Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Nikuś

Mają ruch w interesie. Zleceń tyle że końca nie widać. O zwolnienia bym się nie martwił.

Milena

Pracowałam na produkcji przez pół roku. Zdarzały się ciężkie dni,. Opinie na temat samej pracy mam dobrą, nie było problemu z grafikiem, zarobki całkiem przystępne, brygadziści bardzo w porządku.

Misiek

Pracuję tutaj już kilka miesięcy i musze powiedzieć, że jest spoko. Tak się zastanawiam czy jest się czego czepić. Grafik ok, można pracować na noce jak się woli. Warunki pracy jasne. W porządku brygadziści. Jak tylko chce się pracować…. Mi jest tu dobrze

Kamila

Doszedł nowy kierownik – spoko gość na poziomie. Profeska.

Siergvoi
@Kamila

czesc,ana jaki dzial??? kierownik czy brygadzista

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Leon

Maciek

Ciągle szukają nowych pracowników. Jak kto chce szybko dostać prace to tylko tu.

Ktopyta

Czy jest szansa na dostanie się bezpośrednio do firmy? Czy po sezonie możliwe że umowy nie przedłuża?

@Ktopyta

Niestety raczej od razu pod firme niema mozliwosci najpierw trzeba przez agencje a jak sie nadajesz to jest szansa przejsc pod firmę ,i jest to bardzo możliwe że po sezonie umowy nieprzedłużą ale to zależy niema zasady.

Dawid111

Robiłem w Amazolandzie przez rok i uciekłem. W midzie nie (usunięte przez administratora) jak robot.

Monia

Zależy od działu, ale warunki ok.

Jarek

Jak dla mnie ok! W niewielu firmach dają 3200 brutto na start, . A papierów na magazyniera nie wymagali żadnych. Ani doświadczenia. I tak najlepiej wspominam ekipę – fajni ludzie!

Przypadkowy
@Jarek

Ale co Ty gadasz? W głupim Amazone dostaniesz 22,5 zł brutto na start wiec przyjacielu kochany to jest 3700 :)

@Przypadkowy

To pracuj w Amazonie.

W Amazonie też jest patologia i lizanie (usunięte przez administratora) sposobem zajdziesz daleko.kazda firma jest podobna.Dhl,Amazon ,Kanlux i wiele innych.wszedzie to samo.

Punia89

Jakbym miała oceniać, to bym dała 4 +. Praca jak praca – raz zapierdziel, raz luźniej. Jak ktoś chce to zarobi. Ja jestem z tych co chcą.dostałam 600 brutto premii za 1 ms!. Dla mnie to nie jest mało.

Przypadkowy
@Punia89

To znaczy, ze jakaś podwyżka była czy dalej 7,5% premi?

Śmiechu warte
@Punia89

Śmiechu warte jest te 600 zł brutto premii, aż pękam ze śmiechu, ktoś tu ma bujną wyobraźnię ????????????

Anka

Wiecznie narzekacie na ten Mid ze zarobki nie takie,żr praca nietaka a są i plusy tej pracy takie ze mozna sie zakochać ale nie w pracy oczywiscie ha ha mnie trzyma juz długo i niechce puścic ale przynajmniej sie chodzi z przyjemnością do pracy mimo ze jest to tylko jednostronne ale warto!!!

Jan

Pewnie im wyżej tym lepiej z zarobkami. I z nicnierobieniem. A jak się jest na samym dole to kokosów nie ma, a roboty jest sporo. Ale 3 tysie można wyciągnąć jak się pracuje, a nie zastanawia tylko kiedy się zmiana skończy . Ps. (usunięte przez administratora)jak to czytasz to wiedz, że jedzie od Ciebie potem – chłopie te prysznice po coś w firmie są!

Bert

Obrzydliwa firma,nie ma prawa bytu w tym kraju. To jedynie kolejna firma,która nie szanuje ludzi,nie docenia pracy. I w ogóle jest pomyłką bo taka jest polityka a nie dbanie o rzetelnych i pracowitych ludzi. (usunięte przez administratora) Brygadziści i liderzy również.

@Bert

A ktora firma szanuje ludzi??? Bo jakos sobie nieprzypominam,przyjmujesz sie do pracy to pracujesz wykonujesz swoje obowiazki a jezeli dobrze to robisz to masz szanse pozostac na dłuzej,zarobki poki co sa ok,fizycznie sie nienarobisz .

Była pracownica

Oczekiwania mają większe niż przy zatrudnieniu na nie jedno stanowisko kierownicze, a jak już zatrudnią po długiej i wyczerpującej rozmowie kwalifikacyjnej to tylko na miesiąc, bo przecież tak im się lepiej opłaca (nie wspominając już o wykorzystywaniu Ukraińców, co jest naprawdę żałosne), sama praca byłaby w porządku gdyby nie brak przygotowania do niej, osoby, które powinny szkolić nowych, mają ich za przeproszeniem w poważaniu, wszystkiego trzeba uczyć się samemu, a uwierzcie mi oprócz obsługi nieskomplikowanej maszyny trzeba wiedzieć którą farbę z czym łączyć aby nadruki były nienaganne o czym decydują brygadzistki, miałam przyjemność trafić na panią która oczekiwała idealnych nadruków i wykonanie kilku zleceń w ciągu dniówki, co było niemożliwe do wykonania bez potrzebnego szkolenia i ostatecznie za miesiąc zapierdzielania otrzymujesz 1900 zł, generalnie gorąco nie polecam - oddział w Rudzie Śląskiej

Bea
@Była pracownica

Dokładnie tak jak P.pisze. Jestem po 2,5 miesiaca pracy i w tym co nie ma żadnego kłamstwa. Podpisuję się.

Melisa

Jak pracujesz, a nie stoisz pod ścianą to Nikt się nie czepia.

Piotr90

Ja nie jestem Steve Jobs tylko Piotrek, a to nie jest Dolina Krzemowa tylko Ruda Śląska. Nie liczę zatem, że zarobię tu pierwszy milion. Ale że będę miał co do gara włożyć, czynsz opłacić i do Bułgari jechać (bo na Bałtyk to mnie nie stać). Praktycznie 3 tysiące można zarobić idąc tam z ulicy. Nie użerając się z klientami jak w Biedronce. Nie mając jakichś durnych i nierealistycznych targetów. Jest ok.

Darek

Zaluje ze narzekalem. Teraz to w (usunięte przez administratora) wdepnalem. Znow bede tu szedl bo w porownaiu z amazonem to tu był raj.

Zawsze coś mogłoby być lepiej i zawsze coś można by poprawić. Ale ja mam spoko brygadzistę, ekipę i robotę też nie za ciężką.

Dorota

Pracuję już trzeci miesiąc na magazynie na printingu.Jest super.wspaniała ekipa,liderzy,mistrzowie zmiany.Z kierownictwem też można pogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska