Opinie o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie 360 Circus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 360 Circus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 360 Circus Sp. z o.o. w Rzeszów

Przemek

Nie polecam!

Nicki

Dla mnie ok, pozytywnie nakręceni nie to co moja wcześniejsza firma (tzw. timotej)

Vector

wszystko zależy od Ciebie - jak pracujesz tak masz. Niskie podstawy, wysokie premie > coś w tym jest ale dlaczego miałby ktoś płacić za siedzenie duzo a za świetną prace kilka złotych premii dawać ? taki system jest dla mnie bardziej motywujący i to akurat dla mnie na plus

agata

Wiarygodny pracodawca. Wynagrodzenia zawsze na czas. Satysfakcjonujący system premiowy - dla osób, które chcą pracować, a nie się obijać :)

Firma 360 Circus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak ktoś pracuje z zaangażowaniem to zawsze będzie zadowolony. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Wonton

Idzie zarobic kase

Zuzanna

@sorr a jak jest dokładniej naliczana ta premia? Od czego ona dokładnie zależy? To na pewno ogromna motywacja, wielu teoretyków wskazuje, że na obecnym rynku pracy nadal premie finansowe, to najlepsza droga ku motywowaniu kadry pracowniczej.

asdfafdas

chciałbym tylko napisać żeby ten manager z 360 circus polska zmienił styl bo widać ,żę połowa postów jest jego.....jak chcesz kolego rade jak nie dać się wyłapać daj znać to bardzo proste

Zuzanna

@sorr rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w 360 Circus Polska. Co według Ciebie jest największym jej plusem? Na jakie możliwości rozwoju/dodatkowe szkolenia mogą liczyć obecnie pracownicy?

sorr

Dobra płacca tylko trzeba robić a nie siedzieć. Ja pracuje od pół roku i zarabiam ok, dwa systamy motywacyjne więc idzie drugą podstawę z premii lekko zrobić

paweł1111

Powiedzcie mi kochani czy ktoś z Was aplikował u nich na stanowisko managera salonu.Zarobki jakimi kuszą są wysokie ale czy na rozmowie nie okazuje się, że np trzeba otwierać działalność a 80%wynagrodzenia to premie.Ps nie piszcie proszę "idź to sie przekonasz " bo tylko ludzie nieogarnięci chodzą nieprzygotowani na rozmowy o prace........z góry dzięki |"

Zuzanna

@były pracownikpiszesz, że nie polecasz pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach i minusach pracy w 360 Circus? Co było powodem Twojego odejścia?

Czytając powyższe opinie, zastanawiam się czy to ta sama firma?? Pracownicy z biura nie ma nic do zarzucenia. Natomiast kierownik regionalny - totalna porażka. Kręci na każdym kroku. Z czystym sumieniem nie polecam pracy w 360 Circus.

Zuzanna

@Enyco sprawia, że tak oceniasz firmę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z 360 Circus Polska.

Eny

odradzam jakiejkolwiek współpracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzanna

@tabasco rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w 360 Circus Polska. A co więcej możesz powiedzieć o oferowanych warunkach zatrudnienia i możliwościach rozwoju?

gołodupiec

piszcie lepiej ile się zarabia na poszczególnych stanowiskach, bo atmosfera w robocie zależy tylko od współpracowników i podejścia do roboty itd...

Cezar

Ja po pół roku pracy awansowałem na Menagera salonu i zarabiam tyle co dyrektor w średniej firmie

tabasco

Pracowalem tam kilka mc ze wzgledu na wyjazd ale jak tylko wroce to zloze jeszcze raz aplikacje. Kasa fajna, wsparcie fajne, wymagania tez duze ale cos za cos. Mi sie podoba.

barca

Potwierdzam powyższe, też pracuje w salonie w centralnej polsce i jest ok i szefostwo spoko, najlepiej to z premii idzie dostukać, nawet i dwie podstawy, a to już coś jak na tom polskę.

Zostaw merytoryczną opinię o 360 Circus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w 360 Circus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 360 Circus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 360 Circus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

360 Circus Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Lenartowicza 4
    35-051 Rzeszów