Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wojciech

Czy ktos widzi szansę na znaczna poprawę sytuacji w firmie? Może warto rozmawiać o tym z zarządem firmy?

@Wojciech

Z zarządem się nie rozmawia - zarząd wie lepiej, że jest super....

Maciej
@Wojciech

Proponuje wysłać list intencyjny do Prezydenta. Czy to nie będzie lepsze rozwiązanie ? Maciej

Dlaczego kasowane sa posty, które nikogo nie obrażają, a merytorycznie mówią o tym jak praca w firmie na T wygląda?! To są opinie czy moderowany przez firmę na T zbiór przychylnych treści?

Waldi

Może zarząd ma jakiś pomysł na zwiększenie sprzedaży? Nie wiemy tego więc trudno oceniać w ten sposób. Jeśli tak jest jak piszecie to mogą być kłopoty. Szkoda, że nikt wcześniej nic nie mówi, pracownik też może się martwić.

Mały

@Mentor Uderzyć w stół a nożyce się odezwały? Trodat obroni się swoimi produktami.

galgan
@Mały

tymi drozszymi 30% od reszty ? czy tymi co sie sypia na potege? zarzad to ma wizje owszem sobie tylko znana. cyfry sie zgadzaja to w (usunięte przez administratora) z ludzmi.

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Wiernypracownik

Pracuję w firmie i jestem bardzo z tego zadowolony. Niestety negatywne opinie piszą lenie i obiboki.

Waldi

Bardzo różne opinie i trudno wyciągnąć jednoznaczne wnioski.

Prawy gość
@Waldi

Ale w większości niestety prawdziwe i to jest smutne

fan starszego czlowieka

A ja słyszałem, że starszy pan doprowadził do tego, ze przyjmujacy zamowienia, pakowacze, magazyn i podbijajacy faktury to dzisiaj najlepszy zespol takich ludzi w polsce :) ze nauczyl ich jak pracowac i dzieki temu wspieli sie na wyzyny swoich umiejetnosci co daje niesamowite wyniki i firma dzieki nim staje na nogi ;) czy to znaczy ze to nie prawda? :)

Wierny pracownik

Trodat to spoko firma i nie takie zawieruchy przetrzymali.

Obecny

Jeśli ktoś odchodzi na emeryturę to nie znaczy , że firma się zawali. Ludzie spokojnie, może na początku będzie trochę więcej pracy żeby pociągnąć klientów.

Mentor
@Obecny

Obecny, powiedz kto wg Ciebie załata tą dziurę? W tej firmie nie ma takiej osoby, która dzisiaj może to zrobić. Mało tego 0 nie nikogo kto miałbym pomysł jak to zrobić. Firma oczywiście się nie zawali, bo to nie jest sklep z jagodziankami, ale postępowanie jakie uskutecznia zarząd i osoby dookoła zarządu firmy powoduje, że jeszcze długo nie będzie tam lepiej... Na razie histerycznie podnoszą pensje nawet bardzo słabym handlowcom, żeby tylko zostali - to jest słaby pomysł na dłuższą metę, ale każdy orze jak może... Sytuacja ta jednak ma bardzo duże znaczenie dla ludzi przed emeryturą - tak jak napisał Adek - znowu staruszka nie wywalą bo przecież firma jest w okresie zmian... to jest okres ciągły odkąd ten człowiek o mizernej reputacji tu przyszedł

Adek

Ciężkie czasy dopiero nadejdą i pogadamy o tym za pół roku. Każda firma powinna być nastawiona na rozwój a może ten cel zostać po przez spadek a nie wzrost. Także teraz dopiero mengment będzie miał pole do popisu pokaże na co ro stać. Tylko bez tych głupich tłumaczeń ze dużo nowych i dlatego trzeba czekać na efekty ich pracy

Wierna

Trodat to świetna firma, ma już wypracowaną dobrą opinię w branży. Zgadzam się z opinią @Lizus w zupełności, jest trudno na początku ale .......

wkurzony na gadanie głupot
@Wierna

Wierna... chcesz powiedzieć, że później jest lepiej? Na początku nie jest trudno tylko ewentualnie ciężko bo asortyment bardzo duży, ale później jest tylko gorzej. Okazuje się, że to o czym było mówione na początku, na rekrutacji ma się mało w stosunku do rzeczywistości. Najgorsze jednak jest to, że ludzie traktowani są tutaj ja nie ludzie tylko jak "eRki" - Ci co naprawdę pracowali to wiedzą o co chodzi. Przez chwile firma nawet dostała wytyczne od firmy zewnętrznej, która miała zaprowadzić porządek, że trzeba to zmienić, ale niestety się to nie przyjęło.... Ciekawe dlaczego... Tak więc wierna - nie gadaj bzdur, bo albo chciałaś rozpętać mały shitstorm, albo nigdy Cie tu nie było...

Zuzanna

Jeszcze kilka dni aktywna będzie oferta pracy na Kierownika ds. Klientów Kluczowych. Poszukiwani są kandydaci z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Co możecie doradzić osobom, które chcą aplikować? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Chętnie też dowiemy się jak przebiegał proces rekrutacji od osób, które rozmowę kwalifikacyjną mają już za sobą.

Zwyciezca
@Zuzanna

Obawiam się, że osoba, która odchodzi z tego stanowsika na dzień dzisiejszy jest niezastępowalna... Poziom relacji jaki miała z kluczowymi klientami firmy jest dzisiaj nieosiągalny dla nikogo kto aktualnie pracuje w firmie na T, a co dopiero dla kogoś z zewnątrz. Wspomniane było kilka postów wyżej, że jest to branża bardzo hermetyczna i to tyczy się również klientów - to oni wybierają z kim pracują, a jeśli ktoś odchodzi to w ich mniemaniu jest to znak, że dana firma nie chce z danym klientem współpracować. Ps. Post nr 200 jest mój :)

Lizus
@Zwyciezca

Nie ma ludzi nie zastapionych a rotacja wśród pracowników firm to proces naturalny wszędzie się zmieniają ludzie i nigdzie nie pracują do wieku emerytalnego no chyba ze w budżetówce

Młody
@Lizus

Jednemu tam się już wiek emerytalny zbliża ;)

Wiermy

Firma dobrze płaci i chce mieć dobrych, oddanych pracowników. Dlatego, chętnie zatrudni najlepszych na rynku. Najwyższe standardy to nasza domena więc czekamy na kolejnych wybitnych specjalistów w tej branży. Ja jestem bardzo zadowolony rozwój i szansa na przyszłość przy wysokiej pozycji to jest to. Dajcie sobie szansę naprawdę warto.

Adek
@Wiermy

Dobrze płaci zależy komu...jeżeli na warszawskie warunki 2,5 tyś na łapę jest dobrze no to dobrze placi

Zuzanna

@Były pracownikdobrze rozumiem, że planujesz powrót do firmy? Myślę, że to dobrze świadczy o pracodawcy, że byli pracownicy chcieliby wrócić.

Mentor
@Zuzanna

Zuzanna, chyba nie zrozumiałaś... Koledzy mówią o tym, że wracają, ale do branży, a nie do firmy na T. Kwestia odczekania lojalki i siłą rzeczy większość z nas dalej będzie spotykało się na tych samych targach branżowych, tylko u innego pracodawcy :) Ta branża jest genialna, ludzie są bardzo fajni, więc jak to mawiał klasyk: "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie", a to że poza strukturami firmy na T to strata tylko tej firmy :) Ps. Tak wiem, zaraz odezwie się wierny :) Nie mogę się doczekać na kolejny błyskotliwy komentarz :)

Byly

Hey, ja też mam temat... wracamy i poza miatamy te listwy, dysplaye, i inne rzeczy :) Również najlepszego życzę.

Kaśka

Widziałam ofertę pracy przy sprzedaży telefonicznej i obsługi klienta. Czy jest jeszcze aktualna? Bardzo lubię taki charakter pracy i będę aplikowała , tylko mam jedno pytanie na jakiego rzędu zarobki mogę liczyć.?

nowa
@Kaśka

Zapytaj dziada - zarobki na tym stanowisku są nieograniczone :)

Zuzanna

@Wacek rozumiem, że brakuje Ci możliwości rozwoju. A jakie możliwości chciałbyś, by firma oferowała pracownikom? @szczery czyli stawki w pracy nie różnią się bez względu na doświadczenie i czas pracy w firmie. A czy bardziej doświadczeni, sprawdzeni pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity?

Wacek
@Zuzanna

Chciałbym co roku wzrost planu o 30% i raz na 5lat 100pln brutto podwyżki . Co to wogole za pytanie chyba wiadamo z czym wiąże się rozwój w danej organizacji

......
@Wacek

100zł miesięcznie podwyżki.. ale zwróć uwagę, że to 1200zł rocznie...buahaha

Wierny

Trodat Polska trzyma wysokie standardy i chyba dobrze robi. Wielu chętnych do obijania się za dobrą kasę nie potrzeba firmie. Później tylko kłopoty i wypisywanie bzdur na forum!! Nawet ofert mają mało ponieważ ludzie którzy pracują nie szukają zmiany.

Alwaro
@Wierny

''którzy nie szukają zmiany'' średnia stażu w zespole sprzedażowym to rok czasu . no możne poza trzema handlowcami z północy , ale z tego co wiem i tak długo już tu nie pociągano

Fan Wiernego
@Wierny

Wierny jak zwykle walnął jak łysy grzywką o parapet :) Mało jest tak bardzo dowcipnych ludzi jak Ty :) Jestes jedną wielką "dobrą zmianą"....

Ciekawe

bo zamówienia to też składać trzeba umieć. Co do pracowników, założę się, że więcej szkół pokończyli niż TY. Z drugiej strony za gówniane pieniądze nikt się starać nie będzie. Jaka płaca taka praca.

Weronika

Jeśli ktoś narzeka na Trodat Polska to powinien od następnego dnia nie pracować w firmie. Takie firmy to ze świecą trzeba szukać więc nie narzekajcie ludzie bo możecie to stracić. Nawet ofert pracy jest tylko kilka.

szczery
@Weronika

Ze świecą trzeba szukać ...... Tak się dba o pracownia że nowym ludziom podstawy się daje takie co stali doświadczeni pracownicy maj po 5-6 latach pracy ......

Alwaro
@szczery

Że świeca to trzeba szukać dobrych pracowników bo przychodzi po 300 aplikacji na jedno stanowisko a na rozmowie okazuje się ze nie ma kogo wybrać bo nikt się nie nadaje a wymagania mają z kosmosu

Zuzanna

@Franiopiszesz, że odpowiada Ci praca w firmie. Chętnie dowiemy się dlaczego. Co uważasz, za największy plus pracy w Trodat Polska? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad dołączeniem do firmy. Jeśli możesz, to podaj również w jakim dziale pracujesz. W ramach jednej firmy w zależności od działu, warunki pracy i zatrudnienia mogą być znaczenie różne i wpływać na postrzeganie pracodawcy. @My A jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Trodat Polska? Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

Wacek
@Zuzanna

Mi odpowiada Co prawda zasuwac trzeba obowiązków przybywa Alle jak ma się wynik na koniec miesiąca satysfakcja z wyplaty bezcenna szkoda tylko ze firma nie daje możliwości rozwoju swoim pracownikom a sięga po zasoby z zewnątrz Ale być może to taka strategia

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa