy która TY WYPRACOWALES... myślicie ze oni przez to premii nie dostaną ze nie ma wskaźników od PLAY? Nie...ta kasa zostaje w kieszeni prezesów...

Kamil
@Konsultant

Zgadzam się! Tylko w tej firmie szukają kasy żeby obciąć premie. Tak wiem to konkurs mogą robić co chcą ale to nie fair... powinno być zrobiony plan = 100% kasy a za te ich głupie wskaźniki coś extra

Rafał
@Kamil

Jakiego rzędu dodatki do wynagrodzenia oferuje firma 360 Circus? Chciałbym otrzymać konkretną informację w tym zakresie.

Konsultantka

Czuje się zobowiązana wspomnieć tu ( wsrod tych wszystkich negatywnych komentarzy ) o Pewnym Panu, który nauczył mnie latać. Kierowniku który wiedział jak zmotywować i docenić pracownika. Szkolil tak by być skutecznym ale przy tym ludzkim . Tak o Tobie mowa .. S.I . Pozdrawiam Cie serdecznie . Słyszałam że tam wśród Db ludzie również bardzo Cię cenią:-) .

Zostaw merytoryczną opinię o 360 Circus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w 360 Circus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 360 Circus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 360 Circus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

360 Circus Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Lenartowicza 4
    35-051 Rzeszów