Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Nakaka

W końcu dali podwyżki 400zl już nie robię za najniższą krajową. ????????????

Joe
@Nakaka

Najnizsza poszla do gory wiec firma Ci dala jak ju tylko 200zl podwyzki. Czyli ok 150zl na reke. Pare zgrzewek coli se kupisz

Aza
@Nakaka

Podwyżki dało Państwo A nie firma

...

Jak firma sobie wyobraża rozwalić jedną zmianę na 2 inne zmiany? Gdzie Ci wszyscy ludzie się pomieszczą? Jeżeli to ma pomóc firmie to są wielkim błędzie...

o.Osii

MOLP ile teraz jest premi za obecnosc ?

Midziaczek
@o.Osii

Nie sama obecność jest podstawą premii. Idź do kierownika to ci wyjaśni co i jak

o.Osii
@Midziaczek

Wiem o tym ale pytam o sama obecność ?

Midziaczek
@o.Osii

Za samą obecność chyba nie ma. Trzeba spełnić wszystkie warunki

@o.Osii

pytanie o premie za obecność. masakra. midziaczek bravvvo za siłę spokoju

@Midziaczek

1: połowa 2 wszystkie istnieją osobną, ale żana bez L4>dzień i uż

Hihu

co ich tak wzielo na zwalnianiu ludzi i nieprzedluzania umow? Jeszcze wezcie sie za tych co laza na l4 i bedzie okey

@Hihu

szkoda człowieka, bezdomnym pomagasztym z dzielnicy?

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Mid klapa

Ta praca to wojsko,więzienie i przedszkole w jednym.Kapusie,donosiciele,rację bytu maja tylko ci co na wszystko przytakują i się godzą-barany

ex midziak

Dajcie znać jakie paczki na święta w tym roku bo w zeszłym były naprawdę (usunięte przez administratora) powerbank mała kawa i troszkę słodyczy. W normalnych firmach dostaje się po kilkaset złotych przed świętami.

Anka
@ex midziak

W tym roku pieniązki 730 brutto to bardzo fajnie,no wiadomo niewszyscy dostaną bo sa pewne warunki do spełnienia,a co do paczek to niewazne jakie były ale były,niektóre firmy nic niedają i tez musi byc wiec cieszyć sie z tego co jest.

@Anka

wow to się wysilili z tymi 730 brutto chyba pierwszy raz odkąd firma jest w Polsce bo co roku paczki że śmiech na sali

@ex midziak

Widac po komentarzu że pracowałeś w midzie krótko i tylko w Rudzie śl bo w Chorzowie bony lub przelewy na Święta były co roku ;) a firma tam była 10 lat ;) ludzie nie pracuja w firmie ale dalej interesuja sie nią ;)

ex midziak

pracowałem w tej firmie prawie 4 lata i pamiętam również Chorzów i nigdy nie było dodatkowych pieniędzy zawsze były jakieś skromne paczki ze słodyczami

Św mikoloj

Nie było pączek.

Jak pryszcz

Tak traktują judzi jak pryszcz.Szkoda gadać.Im stażem starszy pracownik tym gorzej(usunięte przez administratora)

heh
@Jak pryszcz

Bo starszy ma coś konstruktywnego do powiedzenia zapewne :). Nowy przyjdzie to się słowem nie odezwie i jest potulny jak posłuszny piesek.

@heh

Pracujesz w Mid Ocean Brands Polska i potwierdzasz powyższą opinię? Co możesz też powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w firmie? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz, daj znać!

Hans Kloss

Mam takie pytanie, widziałem w ciągu ostatniego roku już chyba drugie ogłoszenie na stanowisko gospodarki odpadami a trzecie na spec. ds. celnych, akurat myślę nad zmianą pracy a mogę na oba, ale zastanawia mnie to że często szukają na takie stanowiska, może ktoś coś wie dlaczego tam tak się dzieje ? atmosfera i uciekają sami czy taką politykę kadrową mają ?

greg
@Hans Kloss

No niestety taką politykę kadrową mają.

Xxx
@Hans Kloss

To są po prostu nowe stanowiska. Jeśli masz umiejętności i wiedzę to próbuj.

@Xxx

Jakie nowe ? obsługa celna to już 3 raz w ciągu 3 lat a odpady to już 2 raz w ciągu dwóch lat jak kojarzę, średnio raz w roku wymiana pracownika .... ciekawe tylko czy ludzie mają dość pracodawcy czy pracodawca taki (usunięte przez administratora)...ty

Renia
@Hans Kloss

Kim jesteś tajemniczy znawco stanowisk w naszej firmie? Ilu pracowników z imienia możesz wymienić, którzy pracowali na powyższych stanowiskach i ich poznałeś? Zauważyłeś tytuł ogłoszenia w Internecie, a nawet nie wiesz czy do tej pory ktoś w ogóle zajmował takie stanowisko w zakładzie. Nie pomyślałeś, że może rekrutacja została przerwana z uwagi na pandemię, a teraz jest wznowiona? Jeśli szukasz informacji, to nie pisz w Internecie, tylko idź zapytaj w Kadrach albo bezpośrednio w dziale, o którym tu piszesz, a nie wprowadzaj w błąd innych.

@Renia

sam aplikowałem 3 lata temu na jedno z tych stanowisk :) jakoś tak z ciekawości obserwują ogłoszenia z Rudy Śląskiej i zauważyłem dziwną powtarzalność ogłoszeń na te stanowiska w tej firmie :) ciekawi mnie tylko czy uciekają ludzie czy w ramach gospodarki zasobami ludzkimi robione są tak częste rotacje :)

Koniec z midem

Z tego co widzę to zwalniają się ludzie z mózgiem,szacunkiem do samego siebie i własnymi wartościami.Bravo Wy

Anka
@Koniec z midem

Nikt nikogo na siłę w pracy nietrzyma,jedni pracują i sa zadowoleni inni nie więc jak ktos niechce pracowac w tej firmie nikt go siłą nietrzyma zawsze pracę moze zmienić.

Dzidek

Święta świetami wszystko fajnie miło Ale dlaczego firma kupuje niezatapialny papier toaletowy? Nie tonie nawet po paru użyciach spłuczki

Bobi

Witam. Jak tam atmosfera przed swietami? Ludzie dalej choragiewki? Pozdrawiam sreen. Byla pracownica.

pomocny

Pracownicy to kapusie,ale takich lubi kierownictwo.Zwalniają się dobrzy długo stażem pracownicy.Człowiek szanujący się i z olejem w głowie ucieka z tej firmy.Jak tak dalej firma będzie robić to pójdzie z torbami.Dobrzy pracownicy odchodzą,a większość leserów zostaje

Ta firma to porażka.Szantaże i manipulacje pracownikami,żeby dla was było jak najlepiej

Wtf

Elo ziomki. Dołączam się do wypowiedzi gdzieś poniżej na temat handling ale to wszystko pod presją kierowniczka. Wykrztalcenie chyba nie ma tu nic do rzeczy. Ukraina się stara jak umi ale zamiast przyjmować ludzi których zwolnili z pod firmy to wola wykorzystywać z agencji i w chwili kryzysu zwolnić z dnia na dzień. Układy w firmach są zawsze, romanse (Sito blondyna z typem któremu załatwiła stolek i muszą być na innych zmianach, transfer wysoki ziom ale teraz woli czarnule bo nic nie ugral, kierowniczek jak ćma , studio nie wiadomo kto tam rządzi, ) kolesiorstwo zamiast kompetencji więc jak się nie podoba zmieńcie pracę jak bajlando bądź ciscie do przodka i heja banana ???? bajlando

Były

Oj wy naiwne Polaczki róbcie dalej w tej firmie a skończycie gorzej niż myślicie jest wiele firm które na prawdę oferują dobre wynagrodzenie a ponad to nie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Sitek

A co to za zmiany kadrowe w studio? Kim jest ten brygadzista i ta nowa dziewczyna w pomieszczeniu z plytkami na pada?No i gdzie Aga graficzka?

Ale że jak to

Przy szukaniu nowej roboty trafilem Na Nowe oferty pracy na olx od 3100 do 3600zl czy dla nas też szykuja się podwyżki? Pewnie wymyślą zas jakieś premie nie do wyrobienie... Jak dadza więcej kasy to może warto zostać

Adam12cm
@Ale że jak to

Tak musi byc. Nie pasuje to podejdz do mnie na przerwie. Skad mamy brac nowych pracownikow skoro nikt z bylych nie chce wrocic a nowi nie chca tu pracowac bo straszna lipa jest? Kto zarobi na nasza pensje? Tak juz jest. P.s. Czemu jak ide to najpierw sa stopy, potem dlugo dlugo nic i potem idzie reszta mnie?

Ktos tam
@Adam12cm

Pracowałem tu ok.2 lat. Umowa mi się kończy i co? Nie przedłuzają...nikt nie chce wrócić? A jak ktoś chce pracować to go "zwalniaja" i mówią że mało produktywny. A z czego zrobić tę produktywność jak ciągle wybijałem sie na czytniku nieproduktywny albo przerzucają na inny dział żeby pomagać? Nie szanujecie pracowników, zatrudniacie osoby z agencji (chyba wychodzi wam taniej). A co do wypłat, jak chcecie żeby się sami nie zwalniali to dajcie jakieś pieniądze według stażu a nie tylko stanowiska.

Pro

Chyba czas wymienić termometry na hali, mając własny termometr pokazuje ok 30 stopni a ten na hali po ok 26 stopni, jeszcze termometr na hali magazynowej pokazuje zawsze 1 stopień więcej niż na hali produkcyjnej, gdzie czuć ta różnice, wchodząc na magazyn czuć chłodniejsze powietrze.

Special Honest
@Pro

Myślę ze to świadoma manipulacja pomiarami,przeciez jakby komuś naprawde zalezało na rzetelnym odczycie,postawiłby termometr blizej produkcji.

Dix
@Special Honest

Wiadomo. Termometr na Ziemi pokazuje temperature ma Ksiezycu...

Special Honest
@Dix

Hmm widze ze jestes ograniczony to zobrazuje Ci to w inny sposób odczyty na głownej tablicy sa tak miarodajne jak mierzenie temperatury przy płonącym ognisku ( temperatura przy maszynach ) i przy zgaszonym (temperatura na wyświetalaczu)

Jo
@Pro

A to ty nie wiesz ze kierownictwo ma nawet kontrolę nad termometrem na hali ????????????????????????

Robert

Mam wrażenie, że tylko narzekać potrafimy. Nigdy i nigdzie nie jest idealnie ale mamy dobrą firmę i fajną robotę!

Staly Pracownik

Ja rozumiem że chcecie zachęcić ludzi do pracy pisząc wysoka stawkę.. Ale jak My pracownicy z doświadczeniem z stażem w tej firmie mamy się czuc mając po 2600 brutto 2800 brutto!?!? Nowy który nic nie umie a się zjawi posłucha może czegoś się nauczy ma 500zl brutto więcej!? Chyba sobie z Nas zaczynacie żartować szanowne kierownictwo.. Wypadało by coś z tym zrobić bo to jest chora sytuacja

Job
@Staly Pracownik

Pozostaje nam pracować jak nowo przyjęci skoro pensje są takie same..

@Job

A ty jak przyszedłeś i miales tyle samo co pracownik który Cie uczył to było ok? Od zawsze tak było w tej firmie...

Stary pracownik

Ta o ile kierownictwo pozwoli na ponowne przyjęcie.. Chyba gadasz o czymś o czym nie masz pojęcia

Aza
@Staly Pracownik

Masz rację

Alozj
@:)

Właśnie tyle samo a nie 500zl więcej... Widzisz różnice?

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska