Opinie o Antares w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Antares. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Antares o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antares w Bielsko-Biała

NIEDOTYKALSKIE

DROGI "PANIE OD BHP" PROSIMY WYKONUJ SWOJE OBOWIĄZKI NIE WSPIERAJĄC SIĘ NA NASZYCH PLECACH I RAMIONACH. PRZEKRACZASZ PEWNE GRANICE, A TO JEST NIEDOPUSZCZALNE.

nowa
@NIEDOTYKALSKIE

Witam może pani powiedzieć więcej co sie stało ?

Weronika

@Kasia na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Może przybliżysz przyszłym kandydatom przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może miałabyś jakieś rady dla innych. Czekamy również na Twoją relację z pierwszych tygodni pracy.

Narcyz

Ma ubaw po pachy ! Najzabawniejsze forum jakie w życiu widziałem .Plotki .plotki plotki,zero konkretów. Od razu widać ,że same baby piszą :)

Lelelelekelelele

Szkoda Was tam dziewczyny. Większość jest naprawdę w porządku. Jest jeden wyjątek, ale na głupotę nie ma rady.

Operator Maszyn

W agencji pracy tymczasowej przedstawiono ogólne warunki, dostałam informację gdzie i o której mam się stawić w firmie. Gdy przyjechałam na spotkanie, w drodze na halę zadano mi tylko pytanie o to, czy pracowałam już na produkcji. Od razu skierowano mnie na stanowisko, gdzie miałam na próbę złożyć kilka elementów.

Czy pracowałam już na produkcji?

nick

wszyscy jestescie pierdieci najlepiej wyrzucic was na smietnik ta firma tak skonczy nigdy sie juz nie rozwinie , z tak smieciami po studiach

ONA
@nick

Odezwała się śmietanka zakładowa

Weronika

@Kasia, byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia?

@Weronika

Byłam, już zaczęłam pracę.

Nowa

Pracuje kilka dni i jest dobrze testy były stresujące ale dałam rade dyrekcja bardzo miła ,,troszkę cieżko normy wyrobic ale ponoć z czasem jest łatwiej

@Nowa

Jestem umówiona na rozmowę, mogłabyś coś więcej napisać? Na czym polegają testy, jaka jest atmosfera, warunki, zarobki??

@Kasia

Po porostu pokazują ci na czym polega twoja praca i widzisz czy dasz sobie radę tym co będziesz robić atmosfera jak dla mnie jest w porządku puki co nie miałam z nikim problemu wiec nie ma co się przejmować złymi komentarzami skoro 90 % z nich nie potrafi poprawnie pisać to co dopiero brać się za prace

Karen
@Nowa

Napiszcie jak wyglada tam praca nie plotki i klotnie tylko czy jest bardzo ciezko np tak jak w Valeo czy sie stoi siedzi dzwiga napiszcie cos o co chodzi z ta norma a to ze mala.placa wszedzie tyle.placa a (usunięte przez administratora) sie na.maksa napiszcie cis prosze was

@Karen

Trzeba mieć jak to mówią (umiejętności manualne) troszkę wprawy i da się zrobić normy . Na 90 % Stanowisk jest na siedząco na początku mogą ręce boleć ale potem już jest ok nie ma tak że musisz nosić jakieś ciężkie rzeczy robi się tutaj rzeczy elektroniczne male elementy a nie jakieś tarcze hamulcowe czy coś ciężkiego Pozdrawiam

hjklb
@Nowa

TUTAJ NIE SZANUJĄ LUDZI NAPRAWDĘ UZDOLNIONYCH MANUALNIE , WCISKAJĄ OSOBIE ŻE NP. ZROBILA TYLE A TYLE BŁDÓW , MUSIALAM ZA INNYCH PRACOWNIKOW PORAWIAĆ BŁĘDY ,TYLKO DLATEGO ŻE NIE JESTEM Z ŚLĄSKA I JESTEM PIEKNA A INNI SĄ BRZYDSZI. ALBO PRZYSZLA TAKA KOBIETA CO ZE MNĄ SIEDZIALA I OKAZALO SIĘ ŻE ONA NIE MIALA BLEDOW A JA MIALAM CHOCIAŻ , DLUZEJ WTEDY OD NIEJ PRACOWALAM. ZAKLADAM ZE MUSIALAM PO TEJ NIEDORAJDZIE POPRAWIAC, A ONI CHCĄC JEJ NIE ROBIĆ ,,PRZYKROŚCI '' WMAWIALI ŻE TO JA ZROBILAM BŁEDY. WIEM ŻE NIE POWINNAM TEGO PISAĆ BO TO ŚLĄSK I NIKOGO TO NIE BĘDZIE OBCHODZIĆ - ALE TO JET ZANIZANIE UMIEJĘTNOŚCI I TALENTU MANUALNEGO PRZEZ TA OSOBĘ , OSÓB.

jula

donos i podlizuj sie dalej k..o pewnie dlatego ci tak dobrze,pewnie wyplate tez masz wieksza i tak wiem ze tak.

K.L

Pracuje od 4 miesięcy i nie narzekam praca jak praca jeśli chcesz pracować to pracujesz jeśli szukasz łatwego zarobku to niestety nie ten zakład

my
@K.L

ty donosicielko masz prze.bane u nas , my wiemy jaka jestes liz dalej

k.l
@my

Pani wie z kim pani pisze ? lub do kogo bo chyba nie

oplkjuh

praca jest nieoplacalna , zrobisz norme to podniosą ci normę, przerobisz pare miesiecy nie dostaniesz umowy na stale , jeszcze cie okradną z marnej wyplaty. A ludzie sa tutaj po studiach , są nieudolni ,nie umieją znalesc pracy to zabieraja prace osobą po ogolniaku . tutaj pracują wieśniaki ktorzy są do niczego i zawsze będą do niczego.

zainteresowana

nic na temat pracy nie piszecie a o tym tamat ... jak praca dla kobiet na tych wiązkach ujdzie czy rece bola piszcie cos wiecej plis

HI HI HI

Wyglądają jak dwa gołąbki w zielonej klatce , Ciekawe czy ciasna???

jula
@HI HI HI

o kim mowa

wśród obcych

Nacjonalizm WYRASTA z tradycyjnych korzeninaszej cywilizacji, korzeni , kultury-,, religi ,narod, wolnosc ,, moralność. Dla nacjonalisty Naród jest,,GRUPĄ'' Jednostek psychofizycznych polączonych świadomością wsólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi.

Kolezanka

Wszystkim dziewczynom z elektropartsu spokojnej i przyjemniej pracy w Nowym 2017

jkl

Co się stało z opinią o zniemczałych m.....h, kto ją usunoł,przecież tam była napisana czysta prawda. Zabolało , niemożliwe przecież niem.... nic nie rusza.

KJUIO
@jkl

NIESTETY ZAWSZE BEDA PASZTETAMI WLASCIWIE DO KONCA ZYCIA MUSZA SIE POGODZIC ZE MAJA BRZYDKA MORDE .

hi hi :)

Przyzna m rację niektórzy maja okropnie brzydka mordę i dlatego ich nie przyjmą,do leprzej, zazdroszcza ładnym osobą ze, sa piekne to jeszcze lepzse we wszystkim od nich i dlatego narzucają im coś czego nie zrobily.

LJH

I TAK TAKICH LUDZI NIKT NIE PRZYJMIE DO LEPSZEJ PRACY NIKT WIESNIAKOW NIE CHCE, NIE LUDZKICH BEZ UCZUC TYLKO WYSMIAC BO DORZE WIESZ ZE JESTES ZWYKLA SZMATĄ KTURA PODLOGE WYTRZEC MOZNA , NAWET LUDZIE Z AFRYKI SA WIECEJ WARCI OD WAS .

dość złego

dziewczyny nie dajcie się tak szantażować i zastraszać w Cuper w Bielsku robi rekrutację mają NAPRAWDĘ BARDZO DOBRE ŚWIADCZENIA pracuje tam moja bratowa ja już bez namysłu składam papiery ATMOSFERA JEST TAM NORMALNA I NIKT CIĘ NIE GNĘBI WRĘCZ JAK PRZEŁOŻONY WIDZI ŻE CI ZALEŻY NA PRACY TA U KIEROWNIKA STOI ZA TOBĄ MUREM jak chodzisz cały miesiąc do pracy to spokojnie wyjdziesz 2300 nie stresując się w robocie

oro

Doatki cyzli premie, ma sie rozumiec? Wiem, ze w pracy jako przedstawicielhandlowy to premie są, zależy oczywiscie od tego jak pracujesz, czy jestes skuteczny i czy sobie radzisz, wiem,ze konkurencja jest pewnie duża bo jest wiele firm trudniacych sie w sprzedaży sprzetu rehablilitacyjnego

oky

Życzę Powodzenia w dalszym rozwoju firmy i mała prośba do Prezesa o jakieś wyższe dodatki do wynagrodzenia i będzie naprawdę Oky

Zostaw merytoryczną opinię o Antares - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Antares?

Zobacz opinie na temat firmy Antares tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antares?

Kandydaci do pracy w Antares napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antares