Opinie o DsMax Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DsMax Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DsMax Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DsMax Polska w Poznań

Obecnie szukam

Gdzie jest biuro . jak się dostać do tej pracy jestem osobą ambitną .

M&M NETWORK Nowy wpis
@Obecnie szukam

to juz nie te czasy. oni mają biura w Business Linku na całym świecie i aplikację w Polsce która ich zrzesza

sasasa

ja bym jeszcze do tego dodał MAGNUM&MIND ORGANIZATION

asasas Nowy wpis
@sasasa

Przeciez oni nie sprzedawali nigdy TV ani prądu - tu masz film ze zjazdu 2018(usunięte przez administratora)to jest dywizja ośle a nie organizacja - sprzedaja produkty konopne, uslugi prawne i dżusują dla banku(usunięte przez administratora)

martin

To w końcu obecnie w DsMax jest dobrze, czy nie, bo opinie mówia o sytuacji sprzed 8 lat, a na pewno się wiele pozmieniało...

Juiceman Nowy wpis
@martin

DS-LOGIC (które nie miało nic wspólnego z DSMAX oprócz skradzionej historii) zostało zamkniete przez Presidenta

malwinaRadom

Dzusuje 9 lat. Mielismy biuro 2 razy bylam na promocji. Pracuje bo mam z tego kase dobra za 2 godziny roboty, lasuje sobie leb i pracuje. Jak nie pojde do pracy jestem chora. Otworzcie nowe biuro w Rm to ludzi wam.wytrenuje.

Vice Nowy wpis
@malwinaRadom

9 lat? To nikt cie nie przygolował? W 3 lata na Vice Presidenta na miękko da rade - ja bym cie przetrenował ale ludzi nie dał

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DsMax Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Slavek

Firma DSMax nie istnieje od 2005 roku. Wszyscy którzy się na nią powołują szukają "podczepienia" się do historii aby się uwiarygodnić. Jestem osbą, która wprowadziła sprzedaż bezpośrednią do Polski więc coś wiem.

Sławek
@Slavek

No dokładnie tak. Od 2004 znalazł się wariat który od nich odbił i założył własną orgazniację w 2004 i na zdrowie mu to wyszło bo przynajmniej nie kłamał o ds-maxach, disneyach itd - jak znasz branże to wiesz o kim mowa bo działają do dziś

cypisek28

Właśnie dziś odwiedził mnie pan akwizytor,namawiając na zakup promocyjny,ale nie dałam mu się nabrać,choć pięknie mówił i po rączkach całował - jestem bardzo hepi(zadowolona) z tego powodu.

Poinformowany
@cypisek28

To sprzedają juz marihuane w Polsce? Tą 0,2% THC czy mają medyczną już? Gdzieś tu cztałem, że mają swój facebook CRM czy tam aplikacje i tam można się zapisać żeby zdalnie pracować ale nie wiem czy o tym mówisz i skąd te pocaunki po rękach

Foxy

Firma Ds-max istnieje i prosperuje bardzo dobrze. Jest to jedna z najwiekszych korporacji na swiecie. Jest firma-matka dla ogromu innych firm MLM. Kazda nastepna otwierana firma, ktora rozni sie nazwa, a tak na prawde ma taki sam system, nadal odprowadza czesc prowizji za sprzedaz. Dziala to tak: Ds-max umywa w razie czego rece ze wszelkiej odpowiedzialnosc. Jedyne formalne umowe jakie oni maja sa z duzymi korporacjami: Visa, ATT, Disney, WWF, Greenpeace, Apple - roznie. Te duze roporacje kontaktuje sie z DS-maxem w sprawie sprzedazy bezposredniej. Ds-max figuruje oficjanie TYLKO jako firma posiadajaca liste poencjalnych klientow i jako posrednik. Wchodza w kooperacje z 'busniessmenami' na samozatrudnieniu i w zamian za uzywanie Ds-maxowej propagandy i systemow oraz prowizji, kontakuja z duuuza firma/dostawca. Na czym polega problem? Na tym, ze jest to MLM, ktory tak na prawde jest piramida finansowa. Zarazbia na Tobie manager, zarabia wlasciciel, ALE!!: *Zawsze masz robione pranie mozgu, ze kazdy moze byc kolejnym wlascicielem *Jestes odciagany od rodziny *Jestes oklamywany Powodzenia. Ja mieszkam w Szkocji i widzialam jakie manipulacje tam odchodza. Radze sie trzymac z daleka, bo wiem, ze czesc osob, ktore doszly do posiadania wlasnego biura, teraz sa na skraju bankructwa i nie maja nawet kontaktu z rodzina, zeby cos z tym zrobic. Ale od zawsze byli na samo-zatrudnieniu, wiec Ds-max ma ich w (usunięte przez administratora) pamietacie? Pozdro dla tych ktorzy uzywaja: 8 krokow, 5 krokow, IMPLUSU, FIGJUS-a (powinno byc nielegalne) - kazda z tych metod i fakt, ze sie tego uczycie ma was tylko przygotowac do manipulacji przyszlych pracownikow na dole piramidy. :) Obrzydliwa firma.

juicmaniak
@Foxy

No własnie piszesz brednie - DS-MAX, Disney i cała reszta to ściema jak z magazynem a w Polsce. Tak czy owak mówimy o fimrie dziku czyli firmie z Poznania - padli (firma jest wykreslona z KRS) ale mnie to nie dziwi bo zapomnieli skąd przyszli. Jedyna która dobrze się trzyma od ponad 16 lat i prosperuje to M&M Network Organization ale Ty ją znasz zapewne z nazw ich dywizji ale oni mają zupełnie inny sposób zarządzania i jakości - to niebo a ziemia (nie cukruje - m,ówie jak jest) Tyle ze oni z tego co wiem nie wchodzili nigdy w prąd

lap

skoro jesteś firmą zainteresowany, to chyba wiesz, że nie działa. Albo przechodzi jeszcze kryzys. :)

Juiceman.pl
@lap

President ich zamknął

Dziewczyny jaki styl panuje w DsMax Polska?

Juiceman

Oni się skrzykują na juiceman.pl

pracowalem w gdyni w dywizji muzycznej jedna wielka sciema zero mozliwosci dorobienia sie czego kolwiek chyba ze garba od noszenia plyt i kaset ktorych prawie ikt nie kupowal chyba rze bylo sie upierdliwym i na odczepnego ktos cos wziol juice zyga. dajcie znac kto w gdyni pracowal

Seba

Ja pracowalem u zygi stary oszust razem z olą jedna wielka sciema a że nie umia)łem tego gówna sprzedawać to robiłem u niego na kwaterach w biurze i inne takie prace pamietam krzyśka "oszołoma" i paru innych trenerów wiesie i.....

Czy ktoś z odwiedzających forum pracowników lub byłych pracowników ,jest w stanie potwierdzić powyższy wpis? Z tego co udało odszukać mi się w internecie, to firma istnieje. Tylko napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja?

Marcin Radom juiceman

Jeśli ktoś byłby chętny podjąć współpracę przy reaktywacji biura pisać na maila mgil397@gmail.com

Marcin Radom juiceman

Ja chętnie bym otworzył a raczej reaktywował biuro w Radomiu pracowałem w łodzi w tej firmie i warto by było reaktywować biuro w Radomiu

kasia

ja tez pracowalam w Radomiu, przez wakacje zaraz po maturze-10 lat temu w ds max oddzial Marcina Cwynara. Dawno to bylo ale pamietam Olke z tatuazem na kostce co byla chyba ze slaska, Ize z czarnymi wlosami dlugimi, Anie Ch, Wiolke "masakre" i jej Pawla jesli dobrze kojarze imie. Wiem ze Kropek otworzyl swoje biuro w Kielcach ale nie wiem czy jeszcze dziala. Przyszlam do firmy zaraz po maturze, jak wlasnie wyprowadzali sie z ul. Przechodniej na Struga nad rzeczke. Czy Marcin jezcze dziala? Juice!

krzysztof

Witam. Wszystkie chętne osoby które chcą podjąć pracę w systemie sprzedaży bezpośredniej zapraszam do przesłania cv. Jesteśmy firmą ze Szczecina która wchodzi na rynek dla osób z poza miasta istnieje możliwośż zakwaterowania. Gwarantujemy wysoką prowizję oraz system pracy który ułatwia sprzedaż. krzysztof.becker@o2pl

malwinaRadom

Już 10 lat minie niedługo.

Juiceman
@malwinaRadom

Do Malwiny, mam pytanie-to biuro w radomiu już nie istnieje?dlaczego?a co sprzedawaliście?ja jestem juicemanką

Pablo

Praca faina .Ludzie fajni., Trzeba sie sporo nauczyć i nie zrażać /Też pierwszego dnia miełem przeświadczenia -> akwizycja zuo ,naciaganie itp. Poznałem ludzi i system pracy. Mówisz co masz powiedzieć a ktoś chce to bierze nie chce to też spoko. Masz podstawę w umowie więc o braku dorobienia nie rozumiem wczesniejszych opinii. Chodziłem z osobą która wyciągałą przy mnie 300-400 zł prowizji dziennie. I to bez większych problemów . Da sie zarobić a jeśli kogoś stać na płytę za 30zł to spoko. Jak sie nie ma kasy to się nie kupi taką mam zasadę. A jak ktoś ma przy sobie i sam chce je wydać to krzywdy mu nie robię chyba że kupi .Jest dorosły i wie co robi. To komuniści chcieli wmowić że w wolnym kraju ludzie są zbyt głupi żeby rozporządzać samemu swoimi pieniędzmi. Techniki sprzedażowe są ale zazwyczaj ludzie zadowoleni sami jeszcze jakieś prezenty czy gratisy dają.

tyrion

a czym takim to groziło? stałą pracą? nic tylko brać, więc pewnie o dalszą karierę w DsMax było ciężko

Pracowalam w tej firmie jako studentka , 8 lat temu . Ehsss...troche kasy zarobilam . Ale to nic na stale. Pozdrawiam

tiaa

nie dajcie sie wciagnac.. rada dla rozsadnych..

Zostaw merytoryczną opinię o DsMax Polska - Poznań

DsMax Polska